Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Какво е музиката за вас ?

Go down 
+51
monzi
hamsterchee
Русалка
vlado
kriseto_pz
ronnie178
autovip
mia_chan
elena1916
ajvi
harmaqni_gr
dani_97
desislava83
Nikssi
annadimova85
dangerous95
lovehurts
Chocolate
Lady_Vampire_
twilightgirl
darkness_angel
Silvi_2711
a_beni
petuniq
albenii
Todomodo
ivka
beni1979
SuperWesye
Peyton*
chirsi
Diane Knight
Melrose
_My_Bloody_Romance
pattx
lost_soul999
New Moon
lin
foxylady
vampire_haidy
FoXy
presy
gal4eto9052
Искра
twilighttt
londongirl
elementamon
princessmoni
Six Feet Under The Stars
marina9310
Spunk
55 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Е ?
1. Музиката е моят живот.
Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_vote_lcap76%Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_vote_rcap
 76% [ 68 ]
2. Обичам да слушам музика.
Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_vote_lcap22%Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_vote_rcap
 22% [ 20 ]
3. Все ми е едно - с музика или без.
Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_vote_lcap1%Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
4. Не обичам да слушам музика.
Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_vote_lcap0%Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
5. Ненавиждам музиката.
Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_vote_lcap0%Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 89
 

АвторСъобщение
Silvi_2711

Silvi_2711


Брой мнения : 116
Join date : 30.10.2010
Age : 30

Какво е музиката за вас ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_icon_minitimeВто 28 Дек 2010 - 10:46

Обожавам музиката. Тя е моят живот. Не мога да си представя и ден без да слушам музика. Понякога се случва да съм заета и да не мога да си пусна музика, тогава ставам много нервна. В мига, когато зазвучи някоя песен се успокоявам.
Върнете се в началото Go down
darkness_angel

darkness_angel


Брой мнения : 442
Join date : 20.10.2010
Age : 30
Местожителство : у нас ;)

Какво е музиката за вас ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_icon_minitimeВто 11 Яну 2011 - 22:32

Винаги трябва да се чува музика, не може така. music Каквото и да правя ми е по-хубаво, когато има музичка. Най ми е приятно, когато съм някъде навън с приятели и слушаме музика, тогава въобще не ме интересува каква музика слушаме, нали трябва да има нещо, на което да се танцува. Haha! Веднъж не бях слушала музика цели 2 месеца, но от тогава не е имало и ден в който да пропусна да си пусна winamp-а. Ем, че май е това... Haha!
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Какво е музиката за вас ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_icon_minitimeСря 12 Яну 2011 - 13:25

Aми, гласувах, че обичам музиката, но тя не ми е всичко... вярно, слушам доста, но винаги предпочитам един добър стойностен разговор пред няколко часа песни. Често са ми казвали, че заради слушането ми на музика не можело да се говори с мене и гледам да не прекалявам. Слушам музика по 2 пъти на ден, понякога повече, но има моменти, в които просто ми се слуша единствено тишината...За мен изразът "музиката е моят живот" е голямо изхвърляне, но само според мен..
Върнете се в началото Go down
Lady_Vampire_

Lady_Vampire_


Брой мнения : 65
Join date : 27.10.2010
Age : 29
Местожителство : Русе

Какво е музиката за вас ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_icon_minitimeСря 12 Яну 2011 - 14:07

Mузиката е моят живот...Не мога да си представя живота през музиката... Бих я нарекла най-добрия начин да си излееш емоциите дори и да си поплачеш...

Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Какво е музиката за вас ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_icon_minitimeНед 16 Яну 2011 - 19:25

Музиката е моят живот.
Всеки ден слушам музика, всеки ден минават всякакви песни през главата ми, постоянно си тананикам, и всеки случай мога да го свържа с някоя песен. Аз съм жив джубокс Haha!
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
lovehurts

lovehurts


Брой мнения : 27
Join date : 25.09.2010
Age : 31

Какво е музиката за вас ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_icon_minitimeНед 23 Яну 2011 - 1:39

не мога без музика excited
Върнете се в началото Go down
dangerous95




Брой мнения : 34
Join date : 12.03.2011
Age : 29

Какво е музиката за вас ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_icon_minitimeСъб 12 Мар 2011 - 20:38

Обичам да слущам музика, защото чрез нея се разтоарвам. music music
Върнете се в началото Go down
annadimova85

annadimova85


Брой мнения : 52
Join date : 07.10.2010

Какво е музиката за вас ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_icon_minitimeПон 4 Апр 2011 - 13:50

Обичам да слушам музика и то много дори до като чета.
Върнете се в началото Go down
Nikssi

Nikssi


Брой мнения : 37
Join date : 10.06.2010
Age : 27
Местожителство : V debrite na podsuznanieto

Какво е музиката за вас ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_icon_minitimeПет 13 Май 2011 - 20:34

Нещо без което не мога да живея, както и четенето де Wink
Върнете се в началото Go down
desislava83

desislava83


Брой мнения : 45
Join date : 22.05.2011
Age : 41
Местожителство : Плевен

Какво е музиката за вас ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_icon_minitimeПон 23 Май 2011 - 15:23

С хубава музика денят ми минава по-лесно,обичам да я слушам ,независимо какво правя.
Върнете се в началото Go down
dani_97

dani_97


Брой мнения : 33
Join date : 05.05.2010

Какво е музиката за вас ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_icon_minitimeПон 6 Юни 2011 - 21:23

обичам да слушам музика дайе обожавам но чак да е моя живот не не
Върнете се в началото Go down
harmaqni_gr

harmaqni_gr


Брой мнения : 38
Join date : 03.06.2011

Какво е музиката за вас ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_icon_minitimeСъб 11 Юни 2011 - 22:53

Музиката е начин на живот. Без музика не мога, с нея ставам, с нея си лягам. Помага да изразяваш емоции и настроение ;]
Върнете се в началото Go down
ajvi

ajvi


Брой мнения : 43
Join date : 12.07.2010
Age : 32
Местожителство : sf

Какво е музиката за вас ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_icon_minitimeЧет 16 Юни 2011 - 15:02

Свиря на пиано от много малка и не ми остава да кажа друго освен,че музиката е всичко за мен-живот,начин на мислене...........
Върнете се в началото Go down
elena1916

elena1916


Брой мнения : 394
Join date : 10.12.2010
Age : 31

Какво е музиката за вас ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_icon_minitimeЧет 16 Юни 2011 - 21:13

За мен музиката е начин за забавление,отпускане и разтоварване. Животът е невъзможен без нея.
Върнете се в началото Go down
mia_chan

mia_chan


Брой мнения : 79
Join date : 16.06.2011
Age : 28

Какво е музиката за вас ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_icon_minitimeПон 20 Юни 2011 - 20:43

Ако нямаше музика, щях да откача.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво е музиката за вас ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво е музиката за вас ?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» JAZZ музиката
» Музиката като инструмент за въздействие
» Какво четете в момента?
» Какво правим тук?
» Какво слушате в момента?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: