Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ОЧАКВАЙТЕ СКОРО НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - SLAVE TO SENSATION!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
АвторСъобщение
beni1979

Брой мнения : 200

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Сря 2 Май 2018 - 20:47

Най-сетне да се намери някой да каже на Куин колко е себичен!
Много ме е яд на Уорд исках да чета повече за Кор и Лейла Neutral
Благодаря ви момичета!
Дано в следващите глави да има повече Лейла и Кор....
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
mia_chan

Брой мнения : 79

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Чет 3 Май 2018 - 16:28

beni1979 написа:
Най-сетне да се намери някой да каже на Куин колко е себичен!
Много ме е яд на Уорд исках да чета повече за Кор и Лейла Neutral
Благодаря ви момичета!
Дано в следващите глави да има повече Лейла и Кор....

Според мен реакцията му е оправдана, все още. В този случай всеки е прав за себе си.
liusi

Брой мнения : 54

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Чет 3 Май 2018 - 17:58

Давай Блей!! Накарай го да се поизпоти, за да си те върне.
Подозирам, че Блей ще поиска от Куин да остави Кор намира... ?
Lioness
Администратор

Брой мнения : 4193
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Чет 3 Май 2018 - 18:42

Много скоро ще разберете! :Р
Колкото до Куин - действително и според мен сгафи изключително много, особено що се отнася до Лейла, но не забравяйте, че Братството са кръвно свързани един с друг. Както Омега ги беше описал - "парализираща преданост", та е някак нормално да не простят с лека ръка на Кор.

и всички други качества на човека,
без неговите недостатъци."

[You must be registered and logged in to see this image.]

14.02.2005 - 16.04.2018
Винаги ще те обичам и ще ми липсваш!
beni1979

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Пет 4 Май 2018 - 0:01

Аз съм фен на Рот от самото начало и си ми е на сърце ако в предишните книги си помислех да защитавам Кор по някакъв начин и сама не бих си повярвала....
Обаче като препрочетох пролога и като видях отношението на всички спрямо него и то от родителите направо ми се насълзиха очите. pale
Донякъде си е прав за себе си и е разбираемо като се има в предвид през какво е преминал ако е бил станал брат и ако някой малко се е поинтересувал за него нещата щяха да изглеждат друго...
Според мен не трябва да го заклеймяваме твърдо като злодей защото ако беше такъв щеше да е егоист и нямаше така да се държи с Лейла и нямаше да е способен да обича нищо и никой а той дори се срещна с Рот и дори той го разбра според мен....
mushmulkata

Брой мнения : 70

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Съб 5 Май 2018 - 0:03

Аз доколкото разбрах 16-тата книга не била само за Асейл и Сола, а направо "манджа с грозде". Haha! Иска ми се да прочета и тяхната история, въпреки че не са ми любимци, но от друга страна ми се иска да видя преведено и нещо друго различно от Братството. It wasn't me
Lioness
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Съб 5 Май 2018 - 0:34

А, със сигурност ще преведем и други книги, няма да има само Братството.
Да и аз четох, че има доста странични сюжети, но пък ми е интересно.

14.02.2005 - 16.04.2018
djiogara

Брой мнения : 295
Местожителство : Saint-Nazaire

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Съб 5 Май 2018 - 13:42

Благодаря за превода!
Куин е доста твърдоглав и каза доста неща в яда си на Блей, които после му се стовариха на главата. Надявам се двамата да се разберат, но преди това ми се иска Блей да получи подобаващо извинение от Куин. Не ми хареса, че Тор и Куин хукнаха след Кор въпреки думите на Рот. Макар, че и тяхната гледна точка не е лоша. Братството са предани един на друг, изключително лоялни, силни, твърдоглави и упорити до безкрайност. Кор за тях е заплаха и пречка, особено в очите на Тор и Куин. Все пак Кор рани Рот, а Куин рискува живота си, за да може Тор да измъкне кралят. Това едва ли се забравя лесно. Имайки предвид всички качества на братята е разбираемо, че Кор все още има мишена на гърба си. От друга страна изглежда, че шайката на Кор притежаващ същите качества като братята. Лоялни са един към друг и към Кор, упорити и силни бойци. Троу обаче нещо не се вписва в картинката. Лично аз го виждам като източник на нови проблеми. Ще бъде интересно как ще се развият нещата.
beni1979

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Нед 6 Май 2018 - 8:44

Нещо ме навежда на мисълта че Троу може би да стане нещо като Омега не знам scratch
А най - малко пък съм очаквала Ласитер да замести Скрайб Върджин все мислех че това ще е дъщеричката на Куин...
Явно много изненади ни предстоят още и като гледам остават ни 24 глави значи събитията оттук насетне ще се развиват скорострелно...
Благодаря ви момичета! Kiss 2 sunnyy
Както винаги най-добрия превод и пак ни зарадвахте с толкова много глави наведнъж! in love
liusi

Брой мнения : 54

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Нед 6 Май 2018 - 16:06

ОМГ ОМГ Ласитър! И аз помислих, че ще е Лирика наследничка. Но пък да е бебе не е логично, след като СВ си отиде вече и по тази логика наследника трябва да може да помага на Братството веднага, а не след като порасне.
Така се смях на разговора между Лейла и Ласитър, а после особено това ''Мила Скрайб... ъм, Мили Сто-процента-сигурно-не-Върджин Ласитър'' Haha! Haha!
Леле Кор що излъга Лейла, трябваше на прецака Куин и Тор... дано поне каже на краля.

Ще направите ли тема с предложения за превод на книги?
wentlee
Администратор

Брой мнения : 5122
Местожителство : Sliven

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Нед 6 Май 2018 - 16:33

Книгата става все по-интересна. Разговорите между някои герои са доста напрегнати. Ще ви харесат.
[You must be registered and logged in to see this link.] - това е темата с предложения за преводи.

Maybe we'll stay together
    Maybe we'll walk away
    Maybe we'll realize
    We're only human
    Maybe we don't need no reason why...
Todomodo

Брой мнения : 93

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Вто 8 Май 2018 - 13:01

Благодаря за прекрасния превод!
beni1979

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Вто 8 Май 2018 - 14:58

Благодаря ви момичета че отново ни зарадвахте! Kiss 2
Veni821110

Брой мнения : 25

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Вто 8 Май 2018 - 17:52

Още малко остана и почти е готова! Следя всеки ден колко глави са излезли SmileSmileSmile
Lioness
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Чет 10 Май 2018 - 22:10

Ей, прекрасни сте бе! Smile
Малко се позабавихме тези дни, но ще компенсираме. По-късно ще ви пусна още главички и да не казвам голяма дума, но много скоро ще завършим книгата.
Много, ама много ви благодарим на всички! In Love

14.02.2005 - 16.04.2018
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът
Върнете се в началото 
Страница 5 от 14Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Книги :: Преводи-
Идете на: