Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода /Vampire Kisses/

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
АвторСъобщение
byh4o

Брой мнения : 163
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Сря 05 Окт 2011, 13:56

Само да попитам,до къде стигнах те с превода и ще се радваме ли скоро на нови глави????? Crying or Very sad Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
melinda_

Брой мнения : 27

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 18 Окт 2011, 21:40

Кога ще има нови глави?
Mockingjay

Брой мнения : 41

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 14 Ное 2011, 16:34

Извинете, не искам да досаждам с въпроси, а и виждам, че по-нагоре са питали хората за нови глави, но исках да знам случайно да не е прекъснат превода на книга 8? Последната глава е от лятото и това ме наведе на тази мисъл... Crying or Very sad
perlata

Брой мнения : 27

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Съб 26 Ное 2011, 23:01

И аз искам да попитам същото.
fifito

Брой мнения : 29

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Чет 19 Яну 2012, 19:35

Извинявам се предварително , защото виждам , че и други са питали. Но все пак не виждам отговор , а много обичам тази поредица и много ме интересува ще продължи ли превода на 8 книга ? Наистина се извинявам ако съм досадна Smile.
byh4o

Брой мнения : 163
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пет 20 Яну 2012, 12:25

Според мен никои не е досаден при положение, че администраторите си мълчат и не дават никаква информация на собствените си потребители.... Както казах и преди - Разочарована съм silent Mad
Mockingjay

Брой мнения : 41

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 23 Яну 2012, 13:19

byh4o написа:
Според мен никои не е досаден при положение, че администраторите си мълчат и не дават никаква информация на собствените си потребители.... Както казах и преди - Разочарована съм silent Mad
Ами и аз вече се присъединявам към разочарованите... 2 месеца никакъв отговор на въпроса ми. Sad
wentlee
Администратор

Брой мнения : 5068
Местожителство : Sliven

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 23 Яну 2012, 15:42

Молим да имате още мъничко търпение.

Администратор

Брой мнения : 3768
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пет 27 Яну 2012, 11:30

Извинявам се забавянето. Имах доста проблеми с файловете на компютъра ми, но вече всичко е наред. По-късно ще ви пусна още главички.
rosali

Брой мнения : 346

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 30 Яну 2012, 10:48

Ауу, благодаря Ви за главичките, бяха страхотни. Изчетох ги на един дъх. :Р
Вижте профила на потребителя http://fleurdamourthings.tumblr.com
poli8009

Брой мнения : 128

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 30 Яну 2012, 23:25

Благодарности и от мен. Главите бяха страшно итересни. Smile
kris

Брой мнения : 122

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 20 Фев 2012, 21:47

Обичам тази поредица. Благодаря за добрия превод.
lionaz96

Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 05 Мар 2012, 15:23

Сладко...Харесва ми книгата.
Lioness
Администратор

Брой мнения : 3768
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 26 Мар 2012, 11:30

Заповядайте и останалите глави. Преводът на 8-мата книга е официално завършен и публикуван.
Извинявам се за огромното забавяне.
Приятно четене и благодарим на всички ви за прекрасните коментари!
poli8009

Брой мнения : 128

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 26 Мар 2012, 11:34

Огромни благодарности за тази приятна новина. А за забавянето, няма нужда да се извиняваш. Всички си имаме задължения и отговорности, така че те разбирам. Smile
kris

Брой мнения : 122

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пон 26 Мар 2012, 20:18

О, страхотна изненада. Благодаря за труда и старанието на преводачи и редактори. С голямо удоволствие ще се насладя на чудесния превод.
pearl

Брой мнения : 38

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Сря 28 Мар 2012, 16:55

Едно наистина огромно благодаря на преводачите за труда, който са положили за да можем да се насладим и на тази част от Вампирсски целувки. Bravo
nina9_7

Брой мнения : 24

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Чет 19 Юли 2012, 18:38

Книгите са страхотни и съм страшно благодарна , че някой се е заел да ги превежда . Исках само да питам , някъде прочетох че има и девета книга , та наистина ли има и ще я превеждате ли ?

О и видях че осма книга има само три глави , а пише че сте я завършили - да не би аз да бъркам нещо или има някакъв проблем ?
LisaEl

Брой мнения : 150

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Чет 19 Юли 2012, 22:16

В електронен вариант ги има само до пета част и много се радвам, че сега сте превели до осма. Така спокойно ще мога да видя какво се случва по-нататък. Благодаря за усилията! Smile

ПП: nina, на мен също ми излизат до трета глава като вляза от "каталог на главите". Но като вляза там, където всички глави на осемте книги са събрани ще видиш, че главите са 19.
Вижте профила на потребителя http://divergent.bulgarianforum.net/forum
Alice Cullen
VIP

Брой мнения : 1284
Местожителство : Somewhere In Time

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Сря 25 Юли 2012, 16:16

Ще се опитам да оправя каталога на главите още днес. Smile
Streamers_98
Модератор

Брой мнения : 1597

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 05 Авг 2012, 17:48

Първо: U R THE BEST!!! Едно голямо голямо браво на преводачите.
Второ: Да, наистина има девета книга.
Spoiler:

Трето: едно малко въпросче... ще превеждате ли деветата книга? (моля, моля, моля)

Be brave and fearless to know that even if you do make a wrong decision, you’re making it for a good reason.
—Adele
катрин

Брой мнения : 60
Местожителство : някъде из облаците

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 04 Сеп 2012, 19:22

Бих искала да попитам кога ще бъде преведена 9 книга ако воапще ще я превеждате?
Искра
Администратор

Брой мнения : 3797

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 04 Сеп 2012, 20:48

Засега все още не се знае, преводът ще тече доста бавно, затова ви молим да бъдете търпеливи. Ще ви съобщим, когато наближи време за пускане на глави.

Модератор

Брой мнения : 1597

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Сря 05 Сеп 2012, 08:02

Супер. Благодарности от мен. [You must be registered and logged in to see this image.]

Be brave and fearless to know that even if you do make a wrong decision, you’re making it for a good reason.
—Adele
катрин

Брой мнения : 60
Местожителство : някъде из облаците

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Нед 24 Фев 2013, 17:31

Не искам да бъда досадна но какво стана с превода? Вие казахте че ще бъде бавно но вече мина към половин година...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Today at 02:05

Коментари относно превода /Vampire Kisses/
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 18 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» Мия Кършнър vs. Изaбел Флеминг
» MBLAQ