Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Вип брадър

Go down 
+14
KaTeTo_GirL
dreaM
lost_soul999
no7alone
vampire_haidy
merelain
nikolet4eto
fuckin_rules
FeNkaTa_RoNaLdo
presy
Искра
marina9310
twilighttt
Spunk
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Вип брадър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вип брадър   Вип брадър - Page 2 I_icon_minitimeЧет 30 Апр 2009 - 21:17

Чат-пат гледам с едно око, когато съм при нашите, та на мен фаворита ми е Део, много е истински... Smile)
Върнете се в началото Go down
FeNkaTa_RoNaLdo

FeNkaTa_RoNaLdo


Брой мнения : 249
Join date : 25.02.2009

Вип брадър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вип брадър   Вип брадър - Page 2 I_icon_minitimeНед 10 Май 2009 - 20:41

Ицо THE BEST!!! 17 419
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Вип брадър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вип брадър   Вип брадър - Page 2 I_icon_minitimeПон 11 Май 2009 - 1:34

Евалата на Део !!!
Върнете се в началото Go down
misspoesy

misspoesy


Брой мнения : 296
Join date : 26.04.2009
Age : 28
Местожителство : Fox River

Вип брадър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вип брадър   Вип брадър - Page 2 I_icon_minitimeПон 11 Май 2009 - 14:25

Значи интригите пак си ги имаше, не можеше да мине без тях.. но е хубаво че събраха повече от милион и половина, колко от тези пари са истина и колко къде ще отидат не знам.. Имаше забава, но.. не знам как някой, който никога не го е гледал си вади изводите в момента, че това беше боза.. Третият Вип беше много добре измислен, плакала съм на някоя от мисиите за помагане с пари.. Особено когато Ицо Хазарта излезе да пее със сляпото момиче и той си завърза очите с черна кърпа. Поклон пред този човек, ако е така истински.. Но не бяха приятни кавгите между Ивайла и Аня, когато Софка и Божидара се напиха.. но полза имаше! Даже някои от съквартирантите са се отказали от дял от хонорара си и са дали тези пари за каузата.. Не видяхте ли онова момче Крис?! 120 000 смс.. Този Вип беше стойностен..в сравнение с другите.
Върнете се в началото Go down
sironojka

sironojka


Брой мнения : 187
Join date : 14.01.2009
Age : 33
Местожителство : Нова Загора

Вип брадър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вип брадър   Вип брадър - Page 2 I_icon_minitimeПон 11 Май 2009 - 16:21

мразя вип брадър ... бахти идиотщината е.
Върнете се в началото Go down
http://sironojka.wordpress.com/
FoXy

FoXy


Брой мнения : 890
Join date : 22.01.2009
Age : 32
Местожителство : love street.

Вип брадър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вип брадър   Вип брадър - Page 2 I_icon_minitimeПон 11 Май 2009 - 19:16

Ами аз принципно до сега въобще не гледах нито Биг Брадър нито Вип Брадър, струваха ми се крайно тъпи, безсмислени и пълни с интриги, но тоя сезон го цъкнах на няколко пъти и ми грабна окото. В интерес на истината ми се стори по-добро от миналите сезони (разбира се не мога да съм сигурна, тъй като предищните не съм ги следила), наистина събраха доста пари и мисля, че си заслужаваше. Принципно от началото фаворити ми бяха главно Део и Ицо (дъщеричката му беше голяма сладурана и пееше много готино :Р ), но с времето и Софи започна искренно да ме забавлява - държеше се много веесело и непринудено, въобще не се занимаваше с интригите и подобни простутии (а трябва да спомена, че в началото имах много лошо мнение за нея, смятах, че е тъпа чалгарка, но очевидно съм грешала). Последните дни ме изкефи и Тодор (до преди това, просто хич не му бях обърнала внимание и не го знаех къв е и що е там). Много ме радваше как ги базикаше и в общи линии правеше всичко на обратното на това, което трябва Haha! , а да не говорим за уникалният му начин на пеене Haha! cheers .
Скандала между Ивайла и Аня беше пълна боза. Просто толкова жалка и нагласена картинка бяха и на края това измислено сдобряване и после пак да се скарат... Mad Това за мен беше голяма простотия, в общи линии и двете (за който до тогава нямах особенно мнение) ми станаха доста неприятни.
В крайна сметка се радвам, че Део спечели, мисля, че така трябваше да стане. Smile
Върнете се в началото Go down
rainetoo_96

rainetoo_96


Брой мнения : 89
Join date : 27.07.2010
Age : 27
Местожителство : бургас

Вип брадър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вип брадър   Вип брадър - Page 2 I_icon_minitimeНед 2 Яну 2011 - 17:26

Много смотано тва предаване не се ли осъзвават тези хора дето участват че правят пари на техен гръб Mad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вип брадър - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вип брадър   Вип брадър - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вип брадър
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: