Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...

Go down 
+79
soleil7
mia_koluchi
desi_98
Streamers_98
evani
juliana86
LisaEl
RavenKnight
pufilina80
miss_l0veee
pri955
miladi_aY
monit0o2
di_wolf
afriel
mimzzityyy
tedsi1
elena1916
Tr!ck
Luna_Raven
gabie.xx
Bilson
Beta
BB_fan_xD
mim.marley
Peyton*
RavenHeart
Artemis
Blo0dy_KiD
s7eli7y
BeLLa*CuLLen
chushka
lululu
vampire bride
nikito55
tolity
starsxx
lady_abadon
kiril_atanasov
Flex
boyana_a
presy
pattx
fenpirka
wentlee
elementamon
gal4eto9052
irendo0lin
dark_girl
slim4e
_My_Bloody_Romance
sunshine.
londongirl
aliveafterdeath
koteto_1701
Six Feet Under The Stars
Adella`
fuckin_rules
LegolasGreenleaf
blablolina
puhenoto
rozi_bj
Metallian
nikolet4eto
PaTTiNsOn_FeNkA
FoXy
MaץheM
xxjust_-_mexx
merelain
Shadow
bubzz
sironojka
no7alone
midnight.sun
Искра
polinceto
sway
twilighttt
Spunk
83 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
nikito55

nikito55


Брой мнения : 190
Join date : 24.03.2009
Age : 31
Местожителство : София

Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 I_icon_minitimeПон 22 Юни 2009 - 10:35

Аврил Лавин е моята мания до ден днешен Haha! Както и други малки мании като Графа, Никелбак, Скорпиънс и Парамор :Р
Върнете се в началото Go down
vampire bride

vampire bride


Брой мнения : 177
Join date : 06.04.2009
Age : 31
Местожителство : Tampеre, Finnland

Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 I_icon_minitimeВто 11 Авг 2009 - 10:56

HIM и оттогава не мога да спра да ги слушам!
Върнете се в началото Go down
lululu

lululu


Брой мнения : 161
Join date : 18.02.2009
Age : 29
Местожителство : Varna, Bulgaria

Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 I_icon_minitimeСря 19 Авг 2009 - 2:42

Аврил Лавин е първата ми мания и все още е такава. Наистина не ми допада особено новият й стил, розовото ми идва в повече, 3-ият й албум почти нямаше добри песни и 4-ят май ще е далеч по-зле, но... няма как да пренебрегна първите й два албума, които са невероятни и обожавам всяка песен от тях. Дори подписът ми в този форум е част от нейна песен - Who knows Smile
Върнете се в началото Go down
chushka

chushka


Брой мнения : 75
Join date : 03.02.2009
Age : 29
Местожителство : София

Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 I_icon_minitimeПет 21 Авг 2009 - 11:20

Бритнииии It wasn't me имах ( и все още са някъде у нас) всичките й албуми. Баща ми прерови хиляди сайтове за да ми търси двд-та Haha! все пак аз бях четвърти клас и не знамх много много как се работи с компютър
Върнете се в началото Go down
BeLLa*CuLLen

BeLLa*CuLLen


Брой мнения : 318
Join date : 14.08.2009
Age : 27
Местожителство : Варна

Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 I_icon_minitimeЧет 3 Сеп 2009 - 21:17

Sean Paul, мда преди години ми беше голяма мания... Haha!
Върнете се в началото Go down
s7eli7y

s7eli7y


Брой мнения : 1471
Join date : 11.03.2009
Age : 29
Местожителство : Добрич

Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 I_icon_minitimeЧет 3 Сеп 2009 - 21:33

Ами, да си призная, когато бях невръсно лапе на около 9-10 години, слушах някви измислени български певици и .. първата песен, която ме запали по английската музика (да речем) беше Gasolina , даже не знам дали така се пишеше, обаче тотално захвърлих предишния си интерес и сега си слушам пък друга музика .. С времето си меня интересите scratch Haha!
Върнете се в началото Go down
Blo0dy_KiD

Blo0dy_KiD


Брой мнения : 94
Join date : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Tokyo, Japan

Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 I_icon_minitimeПет 6 Ное 2009 - 22:50

Ще ви излъжа, но май се зарибих и по Within temptation, по Nightwish, и по Evanescence едновременно, заради брат ми(който сега най-безцеремонно си слуша бг и поп). Вече зарязах Evanescence, но другите ги глушам с удоволствие Smile
Върнете се в началото Go down
Artemis

Artemis


Брой мнения : 1494
Join date : 19.06.2009
Местожителство : Rainbow Country

Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 I_icon_minitimeСъб 7 Ное 2009 - 11:02

No Angels Smile Все ще помня текстовете и ако чуя някоя песен сигурно ще припявам. Сега далеч не съм само на един стил музика Wink
Върнете се в началото Go down
RavenHeart

RavenHeart


Брой мнения : 146
Join date : 22.04.2009
Age : 31

Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 I_icon_minitimeНед 8 Ное 2009 - 22:25

Sean Paul -по отшумяла но все още мания
Върнете се в началото Go down
Peyton*

Peyton*


Брой мнения : 1145
Join date : 10.07.2009
Age : 29

Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 I_icon_minitimeНед 8 Ное 2009 - 23:33

Много се бях запалила по Evanescence..
Върнете се в началото Go down
mim.marley

mim.marley


Брой мнения : 92
Join date : 11.04.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere over the rainbow

Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 I_icon_minitimeСря 2 Юни 2010 - 12:04

Evanescence и Eminem... странна комбина, ноо.. Cute
Върнете се в началото Go down
BB_fan_xD




Брой мнения : 1052
Join date : 18.07.2009
Age : 29

Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 I_icon_minitimeСъб 5 Юни 2010 - 10:55

Някъде 2006-2007 извърших прехода от... поп-фолк към поп, хип-хоп и т.н. Тогава първата ми зарибявка беше Ciara - помня, че едно цяло лято само нея слушах... Но 2008 попаднах Breaking Benjamin и направо се пристрастих <3 С тази група се ориентирах към музиката, която слушам сега и затова винаги ще си ги обичам. ^^
Върнете се в началото Go down
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 I_icon_minitimeНед 13 Юни 2010 - 13:03

Първата ми мания беше Спайс Гърлс. Haha! Бях луда по тях.С приятелки си бяхме направили наша група,в която аз бях Виктория.Танцувахме и пяхме пред блока,и събирахме погледите на хората.И аплодисменти имаше за нас,хахах.
Върнете се в началото Go down
Bilson

Bilson


Брой мнения : 83
Join date : 11.07.2010
Age : 28
Местожителство : Sofia, Bulgaria

Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 I_icon_minitimeНед 11 Юли 2010 - 23:41

Bullet For My Valentine и Alesana
Върнете се в началото Go down
gabie.xx

gabie.xx


Брой мнения : 110
Join date : 10.07.2010
Age : 27
Местожителство : Варна <3

Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 I_icon_minitimeПон 12 Юли 2010 - 1:52

Rihanna
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...   Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше... - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Първата книга, която прочетох...
» Група " СИГНАЛ "
» Любим/а изпълнител/ка ..... ?
» Песента, която ви накара...
» Последният сериал, който гледахте...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: