Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!
ЗА ДА МОЖЕТЕ, ТРЯБВА ДА ИМАТЕ 15 МНЕНИЯ И ДА БЪДЕТЕ ОДОБРЕНИ В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЯЩИТЕ!
МОЖЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ И ФЕН ПРЕВОДА НА БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ 11 - ДЪЛГООЧАКВАНА ЛЮБОВ!

КАНДИДАТСТВАНЕТО В ГРУПАТА ЗА ЧЕТЕНЕ СТАВА ТУК - http://twilight-bulgaria.darkbb.com/g33-group

Booklovers

ОЧАКВАЙТЕ СКОРО НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - SLAVE TO SENSATION!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Prison break/Бягство от затвора

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Alice Cullen
VIP

Брой мнения : 1284
Местожителство : Somewhere In Time

ПисанеЗаглавие: Prison break/Бягство от затвора   Пет 17 Апр 2009 - 11:18

Prison Break / Бягство От Затвора

„Бягство от затвора“ (на английски: Prison Break) е американски сериал, дебютирал по Fox Broadcasting Company на 29 август 2005 г. Действието се развива в четири сезона, като началото на историята се върти около опита на Майкъл Скоуфийлд /Wentworth Miller/ да освободи несправедливо осъденият си брат Линкълн Бъроуз /Dominic Purcell/ от затвора. Отделните сезони вкарват много нови герои, действието се развива на различни места, а историята е замислена наистина много добре.

Актьорски състав:
Wentworth Miller
Dominic Purcell
Amaury Nolasco
Sarah Wayne Callies  

Лично Мнение: Не мислех, че сериалът ще ми стане чак толкова любим. Изгледах първия сезон за 2 или 3 дни и след това имаше застой, но през изминалата седмица ставах и си лягах с Бягство От Затвора Много интересна история, със страхотна актьорска игра /Wentworth Miller все пак, въпреки че не съм му най - лудата фенка/ Сериалът наистина държи в напрежение, а татуировките са... ох... xD

Сериалът вече мина през темата за обсъждане, но пак ми е интересно да чуя мненията ви за него. И много моля да се въздържате от коментари от типа "Дааа, мноу е як + 298903 емотиконки", или "Ооо тоя главния колко е Убав + 74529899 емотиконки" Все пак идеята е да водим смислени разговори в темите, не да трупаме мнения.

Последната промяна е направена от Alice Cullen на Пон 23 Май 2011 - 17:40; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
presy

Брой мнения : 2337
Местожителство : Wonderland

ПисанеЗаглавие: Re: Prison break/Бягство от затвора   Пет 17 Апр 2009 - 11:25

Гледах го с интерес до 3 сезон, оттам нататък е супер прецакано. Въобще не ми харесва, а сюжета е изсмукан от пръсти.
gal4eto9052

Брой мнения : 2809
Местожителство : Neverland

ПисанеЗаглавие: Re: Prison break/Бягство от затвора   Пет 17 Апр 2009 - 13:34

Така,.. Значи, аз като запалено фенче на сериалите, да се изкажа и за този, понеже ми е един от фаворитите:
Честно казано, замисълът на сериала ме шокира отначало. Първият сезон беше най - върховният сериал изобщо, макар че следя други. Това беше нещо уникално - не спах два дни, за да го изгледам, просто защото не можех да оставя дистанционното. Плаках, когато щяха да екзекутират Линкълн, възхищавах се на режисьора - цялата тази работа с гениалният Майкъл Скофилд и татуировките му беше велика, беше идея, която не бе хрумвала на никой досега.
Вторият сезон също не беше лош - обожавах как бягаха и как се криеха и се възхищавах на оптимизма на Майкъл и на вярата му, че нещата ще се оправят, Общо взето, съпреживявах нещата с героите.
Третия сезон за мен си остава най - слабият. Субтитрите бяха отвратителни, без никакъв тайминг, а честно да си призная, макар че съм човек, който предпочита да гледа филмите без субтитри, е, на този мексикански акцент нищо не му разбирах... Може би заради това ми се охлади интереса. Е, естествено, продължих да гледам, та така до четвърти сезон, който да си призная - добър е, но малко фантасмагориите дойдоха повечко...
И така...

П.П: Само на мен ли ми се струва или божественият в първи и втори сезон Майкъл Скофилд надебеля и в четвърти се разкарваше с двойна гушка? Haha!
Alice Cullen
VIP

ПисанеЗаглавие: Re: Prison break/Бягство от затвора   Пет 17 Апр 2009 - 14:55

gal4eto9052 написа:
П.П: Само на мен ли ми се струва или божественият в първи и втори сезон Майкъл Скофилд надебеля и в четвърти се разкарваше с двойна гушка? Haha!

Май в трети има нещо такова, та респективно и в четвърти... То в трети сезон нали се разкарва само с една потна сива блуза, която крие татуировките /ей тва е ужасно бе, те са произведение на изкуството, а за цял сезон точно веднъж се видяха.../, та благодарение на тази блуза му се виждат само лицето и вратът и определено каквато и да е промяна прави впечатление.

Съгласна съм с Преси, че четвърти сезон вече забозавява... Радвам се, че е последен, въпреки че сериалът ще ми липсва много... Все пак предпочитам да ми остане в съзнанието като продукция с хубав край, отколкото като боза, която си търся причина да не гледам /както стана с ОТН/

Иначе се зарибих преди месец и нещо, когато, както вече писах, изгледах първи сезон за има няма 3 дни. Наскоро поднових гледането му и не спрях да се чудя защо въобще съм спирала. Даже преди малко успях да си направя лебеда/патицата/жерава от първи сезон на сериала :Р Нямам търпение за нова серия, която всъщност излиза в Щатите днес...

Последната промяна е направена от Alice Cullen на Пон 23 Май 2011 - 17:41; мнението е било променяно общо 1 път
elementamon

Брой мнения : 2119
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Prison break/Бягство от затвора   Пет 17 Апр 2009 - 17:24

Леееле, първия сезон просто ми скри топката. Тооолкова много го харесвах, беше ми адски интересно. Всичко си беше на ниво - режисура, актьорска игра, невероятен сюжет. И тук приключват добрите новини ... Втори сезон го чаках с такова нетърпение, а накрая останах разочарована. Гледах 7 епизода и нищо не помня от тях, смятайте колко са ми били интересни. Haha! Не, наистина, дори забравях, че го дават и винаги го изпусках. Много се разочаровах ... Преди месец-два хвърлих поглед на трети сезон и нямам думи ... пълна излагация според мен. Всичките ми очаквания рухнаха. Може би ако подновя гледането и си го изгледам както трябва ще си променя донякъде мнението, но когато желанието липсва ... Е, не става номера.
Вижте профила на потребителя http://everydaytracks.tumblr.com/
plammitooo

Брой мнения : 175
Местожителство : pLaMzZziLanD

ПисанеЗаглавие: Re: Prison break/Бягство от затвора   Съб 18 Апр 2009 - 12:33

Много готино сериалче, но ако не приключи скоро не само, че Майкъл няма да е така гледан и привлекателен на екрана, но и филма ще стане БОЗА! А аз много харесвам и сериала, и актьорите ... Silly me Silly me Silly me Mad Mad Mad Sad Sad Sad
misspoesy

Брой мнения : 296
Местожителство : Fox River

ПисанеЗаглавие: Re: Prison break/Бягство от затвора   Пет 1 Май 2009 - 21:47

Голяма зарибявка. Чудех се как може 4 сезона да бягат от един затвор, то взе, че ми взе живота и всичко.. голяма мания ми е, Линкълн ми е любимец. Няма такива умни хора, няма такива планове.. тия сценаристи са ненормални! Много ще ми е тъжно като приключи, излизат сега последните епизоди.. просто..
zefira

Брой мнения : 711

ПисанеЗаглавие: Re: Prison break/Бягство от затвора   Съб 16 Май 2009 - 23:10

Хорааа,свършиии Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Край,end,finito,конец...свършии.Излязоха и последните серии(в Замунда за сега) на Prison Break и след 4-ри хипер напрегнати и динамични сезона,сериалът свърши Sad А краяя,за него не мога да говоря,защото съм хипер,мега,гига гневна Evil or Very Mad Mad Защо свърши така,по дяволите Question Question Question Не беше честно.Няма да кажа кое точно,за да не е съвсем спойлер,но според мен имаше къде,къде по-хубави и приемливи краища Sad
Но все пак да трябва да отдам заслуженото на целия екип на PB с един голям поклон и хипер голямо БЛАГОДАРЯ за прекрасната им работата Smile
KaTeTo_GirL

Брой мнения : 669
Местожителство : Somewhere :]

ПисанеЗаглавие: Re: Prison break/Бягство от затвора   Вто 19 Май 2009 - 13:00

Не може Майкъл да умреее! No
Толкова много плаках. Като осъзнах, че умрял направо... affraid
Веднага се разплаках. Направо сърцето ме заболя, ама синът му колко прилича на него...
Чак се учудих как са намерили такъв актьор с такава прилика Neutral
Абе... сериала си беше прекрасен cheers
Вижте профила на потребителя http://www.catmbox.piczo.com
gal4eto9052

Брой мнения : 2809
Местожителство : Neverland

ПисанеЗаглавие: Re: Prison break/Бягство от затвора   Вто 19 Май 2009 - 13:21

Мда, чудесно.
Все някой ще се намери да ми сдуха настроението...
Защо казвате, че е умрял? Аз например не съм гледала още последния епизод.
И какъв е смисъла да го гледам сега... ? Suspect
Alice Cullen
VIP

ПисанеЗаглавие: Re: Prison break/Бягство от затвора   Вто 19 Май 2009 - 13:44

Ми, Гал, сигурно защото вече минаха няколко дни... И все пак, пишете, че пускате спойлери! Гадно е така да си разваляме взаимно удоволствието, и то точно от последните серии.
Spoiler:

Последната промяна е направена от Alice Cullen на Пон 23 Май 2011 - 17:43; мнението е било променяно общо 1 път
Spunk
Модератор

Брой мнения : 2876

ПисанеЗаглавие: Re: Prison break/Бягство от затвора   Вто 19 Май 2009 - 13:51

Не следях сериала.
Иначе от спойлера на Диди... евала наистина, за този нестандартен край, който не съм гледала, но все пак.
Гледала съм малко епизоди, наистина. Но актьорската игра си беше слаба и тн...
Поне края ми звучи добре нагласен...

emotion
Модератор

Брой мнения : 2589
Местожителство : В дебрите на Лигландия

ПисанеЗаглавие: Re: Prison break/Бягство от затвора   Съб 13 Юни 2009 - 11:40

Невероятен първи сезон! Страхотен втори. Несполучлив трети... Добър четвърти ^^
И все пак го обичам, макар да се получи накрая така Smile За мен нямаше да има хубав край ако Майкъл не беше умрял. Не вярвах, че ще плача последните серии, но се излъгах... все пак 4 сезона съм го следяла и съм търчала всеки вторник да тегля новата серия. И все пак първи сезон е най-най-най! <3
Сукре, Махоун и Келерман в последните епизоди ме изпълниха (sun) ^^

Travel. ✈️
As much as you can.
As far as you can.
As long as you can.
Life’s not meant to be lived in one place.

MaץheM

Брой мнения : 2630
Местожителство : Cold Sun..

ПисанеЗаглавие: Re: Prison break/Бягство от затвора   Нед 14 Юни 2009 - 17:20

Другият ми любим сериал.
На мнение съм, че първият сезон остава най-силният, най-внушителният, най-изпълненият с напрежение. Актьорският състав се състои от много добри актьори, включително моят любимец Уент, който ми е влязъл под кожата именно оттогава.
Сериала наистина е невероятен и си заслужава гледането.
Вижте профила на потребителя https://www.facebook.com/Pinacoladaa
wentlee
Администратор

Брой мнения : 5122
Местожителство : Sliven

ПисанеЗаглавие: Re: Prison break/Бягство от затвора   Нед 14 Юни 2009 - 19:16

Несравнимо сериалче. Изгледах първата серия без да дишам и оттам като се почна, абсолютна мания. Откъде според вас е този ник WENTlee - разбира се, че е свързан с Уентуърт. И когато разбраях, че четвърти сезон е последния, ми стана малко гадно. Но като се замисля, сценаристите бяха почнали да се изчерпват откъм свежи идеи и ако имаше пети сезон, щеше да е много по - слаб от предните (поне така се опитвам да се убедя, за да не ме е яд, че свърши). Когато изгледах и Prison Break:Final Break ( 23 и 24 епизод, сляти заедно), тотално откачих. Майкъл наистина е много привързан към близките си и е способен да жертва....spoiler. Иска ми се и аз да срещна такъв човек някога (мечтите са безплатни Cute ).

Maybe we'll stay together
    Maybe we'll walk away
    Maybe we'll realize
    We're only human
    Maybe we don't need no reason why...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Prison break/Бягство от затвора   

Prison break/Бягство от затвора
Върнете се в началото