Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното

Go down 
+68
Lioness
achi89
siel
maqdemirova
Black Devil
krasiva
kasiljs
Мейси
krisi koeva
Ivanova92
in4eto7
maria99
juleto_98
kamity
b1skv1tka
sisistoeva
blablablah
vasi738
iliana.k
arhangel_gebriel
ronnie178
maniaka12
GerryBass
vampire.kiss
mia_chan
ajvi
banditkata23
sevinch_ahmedova
harabelka
sladka_merka
devilsmate
isi123
julianna
rosemary96
nadiaali
kam22
dangerous95
silviya_borisso
chochii
bobura
bebs_987
missoctober
mimssy_baby
n.de4eva
pearl
bonbonche_581
elena1916
raned
lovee_
a_beni
happylove
kiki.96
shaky_kn
mai4eto666
darkness_angel
dimitriibelikov
ivka
Aphrodite
wentlee
chirsi
Elune
emotion
dreaM
Haley**
MaץheM
no7alone
Spunk
ianeto_277
72 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
ianeto_277

ianeto_277


Брой мнения : 191
Join date : 04.05.2009
Age : 28
Местожителство : The cake is a lie.

Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното I_icon_minitimeНед 14 Юни 2009 - 18:05


Ghost Whisper / Шепот от отвъдното


Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното Ghost-whisperer-cast-pic

актьори:
Дженифър Лав Хюит - Мелинда Гордън
Дейвид Конрат - Джим Кланси
Камрин Манхейм - Делиа Банкс
Джей Мор - Рик Пейн


режисьор: Джон Грей

Шепот от отвъдното е американски сериал, в който се разказва за млада жена, омъжила се току-що в малко градче и отворила антикварен магазин. Тя има уникална способност да контактува с останалите на земята и нуждаещи се от нейната помощ духове на мъртви хора, коята открила в ранните години на детството си. Мелинда използва дарбата си, за да помага на земните духове, /така ги наричала баба й/ като предава важни неща, които те не са успяли да сторят приживе. Разбира се, живите често я посрещат скептично и с недоверие, но когато Мелинда успее да предаде съобщенията между живите и мъртвите, всички разбират, че дарбата й е безценна.

Джим, съпругът на Мелинда, е нейният съветник и нейната най-голяма емоционална опора в разрешаването на мистичните случаи. Най-добрата й приятелка Андреа е съдружничка на Мелинда в малък антикварен магазин и е очарована от свръхестествените й способности. Мелинда приема своите уникални умения и като благословия, и като проклятие. Но тя е винаги готова да помогне на своите клиенти - хора или духове - в постигането на вечната хармония между живота и смъртта.

Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното 4897345421271658441244991168Bi6xFtBF28RV4ackWZMfGhost Whisperer/Шепот от отвъдното 122218242412332305491244991206ENjPFgjnbTrVEZxirquVGhost Whisperer/Шепот от отвъдното 19953473162405789781244991413qmK3C2CdanLU3Bxpuss3


В първия сезон на „Шепот от отвъдното” Мелинда трябваше да се бори с Романо, който прави точно обратното на нея – опитва се да отведе духовете към Тъмната страна. Кулминацията в последния епизод на сезона е, когато самолет катастрофира в Грандвю и Мелинда и Романо отново влизат в битка. Най-добрата приятелка на Мелинда – Андреа Морено – загива в катастрофата, а Романо надделява над Мелинда в борбата за нейната душа. Тази история дава началото на една от сюжетните линии във втория сезон.

Във втория сезон се появяват двама нови герои – Делиа Банкс и професор Рик Пейн, като до края на 22-та епизода и двамата научават за дарбата на Мелинда. Появява се и втори герой, който притежава дарбата на Мелинда, а пристигането му в Грандвю предвещава сбъдването на ужасно пророчество... Въпреки че всеки епизод е посветен на отделни истории, няколко сюжетни линии се разгръщат от началото на сезона до края му.


П.П: Видях, че в "Сериали" много от вас са го посочили като любим и сметнах за правилно да има темичка и за него, аз лично много го харесвам.
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното I_icon_minitimeНед 14 Юни 2009 - 18:06

Сериала е интересен, много, даже ме плаши понякога, но Дженифър с физиономията си на катър ме дразни. Haha!
Върнете се в началото Go down
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното I_icon_minitimeНед 14 Юни 2009 - 18:10

Ами аз го следя редовно, върпеки, че всяка една серия е копие на предходната.....Харесва ми Джен как играе, а и визията й не е лоша..общо взето става сериалчето
Върнете се в началото Go down
MaץheM




Брой мнения : 2630
Join date : 22.01.2009
Местожителство : Cold Sun..

Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното I_icon_minitimeНед 14 Юни 2009 - 18:15

Честно казано не съм го ледала, но много добри отзиви са достигали до мен, ще следя темата да видя какво мислите и евентуално да се включа към феновете на сериала.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Pinacoladaa
Haley**




Брой мнения : 509
Join date : 31.05.2009
Age : 29
Местожителство : Русе

Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното I_icon_minitimeНед 14 Юни 2009 - 19:28

Не го следя редовно, но много ми харесва! Понякога е стряскащо на моменти, особено като се появи някакъв психясал дух.. Haha! Сега си тегля 1-ви сезон и мисля да ги изгледам всичките. Интересен е... Smile
Върнете се в началото Go down
dreaM

dreaM


Брой мнения : 530
Join date : 18.01.2009
Age : 28
Местожителство : OveR thE mOoN

Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното I_icon_minitimeНед 14 Юни 2009 - 19:30

На мен много ми харесва това сериалче! Доста запленяващ сюжен, а поняага е и плашещ.Според мен си заслужава да го гледате. Smile
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното I_icon_minitimeВто 16 Юни 2009 - 19:18

Не успях да го харесам. Гледала съм някои серии по БТВ, ама не е нещо кой знае какво. Smile
Върнете се в началото Go down
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното I_icon_minitimeВто 3 Авг 2010 - 0:38

В много противоречия със себе си съм относно този сериал...
Попринцип го харесвам, да. Гледала съм сравнително доста епизоди и не мога да кажа, че не ми харесва. Най-малкото заради Дженифър Лав Хюит, на която съм особена почитателка.
Но този сериал е от тези типове, които не винаги се понасят на психическото ми състояние, така да се изразя Haha!
Не си падам по духове, мъртви хора, гробища и всичко това, което всъщност е главното в този сериал.
Дават го в 00:00 през нощта и определено не ми е лесно после да заспя. Прекалено съм чувствителна на тази тема, увредих си психиката точно с такива филми и понякога ми е изключително трудно да понеса дори и един епизод.
Но пък винаги ми е интересно какво ще се случи, как ще се развият обстоятелствата, макар винаги, разбира се, да свършва по еднакъв начин. Духът преминава през светлината и всичко е О.К., докато не дойде краят на епизода и не се случи нещо напълно непредвидимо.
Всичко е въпрос на моментното ми състояние.
Понякога съм в положение да изгледам и цял сезон, друг път просто получавам психическо разстройство от него.
Но нямам нищо против самия сериал, замисълът не е лош, даже бих казала интересен.
Върнете се в началото Go down
chirsi

chirsi


Брой мнения : 365
Join date : 04.06.2010
Age : 28
Местожителство : Сливен *

Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното I_icon_minitimeВто 3 Авг 2010 - 13:09

Този сериал ми беше от любиимте.Когато го даваха в 00:00ч ми беше адски интересно Haha! Макар че не обичам филми с духове,е този ми харесваше много.Бях си изтеглила един сезон и то после го давага по ТВ,но пак го гледах
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното I_icon_minitimeНед 19 Сеп 2010 - 19:44

Първи сезон беше стряскащ. Наистина плашеше на моменти. След това обаче стана скучен и дори блудкав. Няма нищо ново, нищо, което да задържи вниманието ми, затова и спрях да го гледам. Серията, която ме разтърси най-много бе, когато Мелинда съобщи на брата на Андреа, че тя е мъртва. А аз през цялото време си мислех, че братът е умрял при самолетната катастрофа. Наистина останах изненадана. След това както вече казах, спрях да гледам следващите епизоди, защото развалиха целия сериал.
Върнете се в началото Go down
Aphrodite




Брой мнения : 41
Join date : 31.05.2010

Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното I_icon_minitimeПет 10 Дек 2010 - 10:39

Много зарибяващо сериалче. Гледала съм до 5 сезон. Беше наистина много интересно. На моменти ти е забавно, в други пък си в напрежение, в 3 пък е едно страшно и те побиват тръпки. Просто много добър сериал.
Върнете се в началото Go down
ivka

ivka


Брой мнения : 33
Join date : 09.12.2010

Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното I_icon_minitimeПет 10 Дек 2010 - 13:10

Едно от сериалчетата, които гледам с удоволствие. Адски много харесвам Дженифър, обожавам актьорската и игра и мисля, че ролята и пасва идеално.
Върнете се в началото Go down
dimitriibelikov

dimitriibelikov


Брой мнения : 44
Join date : 03.11.2010
Age : 36

Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното I_icon_minitimeПон 20 Дек 2010 - 15:07

супер е чакам с нетъпение шести сезон In Love In Love
Върнете се в началото Go down
darkness_angel

darkness_angel


Брой мнения : 442
Join date : 20.10.2010
Age : 31
Местожителство : у нас ;)

Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното I_icon_minitimeВто 21 Дек 2010 - 0:06

dimitriibelikov, то няма да има шести сезон. Smile Сериалът приключи тази година.
Интересен е, но до третия сезон, някъде там. След това вече не ми беше интересен, а някак скучен. Най-вече петия сезон, аз почнах да го превеждам, стигнах го 7-мата серия и се отказах. Едно, че нямах време, но и то стана сериал за медицина, а не за свръхестественото.
Хубав е сериала, но с времето ми стана безинтересен.
Върнете се в началото Go down
mai4eto666

mai4eto666


Брой мнения : 49
Join date : 20.09.2010
Age : 42

Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното I_icon_minitimeВто 21 Дек 2010 - 11:17

Понякога е страшничък Twisted Evil друг път Дженифър мяза малко на крава :Р ама ако вампирските сериали са спряли и това става в промеждутъка Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното   Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ghost Whisperer/Шепот от отвъдното
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: