Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода /Vampire Kisses/

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
АвторСъобщение
princessmoni

Брой мнения : 414
Местожителство : Burgas

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 23 Мар 2009, 22:32

Край,това беше!Спрете и вие да изказвате мнения по тази тема за другия форум,да не почна да трия и тях!Няма смисъл от тези безсмислени караници!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
zefira

Брой мнения : 711

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 23 Мар 2009, 22:34

princessmoni написа:
Край,това беше!Спрете и вие да изказвате мнения по тази тема за другия форум,да не почна да трия и тях!Няма смисъл от тези безсмислени караници!
Да,няма проблем и съжалявам за намесата ама просто не се стърпях Cute Отново моля да бъда извинена Smile

Извинена си! Cute
Sun.
Администратор

Брой мнения : 834

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 23 Мар 2009, 22:54

Модераторката да предприеме съответните мерки (изтриване на целия безсмислен спор).

Навън вали, капките
те галят много нежно,
много тихо отваряш очи.
Вижте профила на потребителя http://twilight-bulgaria.darkbb.com
DrEaMs_GiRl

Брой мнения : 564
Местожителство : Велико Търново

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 23 Мар 2009, 23:21

Айде и аз чакам някакво резюме,защото заглавито ме грабва,ама не се решавам да почна л ида чета,а като знам че очите ми съвсем ще са понички после Smile и искам да попитам по какво с определя коя книга да превеждате? не че иамм претенции,дори мнгоо ми харесва тази,но имам желание да чета интервю с вампир,а разбрах че я няма на български It wasn't me
puhenoto

Брой мнения : 61
Местожителство : Shinigamiville

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 23 Мар 2009, 23:28

Лелееееее тази е мн готина... супер браво на преводачите и на тез които предложиха книгата.Излезлите глави направо ги изядох Haha! Супер интересно ми е за понататък Cute Cute
koteto95

Брой мнения : 17

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 23 Мар 2009, 23:29

Искам да се включа, защото обиждате много умни и готини хора, които са ми много скъпи и започна да става ненужно грубо. Първо цитатите не са от двете книги, а от една глава(20 третата книга) и мисля, че сами по себе си са достатъчно показателни, за да коментирам високото самочувствие и ниското покритие, които показват.

Иначе главният проблем е, че два екипа се занимават с едно и също нещо, от което страдат хората, които искат да прочетата нещо защото вместо да прочетат две книги в най-добрият вариант получават два варианта на една и също книга. Не виждам нито славата, нито състезанието, нито печелившите от него. За мен след това решение просто всички загубиха. Дано някой ден го осъзнаете и дано това не се повтаря Smile
Sun.
Администратор

Брой мнения : 834

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 24 Мар 2009, 00:21

Аааах, така най-обичам.
Първо, ние може да имаме грешки (които очевидно все пак някак сте намерили), но на вас ви липсват цели абзаци (знам, защото една потребителка ме попита дали "..." ние сме си го добавили, тъй като на другото място го нямало) :Р
Второ, наистина, съвсем честно, не се интересувам какво превеждат останалите.
Трето, псевдо лекцията трябваше да си я изнесете сами на себе си преди няколко месеца.

А относно цялото ми отношение към ситуацията, тъй като не мисля, че си струва да й обръщам някакво съществено внимание, го карам позитивно Smile

Лека ви вечер и утре чакайте нови глави :Р

Навън вали, капките
те галят много нежно,
много тихо отваряш очи.
Вижте профила на потребителя http://twilight-bulgaria.darkbb.com
nelitoo91

Брой мнения : 41
Местожителство : нЯкЪдЕ!!!

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 24 Мар 2009, 01:54

Абе хора айде спирайте се вече! На мен лично миписна като вляза всеки път и да гледам само нападги! Живейте си живота и всеки да си чете където желае! А относно книгата,СТРАХОТЕН ИЗБОР! Smile
puhenoto

Брой мнения : 61
Местожителство : Shinigamiville

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 24 Мар 2009, 11:42

[пф... уатевър]... влюбих се в книгата In Love In Love с нетърпение чакам следващите глави .Отново сте невероятни .Блгодаря Cute In Love In Love
vampire_haidy

Брой мнения : 183
Местожителство : sofiq

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 24 Мар 2009, 12:50

Очертава се книгата да е много хубава!
du6ata1990

Брой мнения : 170

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 24 Мар 2009, 12:55

книгата е много готина,малко ми е страно момичето но мисля че това и е чара Haha!
с нетарпение чакам другите глави cheers
mono89

Брой мнения : 754
Местожителство : Morganville

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 24 Мар 2009, 13:57

Книгата е страхотна за героинята да не говорим Haha! Haha! Haha! Haha! Haha! :Р
snowwhite_ch

Брой мнения : 223
Местожителство : пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 24 Мар 2009, 17:28

Да книгата е интересна - няма спор в това ..дано да е хубава като здрач и останалите книги от сагата.Героинята е ок,заинтрегува ме Smile
selfishgirl

Брой мнения : 3

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 24 Мар 2009, 19:12

Малко късно, но все пак и аз реших да взема страна по отношение на "лошия превод и грешките"... Достатъчно, че момичетата са се наели да превеждат, защото след като превеждат значи могат да си го четат и на английски, ами и кусури търсите егати Silly me ... Иначе мога да кажа само едно голямо Евала! Страхотни сте ExclamationExclamation

Сега за книгата Haha! много е готина и интересна Cute чакам с нетърпение още глави :Р

Казах спора да не се коментира повече!

Извинявам се It wasn't me It wasn't me

Последната промяна е направена от selfishgirl на Вто 24 Мар 2009, 20:35; мнението е било променяно общо 1 път
naniibibi

Брой мнения : 1334

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 24 Мар 2009, 19:17

Чакам с нетърпение новите глави превода до тук е просто перфектен In Love
caprice

Брой мнения : 503
Местожителство : Благоевград

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 24 Мар 2009, 19:26

naniibibi написа:
Чакам с нетърпение новите глави превода до тук е просто перфектен In Love

Няма какво друго да добявя! Smile
moni794

Брой мнения : 969
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 24 Мар 2009, 19:45

Превода е много добър, но мен лично книгата не ме заинтригува особено. По принцип обожавам да чета и не се сърдете или нещо, но мисля че тази книга е мноооого по-тъпа(скучна) от Здрач.
ПП. давам си мнението за тези, които още преценяват Haha! It wasn't me
edward_4ever

Брой мнения : 84
Местожителство : * In my dreams *

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 24 Мар 2009, 19:49

еми всеки си има мнение Smile мен пък ме изкефи. Е, не колкото Twilight Saga, но все пак е доста добра. А героинята ме разбива отсякъде Haha! страшна лудачка е It wasn't me It wasn't me
FeNkaTa_RoNaLdo

Брой мнения : 249

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 24 Мар 2009, 19:55

Едно голямо БРАВО за превода Smile .Вие сте невероятни.. Хиляди благодарности за труда и продължавайте все така да ни радвате със стоиностни преводи sunny
presy

Брой мнения : 2337
Местожителство : Wonderland

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 24 Мар 2009, 20:39

edward_4ever написа:
еми всеки си има мнение Smile мен пък ме изкефи. Е, не колкото Twilight Saga, но все пак е доста добра. А героинята ме разбива отсякъде Haha! страшна лудачка е It wasn't me It wasn't me

И мен мн ме кефи, тва, че е готик гърл я прави още по-готина :Р
Чудесен избор на книга според мен Smile
iveto02

Брой мнения : 22

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 24 Мар 2009, 22:20

От кого е книгата? - edit by moderator

моля те,пиши на кирилица!
Eternal_Mind

Брой мнения : 54

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Сря 25 Мар 2009, 09:18

Много е интересна книгата, продължайвате в същия дух. Само че няма никаква информация за произведението... Cute
gabityy

Брой мнения : 199

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Сря 25 Мар 2009, 10:18

Йей много интересна и забавна.. супер ее Haha! Cute
pirategirl

Брой мнения : 188

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Сря 25 Мар 2009, 10:23

На мен наистина книгата много ми харесва. прочетох до 5 глава и нямам търпение да намеря време да прочета останалите глави. Героинята много ме кефи, защото не е просто обикновено момиче, а нещо просто по-различно. lol! Чудесен избор.
bebchuu

Брой мнения : 108
Местожителство : Bapна

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Сря 25 Мар 2009, 12:01

Книгата е страхота.. естествено не може да се сравнява със Twilight saga но е хубава .. In Love In Love искам да попитам кога ще качвате нови глави .. ? :Р :Р :Р
Вижте профила на потребителя http://www.impulse.bg/user/sexylady94
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Today at 11:49

Коментари относно превода /Vampire Kisses/
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 19Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Мия Кършнър vs. Изaбел Флеминг
» MBLAQ