Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ ФЕН ПРЕВОД НА КНИГА 15 И 16 ОТ ПОРЕДИЦАТА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Сериалите, които гледам отново и отново

Go down 
АвторСъобщение
Spunk
Модератор

Брой мнения : 2871

ПисанеЗаглавие: Сериалите, които гледам отново и отново   Сря 25 Апр 2018 - 11:30

Всички имаме такива! Признайте си! Haha!
Аз поне десет. Когато сериала е много хубав и свърши... и почне страшно много да ти липсва... и изгледаш 272 епизода отново.
Е, кои са сериалите, които за вас никога не свършват? Smile

Искра
Администратор

Брой мнения : 3895

ПисанеЗаглавие: Re: Сериалите, които гледам отново и отново   Сря 25 Апр 2018 - 21:17

Оо... доста са и при мен.
Обожавам да гледам отново "Игра на тронове", "Приятели", "Клюкарката", "Истински детективи", сезон 1, "Сексът и градът"... за тези сега се сещам.
Започнах да си припомням "Дневниците" вчера - те са ми на вълна повторение малко, поне първите сезони.

Но определено всички изброени са сериали, които мога да гледам по триста пъти... Троновете сигурно вече съм гледала по поне 4 пъти всеки сезон... Haha! Мания голяма са тия сериали, ей...

Администратор

Брой мнения : 4126
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Сериалите, които гледам отново и отново   Съб 28 Апр 2018 - 0:24

Троновете, Викинги, Дневниците (нищо, че след 3-ти сезон отъпя изключително много), Древните, Сексът и градът, Клюкарката, Америкън хорър стори...

и всички други качества на човека,
без неговите недостатъци."

14.02.2005 - 16.04.2018
Винаги ще те обичам и ще ми липсваш!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Beta
VIP

Брой мнения : 656
Местожителство : Някъде из облаците

ПисанеЗаглавие: Re: Сериалите, които гледам отново и отново   Съб 28 Апр 2018 - 10:14

"Приятели","Игра на тронове","Напълно непознати","Свръхестествено"(но началните сезони-1-5,другите стават направо кофти).
emotion
Модератор

Брой мнения : 2586
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Re: Сериалите, които гледам отново и отново   Нед 29 Апр 2018 - 16:51

Friends, War at home, Desperate housewives, Greek, The Big Bang Theory - минимум по 3 пъти, а Приятели направо 303 пъти. Не ми омръзват, обожавам ги, някой ден ще карам децата ми да рецитират реплики от тия сериали, толкова съм обсебена Haha!
slance89

Брой мнения : 16

ПисанеЗаглавие: Re: Сериалите, които гледам отново и отново   Пон 28 Май 2018 - 20:08

Дневниците на вампира, Тийн Върколак, Стъпка по стъпка, Бъфи убийцата на вампири, Чародейките.
Marry

Брой мнения : 18

ПисанеЗаглавие: Re: Сериалите, които гледам отново и отново   Чет 31 Май 2018 - 19:24

"Дневниците на вампира", "Ейнджъл"
teoleo

Брой мнения : 20
Местожителство : Димитровград

ПисанеЗаглавие: Re: Сериалите, които гледам отново и отново   Пон 11 Юни 2018 - 10:18

"Приятели";"Кухня";"Ало,ало";"Игра на Тронове""Секса и градът";"Чародейките";"Викинги";"Доктор Кой"
Valverde

Брой мнения : 16

ПисанеЗаглавие: Re: Сериалите, които гледам отново и отново   Нед 8 Юли 2018 - 21:17

Чародейки, Бъфи - убийцата на вампири, Шепот от отвъдното, Дневниците на вампира, Отчаяни съпруги.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Сериалите, които гледам отново и отново   

Сериалите, които гледам отново и отново
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1