Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Колко често четете?

Go down 
+225
Мари
Janica
Romina
fallangel
anetageo
pnmihailova
mai land
milena.d
dushi
Julieta
kikito8605
Denitsa
LadySi
antoan
марти7074
irina37
elinor83
neviradeva
Susituu
Малката русалка
vs_koleva
raq2003
Veni821110
radi842
Chrisi1122
miglenaciq
Алекс Иваново
jenvief
gabita
Kremena Rasheva
lordgrafa
Nichi
snejana1978
royal
marieta97
azz
g_arabadjieva
valya
malkata_
Chocolate
verty
mariasims
tteta
Diamond
Stilyana
drebi6ok1973
mira2006
GerryN_
stefaniya
Adi81adi81
DeniNik
ally
biliana_911
Tais
gerganasto
mimi1221
inarra
allbena
sevinchas
neli_iv
yasmina
eleos
bloom_f
Veniiiiiiiii
isnickolebaby
asq1254
Русалка
sss79
mihaylina
reni78
penka1234
lili82
jinchen
savovkiril
tini76
gabimabi
h19
joana_j
Shinigami
ina.lina
mimencety_stz
vellisha
joly
juliana86
MVM
viteniq
Streamers_98
evasterling
RavenKnight
LisaEl
krisi koeva
lydotokote
miss_l0veee
pufilina80
loLy
rosali
danne_1
veskuuuuu
afriel
Bloopy
afrodita586
Mockingjay
venitu257
mimzzityyy
mushmulkata
giuvi
sisi_2007
sisistoeva
Yris
nestinarka
qnsssi
nells97
jjanet
nilgyun
mkrtchyam
Pale_Doll
Avis
vlado
zax
frants
ronnie178
daki8
thedarklady
GerryBass
mim4ity
autovip
mia_chan
ajvi
venum
black_paranoia
harmaqni_gr
piki
kati2211
mstrovila
zuzi
devilsmate
desislava83
maq94
benbenka
Nikssi
FromHell
hristozia_85
kateto_9379
emira_had
bonisa
flora1898
magdalasf
annadimova85
Nightmare_Girl
kam22
breaking_dawn_fan
mamamia
Relapse
silviya_borisso
chochii
gold_alex
mistar4o
kat666
missoctober
Lanfear
vamp_girl33
poli8009
freetogo
Teddie
guokowa
sta_ny
greenwitch
jein_black
perla333
elena1916
viki_nankova
elito_4471
mir4eto97
lovee_
a_beni
Lady_Vampire_
rendence
albenii
valenceto
rim17
elinka
Silvi_2711
djuli
Antoniq93
selene
twilightgirl
twilight_i94
Glrk
monss
Nessie
cullens_fen4e
starsxx
Chemical
chushka
llxshadowxll
sunshine.
Elune
Dark angel16
massiekur
lukito
Rainbow
_My_Bloody_Romance
eledven
nikito55
FrozenFlower
kiril_atanasov
DrEaMs_GiRl
Eternal Love
Bella~
nadeto0222
An
Snejky
rozi_bj
someonelikeyou
edward_4ever
nikolet4eto
slim4e
Spunk
Lady Cullen
marina9310
twilighttt
Искра
presy
Alice Cullen
gal4eto9052
229 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Колко често отваряте някоя книга?
Винаги когато мога
Колко често четете? - Page 2 I_vote_lcap92%Колко често четете? - Page 2 I_vote_rcap
 92% [ 299 ]
Рядко ми остава време
Колко често четете? - Page 2 I_vote_lcap7%Колко често четете? - Page 2 I_vote_rcap
 7% [ 23 ]
Предпочитам хубав филм
Колко често четете? - Page 2 I_vote_lcap1%Колко често четете? - Page 2 I_vote_rcap
 1% [ 4 ]
Изобщо не чета
Колко често четете? - Page 2 I_vote_lcap0%Колко често четете? - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 326
 

АвторСъобщение
An




Брой мнения : 7
Join date : 15.01.2009

Колко често четете? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 2 I_icon_minitimeПон 30 Мар 2009 - 20:25

И аз чета много.Почти вчеки ден, но тази година ми е толкова натоварена, че не мога да кажа всеки ден без да излъжа.Чета най-различни книги, но подбирам внимателно, затова обичам всички, които съм чела.Всяка една ми е дала много.Освен това и невероятната наслада и чувство за удовлетвореност, книгите ми помагат да избягам за момент от себе си. Толкова е уморитено, когато не можеш да се понасяш, но винаги е хубаво поне за малко да си някой друг.Нали знаете, когато рисуваш трябва да се отдръпваш от картината и да не я гледаш известно време, защото се задълбаваш в собствените си грешки като спираш да ги забелязваш. И с мен е така. Книгите ми помагат да бъда обективна спрямо себе си и другите, изграждат характера и ценностите ми.
Върнете се в началото Go down
nadeto0222

nadeto0222


Брой мнения : 755
Join date : 03.02.2009
Age : 30
Местожителство : Там, отвъд границата...

Колко често четете? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 2 I_icon_minitimeЧет 2 Апр 2009 - 10:13

Винаги чета някоя книга...Обичам фентъзи,дамска проза,криминалета (понякога),книги свързани с психологията,класика...абе чета от всичко,винаги съм била на мнението че както и при музиката и при книгите може да се намери нещо добро във всеки жанр Smile
Чета непрекъснато,вкъщи,в маршрутката,в часовете,в междучасията,дори и в тоалетната понякога Haha! Не чета,само когато съм решила че ще се виждам с приятели,за да освежа малко социалния си живот Haha! Haha! Гледам да не смесвам двете неща Smile
Върнете се в началото Go down
Bella~

Bella~


Брой мнения : 30
Join date : 01.04.2009
Местожителство : Пловдив

Колко често четете? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 2 I_icon_minitimeЧет 2 Апр 2009 - 15:01

Напоследък започнах да чета доста и това се превърна в едно от любимите ми занимания!За жалост обаче все нямам време,покрай това училище.Все пак-обичам да запълвам времето си с четене на някоя привлекателна книга за мен Smile
Върнете се в началото Go down
Eternal Love

Eternal Love


Брой мнения : 2647
Join date : 12.02.2009
Age : 29

Колко често четете? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 2 I_icon_minitimeЧет 2 Апр 2009 - 15:14

Всеки божи ден... Cute Ежеминутно проверявам фиковете тук, препрочитам любими моменти от Здрач и останалите книги...
Обожавам да чета. Кримките са моята любов. Досега не съм попаднала на любовен роман, който да ми хареса, въпреки че съм заклета романтичка.
Върнете се в началото Go down
DrEaMs_GiRl

DrEaMs_GiRl


Брой мнения : 564
Join date : 25.01.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Колко често четете? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 2 I_icon_minitimeЧет 2 Апр 2009 - 20:06

Айде и аз към болшинтвото Haha! Естествено,че винаги когато мога :Р напсоледък трудно намирам време,но ето ваканцията е подходящото време за четене, много обичам да чета и не се срамувам от това(просто имам приятели,котио само ме разпитват"абе какво му е хубавото да четеш,като някой зубар си") Nooo way! харесвам повечето типа книги и не мога да кажа кой жанр ми е любим Smile
Върнете се в началото Go down
kiril_atanasov

kiril_atanasov


Брой мнения : 14
Join date : 25.04.2009
Age : 32
Местожителство : varna

Колко често четете? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 2 I_icon_minitimeСря 29 Апр 2009 - 23:49

Аз чета винаги,когато мога Smile Smile Чета абсолютно всичко като се започне с криминалета,драми,любовни,трилъри... Като любим стил мога да определя романтичните драми!!!
Върнете се в началото Go down
FrozenFlower

FrozenFlower


Брой мнения : 25
Join date : 29.05.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив

Колко често четете? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 2 I_icon_minitimeНед 31 Май 2009 - 7:37

аз съм истински книго и компютъроман. Това са двете неща, за които живея. Чета винаги когато мога - по всяко време и на всяко място. Не веднъж съм се блъскала в стълбове или дървета по улицата, защо чета вместо да внимавам къде вървя. Малко е странно за околните, но на мен не ми пука Haha!
Върнете се в началото Go down
http://twilightmania.forumotion.net/forum.htm
nikito55

nikito55


Брой мнения : 190
Join date : 24.03.2009
Age : 30
Местожителство : София

Колко често четете? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 2 I_icon_minitimeПон 22 Юни 2009 - 10:26

Понякога като имаме свободен час в училище всички се юрват по кафета, а аз гледам да си остана в стаята или ако е хубаво времето да седна в двора на даскало и да си прекарам минутките в четене. Толкова ми е хубаво. А за четено в час...учителите вече се отказаха да ни пишат забележки, защото дневника беше пълен със забелжки от типа на "N 14, 15, 23 четат в час". Това сме аз, най-добрата ми приятелка и едно друго момче, които винаги имаме книга в чантата си. Smile
Върнете се в началото Go down
eledven

eledven


Брой мнения : 85
Join date : 09.04.2009
Age : 34

Колко често четете? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 2 I_icon_minitimeПон 22 Юни 2009 - 17:34

Вляза ли в книжарница, буквално пускам корени.
Много съм претенциозна отностно книгите, които чета, но ако ми попадне нещо интересно, трябва да го прочета на един дъх.
Случвало ми се е да разтворя някоя книга в 8 ч. вечерта и до сутринта да съм я "изяла" Haha!
Върнете се в началото Go down
_My_Bloody_Romance

_My_Bloody_Romance


Брой мнения : 888
Join date : 20.03.2009
Age : 27
Местожителство : Сливен

Колко често четете? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 2 I_icon_minitimeПон 6 Юли 2009 - 0:20

Винаги когато мога. Винаги съм обичала книгите. Всеки ден чета, дори да имам някаква по-важна работа трбява да седна и да почета някой и друга страница Haha! Та отговорът ми е винаги когато мога, естествено Smile
Върнете се в началото Go down
http://hereyesdontlie.blogspot.com/
Rainbow




Брой мнения : 822
Join date : 16.04.2009
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Колко често четете? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 2 I_icon_minitimeПон 6 Юли 2009 - 10:23

Чета винаги, когато мога. И естествено, когато имам книги, понеже в къщи вече не се намира книга, която да не съм прочела. Предпочитам фентъзи и фантастика, но се случва и да попадна на криманлета, любовни романи... Ако можех да избирам къде да прекарвам дните си, то избора ми щеше да е някоя голяма книжарница или библиотека.
Върнете се в началото Go down
lukito

lukito


Брой мнения : 2103
Join date : 26.01.2009
Age : 29

Колко често четете? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 2 I_icon_minitimeПон 6 Юли 2009 - 10:34

И аз винаги, когато мога. Предпочитам романтики, но и трилърите ми харесват, досега съм чела само на Дан Браун, но мисля да поправя тази грешка през лятната ваканция, ако ми остане време, де, защото имам да чета по литература и по френски.
Обожавам книжарниците, винаги като влезна си харесвам поне 1-2 книжки, но за жалост нямам мъни-мъни! Cute
Върнете се в началото Go down
http://immortalworld.piczo.com
massiekur

massiekur


Брой мнения : 574
Join date : 23.03.2009

Колко често четете? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 2 I_icon_minitimeПон 6 Юли 2009 - 11:49

Обожавам да чета! In Love Чела съм книги като започнем от романи чак до хорър!И всичките където съм ги чела са върха!
Върнете се в началото Go down
Dark angel16

Dark angel16


Брой мнения : 45
Join date : 05.07.2009
Age : 28
Местожителство : Dobrich

Колко често четете? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 2 I_icon_minitimeСъб 11 Юли 2009 - 22:52

Като по - малка обичах да чета книги и сега обичам, но когато имам време и интересна книга тогава чета. Smile
Върнете се в началото Go down
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Колко често четете? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 2 I_icon_minitimeНед 16 Авг 2009 - 0:25

Обожавам да чета.Просто без книги не мога.Винаги,когато имам свободно време вземам някоя книга и започвам да се пренасям в нейния свят.
Хубаво е,ако повечето българи наистина започнат да четат повече.Главно за тийнеджърите.Много по-полезно е от ходенето по дискотеки и пушенето на цигари в някоя градинка.Просто съвет Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Колко често четете? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Колко често четете?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 16Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Колко? Как? Къде?
» Четете ли приказки?
» Какво четете в момента?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: