Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Jason Mraz

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Jason Mraz Empty
ПисанеЗаглавие: Jason Mraz   Jason Mraz I_icon_minitimeСря 25 Мар 2009 - 19:22

ДЖЕЙСЪН МРАЗ (Jason Mraz)

Jason Mraz Jason-mraz_l

Кратка биография:
Джейсън Томас Мраз е роден на 23 юни 1977 в Меканисвил, Вирджиния. Той е певец, текстописец и музикант.
Мраз е от чешки произход по линия на дядо си, който се преместил от Чехословакия в САЩ през 1915 година. Името Мраз на чешки означава "замръзнал".
Джейсън Мраз завършва Американската Музикална и Театрална Академия в Ню Йорк, като за кратко време учи музика и театър преди да се премести в Сан Диего.

Дискография:
* Waiting for My Rocket to Come (2002)
* Mr. A–Z (2005)
* We Sing. We Dance. We Steal Things. (2008)


Ето съвсем кратко за Джейсън Мраз - един наистина страхотен певец. Е, давайте мнения, любими песни, клипове и т.н. Smile
Върнете се в началото Go down
Izabella_Swan

Izabella_Swan


Брой мнения : 349
Join date : 08.02.2009
Местожителство : Wonderland

Jason Mraz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jason Mraz   Jason Mraz I_icon_minitimeПет 27 Мар 2009 - 12:35

Странно защо никой не е писал.Както и да е..
Според мен е един силно надарен певец.Любимата ми негова песен е I'm Yours.Много ми харесва!Клипа не съм го гледала,а мислех...
Най ми харесва I'm yours,заради мелодията.Много успокояваща. Абе,супер е!
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Jason Mraz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jason Mraz   Jason Mraz I_icon_minitimeПет 27 Мар 2009 - 21:41

Мхм... А аз очаквах тук да се постнат поне 10-тина мнения... Е, все още има време да се разпише всеки един... Smile
Сега относно Джейсън Мраз. Страхотен певец е, не знам колко от песните му са слушали останалите, но всяка една от тях мога да ви кажа, че е прекрасна. Текстовете му са невероятни; звученето на творчеството му като цяло е толкова позитивно и приятно, зарежда с някаква слънчева енергия Cute Любими песни са ми: Life is wonderful, Bela Luna, I'm yours, Lucky (feat. Colbie Caillat), Butterfly, Live High, Beautiful mess... Стига толкова, че изредих почти целия му нов албум. Просто с няколко думи: ако не сте слушали Джейсън Мраз досега - слушайте го! Smile


Последната промяна е направена от Искра на Вто 7 Апр 2009 - 14:09; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Jason Mraz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jason Mraz   Jason Mraz I_icon_minitimeСъб 28 Мар 2009 - 23:43

o.O Как съм успяла да я пропусна тази тема?! Silly me
Наскоро разбрах за този човечец и с ръка на сърцето мога да кажа, че е изключителен творец! Музикат, текстописец .. прекрасна музика прави. Съгласна съм с теб, Искре, песните те надъхват, сякаш ти се усмихват с най-слънчевата усмивка Cute Нямам любима, но най-много може би слушам Beautiful mess, Summer breeze, Lucky, Mr Curiosity, Bright Eyes и Sleeping To Dream. Приказни песнички с невероятни текстове, които ти оправят настроението. In Love Специален поздрав ..

Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Jason Mraz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jason Mraz   Jason Mraz I_icon_minitimeСря 1 Апр 2009 - 12:19

Онзи ден се загледах по изпълненията му на живо в you.tube... Просто невероятни, пускам и тук, за да не търсят тези, които искат да видят Smile

Видео 1
Видео 2


Последната промяна е направена от Искра на Вто 7 Апр 2009 - 14:09; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Jason Mraz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jason Mraz   Jason Mraz I_icon_minitimeЧет 2 Апр 2009 - 0:59

Невероятен глас !! И е истински !! Haha! Страхотни изпълнения, влага такова чувство, когато е на сцената. In Love Благодаря, че ги сподели, Искре. :Р
Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Jason Mraz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jason Mraz   Jason Mraz I_icon_minitimeЧет 2 Апр 2009 - 11:22

Smile Мда, определено е много добър... На Life is wonderful са ми много смешни как се правят на инструменти Haha! Ама им се получава много добре... И какви преходи прави Cute Въобще е невероятен Smile


Последната промяна е направена от Искра на Вто 7 Апр 2009 - 14:09; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Lady Cullen

Lady Cullen


Брой мнения : 554
Join date : 20.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Jason Mraz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jason Mraz   Jason Mraz I_icon_minitimeВто 7 Апр 2009 - 14:04

Признавам си, не бях го слушала. Видях че Искра беше пуснала негов текст тук и самият текст страшно ми хареса. После започнах да го слушам и наистина се изумих - има страхотен глас, а песните му са невероятни. Любими от единствения му албум, който съм чувала са Life is wonderful и Beautiful mess.
Върнете се в началото Go down
ziz

ziz


Брой мнения : 27
Join date : 15.01.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Jason Mraz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jason Mraz   Jason Mraz I_icon_minitimeСря 8 Апр 2009 - 17:44

Той има една песен с Colbie Caillat. Казва се Lucky. мисля си че я споменахте на едно място o.O Ще пусна и видеото към песента ... Тук :]
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Jason Mraz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jason Mraz   Jason Mraz I_icon_minitimeВто 6 Апр 2010 - 14:06

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Jason Mraz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jason Mraz   Jason Mraz I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Jason Mraz
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: