Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 The Orange County/Кварталът на богатите

Go down 
+18
rosali
in4eto7
banditkata23
Nightmare_Girl
Cveti Ognqnova
bobura
lovee_
a_beni
shaky_kn
albenii
lululu
massiekur
alix993
Silence_love
Spunkk*Ransom
isabella cullen
stardust,.,
twilight_edward_bella
22 posters
Иди на страница : 1, 2  Next

Харесва ли ви сериала?
Да
The Orange County/Кварталът на богатите I_vote_lcap79%The Orange County/Кварталът на богатите I_vote_rcap
 79% [ 42 ]
Не
The Orange County/Кварталът на богатите I_vote_lcap15%The Orange County/Кварталът на богатите I_vote_rcap
 15% [ 8 ]
Не съм го гледал/а
The Orange County/Кварталът на богатите I_vote_lcap6%The Orange County/Кварталът на богатите I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Общо гласове : 53
 

АвторСъобщение
twilight_edward_bella

twilight_edward_bella


Брой мнения : 875
Join date : 25.03.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, кокосови острови :]]

The Orange County/Кварталът на богатите Empty
ПисанеЗаглавие: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите I_icon_minitimeСъб 20 Юни 2009 - 17:02

Реших да пусна тема за любимият ми сериал  Cute


                                         
The Orange County

The Orange County/Кварталът на богатите Oc_cast_2004_02


Участват:

Питър Галахар - Санди Коен
Бенджамин Маккензи - Раян Атууд
Адам Броуди - Сет Коен
Миша Бартън - Мариса Купър
Мелинда Кларк - Джули Купър
Рейчъл Билсън - Самър Робъртс
Оутъмн Рийсър - Тейлър Таунсънд
Уила Холанд - Кейтлин Купър
Кели Роуан - Кирстен
Тейт Донован - Джими Купър
Алън Дейл - Кейлъб Никъл
Крис Кармак - Люк Уърд

„Ориндж Каунти“ е американски сериал, излъчвана по канала FOX за САЩ. Първият епизод е излъчен на 5 август, 2003. Шоуто разкрива живота на млади хора и техните семейства от окръг Ориндж в щата Калифорния. Кварталът на богатите сe излъчва в над 50 страни по света. Въпреки големия му успех рейтингът с всеки сезон намалява и затова FOX реши да спре снимането му. Финалният езпизод се излъчи на 22 февруари 2007 по FOX.
Сезон 1
Сезон 1 започва на 5 август 2003 г. в САЩ и съдържа 27 епизода. Епизодите показват новия живот на Раян Атууд - 16-годишно момче от Чино, семействата Коен и Купър и на всеки в богатата и ексцентрична общност на Ориндж Каунти, Калифорния. Изправен пред перспективата да живее сред тази общност, Раян решава да се върне в Чино, но е разубеден от Мариса и Сет. По време на сезона Раян и Мариса се събират заедно, Люк започва да спи с Джули, Сет и Самър попадат в плен на любовта. Близо до края на сезона Джули и Кейлъб официално се женят. Раян среща своята бивша приятелка-Териса. Раян,семейство Коен и сегашната му приятелка-Мариса се опитват да й помогнат в бременността. Когато разбира за това Раян заминава с Териса за Чино,а Сет тръгва със своята лодка,като напуска родителите си и Самър.Живее с Люк и баща му.
Сезон 2
Сезон 2 започва на 4 ноември 2004г. в САЩ и съдържа 24 епизода. В началото на сезона Териса казва на Раян, че е загубила бебето, което е очаквала от него. Това кара Раян и Сет да се върнат в Ню Порт, където Сет работи с Алекс в "Бейт Шоп". Двамата имат кратка връзка. След известно време Алекс и Мариса също са заедно. По време на сезона незаконното дете на Кейлъб - Линдзи е открито и е с Раян за кратко. Също така братът на Раян-Трей отива в Ню Порт. По-честите посягания към чашката от страна на Кърстин стават причина след смъртта на баща й тя да стане алкохоличка. В края на сезона тя е заведена в рехабилитационна клиника от Санди, а Мариса прострелва Трей в опит да спаси Раян.
Сезон 3
Третият сезон започва на 8 септември 2005 г. в САЩ и продължава 25 епизода. В началото на сезона Кърстин е в рехабилитационната клиника,а Мариса е изгонена от Харбър, заради инцидента с Трей. По време на сезона Кърстин е отказала алкохола напълно, а Мариса отива в Ню Порт Юниън, където среща Джони и Чили. След трагичната смърт на Джони Мариса се влюбва във Волчак-наркоман, който се занимава с алкохол и дрога. След известно време двамата се разделят. В последния епизод от този сезон Волчак преследва с колата си Раян и Мариса. Предизвикава преобръщането на колата, след което Мариса умира.
Сезон 4
Четвъртият и последен сезон започва да се излъчва на 2 ноември 2006 г. в САЩ и продължава 16 епизода. Започва с последствията от смъртта на Мариса. Раян напуска къщата на семейство Коен и отива в заведение,където се бие и така излива гнева си. Самър учи в Браун и става природозащитничка. Избягва да говори със Сет, който по същото време е в Нюпорт и e открил собствен магазин за комикси.Междувременно. Сестрата на Мариса - Кейтлин се връща в Нюпорт и учи в Харбър. Джули наема частен детектив,който да открие Волчак. Той е избягал в Мексико. Нейният план е да даде на Раян координатите и той да го открие,за да го убие.Междувременно се занимава с проституция-като сводник. В същото време Тейлър Таунсънд,която е била до скоро в Париж,напуска Сорбоната и се връща тайно в Ню Порт след импулсивен брак с французин,който отказва да й даде развод. На края Тейлър успява да убеди Раян да се представи за новата й любов и така французинът й дава развод.След като освобождава един заек от лабораторията Самър е отстранена от Браун за семестъра и се връща в Ню Порт,където изглажда отношенията си със Сет. Джули започва връзка с богатия тексаски бизнесмен Гордън Булет. Tе скоро имат конфликт, заради Франк, в когото е влюбена. Франк е бащата на Раян,който току що е излезнал от затвора. Близо до края на сезона Кърстин е бременна с момиченце. Тя и Санди обмислят дали Ню Порт е идеалното място за отглеждането на другото им дете.Силно заметресение сполетява Ню Порт.Раян е ранен.Благодарение на извънредната помощ на Сет той оцелява.За нещастие,къщата на семейство Коен силно е пострадала и не може да бъде възстановена.
В последния епизод семейство Коен живеят с Джули и Кейтлин в къщата на Самър. Тейлър и Раян се разделят. Тя се връща в Нюпорт след прекарано време във Франция. Джули е бременна от Франк. Той не може да се грижи за тях и затова тя казва ,,да" на Булет, който преди това й предложил брак. Санди и Кърстин не са щастливи,че ще купуват нова къща в Ню Порт и затова Раян и Сет решават да помогнат. Убеждават сегашните собственици на старата къща на Коен в Бъркли да им я продадат обратно. Джули решава в последнта минута преди сватбата си, че не иска да се омъжи нито за Франк, нито за Булет,а иска да изгради живота си с Кейтлин. Сет осъзнава, че той и Самър няма да могат да издържат да живеят заедно и я насърчава да обикаля страната с GEORGE-природозащитна организация.Двамата си казват сбогом. Същото правят Тейлър и Раян, защото тя заминава за Париж. Сет заминава за колеж на източния бряг. Санди, Кърстин и дъщеря им-Софи Роуз напускат Ню Порт и заминват за Бъркли, където ще живеят, а Раян остава за още малко в къщата като си припомня миналото. В последните минути на серията Джули се дипломира с подкрепата на Булет, Кейтлин, Франк и сина си. Санди преподава в Бъркли, където Раян учи архитектура. Кейтлин също отива в този колеж. Сет и Самър се женят в новия двор на Санди и Кърстин, а Раян и Тейлър са кумове. На края Раян се е дипломирал и работи като архитект. Когато напуска една сграда, вижда младо момче, което стои на улицата и изглежда, че има проблем. Завършва с това как Раян постъпва така както Санди е постъпил с него и го пита дали има нужда от помощ.
Върнете се в началото Go down
twilight_edward_bella

twilight_edward_bella


Брой мнения : 875
Join date : 25.03.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, кокосови острови :]]

The Orange County/Кварталът на богатите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите I_icon_minitimeСъб 20 Юни 2009 - 17:05

Ето и малко информация за героите

Герои
Райън Атууд (Бенджамин Маккензи) - тийнеджър от Чино, попаднал в привилегированата общност на Ориндж Каунти, Калифорния, благодарение на Санди Коен, след като майка му го е изгонила от къщи. Той има любовна връзка с Мариса Купър преди тя да загине. Започва да излиза с Тейлър Таунсънд преди разрушителното земетресение. След него се разделят. На финала на последния епизод от сериала той вече се е дипломирал и е станал архитект. Последните реплики на шоуто са негови. Среща младо момче и постъпва така както Санди се е отнесъл с него - „Ей, хлапе, имаш ли нужда от помощ?“.


Кърстин Коен (Кели Роуан) - една от най-богатите жени в Ориндж Каунти. Съпруга на Санди Коен и майка на Сет и Софи Коен. Тя изпълнява една от най-главните длъжности в огромната компания на баща си (Кейлъб Никъл) за имоти, „Ню Порт Груп“. Тя е завършила Бъркли, специалност - История на изкуството. Излекувана от страстта към алкохола, създава агенция за запознанства с Джули Купър.


Санди Коен (Питър Галахър) - честен обществен защитник и идеалист, той взима Райън в първи сезон. В сезон 1 работи в частна правна фирма. В сезон 2 е уволнен, защото помага на Кейлъб Никъл с неговия случай, след това започва да работи в собствения си правен офис. След това влиза в управата на „Ню Порт Груп“, но в крайна сметка се връща на старата си работа като обществен защитник. Завършил е Бъркли със специалност право. В последния епизод той работи като професор в Бъркли.


Сет Коен (Адам Броуди) - син на Санди и Кърстин Коен. Не е типичното дете на богати родители в Ориндж Каунти. Не ходи по цели нощи на купони, дори не се вписва в обстановката, защото не е общителен и играе ролята на „загубеняка в училище“, но с течение на епизодите и приятелството му с Райън Атууд доста се променя. Страстен любител е на комиксите и поп-музиката. Той е влюбен в Самър Робъртс, но му трябват доста години, за да и го признае. След това двамата се събират и дори в четвърти сезон ѝ предлага брак, защото мисли, че Самър е бременна. Когато се разбира след теста за бременност, че не е, той се плаши от мисълта за брака. На финала шест месеца по-късно след трагичното земетресение, Самър и Сет се разделят и всеки поема по своя път. Известно време по-късно те се женят като Раян им е кум, а Тейлър - шаферка.


Джими Купър (Тейт Донован) - баща на Мариса и Кейтлин, бивш съпруг на Джули. Той участва в сериала от 1 до 34 епизод, но след това напуска, защото героят заминава за Мауи. Той се връща в края на втори сезон и почти се жени за Джули повторно. След като се разбира, че Кейлъб е фалирал преди да умре, той напуска Ориндж Каунти, след като е пребит заради дългове, които е мислел да погаси с част от парите на Кейлъб. Връща се за малко в трети сезон. Той е капитан на кораб, който пътува до Гръцките острови. Връща се и в сезон 4, но само в паралелен свят, където е женен за Кърстин.


Джули Купър-Никъл (Мелинда Кларк) - майка на Кейтлин и Мариса Купър. Тя е женена за финансовия съветник Джими Купър, но след като научава, че е източвал големи суми от сметките на клиентите си го напуска. По-късно сключва брак с Кейлъб Никъл. След неговата смърт е заедно с д-р Нийл Робъртс. Годежът им се разваля след смъртта на Мариса и тя отново е сама. В четвърти сезон се влюбва във Франк Атууд. На финала тя почти се омъжва за Булет, за да има кой да се грижи с нея за бебето ѝ от Франк. Тя завършва колеж по-късно.


Кейтлин Купър (Уила Холанд) - дъщеря на Джими Купър и Джули Купър-Никълс, сестра на Мариса Купър. След като напуска училището-пансион, в което е била, се връща в Ню Порт, за да учи в гимназията на Ню Порт - „Харбър“. Прилича повече на майка си - Джули, отколкото на баща си- Джими. Твърде различна е от по-голямата си сестра - Мариса. На финала тя учи в Бъркли и е полу-сестра на сина на Джули и Франк Атууд.


Мариса Купър (Миша Бартън) - една от „великолепната четворка“. Напуска сериала в края на трети сезон. Най-конфликтната от героите. Бързо се поддава на дрогата и алкохола. Отношенията ѝ с родителите ѝ, приятеля ѝ и всички съученици често са били нестабилни. Тя е най-добрата приятелка на Самър Робъртс и в по-голямата част от сериала е заедно с Райън. Тя загива в инцидент, когато бившият ѝ приятел - Кевин Волчък, избутва колата, в която са тя и Райън, от пътя. Те са пътували за летището, от където тя е щяла да се качи на самолета за Хаваите, където е щяла да започне да работи на кораба, на който баща ѝ е капитан. Те са щели да имат пътуване до Гърция.


Самър Робъртс (Рейчъл Билсън) - Най-общителната от „великолепната четворка“. Тя е заедно със Сет и най-добра приятелка на Мариса ,дъщеря на д-р Нийл Робъртс. Самър и Сет преполагат, че е бременна и планират да се женят в четвърти сезон, но след като се разбира, че не е, сватбата се отменя и се разделят. Шест месеца след земетресението се сбогуват, но след време се женят.


Тейлър Таунсънд (Отъмн Рийзър) - ученичката, която измества Мариса от пълния контрол на социалната сцена в гимназия „Харбър“. Става прителка със Самър и Сет, след като разбират колко самотна е била. На финала на сезон 3 Сет ѝ казва, че става част от краткопродължилата „великолепна петорка“. В сезон 4 е заедно с Райън Атууд. Дъщеря е на деспотичната спортна менджърка Вероника Таунсънд.


Кейлъб Никъл (Алън Дейл) - бащата-бизнесмен на Кърстин и последен съпруг на Джули. Появява се в първия сезон, но участва постоянно във втория. Кейлъб е първият умрял в шоуто. След прочитането на завещанието му става ясно, че е разорен и не остава нищо на вдовицата си - Джули.
Люк Уърд (Крис Кармак) - бившия прител на Мариса .Той участва в епизоди 1-24. Люк е най-големият от синовете на Карсън и Мередит Уърд, брат на близнаците Брад и Ерик Уърд. Първият герой, който напуска шоуто и заминава с баща си за Портланд, след като излиза наяве, че баща му е гей.
Върнете се в началото Go down
stardust,.,

stardust,.,


Брой мнения : 105
Join date : 14.06.2009
Age : 30
Местожителство : Athene of The Crypt

The Orange County/Кварталът на богатите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите I_icon_minitimeСъб 20 Юни 2009 - 17:08

ммммдам. доста беше гадно когато Мариса умря, но пък АЛО! Сериал е това!
гледах го и му се радвах. Сега ми се струва малко лигав, но е спечелил огромната си публика Wink
Върнете се в началото Go down
isabella cullen

isabella cullen


Брой мнения : 734
Join date : 03.03.2009
Age : 32

The Orange County/Кварталът на богатите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите I_icon_minitimeВто 23 Юни 2009 - 22:43

Отначало бях фенка,но след това ми омръзна доста бързо.Така и не изгледах всички сезони,а само 2.
Върнете се в началото Go down
Spunkk*Ransom

Spunkk*Ransom


Брой мнения : 209
Join date : 18.05.2009
Age : 28

The Orange County/Кварталът на богатите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите I_icon_minitimeВто 23 Юни 2009 - 23:41

ОБОЖАВАМ ГО!! Най-якия сериал някога правен!Беше една от най-големите ми мании.Първите ми регове във форуми бяха свързани именно с него.Така де,аз още си посещавам форумчетата.Та любим персонаж ми е Сет.Обожавам гласа му,маниерите му и Адам Броуди! Харесвам и Мариша =)
Върнете се в началото Go down
Silence_love

Silence_love


Брой мнения : 66
Join date : 08.02.2009

The Orange County/Кварталът на богатите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите I_icon_minitimeВто 23 Юни 2009 - 23:46

Аз не съм му голяма фенка на този сериал мн бързо ми омръзна може би защото Миша Бартън ми лазеше по нервите (мн ме дразни това момиче прилича на маулумна), макар че трябва да призная че 4 сезон наистина беше мн як най-вече заради Тейлър-тая наистина беше голяма работа :Р :Р :Р Haha! Haha! но другите сезони определено не ме грабнаха
Върнете се в началото Go down
alix993

alix993


Брой мнения : 34
Join date : 02.02.2009

The Orange County/Кварталът на богатите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите I_icon_minitimeНед 12 Юли 2009 - 2:09

Попринцип не гледам сериали,но това ми беше изключението Cute Сериала беше як,имаше и някои серии,които няма да забравя никога главно заради BENJAMIN MCKENZIE In Love Silly me In Love Twisted Evil този актьор не е реален няма равен където и да го видя припадам Silly me Nooo way! *вече едвам диша* Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
massiekur

massiekur


Брой мнения : 574
Join date : 23.03.2009

The Orange County/Кварталът на богатите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите I_icon_minitimeНед 12 Юли 2009 - 14:01

Spunkk*Ransom написа:
ОБОЖАВАМ ГО!! Най-якия сериал някога правен!Беше една от най-големите ми мании.Първите ми регове във форуми бяха свързани именно с него.Така де,аз още си посещавам форумчетата.Та любим персонаж ми е Сет.Обожавам гласа му,маниерите му и Адам Броуди! Харесвам и Мариша =)
на същото мнение!Но на мен ми е Самър! Smile Haha!
Върнете се в началото Go down
lululu

lululu


Брой мнения : 161
Join date : 18.02.2009
Age : 29
Местожителство : Varna, Bulgaria

The Orange County/Кварталът на богатите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите I_icon_minitimeСря 19 Авг 2009 - 10:55

Spunkk*Ransom написа:
ОБОЖАВАМ ГО!! Най-якия сериал някога правен!Беше една от най-големите ми мании.Първите ми регове във форуми бяха свързани именно с него.Така де,аз още си посещавам форумчетата.Та любим персонаж ми е Сет.Обожавам гласа му,маниерите му и Адам Броуди! Харесвам и Мариша =)

За мен е напълно същото, но аз не харесвам Мариса изобщо! Според мен 4ия сезон си беше много добър без нея! Всъщност колкото и отрицателни мнения да има за него, последният сезон е може би най-хубавият! Но като се замисля може би няма най-добър сезон, всяка серия е еднакво невероятна!!!!
Върнете се в началото Go down
albenii

albenii


Брой мнения : 48
Join date : 22.07.2010
Age : 28

The Orange County/Кварталът на богатите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите I_icon_minitimeВто 21 Дек 2010 - 12:40

massiekur написа:
Spunkk*Ransom написа:
ОБОЖАВАМ ГО!! Най-якия сериал някога правен!Беше една от най-големите ми мании.Първите ми регове във форуми бяха свързани именно с него.Така де,аз още си посещавам форумчетата.Та любим персонаж ми е Сет.Обожавам гласа му,маниерите му и Адам Броуди! Харесвам и Мариша =)
на същото мнение!Но на мен ми е Самър! Smile Haha!


Съгласна! Но на мен любимците ми са Сет и Самър! Големи сладури са :Р
Върнете се в началото Go down
shaky_kn

shaky_kn


Брой мнения : 42
Join date : 16.11.2010
Age : 30
Местожителство : Кюстендил

The Orange County/Кварталът на богатите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите I_icon_minitimeЧет 23 Дек 2010 - 19:17

Сериала е барище ! Mad Страхотен! In Love
Върнете се в началото Go down
a_beni




Брой мнения : 42
Join date : 30.01.2009

The Orange County/Кварталът на богатите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите I_icon_minitimeСъб 25 Дек 2010 - 17:56

Сериалът е много хубав,динамичен и завладяващ,но на мен ми хареса 4 сезон най-много... Нямам нищо против Мариса, но Тейлър ми е по-забавна.
Върнете се в началото Go down
lovee_




Брой мнения : 41
Join date : 08.08.2010

The Orange County/Кварталът на богатите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите I_icon_minitimeСъб 25 Дек 2010 - 20:53

тфа е много мое любимо сериалчее I love you I love you любимите ми саа раян и марисаа и много ми стана мъчно когато починаа и винаги плача на тази сери я колкото и пъти да я гледам Sad
Върнете се в началото Go down
bobura

bobura


Брой мнения : 77
Join date : 19.08.2010
Местожителство : София

The Orange County/Кварталът на богатите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите I_icon_minitimeСря 26 Яну 2011 - 1:59

Хубав е, но го гледам като нямам какво друго да гледам .
Върнете се в началото Go down
Cveti Ognqnova




Брой мнения : 458
Join date : 26.05.2010
Age : 27
Местожителство : The world of sorrow...

The Orange County/Кварталът на богатите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите I_icon_minitimeСря 26 Яну 2011 - 20:52

От героите мъже най - много харесвам Санди и Сет , те двамата са ми любимци , а от момичетата като че ли - Самър , най - лъчезарна и харизматична ми се струва Smile Сериала е много хубав , но омръзва бързо и става скучен , като гледаш нон стоп умрялата физиономия на Мариса Haha! Нищо особено , но ви препоръчвам да го гледате заради великите моменти на Сет Коен!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The Orange County/Кварталът на богатите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Кварталът на богатите   The Orange County/Кварталът на богатите I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
The Orange County/Кварталът на богатите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: