Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 His Infernal Majesty /HIM/

Go down 
+4
pattx
no7alone
elementamon
Alice Cullen
8 posters
АвторСъобщение
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

His Infernal Majesty /HIM/ Empty
ПисанеЗаглавие: His Infernal Majesty /HIM/   His Infernal Majesty /HIM/ I_icon_minitimeСъб 9 Май 2009 - 22:38

HIM
His Infernal Majesty /HIM/ HIM


ХИМ (на английски HIM) e музикална група от Финландия, формирана през 1991 година от вокалиста Виле Вало, китариста Мико Линдстрьом и басиста Мико Паананен. Името на групата е планирано да бъде „His Infernal Majesty“, но по-късно преминало към много по-простото ХИМ. Стилът е Love Metal, всеки фен го знае.

Членове:
Виле Вало - вокали
Мико Линдстрьом - китара
Мико Паананен - бас китара, бек вокали
Мика Карпинен -барабани
Яне Пууртинен -кийборд (клавир), бек вокали

Дискография:
Greatest Lovesongs vol. 666 (1997)
Razorblade Romance (2000)
Deep Shadows And Brilliant Highlights (2001)
Love Metal (2003)
Dark Light (2005)
Venus Doom (2007)

Препоръчвам ви:
Poison Girl
Wicked Game
Right Here In My Arms

Снимка.
Защо любимите ми вокалисти имат снимки на които показват среден пръст...?

Още една любима група, а и знам, че имат фенове тук. Единствени и неповторими, с уникален стил, музика и текстове. Мога да ги възхвалям и да обяснявам колко хиляди пъти съм слушала Love Metal, и как са ми повлияли песните им още 3 дни, но искам да чуя и вашето мнение.

Добавих към заглавието и по - известното им название, да не вземе някой да не ги познае. И оправи линковете.
Spunk.


Шит, линковете на красивите ми снимчици... Оправих ги де :Р


Последната промяна е направена от Alice Cullen на Съб 9 Май 2009 - 23:29; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

His Infernal Majesty /HIM/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: His Infernal Majesty /HIM/   His Infernal Majesty /HIM/ I_icon_minitimeСъб 9 Май 2009 - 23:12

Ето това е истината! Haha! Каних се и аз, но после забравих. Както и да е, поздравления за темата.
HIM - сред любимите ми групи. Виле има Н-Е-В-Е-Р-О-Я-Т-Е-Н глас, а за визията ... е, то се вижда. Имат много хубави песни, някои малко ме натъжават, но имат прекрасно звучене. Любими са ми Gone with the sin, Sweet pandemonium, Join me, Killing loneliness, Wing of a butterfly, Don`t fear the Reaper. Изядох се от яд като пропуснах концерта им, но се надявам на втора възможност. Smile
Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

His Infernal Majesty /HIM/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: His Infernal Majesty /HIM/   His Infernal Majesty /HIM/ I_icon_minitimeСъб 9 Май 2009 - 23:33

П-рано им бях голяма фенка и постоянно ги слушах, но после преминах към по-тежко, но пак си ги слушах от време на време. НО няма как да не се поклоня пред тях, защото имат срахотни песни и Вилет о има страхотен глас. Няма да изброявам любими хитчета, но ви препоръчвам групата
Върнете се в началото Go down
pattx

pattx


Брой мнения : 1067
Join date : 16.01.2009
Age : 31

His Infernal Majesty /HIM/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: His Infernal Majesty /HIM/   His Infernal Majesty /HIM/ I_icon_minitimeПон 25 Май 2009 - 20:54

Невероятният вокал, невероятните текстове, невероятната музика, невероятната група...
незнам какво да кажа... наистина са мноого много добри.. обожавам ги.. добре че Теди (RavenHeart) ме зариби по тях Haha! ако не беше тя, още щях да съм заблудена Haha!
сега чакаме новото албумче ^_^
Върнете се в началото Go down
http://screamst.deviantart.com/
vampire bride

vampire bride


Брой мнения : 177
Join date : 06.04.2009
Age : 31
Местожителство : Tampеre, Finnland

His Infernal Majesty /HIM/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: His Infernal Majesty /HIM/   His Infernal Majesty /HIM/ I_icon_minitimeВто 11 Авг 2009 - 10:50

ВЕЛИКОЛЕПНИ СА!!!! Обожавам ги! Болна фенка на групата съм от повече от 6 години! Дори и правих проект по информатика за тях миналата година и госпожата ми научи доста неща за тях - и дори след няколко седмици ми каза, че е чела нещо за тях и ме попита как върви групата! sunny Виле е страхотен на външен вид, а за гласа му просто нямам думи - най-красивит глас в целия свят! Нежен, кара те да се чувстваш все едно песента е изпята само и единствено за теб...Негови са и повечето от текстовете на групата и те са... Уау! Има много чувство в тях - толкова са красиви! Другите членове на групата също са страхотни - много добри музиканти. Обожавам всичките им песни и не мога да кажа, коя точно ми е най-любимата. С нетърпение очаквам новия албум - Виле беше казал в едно интервю, че повечето песни ще звучат като Rip Out The Wings Of A Butterfly и Right Here In My Arms. Но както и да звучат, сигурна съм, че ще свършат перфектна работа! Дано 14ти февруари да дойде по-бързо (тогава би трябвало да излезе новия албум)...
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

His Infernal Majesty /HIM/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: His Infernal Majesty /HIM/   His Infernal Majesty /HIM/ I_icon_minitimeВто 29 Дек 2009 - 18:01

Страхотна група.Особена Виле Вало,този глас не знам откъде го вади,ама е убийствен-уникална нежност под вид на музика,която те докосва отвътре,пък и с тези текстове,с тях-още по-добра комбинация.Не мога да отрека,че когато Преси говореше за тях(или поне за Пойзън гърл) не си казвах,че искам да чуя,но след около 3-4 месеца,най-после се реших.Иначе групата я знаех още от преди,но само с Join me In death.Бладарна съм на Преси,че дори без да го знае е привлякла още фенове His Infernal Majesty /HIM/ 809675 ,но и така опознах една страхотна музика и саунд.A външния вид на Виле Вало също е -нямам-думи.
Върнете се в началото Go down
Cveti Ognqnova




Брой мнения : 458
Join date : 26.05.2010
Age : 27
Местожителство : The world of sorrow...

His Infernal Majesty /HIM/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: His Infernal Majesty /HIM/   His Infernal Majesty /HIM/ I_icon_minitimeСъб 30 Окт 2010 - 17:01

Обожавам ги ! Търсих из форума , ако нямат тема да направя една , но наистина се радвам че имат фенове тук Cute Вокалистът е един от любимците ми , а и е голям красавец...С къса кога доста му отива . Любими песни са ми Funeral of hearts , Wicked Game , Wings of a butterfly . Слишам Love Metal даже много ми харесва . Тази група заслужава поклон
Върнете се в началото Go down
Never surrender^

Never surrender^


Брой мнения : 53
Join date : 24.10.2010
Age : 27
Местожителство : Deep in my favourite song.. ♥

His Infernal Majesty /HIM/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: His Infernal Majesty /HIM/   His Infernal Majesty /HIM/ I_icon_minitimeСъб 6 Ное 2010 - 23:02

Killing Loneliness не може да ми се избие от главата <3
Много са добри, определено.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





His Infernal Majesty /HIM/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: His Infernal Majesty /HIM/   His Infernal Majesty /HIM/ I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
His Infernal Majesty /HIM/
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: