Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода /Vampire Kisses/

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
АвторСъобщение
Eternal Love

Брой мнения : 2647

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 29 Мар 2009, 08:58

Nooo way! Неееее! Не могат да си тръгнат! o.O
Моля някой от модераторите или админите да каже кога можем да очакваме първа-втора глава от втора книга? pale
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
snowwhite_ch

Брой мнения : 223
Местожителство : пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 29 Мар 2009, 09:13

Да попитам ,ще продължите ли да превеждате и другите книги от поредицата? Дано отговорът да е да , защото ще сгеете душичката ми!!!!! It wasn't me
Spunk
Модератор

Брой мнения : 2789

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 29 Мар 2009, 09:26

snowwhite_ch, превода на втора книга вече е започнат. Smile

snowwhite_ch

Брой мнения : 223
Местожителство : пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 29 Мар 2009, 09:40

Казах Cute ли ви ,че благоговея пред вас (а както заете това е висша форма на обич)
Eternal Love

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 29 Мар 2009, 09:56

snowwhite_ch написа:
Казах Cute ли ви ,че благоговея пред вас (а както заете това е висша форма на обич)

Съгласна съм на 200%!
Spunk, кога можем да прочетем първата глава? Cute
pirategirl

Брой мнения : 188

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 29 Мар 2009, 11:16

Просто нямате представа колко бях щастлива когато се събудих днес и влизам във форума да видя дали случайно не е излязла нова глава и какво да видя - ЦЯЛАТА КНИГА!!!!!!!!!!!!! Много много много благодаря на преводачите и на редакторката за положения труд. Днеска ще е хубав ден, защото ще си почета книжката... lol! lol! lol!
twilighttt

Брой мнения : 644
Местожителство : nowhere ..

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 29 Мар 2009, 11:42

Vampire_ написа:
snowwhite_ch написа:

Съгласна съм на 200%!
Spunk, кога можем да прочетем първата глава? Cute

Още не е готово всичко, но ви уверявам- много скоро ще можете да я прочетете. Имайте търпение Smile
Вижте профила на потребителя http://www.impulse.bg/user/deni4kkka
presy

Брой мнения : 2337
Местожителство : Wonderland

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 29 Мар 2009, 11:49

Първа я преведох, но действието ще се развива по-нататък Smile Спокойно, аз също нямам търпение Haha!
selfishgirl

Брой мнения : 3

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 29 Мар 2009, 14:02

Йейййй Cute браво lol! lol! lol! Супер сте Exclamation
LiGLa7aA

Брой мнения : 313
Местожителство : somwhere...cold

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 29 Мар 2009, 15:30

Страхотна е книжката, лека и отпускаща. Обаче края не ми хареса. И понеже съм си ревла и няма да казвам какво правих на последната глава Sad Sad Sad Нямам търпение за втората гнига In Love Cute :afro:
pirategirl

Брой мнения : 188

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 29 Мар 2009, 16:15

Прочетох я и много ми хареса. Обаче в никакъв случай не мога да кажа, че ми харесва повече от Здрач. Здрач е много по-интересна книга, нещата там са описани много по-добре. Наистина идеята и развитието във Vampire kisses е много интересно, обаче начина, по който е написана книгата не ми харесва много. o.O
dormouse

Брой мнения : 21

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 29 Мар 2009, 16:29

pirategirl подкрепям те напълно, само дето мисля, че и историята .... като че куца малко...
Danny_Z

Брой мнения : 91

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 29 Мар 2009, 18:05

Хора , десет дни съм без нет и момичетата преведоха цяла книга affraid lol! lol! lol! lol! lol! Само така :bounce: :bounce: Не знам как точно се шокира положително,но вие успявате cheers cheers
lukito

Брой мнения : 2103

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 29 Мар 2009, 19:21

Като гледам в колко часа сте пуснали книгите имам чувството,че тва ще е мания като здрач!!!книгата е мн интересно,съвсем различна от здрач,бяха ми казали,че Стефани е откраднала идеята от Вампирски целувки! Evil or Very Mad
Вижте профила на потребителя http://immortalworld.piczo.com
edward_4ever

Брой мнения : 84
Местожителство : * In my dreams *

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 29 Мар 2009, 19:28

супер добър е превода.. Както винаги бързината не е попречила на качеството :Р Евала нямате равни It wasn't me Продължавайте в същия дух, че втората книжка е още по интересна [ поне за мен де It wasn't me ] cheers cheers cheers
Eternal Love

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 29 Мар 2009, 20:13

Ние чакаме търпеливо! Cute
Обичам ви! Много, много, много!

Работете си спокойно! Сега като дойде ваканцията, ще имате премного време и за почивка, и за домашните, и за да ни радвате с идеалния превод! In Love
milencety

Брой мнения : 1288
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 29 Мар 2009, 20:32

ммм...мн е яка Cute и аз на последната глава си поплаках и с нетърпение чакам втората част Cute Продължавайте в същия дух момичета!О, и забравих да спомена, че съм ви мн благодарна I love you
Sun.
Администратор

Брой мнения : 834

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 29 Мар 2009, 21:00

Тези дни ще пуснем първите 10 глави, а до края на седмицата цялата книга.

Навън вали, капките
те галят много нежно,
много тихо отваряш очи.
Вижте профила на потребителя http://twilight-bulgaria.darkbb.com
vampire_haidy

Брой мнения : 183
Местожителство : sofiq

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 29 Мар 2009, 21:08

сладурско
lukito

Брой мнения : 2103

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 29 Мар 2009, 21:27

Уау,много сте бързи!!! o.O
Вижте профила на потребителя http://immortalworld.piczo.com
ivsityyy666

Брой мнения : 10

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 29 Мар 2009, 22:37

хубавото на тези книги е че са с по кратки глави и феноветв могат по бързо да се насладят на готиния превод. Мене лично книгата много ме кефи.

Браво на преводачите! Smile lol! lol! lol! Smile
puhenoto

Брой мнения : 61
Местожителство : Shinigamiville

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 30 Мар 2009, 01:32

Благодаря !Книгата ми спира дъха Cute Cute
naniibibi

Брой мнения : 1334

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 30 Мар 2009, 10:39

Sun. написа:
е хора мерси мн страхотни сте lol!
Eternal_Mind

Брой мнения : 54

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 30 Мар 2009, 11:36

Допада ми сюжета, но имам чувството, че писателката е на 14-15 и е използвала цялата информация за вампирите и готиката, без да се съобразва много много. Иначе благодаря на преводачите за бързата и качествена работа Smile
Eternal Love

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 30 Мар 2009, 18:26

Sun. написа:

Nooo way! Ех, ако може днес първите пет... (Нагло, нагло...) It wasn't me In Love
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Today at 13:34

Коментари относно превода /Vampire Kisses/
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Мия Кършнър vs. Изaбел Флеминг
» MBLAQ