Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Реклами и клипове

Go down 
+15
polinceto
Spunk
moni794
wentlee
lady_abadon
no7alone
sunshine.
presy
Melrose
Stef7272
Eyes on Fire
dreaM
viks
Alice Cullen
gal4eto9052
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Stacey_D_Heyndkuestar

Stacey_D_Heyndkuestar


Брой мнения : 1030
Join date : 14.08.2009
Age : 29
Местожителство : Варна

Реклами и клипове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реклами и клипове   Реклами и клипове - Page 3 I_icon_minitimeСъб 24 Окт 2009 - 12:27

леле, умрях от смях, права си, че котките не са нищо особетно, но текста направо ме разби! Haha!
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Реклами и клипове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реклами и клипове   Реклами и клипове - Page 3 I_icon_minitimeВто 12 Яну 2010 - 22:12

Натъкнах се на няколко реклами в youtube, оказа се, че някои от тези реклами приличат на кратки фили. Не само, защо в тях участва известна личност, което не е задължително, а заради сюжета и подхода на режисьора. Ииии реших да ги споделя с вас:
[You must be registered and logged in to see this link.]-мн яка реклама, а песента е върховна.
[You must be registered and logged in to see this link.]-жестока реклама!
Обърнете внимание на музиката.
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Реклами и клипове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реклами и клипове   Реклами и клипове - Page 3 I_icon_minitimeСъб 16 Яну 2010 - 15:08

Нони, обожавам тази на STR8. Страхотни са, и да - музиката наистина е разбиваща. Аз пък попаднах на този клип с участието на Марая Кери и много се забавлявах. Накратко - ето така се получава награда на филмов фестивал, когато си леко пийнал. Забавлявайте се.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Реклами и клипове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реклами и клипове   Реклами и клипове - Page 3 I_icon_minitimeПет 19 Фев 2010 - 14:18

Хора, вижте какво открих:
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Реклами и клипове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реклами и клипове   Реклами и клипове - Page 3 I_icon_minitimeВто 13 Апр 2010 - 18:53

Като съдържание клипът определено не е за тук, но си нямаме друга такава тема.
Нещо, което ми направи много силно впечатление, трогна ме, и може би дори ме накара да се замисля. [You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
FoXy

FoXy


Брой мнения : 890
Join date : 22.01.2009
Age : 32
Местожителство : love street.

Реклами и клипове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реклами и клипове   Реклами и клипове - Page 3 I_icon_minitimeВто 13 Апр 2010 - 20:29

Ох, май пак ще стане някоя дълга реч, ама не мога да се спра и да не се изкажа. Haha!

Клипчето е много интересно и както Alice Cullen каза, кара те да се замислиш, според мен именно това е и целта му. Обаче колко още ще се замисляме? Момичето е казало това през 92 година, сега 18 години по-късно нещата са си същите. Е, да замислили сме се и ние и някой друг преди нас, може би дори хората на този конгрес. Помислили сме си малко и на края сме отишли да ядем кебапчета, щото нищо не сме измислили.
Това дете ми се струва много интелигентно (ако разбира се цялата тая работа не е просто една голяма и драматична пиеса), много ме радва, че мисли за такива неща макар и на 12, а и хъса, с който говори. Мисля обаче, че грешката му е че иска нещо, от хора, които нямат интереса това да се случи. Смятам, че единствено ние, които всеки ден се сблъскваме с тези проблеми и препятсвия сме тези които можем да си помогнем, защото изпитваме нужда от това. Примерът който дава с бетното хлапе, което е казало, че ако има много пари ще даде на всички деца на улицата е показателен. Когато си изпитал нещо на собствената си глава е много по-лесно да разбереш какво им е на тези, които страдат в момента и да ти се прииска да им протегнеш ръка. За това и смятам, че един най-обикновен човек много по-добре би усетил къде има проблем и колко е мащабен и в последствие би искал някаква промяна. Докато някой, който си се чувства добре в момента - всичко му е подредено, за него и децата му бъдещето е ясно, няма за какво да се мъчи нещо да промени. Още повече, че това евентуално би коствало сегашното му благополучие, а и често в такъв случай тези хора се ужасяват далеч повече при мисълта да загубят материалното си богатство и някакво положение или по-скоро контрол и власт в обществото, от колкото някой който е видял и двете страни на монетата. Проблемът е, че и другата крайност - ако си изстрадал прекалено много и животът те е осакатил повече от нужното, то е много вероятно да се озлобиш и да не мислиш за друго освен за собственото си оцеляване. В думите на бедното дете впечатление прави детската наивност и оптимизъм, които го лишават от лошите умисли и му помагат да е жертвоготовно за околните.

На такива мисли ме навежда това филмче, защото е наистина хубаво и с послание, но е факт, че промяна няма. Колкото и да си кривя душата не мога да кажа, че нещо е станало по-добре. Не мога разбира се да нарека думите на това момиче празни приказки, те не са такива ако не друго, то поне е изявило някаква позиция, жалкото е че обикновено това си остава глас в пустиня. За малко уж някой някъде се трогва и на края всичко се забравя, до следващото подобно изказване.
Но от друга страна в последно време ми се струва, че все повече хора усещат нуждата от някаква промяна (колкото и да се упреква всяко следващо поколение, че става все по-тъпо, а хората като цяло - по-апатични). Както се вика ножът е упрял в кокала и е все по-трудно да затваряме очите си пред тези проблеми, въпросът в момента според мен е, че имаме желанието нещо да стане, но не сме на ясно точно какво, а и как да се случи, също дали няма да е опасно, дали си струва рискът (нали знаете, че първоначлната реакция на човек е винаги да опази собствената си кожа, колкото и одрипана да е тя). Не мога да виждам в бъдещето, за това само времето ще покаже какво ни чака, но искрено се надявам някаква промяна да започне. Смятам, че рано или късно това ще стане, ако не струва ми се че ни чакат много лоши дни.
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Реклами и клипове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реклами и клипове   Реклами и клипове - Page 3 I_icon_minitimeЧет 13 Май 2010 - 17:57

Да е реклама, не е реклама, обаче е пародия. И то каква - на Tik Tok:

Върнете се в началото Go down
banditkata23




Брой мнения : 41
Join date : 17.05.2009

Реклами и клипове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реклами и клипове   Реклами и клипове - Page 3 I_icon_minitimeВто 7 Юни 2011 - 18:42

В момента съм запленена от рекламата на Ариана :
[You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Реклами и клипове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реклами и клипове   Реклами и клипове - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Реклами и клипове
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Нови клипове
» Забавни музикални клипове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: