Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Lacuna Coil

Go down 
+5
no7alone
Искра
Spunk
sayonara
Alice Cullen
9 posters
АвторСъобщение
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Lacuna Coil Empty
ПисанеЗаглавие: Lacuna Coil   Lacuna Coil I_icon_minitimeСъб 9 Май 2009 - 21:16

Lacuna Coil
Lacuna Coil Lacuna_coil
История:
Лакуна Койл (от италиански - Lacuna ( = празен) и от английски - Coil ( = спирала) ) са италианска готик метъл група сформирана в Милано, Италия през 1994. Сформирана е от Андреа Феро и Марко Коти Дзелати под името "Слийп ъв Райт" (Sleep of Right), но скоро след това то бива променено на "Итъриъл" (Ethereal).

В края на 1997 г. групата подписва договор с компанията "Сенчъри медия" (Century Media). Окончателно е избрано името "Лакуна Койл", тъй като се оказва, че "Итъриъл" принадлежи на друга група.

Първоначално Лакуна Койл се състои от Кристина Скабия (Cristina Scabbia) (вокали), Андреа Феро (Andrea Ferro) (вокали) и Марко Коти Дзелати (Marco Coti Zelati) (бас и клавирни). По време на турнето към групата се присъединяват китаристът Кристиано Милиоре (Cristiano Migliore) и барабанистът Кристиано Моцати (Cristiano Mozzati). След второ европейско турне към колектива се присъединява китаристът Марко Биаци (Marco Biazzi) и групата записва албума In a Reverie.

През 2002 г. е пуснат в продажба албумът Comalies , който получава одобрителни рецензии от представители на всички под стилове в метъл музиката. Година по-късно пилотният сингъл Heaven's a Lie е многократно пускан по радиостанциите и донася популярност на групата. Сингълът Swamped също става популярен и е включен в озвучаването към видео играта "Vampire: The Masquerade - Bloodlines". Към двете изпълнения са записани видео клипове, които след излъчване по MTV, допринасят за разрастващата се популярност на групата.

До 2004 г., албумът Comalies става най-продаваният диск в историята на "Сенчъри медия". Същата година в промеждутъка на американско и европейско турне групата свири и на "Озфест" (Ozzfest). За да се възползват от нарастващата популярност на "Лакуна Койл", членовете на групата и представители на "Сенчъри медия", решават да отложат излизането на албума Karmacode до началото на 2006 г. Според официалната Интернет страница на групата отлагането на албума е спомогнало за увеличаване на времето за разработка. На 23 декември 2005 г. в Интернет страницата си групата обявява, че работата по Karmacode е приключена. Скоро след това става известна датата, на която албумът ще бъде пуснат в продажба в САЩ, 4 април 2006. Дебютният сингъл Our truth от албума, става достъпен за покупка на 10 януари 2006 г., а също така е включен в озвучаването към филма "Underworld: Evolution". В албума е включен и кавър на Enjoy The Silence на Depeche Mode.

Членове:
Cristina Scabbia
Andrea Ferro
Cristiano Migliore
Marco Biazzi
Marco Coti Zelati
Cristiano Mozzati

Дискография:
Ethereal (Demo) (1996)
Lacuna Coil (EP, 1997)
In a Reverie (1999)
Halflife (EP, 2000)
Unleashed Memories (2001)
Comalies (2002)
Comalies: Ozzfest Edition (2CD) (2004)
Karmacode (2006)
Shallow Life (2009)

Препоръчвам ви:
Heaven's A LieLacuna Coil Icon_heart
CloserLacuna Coil Icon_heart
Swamped
Spellbound
Not Enough

Кристина е красива...
Много красива...
Споменах ли, че я обожавам?

Последните две са от новият албум. Слуша ли ги някой? На мен са ми една от най - любимите групи, и обожавам вокалистката, Кристина Скабия. Много силна музика, вокали, всичко... И на живо ми харесват, даже са единствената група, на която съм теглила концерти. Надявам се, да не съм единствен фен.
Върнете се в началото Go down
sayonara

sayonara


Брой мнения : 2175
Join date : 14.03.2009
Местожителство : Where the wild roses grow..

Lacuna Coil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lacuna Coil   Lacuna Coil I_icon_minitimeСъб 9 Май 2009 - 21:23

Аххх..Кристина,Кристинаа.. моят идол..
Най-красивата от най-красивите..
Толкова е магнетична, а гласа и е просто невероятен..
Иначе като група винаги съм ги харесвала.
Имат адски яки парчета..несравними са просто. In Love
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Lacuna Coil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lacuna Coil   Lacuna Coil I_icon_minitimeСъб 9 Май 2009 - 22:00

Кой не знае, че са върха ? Много са добри. Най - лошото е, че вече хората ги позабравиха. Помня една вечер пуснах някакво радио и врътнаха 2-3 техни песни една след друга, яко се накефих, че още ги въртят.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Lacuna Coil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lacuna Coil   Lacuna Coil I_icon_minitimeНед 10 Май 2009 - 10:12

Братовчедка ми им беше голяма фенка по едно време, та и аз покрай нея прослушах. Имат готини песни, а и Кристина Скабия наистина е много готина. Най-много им харесвам кавъра на Депеш моуд - Enjoy the silence и Heaven's a lie
Върнете се в началото Go down
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Lacuna Coil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lacuna Coil   Lacuna Coil I_icon_minitimeНед 10 Май 2009 - 23:52

Боже, как съм могла да пропусна тази тема! Групата е просто невероятна, имам толкова любими парчета, че няма смисъл да изброявам. Даже с гаджето ми много харесваме Swamped и често си я припяваме в колата. запалих се от браточед ми, който м/удругото е музикален помияр, койт ми записа диск и там намерих горепосочената песен с клип. Просто се влюбих. имат й страшни балади като Lacuna Coil - Within me и Lacuna Coil - The ghost woman and the hunter
Kристина наистина има страшен глас, просто е невероятен
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Lacuna Coil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lacuna Coil   Lacuna Coil I_icon_minitimeВто 29 Дек 2009 - 18:29

Да си призная,като видях преди време темата и това странно име,нямаше как да не ми хареса,поразрових се из нета и попандах на Heaven's a lie.Обаче чак сега се стекоха така обстоятелствата,че заради last.fm-a на Alice Cullen,на който нямам идея как попаднах,но като разгледах и осъзнах,че ми е познато само името на Lacuna Coil,си пуснах въпросната песен Falling Again.После се разрових из вбокса,да видя кои са им най-популярните песни там,a така и чух Within me,Swamped,Our Truth и се запалих.Оттам си дръпнах дискографията.Както и най-после изслушах новия им албум,който седеше непокътнат от 1 месец(явно някак съм се сетила да си го дръпна) и който мисля,че е страхотен;най-много Spellbound,Survive,Shallow life,I won't Tell You,I'm not afraid,Not Enough,Onlivion и сега като осъзнавам почти целия албум.Но Мис Скабия има уникален глас,особено "писъците" й в началолто на Our Truth и към края на Еnjoy the silence просто са такива,които не мога да си измъкна от главата вече седмица.Просто групата е доказателство за това как групи и от повече от 10 години продължават да правят страхотна музика.
Върнете се в началото Go down
BB_fan_xD




Брой мнения : 1052
Join date : 18.07.2009
Age : 29

Lacuna Coil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lacuna Coil   Lacuna Coil I_icon_minitimeВто 29 Дек 2009 - 18:52

Съвсем случайно попаднах на групата - гледах разни клипчета в youtube и видях отстрани като подобно кавъра на Enjoy the silence. Останах доста впечатлена и прослушах някои други песни... оттам дискографията... и оттогава това ми е една от любимите групи. И музиката, и вокалите са на много високо ниво. Живите изпълнения също...

P.S.: We love Cristina! ;D
Върнете се в началото Go down
_My_Bloody_Romance

_My_Bloody_Romance


Брой мнения : 888
Join date : 20.03.2009
Age : 27
Местожителство : Сливен

Lacuna Coil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lacuna Coil   Lacuna Coil I_icon_minitimeВто 29 Дек 2009 - 19:04

Просто няма да се коментирам, че пак съм бляла и не съм видяла темата.. Haha!

Кристина е ВЕЛИКА пък! Идеал ми е, голям идеал бих казала даже, просто и глас, и външност, какво ви говоря и аз, то се вижда, че е ВЕЛИКА, точка! Една от най-хубавите групи в стила, защото са оригинални, защото имат запомнящото се звучене, защото и Кристина е с тях, пък и мъжете в групата са хубави, мхм, мхм.
Как се запалих по групата ли - ами един ден си "щъках" из необятното интернет пространство и попаднах на някакво клипче за кралиците на готик метъла, та Кристина беше сред кралици и с право. Поинтересувах се от творчество й, дръпнах дискографията им и сега съм им луда фенка.
Обичам ги, точка. Haha!
Върнете се в началото Go down
http://hereyesdontlie.blogspot.com/
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Lacuna Coil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lacuna Coil   Lacuna Coil I_icon_minitimeВто 29 Дек 2009 - 19:20

http://vbox7.com/play:e73627f1 Новият им клип,,на Спелбаунд,добре де, не е много нов,но все пак.Като гледам Кристина се е подстригала,ама и така й отива,даже много,особено с тая черна рокля си е много хубава.
Върнете се в началото Go down
Love.

Love.


Брой мнения : 89
Join date : 10.02.2010
Age : 31

Lacuna Coil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lacuna Coil   Lacuna Coil I_icon_minitimeСря 10 Фев 2010 - 21:23

Една също любима група! Bravo
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Lacuna Coil Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lacuna Coil   Lacuna Coil I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Lacuna Coil
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: