Twilight
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Twilight

ГЛАСУВАЙТЕ ЗА НАС В БГ ТОП НА ВСЕКИ 24 ЧАСА!

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Коментари относно превода /Vampire Kisses/

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
АвторСъобщение
Lioness
Администратор

Брой мнения : 3768
Местожителство : Beastland.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пет 01 Мар 2013, 21:15

Каза се, че не се знае, нали?
Освен това, форумът и като цяло интереса към подобни книги тотално западна. И не смятам, че на този етап трябва да превеждаме която и да е било поредица. Прахосване на усилия по вятъра ще бъде.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
reni9g

Брой мнения : 38
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Чет 22 Авг 2013, 15:42

Когато влязох във форума за пръв път, тогава видях поредицата "Вампирски Целувки" и се зачудих дали наистина е интересна и струва ли си да я прочетеш.

АДМИН: ДВЕ МНЕНИЯ ЕДНО СЛЕД ДРУГО НЕ СЕ ТОЛЕРИРАТ. АКО СТЕ ПРОПУСНАЛИ ДА ДОБАВИТЕ НЕЩО В КОМЕНТАРА СИ, ИМА ФУНКЦИЯ EDIT.
byh4o

Брой мнения : 163

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Пет 20 Сеп 2013, 00:44

Здравейте и аз като всички тук искам да изкажа искрените си благодарности относно превода на тази поредица. Благодаря ви!! Smile Но също така искам и да ви помоля ако може да продължите превода и на 9-тата книга, защото честно казано само вие сте шанса ни всички ние феновете на поредицата да я прочетем докрай и всички заедно да я завършим. За това искрено и страшно много ви моля продължете превода поне когато имате време..... Моля ви Sad Sad 
Lioness
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Чет 03 Окт 2013, 01:29

Ами, мила, не съм сигурна за момента...
Честно казано, с Искра буквално се мъчим с тази книга. Особено тя. Само тя превежда тази поредица, аз направо не искам, тъй като при редактирането изпушвам по кутия цигари, тъй като за мен е ужасно скучна. Но може би няма да я оставим така. Все пак сме я подхванали, но за момента "Братството на черния кинжал" ни е приоритет, и не смятаме този път да ви разочароваме, както стана с последната книга на Академията и книгата, която бяхме започнало наскоро.
byh4o

Брой мнения : 163

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Чет 03 Окт 2013, 13:26

Lioness написа:
Ами, мила, не съм сигурна за момента...
Честно казано, с Искра буквално се мъчим с тази книга. Особено тя. Само тя превежда тази поредица, аз направо не искам, тъй като при редактирането изпушвам по кутия цигари, тъй като за мен е ужасно скучна. Но може би няма да я оставим така. Все пак сме я подхванали, но за момента "Братството на черния кинжал" ни е приоритет, и не смятаме този път да ви разочароваме, както стана с последната книга на Академията и книгата, която бяхме започнало наскоро.

Радвам се, че ще продължите превода на Братството, тъй като и тази поредица я харесвам страшно много, но не мога да отрека, че все пак се надявам да довършите превода и на Вампирски целувки, тъй като всички форуми, които я превеждаха се отказаха и вие ни останах те последната надежда, да и се радваме...Sad 
sweet princess

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 29 Окт 2013, 19:41

Искам да попитам дали ще има превод на последната книга? Smile 
Lioness
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Вто 29 Окт 2013, 20:44

Абе, точно над твоето мнение е дадено обяснение.
Четете бе, да му се невиди.
evani

Брой мнения : 53
Местожителство : Някаде из облаците...

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Съб 23 Ное 2013, 12:09

Само да кажа, че аз съм почнала да превеждам книгата (стигнала съм само да средата на 2-ра глава, но имам желание и време скоро ще напредна повече, все пак аз почнах превода тази сряда) и ако ми позволят администраторите може да кача превода тук.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода /Vampire Kisses/   Today at 13:35

Коментари относно превода /Vampire Kisses/
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 19 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
 Similar topics
-
» Мия Кършнър vs. Изaбел Флеминг
» MBLAQ