Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Desperate housewives/Отчаяни съпруги

Go down 
+21
magdalasf
Cveti Ognqnova
missoctober
Розабел Хелтън
viki_nankova
elito_4471
lovee_
a_beni
djuli
Elune
twilight_edward_bella
ZUZKAyeah
zefira
Eternal Love
FoXy
MaץheM
Spunk
Eyes on Fire
no7alone
elementamon
emotion
25 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Desperate housewives/Отчаяни съпруги Empty
ПисанеЗаглавие: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги I_icon_minitimeСъб 13 Юни 2009 - 23:03


Desperate Housewives - Отчаяни Съпруги

Desperate housewives/Отчаяни съпруги Desperatehousewivesu

Сюжет


Любов. Вяра във вечното посвещение един към друг, бяла рокля и клетви във вярност. Размяна на пръстени и думите на свещеника ”..докато смъртта ви раздели”. Така започва всичко. Така мечтите на всяко малко момиче стават реалност. Така се изпълва живота ви със смисъл... и така приключва сезонът на илюзиите. Историята звучи познато. Историята звучи изумително еднакво на почти всички езици по света.

В сериала “Отчаяни съпруги” ще видите историята в американския й вариант. Главните героини са пет жени: някои от тях съпруги, други не съвсем; някои от тях са изрядни домакини, а до ястията на други – по-добре не припарвайте; някои от тях са изкусни флиртаджийки, други не могат да поканят на вечеря и съседа си. Всички те имат обаче нещо общо: живеят в един и същ квартал и въпреки, че личните им истории се различават, и петте се нареждат под общия знаменател на “Отчаяни съпруги”.

Това е сериал за живота на 5 жени. Всяка една от тях е различна, но по своему очарователна. Едната е отегчена от мъжа си и му изневерява с градинаря, другата е маниачка на тема дом и чистота, но пък е перфектна домакиня, разведената пък мечтае за съседа си, но дъщеря и се справя десет пъти по добре с организирането на една бъдеща връзка на майка си и много и помага. Наи-тежко е на Линет с нейните момчета, които са просто ужасно палави. Но всичко започва с едно подозрително самоубийство.



Desperate housewives/Отчаяни съпруги Princedesperatehousewivq


Тери Хачър - Сюзън Мейър
Сюзън е самотна майка с дъщеря. Съпругът й я изоставя заради своята секретарка. Тя е ужасна готвачка и непоправима романтичка, която независимо от всичко, вярва в истинската любов и е готова на всичко, за да я намери.

Фелисити Хъфман - Линет Скаво
След раждането на четвъртото си дете, грижата за семейството и служебните анганжименти се оказват непосилно бреме за Линет и тя решава да си остане вкъщи. Някога преуспяваща бизнес дама, сега тя трябва да замени кариерата си за въпитанието на своите деца, а офиса - за кухнята.

Марша Крос - Бри Ван Ди Камп
Бри е безупречна домакиня, която прикрива зад своята педантична мания за чистота и ред, множество комплекси и емоционални рани.

Ева Лонгория - Габриел Солис
Габриел е бивш модел. Тя има перфектна фигура, богат съпруг и просторна къща, но би заменила всичко това за вниманието на 17-годишния си градинар...

Николет Шеридан - Иди Брит
Иди е неспасяема флиртаджийка, която има зад гърба си множество разводи. Нейните любовни похождения побъркват всички в квартала.



Desperate housewives/Отчаяни съпруги Dramadesperatehousewive

Teri Hatcher - Susan Mayer
Felicity Huffman - Lynette Scavo
Marcia Cross - Bree Hodge
Eva Longoria Parker - Gabrielle Solis
Nicollette Sheridan - Edie Britt
Ricardo Chavira - Carlos Solis
James Denton - Mike Delfino
Brenda Strong - Mary Alice Young
Doug Savant - Tom Scavo
Shawn Pyfrom - Andrew Van De Kamp
Andrea Bowen - Julie Mayer


Последната промяна е направена от emotion на Пет 4 Окт 2013 - 15:50; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Desperate housewives/Отчаяни съпруги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги I_icon_minitimeСъб 13 Юни 2009 - 23:27

Първо, поздравления за темата и ревюто, страхотно си се справила. :Р
Ето това е един НЕВЕРОЯТЕН сериал! В него се съчетават всички интриги на обикновения и не толкова обикновения човек, засягат се ежедневни теми и всичко това става в компанията на страхотни и сексапилни актьори, които играят с лекота. Признавам, все още не съм изгледала пети сезон, но с нетърпение чакам да ми се освободи време и да надникна и в него. "Отчаяни съпруги" определено е един от малкото сериали, които никога не стават блудкави и банални. Около тези жени винаги има нещо интересно, на тази улица винаги има някаква интрига ... Не им е скучно, факт! На нас също, когато ги гледаме! Cute Заслужава си вниманието и всичките награди досега, тук две мнения няма.
Симпатизирам на всяка една от жените, но може би любимката ми е Габриел - на пръв поглед е далеч от проблемите на една обикновена домакиня, но в крайна сметка и тя се оказа просто отчаяна жена. Плаха и уязвима. Иютънчеността, атрактивният й вид и вкус също ме пленяват. Haha! Ева Лонгория е невероятно красива и привлекателна жена, успява да придаде този си чар и на героинята й. Обожавам отношенията на Сюзън и дъщеря й, светъл пример са, че родителите и децата трябва да са приятелки и независимо кой каква роля изпълнява, те трябва да се подкрепят. А Иди простo ми пълни душичката. Cute Тя е жената, която всички мразят и обичат до болка. Непредвидима и сексапилна подла кучка. Haha!
Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Desperate housewives/Отчаяни съпруги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги I_icon_minitimeСъб 13 Юни 2009 - 23:57

С майка си умираме да го гледаме..втори като него няма.....от части е сапунка, но със страшно чувство за хумор. Нещата са поднесени с финес, забавни и лесно достъпни за хората. Любимки са ми и петте. Яд ме е, че Иди умря, но нали требва да има и такива неща.
Този сериал е от една страна и поучителен. Във всяка серия, стига да се вгледаш добре, можеш да научиш нещо, тъй като те пресъздават живота на едни отчаяни съпруги и домакини....
Много неща има да се казват по този сериал..той просто е уникален
Върнете се в началото Go down
Eyes on Fire

Eyes on Fire


Брой мнения : 1627
Join date : 01.03.2009
Age : 28
Местожителство : Добрич

Desperate housewives/Отчаяни съпруги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги I_icon_minitimeНед 14 Юни 2009 - 0:08

Ооо, най-после тема за DH Cute Обожавам ги! С майка ми ги следим редовно.. За жалост сега не излизат нови епизоди, но 5ти сезон беше дъ бест! Cute
Най-любима ми е Габи, естествено. Толкова е.. независима и. и яка Haha! Страхотна е! Винаги е била най-разглезена, най-богата, най-задоволена отвсякъде.. пари,дрехи.. всичко, но какво се оказва в 5ти сезон? Габи - дебела, бедна с две много нахални деца (които бту къртят отвсякъде Haha! ) И тя се оказа една отчаяна съпруга със своите проблеми Smile
Иди също е жестока.. за жалост умира, но винаги е била доста ярък персонаж o.O Може да е кучка, но пък се оказа, че пак им е тъжно за нея :Р Серията след тази, в която Иди умря, беше много хубава - всяка една "отчаяна съпруга" си спомняше по една история с нея.. получи се чудесна прощална серия Cute
И като цяло бих казала, че "Отчаяни съпруги" ми е най-любимият сериал. Никога не ми е писвало от тези 5 жени (Катрин не я броя, защото ме дразни изключително много Evil or Very Mad Silly me ) Винаги са ми били интересни и наистина, във всеки епизод може да се научи по нещо ново.. винаги накрая Мери-Алис прави нещо като.. извод от серията - доста поучително се получава Smile
Най-невероятните! In Love
Върнете се в началото Go down
http://www.beyondthenewmoon.deviantart.com
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Desperate housewives/Отчаяни съпруги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги I_icon_minitimeНед 14 Юни 2009 - 0:09

Напълно заслужено това е най - високоплатения сериал. Такава добра актьорска игра, от едни не толкова подготвени актьори. Винаги има интрига. Не можеш да го определиш като "сапунка", много по - далеч е от сапунените сериали. Всички персонажи са ужасно добре подбрани. Сценария винаги е добър. И винаги човек научава ценен житейски урок от всеки един епизод. Хумора и драмата се преплитат толкова умерено и фино. Още помня когато даваха за първи път в България първи сезон по БиТиВи от девет часа как тичах да се прибирам да го гледам. Почти няма слаба серия. И дорш сега да съм изгледала всичко, което е излязло до сега, когато случайно го хвана по телевизията, дори да зная цялата история пак сядам да го гледам и пак ми е интересно. Края на пети сезон беше адски добър. Направо ме изяжда отвърте да разбера за СПОЙЛЕР: коя ще се омъжи Майк, Сюзън или Катрин, но мисля, че е Сюзън, защото те винаги са си принадлежали. Най - гадно ми беше за смъртта на Иди, но тя актрисата и без това няколко пъти се отказва да играе, най - после сложи точката. Персонажа и беше върховен. И прощалния епизод ни показа, че освен супер яка и винаги bitchy настроена тя винаги е била добър човек. И е променила живота на всяка една останала "отчаяна съпруга" по начин, който никога няма да забравят. Докоснала е живота им. Както и на нас зрителите.
Та, да... прекрасен сериал, Иди ще ми липсва в шести сезон, но съм сигурна, че ще компенсират липсата й с нещо, което наистина ще ни завладее.
Върнете се в началото Go down
Eyes on Fire

Eyes on Fire


Брой мнения : 1627
Join date : 01.03.2009
Age : 28
Местожителство : Добрич

Desperate housewives/Отчаяни съпруги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги I_icon_minitimeНед 14 Юни 2009 - 0:13

Аз също нямам търпение за шести сезон.. и аз мисля, че Сюзън ще се омъжи за Майк, защото.. ами защото те са си свързани Haha! Не мога да си представа Майк оженен за Катрин o.O Ако я махнат в 6ти сезон хич няма да ми липсва Haha! Просто нямам търпение за 6ти сезон.. И аз като Лили дори да съм гледала всичко, излязло досега, пак гледам по телевизията и то с интерес Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.beyondthenewmoon.deviantart.com
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Desperate housewives/Отчаяни съпруги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги I_icon_minitimeНед 14 Юни 2009 - 0:16

Хора, почти съм убедена, че ще се ожени за Сюзън, но за мой пуст късмет..няма да е така, както и да е...
Имам предвид, че ако помните последната серия, как след като Дейв се блъсна в Майк, когато сина им остана жив..как се гледаха и как дружно се прегърнаха...не мисля, че Майк ще се върне при Катрин
Върнете се в началото Go down
Eyes on Fire

Eyes on Fire


Брой мнения : 1627
Join date : 01.03.2009
Age : 28
Местожителство : Добрич

Desperate housewives/Отчаяни съпруги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги I_icon_minitimeНед 14 Юни 2009 - 0:19

no7alone написа:
Хора, почти съм убедена, че ще се ожени за Сюзън, но за мой пуст късмет..няма да е така, както и да е...
Имам предвид, че ако помните последната серия, как след като Дейв се блъсна в Майк, когато сина им остана жив..как се гледаха и как дружно се прегърнаха...не мисля, че Майк ще се върне при Катрин
Напълно съм съгласна.. И аз точно това се сетих o.O Дано.. наистина много се надявам да е със Сюзън.. страшно ми харесват двамата - мисля, че са си soulmates :Р Haha!

ПП: Усещам как много често ще пиша в тази тема o.O
Върнете се в началото Go down
http://www.beyondthenewmoon.deviantart.com
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Desperate housewives/Отчаяни съпруги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги I_icon_minitimeНед 14 Юни 2009 - 0:24

Забравих да кажа....не очаквах Бри да има тъмна страна. Щом вече и любовник си има...дано по-скоро се махне Орсън, че ми бърка в здравето. Хем е крадец, хем само се сърди на жена му, а и се мазни на всички....ужас

пп: усещам, че модераторката ще ми се кара, че превръщам темата в чат
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Desperate housewives/Отчаяни съпруги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги I_icon_minitimeНед 14 Юни 2009 - 0:45

Аз пък усещам, че не усещате, че темата е точно да дискутирате сериала и може да пишете колкото си искате. :Р
Върнете се в началото Go down
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Desperate housewives/Отчаяни съпруги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги I_icon_minitimeНед 14 Юни 2009 - 0:56

Еле....супер..значи мога да си пиша на воля!!!

Искам да ви питам, според вас какво ще прави Линет с бебто? Ще ражда или аборт?
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Desperate housewives/Отчаяни съпруги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги I_icon_minitimeНед 14 Юни 2009 - 11:54

Аз мисля, че ще си роди... поредните близнаци. Haha!
Ох, не им е лесно обаче.
Върнете се в началото Go down
Eyes on Fire

Eyes on Fire


Брой мнения : 1627
Join date : 01.03.2009
Age : 28
Местожителство : Добрич

Desperate housewives/Отчаяни съпруги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги I_icon_minitimeНед 14 Юни 2009 - 12:44

И аз мисля, че ще роди.. може наистина да са близнаци Haha! Ама се надявам вече да са момичета o.O Тоолкова много момчета.. silent Наистина няма да им е лесно.. ще станат.. 6 деца o.O Добре де може да са 5 Haha!
И на мен Орсън не ми харесва.. странен е Haha! Пък и е крадец и.. блъсна Майк Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
http://www.beyondthenewmoon.deviantart.com
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Desperate housewives/Отчаяни съпруги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги I_icon_minitimeНед 14 Юни 2009 - 16:27

наистина няма да им е лесно, четири деца, двама от които голями пакостници, а сега още..... Silly me горката Линет, не ми се мисли...
ами децата на Габи, големи сладурчета са, ама и много дундести...от къде се пръкнаха такива...поне да бяха взели чара на майка си
Върнете се в началото Go down
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Desperate housewives/Отчаяни съпруги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги I_icon_minitimeНед 14 Юни 2009 - 16:29

Не знам вие какво усещате, че усещате, но аз усещам как вече си тегля 5 сезон. Haha! С тези луди спойлери, които напускахте (безсрамници! Haha!) любопитството ми ме гложде ли гложде.
Не знам какво е станало, но винаги съм си мислела, че Майк и Сюзън просто трябва да са заедно. Както казахте, предопределени са си.
А на Линет само още едно мъжко й липсва ... не знам как издържа, аз щях да си събера нещата в едно куфарче и да съм се измела преди доста време. Haha!
Относно децата на Габи ... според мен когато порастнат ще заприличат на Габи. Е, поне се надявам. Haha!
Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
Sponsored content





Desperate housewives/Отчаяни съпруги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Desperate housewives/Отчаяни съпруги   Desperate housewives/Отчаяни съпруги I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Desperate housewives/Отчаяни съпруги
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: