Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода /Vampire Kisses/

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next
АвторСъобщение
Alice Cullen
VIP

Брой мнения : 1284
Местожителство : Somewhere In Time

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 27 Сеп 2010, 22:20

Ако не искате да заключвам темата си правете труда да четете мненията преди вашето!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
poli8009

Брой мнения : 128

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 12 Окт 2010, 11:30

Благодаря за превода. Страхотен е както винаги. Свалям Ви шапка. Браво на преводачите и на редакторите. Bravo
mamamia

Брой мнения : 59

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Съб 11 Дек 2010, 14:51

Преводаческата работа е на ниво, както обикновено. Мен обаче тази книга така и не успя да ме "грабне", въпреки че се накарах да прочета няколко глави.
Deichuna

Брой мнения : 82

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Съб 11 Дек 2010, 17:24

да книгите съм ги чела страхотни са [You must be registered and logged in to see this image.]
morganvil_97

Брой мнения : 295
Местожителство : Adventureland.~

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Съб 11 Дек 2010, 17:34

обожавам тази поредица In Love много ви благодаря :Р
Baklava

Брой мнения : 47
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Чет 16 Дек 2010, 15:07

И на мен ми харесва и превода и поредицата Smile
raned

Брой мнения : 40

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пет 31 Дек 2010, 11:23

Харесвам поредицата Smile Само не знаех, че има и още една част след Клуб Ковчег.Иска ми се вече да мога да свалям преводите, за да мога да прочета и тази част.
maggy91

Брой мнения : 49

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 24 Яну 2011, 17:25

Браво на преводачите, добре сте се справили, с малко правописни грешки. Книгата ми хареса, макар че не съм в тинейджърска възраст. Ще има ли още книги след 7-мата, защото както свършва мисля, че трябва да има. НАДЯВАМ СЕ ДА ГИ ПРЕВЕДЕТЕ. Благодаря
simonkaaa

Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пет 04 Фев 2011, 16:07

благодаря на преводачите
PoLLy

Брой мнения : 32
Местожителство : Дания

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пет 11 Фев 2011, 08:21

Само ще кажа че сте супер!!
Искра
Администратор

Брой мнения : 3797

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пет 11 Фев 2011, 21:27

maggy91 написа:
Браво на преводачите, добре сте се справили, с малко правописни грешки. Книгата ми хареса, макар че не съм в тинейджърска възраст. Ще има ли още книги след 7-мата, защото както свършва мисля, че трябва да има. НАДЯВАМ СЕ ДА ГИ ПРЕВЕДЕТЕ. Благодаря
Ще има и осма книга, да. Cryptic Cravings, чиято премиера е през май тази година. Ние също се надяваме, че ще има как да преведем и тази част, за да не ви разочароваме. Smile

Брой мнения : 43

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пет 25 Фев 2011, 23:49

Голямо БЛАГОДАРЯ Bravo
petinka1108

Брой мнения : 50
Местожителство : Пазарджик

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 05 Апр 2011, 20:14

Прочетох и 7 те книги от поредицата за 4 дни, наистина съм запленена In Love In Love In Love преводите са ви страхотни, а историята е просто невероятна.. love
ПС: С нетърпения чакам 8 мата книга, силно се надявам, че ще преведете и нея Worship
kapriss_96

Брой мнения : 35

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Съб 16 Апр 2011, 11:49

Едно огромно БЛАГОДАРЯ и от мен Bravo Превода на книгите е страхотен, поздравления за положения труд и качествения резултат ^^ Много странен завършек на 7 книга.. Надявам се, че в 8 ще видим развръзката най - накрая. In Love jumping happily Месец май наближава, очакваме още един удивителен превод на следващата книга от поредицата Worship
DaRk_ AnGeL

Брой мнения : 19

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Съб 07 Май 2011, 22:13

Едно голямо БЛАГОДАРЯ. Поздравления за положения труд и с нетърпение очакваме още един превъзходен превод Worship
Извинявам се за глупавия въпрос, но: някои книги от поредицата издадени ли са на български език? И ако отговорът е да, можели да ми пратите сайт за да си ги поръчам. Предварително благодаря Smile Smile
acinkaa

Брой мнения : 18

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пет 20 Май 2011, 08:38

За моя голяма изненада книгите се оказаха 7, а аз бях прочела 5. Нямам търпение да прочета и останалите. Благодаря на преводача, за усилията и за труда положени в превода на тази книги.
ronnie178

Брой мнения : 40

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 27 Юни 2011, 21:51

Може ли да попитам дали и кога ще излезе превода на 8книга. Smile
pearl

Брой мнения : 38

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 28 Юни 2011, 14:53

Момичета, аз също искам да попитам за 8 книга на Вампирски целувки, която е излезнала Май месец 2011.
При вас се запознах с тази поредица и започнах да я чета и много ми се иска да продължа с нея.
Може ли само малко информация дали имате намерение да я превеждате, след като свършите с настоящия превод.

Благодаря предваритено за отговора ви.
petinka1108

Брой мнения : 50
Местожителство : Пазарджик

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 04 Юли 2011, 22:01

Здравейте, аз също съм заинтересована много от поредицата и ще бъда изключително щастлива ако преведете и 8 мата книга. Поредицата е невероятна, а преводите ви са страхотни. Сигурна съм че ако решите да направите превода ще зарадвате много фенове ! Bravo In Love
Искра
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 04 Юли 2011, 23:01

Така... до всички фенове на Вампирски целувки!

Да, хора, отдавна вече казахме (няколко пъти) - ще преведем и осмата част. Започнали сме поредицата - ще я довършим. Превод обаче все още не е започнат по нея, до около десетина дни ще се започне работа по нея. Засега още не мога да ви кажа кога ще започнем да публикуваме, но във всеки случай ще бъде това лято, не се притеснявайте. Превод ще има! Smile

Брой мнения : 128

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 05 Юли 2011, 00:11

Страхотни новини. Едно огромно благодаря за това, че продължавате да ни радвате. Smile It wasn't me in love
emii.x

Брой мнения : 52
Местожителство : Nowhere.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Съб 09 Юли 2011, 16:11

Много добър превод, браво! Bravo Like a Star @ heaven
Baklava

Брой мнения : 47

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 12 Юли 2011, 08:36

Превода наистина е страхотен Smile След като прочета Брадството отново ще се насладя и на тази поредица Smile
Благодартя за труда Smile
Искра
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 17 Юли 2011, 22:29

Скъпи фенове на поредицата,

Вече е започнат превод по осмата част, която се казва "Загадъчни желания". Главите са общо 19 и можете скоро да очаквате преведените глави във форума ни! Smile

Брой мнения : 163

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 17 Юли 2011, 23:43

Благодаря ви многоооооо,дано скоро можем да им се радваме Smile Bravo
Само един въпрос,това ли е последната част от поредицата???

Последната промяна е направена от Alice Cullen на Пон 18 Юли 2011, 10:31; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Да кажем "Не!" на хилядата емотиконки в едно мнение.)
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Today at 02:06

Коментари относно превода /Vampire Kisses/
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 16 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» Мия Кършнър vs. Изaбел Флеминг
» MBLAQ
» Thirst
» Следващата Събота и Неделя по бТВ
» Епизод 19 - Klaus - 21.04.2011