Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кристина Агилера

Go down 
+19
mimencety_stz
vellisha
tedsi1
радина666
sisi_2007
Aleks
autovip
mia_chan
Alice Cullen
zuondra
mimssy_baby
viki_nankova
Caius's Huge Fan
ivka_94_1991
Lioness
sunshine.
nikito55
Spunk
Искра
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
mia_chan

mia_chan


Брой мнения : 79
Join date : 16.06.2011
Age : 29

Кристина Агилера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристина Агилера   Кристина Агилера - Page 2 I_icon_minitimeПон 20 Юни 2011 - 20:57

Страхотна е. Една от любимите ми изпълнителки.
Върнете се в началото Go down
autovip

autovip


Брой мнения : 50
Join date : 10.06.2011
Местожителство : Хасково

Кристина Агилера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристина Агилера   Кристина Агилера - Page 2 I_icon_minitimeСря 22 Юни 2011 - 14:48

Определено е много добра, страхотен глас, незабравими песни и в дуети и солово. За мен лично загуби част от чара си като напомпа циците но предполагам за масовата публика това е било плюс.
Върнете се в началото Go down
Aleks




Брой мнения : 46
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : София

Кристина Агилера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристина Агилера   Кристина Агилера - Page 2 I_icon_minitimeПон 11 Юли 2011 - 13:54

Като малка бях луда по нея Haha! имам много любими нейни песни а в Бурлеска игра великолепно ,но напоследък нещо става с колограмите й.Не знам дали сте виждали снимки ,но адски е напълняла .Дано това рязко покачване на клограмите не е по здравословни проблеми Sad....Ето и малко
снимки

Кристина Агилера - Page 2 C2Кристина Агилера - Page 2 Ker3Кристина Агилера - Page 2 C1Кристина Агилера - Page 2 C3Кристина Агилера - Page 2 C4
Върнете се в началото Go down
sisi_2007

sisi_2007


Брой мнения : 45
Join date : 07.06.2010
Age : 33
Местожителство : пловдив

Кристина Агилера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристина Агилера   Кристина Агилера - Page 2 I_icon_minitimeНед 18 Сеп 2011 - 16:38

В последно време много напълня и по не я харесвам като преди.Не само заради килограмите ами и стила й на пеене е все един и същ.Преди имаше по добри песни според мен.
Върнете се в началото Go down
радина666

радина666


Брой мнения : 327
Join date : 15.07.2011
Age : 28

Кристина Агилера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристина Агилера   Кристина Агилера - Page 2 I_icon_minitimeНед 25 Сеп 2011 - 18:39

Една от любимите ми певици, страхотен професионалист е... In Love
Върнете се в началото Go down
tedsi1

tedsi1


Брой мнения : 30
Join date : 09.10.2011

Кристина Агилера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристина Агилера   Кристина Агилера - Page 2 I_icon_minitimeНед 9 Окт 2011 - 21:44

Една от най- любимите ми певици. А във филма Бурлеска е направо много готина.
Върнете се в началото Go down
vellisha

vellisha


Брой мнения : 41
Join date : 04.08.2012
Age : 41

Кристина Агилера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристина Агилера   Кристина Агилера - Page 2 I_icon_minitimeВто 18 Сеп 2012 - 9:58

Невероятна певица с уникален глас Smile Вече е започнала да сваля килограмите. Или поне така изглежда в новия сезон на The voice Smile
Върнете се в началото Go down
mimencety_stz




Брой мнения : 37
Join date : 29.07.2012

Кристина Агилера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристина Агилера   Кристина Агилера - Page 2 I_icon_minitimeПет 26 Окт 2012 - 19:51

прекрасна певица,която има много голям талант Smile Smile
Върнете се в началото Go down
joana_j

joana_j


Брой мнения : 26
Join date : 05.06.2010

Кристина Агилера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристина Агилера   Кристина Агилера - Page 2 I_icon_minitimeСря 26 Дек 2012 - 23:47

Има страхотен глас!!!!
Върнете се в началото Go down
siel

siel


Брой мнения : 48
Join date : 09.04.2013

Кристина Агилера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристина Агилера   Кристина Агилера - Page 2 I_icon_minitimeВто 9 Апр 2013 - 23:33

любамата ми песен на Кристина е Castle Walls, текста е страхотен, притежава невероятно много чувственос и на моменти имах чувството, че е писана единствено за мен
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Кристина Агилера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристина Агилера   Кристина Агилера - Page 2 I_icon_minitimeВто 10 Сеп 2013 - 19:46

Агилера има страхотен глас! Уникален! Първия път, когато я чух, кожата ми настръхна. Просто...
В Бурлеск бе страхотна игра.
Тази жена знае как да прави шоу, няма спор.

Цитат :
Не знам дали сте виждали снимки ,но адски е напълняла .Дано това рязко покачване на клограмите не е по здравословни проблеми
Имаше и едно мнение от... забравих й даже името... рок звезда на богати тати и мама: „Тази шибана кучка ми казваше, че съм дебела. Ето, сега и ти, кучко, си дебела.“
Нещо от този род + ругатните. И все пак – Кристина си остава с женствена фигура, забележителни успехи и харизма.
Върнете се в началото Go down
limpski




Брой мнения : 16
Join date : 07.09.2015

Кристина Агилера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристина Агилера   Кристина Агилера - Page 2 I_icon_minitimeЧет 10 Сеп 2015 - 0:24

Онзи ден гледах Бурлеска.Страхотен филм.Кристина е невероятна и онзи сладкиш Кам Жиганде ммммм
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кристина Агилера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристина Агилера   Кристина Агилера - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кристина Агилера
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: