Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Ed Westwick/Ед Уестуик

Go down 
+21
Little Dhampir1000
nadiaali
kam22
pufi_kz
chochii
freetogo
missoctober
guokowa
Peyton*
evakri
starsxx
Spunk
massiekur
MaץheM
isabella cullen
Artemis
nikolkata95
Spunkk*Ransom
lukito
caprice
dreaM
25 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
dreaM

dreaM


Брой мнения : 530
Join date : 18.01.2009
Age : 28
Местожителство : OveR thE mOoN

Ed Westwick/Ед Уестуик Empty
ПисанеЗаглавие: Ed Westwick/Ед Уестуик   Ed Westwick/Ед Уестуик I_icon_minitimeСъб 20 Юни 2009 - 17:52

Просто Чък Бас.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ед Уестуик е роден на 27 юни 1987 в град Стивънидж, Хартфордшър, Великобритания. Роден е в семейството на педагогически психолог и преподавател по бизнес и е най-малкият от трима сина. Още докато учи в колежа Северен Хартфордшър участва във филма „Взлом“ на носителя на награда Оскар Антъни Мингела.
Уестуик се обучава в Националния младежки театър в Лондон. Прави епизодични участия в британските сериали „Doctors“, „Casualty“ и „Afterlife“. Сред филмите, в които играе са „Децата на хората“, „Взлом“ и в продължението на „Дони Дарко“ „S.Darko“.
Освен като актьор той се изявява като музикант. Той е вокалист на инди рок групата The Filthy Youth, чийто членове са Бенджамин Луис Алингъм, Джими Райт, Мич Кокс и Джон Вут.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Филми, в които е участвал:

2006 „Децата на хората“ Алекс
               „Взлом“                 Зоран
2007 „Son of Rambow“ Лорънс Картър
               „Gossip Girl“         Чък Бас
2008 „100 Feet“                 Джоуй
2009 „S. Darko“         Randy

Най- известен е с ролята си в американския сериал „Gossip Girl“, където играе Чък Бас- един от главните герои.
                                           
Снимки:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Коментирайте дали харесвате как играе и дали ви и впечатлил с ролите си или ролята си на Чък.
Exclamation
Върнете се в началото Go down
caprice

caprice


Брой мнения : 503
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Благоевград

Ed Westwick/Ед Уестуик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ed Westwick/Ед Уестуик   Ed Westwick/Ед Уестуик I_icon_minitimeСъб 20 Юни 2009 - 18:09

Гледала съм го единствено в "Клюкарката" и "S. Darko".В "Клюкаката" играе чудесно ролята си.Добре се вживява.Филма "S. Darko" е пълен провал.Този филм е настина най-тъпият филм, който бях гледала последните няколко месеца.На върха на класацията е.В него Ед играе така, както играе и в "Gossip Girl".Разлика не виждам.Кълчи си устата по един и същи начин.Поне на мен това ми направи впечатление.
Като цяло става за сериали от типа "Клюкарката", но не мисля, че е голям актьор.
Върнете се в началото Go down
lukito

lukito


Брой мнения : 2103
Join date : 26.01.2009
Age : 30

Ed Westwick/Ед Уестуик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ed Westwick/Ед Уестуик   Ed Westwick/Ед Уестуик I_icon_minitimeСъб 20 Юни 2009 - 18:57

Вчера изгледах Госип гърл и Чък Бас ми е любимия персонаж!!!Много е готин!!! In Love
Върнете се в началото Go down
http://immortalworld.piczo.com
Spunkk*Ransom

Spunkk*Ransom


Брой мнения : 209
Join date : 18.05.2009
Age : 28

Ed Westwick/Ед Уестуик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ed Westwick/Ед Уестуик   Ed Westwick/Ед Уестуик I_icon_minitimeСъб 20 Юни 2009 - 23:50

Аз пък го харесвам като актьор ,а не като персонаж в Госипа..Там е един такъв отвратителен ,а и го обличат ужасно..
Върнете се в началото Go down
nikolkata95

nikolkata95


Брой мнения : 30
Join date : 28.03.2009
Местожителство : София

Ed Westwick/Ед Уестуик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ed Westwick/Ед Уестуик   Ed Westwick/Ед Уестуик I_icon_minitimeНед 21 Юни 2009 - 18:03

Мен много ме кефи. в Госип гърл мн ме кефи Чък - толкова е готин,харесва ми как го обличат и самото му държание.. абе страхотен е . In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love
Върнете се в началото Go down
Artemis

Artemis


Брой мнения : 1494
Join date : 19.06.2009
Местожителство : Rainbow Country

Ed Westwick/Ед Уестуик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ed Westwick/Ед Уестуик   Ed Westwick/Ед Уестуик I_icon_minitimeВто 23 Юни 2009 - 22:18

Харесвам го като актьр. Gossip Girl ми е един о любимите сериали и Чък определено ми харесва там, много е готин, а с Блеър са супер сладки заедно In Love
Върнете се в началото Go down
isabella cullen

isabella cullen


Брой мнения : 734
Join date : 03.03.2009
Age : 32

Ed Westwick/Ед Уестуик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ed Westwick/Ед Уестуик   Ed Westwick/Ед Уестуик I_icon_minitimeВто 23 Юни 2009 - 22:39

Като цяло нямам особени впечатления от него като актьор,а какво остава за музикант.Не съм слушала нищо на групата му,не знаех даже,че свири някъде. Nooo way! Гледала съм го единствено в Клюкарката,мой любим сериал, и оттам мога да кажа,че играе много добре и влиза чудесно в ролята си.Отива му да играе такива роли.Самият му персонаж там също ми е любим,така че съм малко пристрастна In Love Някои казват,че въобще не е хубав,но на мен Ед много ми харесва.Има някакво особено излъчване Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
MaץheM




Брой мнения : 2630
Join date : 22.01.2009
Местожителство : Cold Sun..

Ed Westwick/Ед Уестуик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ed Westwick/Ед Уестуик   Ed Westwick/Ед Уестуик I_icon_minitimeСря 24 Юни 2009 - 0:13

О, Ед..
Страшно съм запленена от "Клюкарката", и признавам, Чък Бас е сред любимците ми..
Има странно, чаровно, но не сладникаво излъчване, дяволита усмивка и страхотен акцент.. когато шепти е влудяващ Haha! Ахх In Love Е, като външност не може да се мери с Чейс, но излъчването му е несравнимо.
Играе добре ролята си и според мен е талантлив младеж с обещаваща кариера. За жалост съм го гледала само в сериала, но мисля да запълня този пропуск..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Pinacoladaa
massiekur

massiekur


Брой мнения : 574
Join date : 23.03.2009

Ed Westwick/Ед Уестуик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ed Westwick/Ед Уестуик   Ed Westwick/Ед Уестуик I_icon_minitimeЧет 25 Юни 2009 - 14:31

Гледала съм всички филми в които играе!И винаги е върха!Стращна сладък е и секси! It wasn't me
Няма да казвам че е върха,и без това го знаете! Haha! Cute In Love
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Ed Westwick/Ед Уестуик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ed Westwick/Ед Уестуик   Ed Westwick/Ед Уестуик I_icon_minitimeЧет 25 Юни 2009 - 23:10

Симпатяга е... и играе що - годе на ниво, но ... персонажа му в "Клюкарката" е пълен отвратит ( поне досега) .
Върнете се в началото Go down
starsxx

starsxx


Брой мнения : 134
Join date : 24.01.2009
Age : 29

Ed Westwick/Ед Уестуик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ed Westwick/Ед Уестуик   Ed Westwick/Ед Уестуик I_icon_minitimeПет 26 Юни 2009 - 14:34

По-точно е да кажа,че харесвам Чък Бас отколкото Ед xD Иначе да,страшно много ме радва,има един особен чар ;P
Върнете се в началото Go down
evakri

evakri


Брой мнения : 72
Join date : 23.01.2009
Age : 33
Местожителство : Пловдив

Ed Westwick/Ед Уестуик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ed Westwick/Ед Уестуик   Ed Westwick/Ед Уестуик I_icon_minitimeПон 29 Юни 2009 - 17:58

Знам, че не е то4но типа холивудски красавец, но има нещо много секси в него. А в Клюкарката направо го обожавам! In Love
Върнете се в началото Go down
massiekur

massiekur


Брой мнения : 574
Join date : 23.03.2009

Ed Westwick/Ед Уестуик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ed Westwick/Ед Уестуик   Ed Westwick/Ед Уестуик I_icon_minitimeПон 29 Юни 2009 - 18:03

точно!
Върнете се в началото Go down
Artemis

Artemis


Брой мнения : 1494
Join date : 19.06.2009
Местожителство : Rainbow Country

Ed Westwick/Ед Уестуик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ed Westwick/Ед Уестуик   Ed Westwick/Ед Уестуик I_icon_minitimeЧет 27 Май 2010 - 12:26

Ми аз съм писала тук, ама сега ще напиша един така, по-обстоен коментар.

ЧЪК БАС Е НАЙ-ВЕЛИКИЯ! Haha!
Признавам, в пъври сезон косата му не можех да я гледам.
Ама втори, трети вече, походката, погледа, характера... In Love
Много ми хареса как каза "Dude, I'm Chuck Bass", беше велико.
Да си призная, не съм гледала други филми, в които е участвал, освен Сина на Рамбоу (филма е много хубав btw). И честно да кажа, Gossip-a ми стига, получавам достатъчно Ед от там Haha!
Върнете се в началото Go down
Peyton*

Peyton*


Брой мнения : 1145
Join date : 10.07.2009
Age : 29

Ed Westwick/Ед Уестуик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ed Westwick/Ед Уестуик   Ed Westwick/Ед Уестуик I_icon_minitimeЧет 27 Май 2010 - 13:32

Мм, страхотен е! Съгласна съм с evakri, има нещо много привлекателно в него. Гледала съм го само в Госип-а и наистина много добре си играе ролята там. In Love In Love
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ed Westwick/Ед Уестуик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ed Westwick/Ед Уестуик   Ed Westwick/Ед Уестуик I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ed Westwick/Ед Уестуик
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: