Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Аврил Лавин

Go down 
+27
D.Fan
LisaEl
pufilina80
kamity
b1skv1tka
dani_97
Silence.
rosali
kam22
dangerous95
mistar4o
bebs_987
viki_nankova
kvartalnata princesa
papata
Caius's Huge Fan
Elune
Sweet~Sence
BoBBy
Rainbow
Alice Cullen
isabella cullen
Искра
Melrose
presy
Spunk
nikito55
31 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
nikito55

nikito55


Брой мнения : 190
Join date : 24.03.2009
Age : 31
Местожителство : София

Аврил Лавин Empty
ПисанеЗаглавие: Аврил Лавин   Аврил Лавин I_icon_minitimeВто 23 Юни 2009 - 10:39

Тъй като съм й голяма фенка, а видях, че тук няма темичка за нея реших да пусна една Smile :Р
Изразете мнение, кажете любима песен Smile

Аврил Лавин LP1110~Avril-Lavigne-Posters

Аврил Рамона Лавин е канадска поп-рок изпълнителка, родена в град Белвил, щата Онтарио, Канада. Името й е френско, Avril означава април, а Lavigne — лоза, но въпреки това се произнася по английски маниер.

През 2006 Canadian Business Magazine я обявява за седмата най-влиятелна канадака в Холивуд.
Дебютният албум на певицата Let Go излиза 2002 г. Нейните втори и трети албум Under My Skin (2004) и The Best Damn Thing (2007) достигат номер едно в американския Билборд 200.

На 21 юли 2007 г. Аврил Лавин печели девето място на Jabra Music Contest, като най-добра група в света.


Биография
Аврил Рамона Лавин, родена на 27 септември 1984 г., е канадска певица, обявена за една от най-популярните поп-рок изпълнителки на 2002 г. Родена е в Онтарио и e израснала в консервативно семейство. Аврил се занимава с кънтри музика, пее в църковен хор и се учи да свири на китара. Открита е от първия си професионален мениджър, докато изпълнява кънтри-кавъри в книжарница в Кингстън, Онтарио.

На 16 годишна възраст тя вече има подписан договор с Ариста Рекърдс и се мести в Ню Йорк, за да работи по първия си албум.


4-ТИ АЛБУМ
Очаква се той да излезе през лятото на 2009г. Името му още не е известно но се знае, че Аврил работи с продуценти като Макс Мартин и Изак Карпентър. След паузата от издаването на The Best Damn Thing (2007), е ред на новия албум, защото изминаха 2 години.


ABBEY DAWN
Аbbey Dawn. Това е името на линията за дрехи на Аврил Лавин. Името е било прякор на Аврил, даден от баща и, когато е била малка. Всичките и приятели започнали да я наричат Аби. Така възниква и идеята за името на линията. Аврил неуморно работи по линията си, като с всеки изминал ден броят на дрехите и аксесоарите в нея нараства. Преобладаващите цветове са черно, бяло, сиво, розаво, лилаво, пембяно, зелено.. и много други. стилът е емо и малко пънк!!!


Let Go (2002–2008)
В търсене на по-добро развитие, изпълнителката се премества по-късно в Лос Анджелис, Калифорния и там засира албум заедно с Clif Magness и The Matrix.

Първият ѝ албум Let Go е издаден от Ариста Рекърдс на 4 юни 2002 и 6 месеца по-късно е обявен за четворно платинен от Recording Industry Association of America. През 2003 г. Лавин има шест номинации за наградите Juno и печели четири от тях. Номинирана е осем пъти за наградите Грами, но досега не е печелила такава.


Under My Skin (2004–2005)
Аврил Лавин в Хонконг 2007 г.Певицата пише по-голямата част от втория си албум Under My Skin заедно с кандския певец и текстописец Chantal Kreviazuk. Песента Nobody's Home пише с Бен Муди, бивш член на Evanescence, а по останалите работи с бившия си китарист Evan Taubenfeld.

Under My Skin е издаден на 25 май 2004 и става номер едно в световен мащаб. Първият сингъл Don’t Tell Me излиза още юни 2004 г. и е номер едно в Аржентина, попада в Топ 5 на Англия и Канада, в австралийския Топ 10, в бразилските и европейски класации.

Вторият сингъл My Happy Ending достига номер девет в Billboard Hot 100, което го превръща в третия ѝ голям хит.

Третият сингъл от този албум е Nobody's Home.


The Best Damn Thing (2007)
Новият албум на певицата The Best Damn Thing излезе през април 2007. Аврил описва албума като бърз, весел, агресивен, но и малко гаден. The Best Damn Thing — достатъчен показател за израстването на изпълнителката като композитор и текстописец.

Албумът открива уникална сила и пулс в ритмични поп-пънк парчета като I Can Do Better, The Best Damn Thing и Girlfriend. В същото време балади като When You're Gone, Innocence, и Keep Holding On показват дълбока емоционалност.

За пресъздаването на The Best Damn Thing Avril Lavigne е привлякла Butch Walker, Dr. Luke и Rob Cavallo, популярен с работата си за групи като Green Day и My Chemical Romance
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Аврил Лавин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аврил Лавин   Аврил Лавин I_icon_minitimeВто 23 Юни 2009 - 10:45

Не я харесвъм, ужасно обикновена ми е. Особено с новата си визия, преди ми харесваше повече, даже можеше да се каже, че й бях фенка.
Върнете се в началото Go down
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Аврил Лавин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аврил Лавин   Аврил Лавин I_icon_minitimeВто 23 Юни 2009 - 12:07

Бях ѝ фенка в 5 клас, песните ѝ бяха грабващи.
Омръзна ми.
Не е пънкарка, не е нищо повече от момиче, което бе превърнато в кукличка-Барби от музикалната индустрия.
Старите ѝ песни не са лоши.

ПП: Не я слушам и не я харесвам Wink


Последната промяна е направена от presy на Вто 23 Юни 2009 - 15:38; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Аврил Лавин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аврил Лавин   Аврил Лавин I_icon_minitimeВто 23 Юни 2009 - 14:40

съгласна съм с Преси. Първите и два албума са добри, сега не е нищо повече от русо емо идолче
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Аврил Лавин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аврил Лавин   Аврил Лавин I_icon_minitimeВто 23 Юни 2009 - 15:35

Никога не съм й била фенка. По времето, когато изгря с някои по-бунтарски и хубави песни, аз слушах Металика и Пърпъл, та изобщо не ми е изглеждала като добра певица (не че сега я имам за такава, де). Все пак някои от парчетата й не са лоши, предишната й визия беше по-добре. Сега просто адски се е променила, както каза Лили - обикновена е, прекалено комерсиална...
Върнете се в началото Go down
isabella cullen

isabella cullen


Брой мнения : 734
Join date : 03.03.2009
Age : 32

Аврил Лавин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аврил Лавин   Аврил Лавин I_icon_minitimeВто 23 Юни 2009 - 22:23

И аз вече не я харесвам изобщо.Предишната й визия точно когато изгря ми допадаше..беше бунтарка..правеше доста добри песни,но все пак нищо повече от комерс.Харесвах я в 6-ти клас някъде.Сега вече стигна върха с тази нейна емо-барби визия.Падна ми в очите,но все пак това е бизнеса.
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Аврил Лавин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аврил Лавин   Аврил Лавин I_icon_minitimeВто 23 Юни 2009 - 22:53

Ми... ако й бях някаква луда фенка 100% щях да съм разочарована от новия й имидж. Никога не ме е кефела особено, въпреки, че ми казваха, че приличам на нея. Не знам защо... Да, имаше и зарибяващата бунтарска - тийн визия, и веселите песнички, и т.н. На мен ми харесват новите неща. Hot например. When You're Gone е една от малкото песни на които съм плакала. Не ми се е слушало чак толкова, че да си тегля албум например, но нямам нищо против нея. Визията й е сладка, според мен тази коса й отива повече, но все пак е певица, не модел или нещо от тоя род... Лошото е само, че феновете/фенките й си остават на възраст м/у 10 и 14 години...
Върнете се в началото Go down
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Аврил Лавин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аврил Лавин   Аврил Лавин I_icon_minitimeВто 23 Юни 2009 - 23:17

Alice Cullen написа:
На мен ми харесват новите неща. Hot например. When You're Gone е една от малкото песни на които съм плакала.

Съгласна съм, и аз съм плакала на When you're gone, когато излезе..
Но повече плача на Еванесънс Smile
Просто гласът ѝ не е впречатляващ..
Върнете се в началото Go down
nikito55

nikito55


Брой мнения : 190
Join date : 24.03.2009
Age : 31
Местожителство : София

Аврил Лавин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аврил Лавин   Аврил Лавин I_icon_minitimeЧет 25 Юни 2009 - 20:43

Наистина напоследък стана доста комерс, което ме разочарова, но все пак си я слушам и то по-старите неща, макар че и аз съм плакала на When you're gone
Smile
Върнете се в началото Go down
Rainbow




Брой мнения : 822
Join date : 16.04.2009
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Аврил Лавин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аврил Лавин   Аврил Лавин I_icon_minitimeЧет 25 Юни 2009 - 20:45

Като цяло е добра изпълнителка, но не ми е сред любимите певици.
Върнете се в началото Go down
BoBBy

BoBBy


Брой мнения : 4
Join date : 09.07.2009

Аврил Лавин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аврил Лавин   Аврил Лавин I_icon_minitimeВто 14 Юли 2009 - 17:04

Ох определено не я харесвам..песните и са бузи..не искам да обида феновете..но това си е моето мнение.. 👅
Върнете се в началото Go down
Sweet~Sence

Sweet~Sence


Брой мнения : 290
Join date : 22.04.2009
Age : 28

Аврил Лавин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аврил Лавин   Аврил Лавин I_icon_minitimeПет 17 Юли 2009 - 12:11

Наистина старите й песни и визия бяха по-добре,но не ми е от любимите певици.
Върнете се в началото Go down
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Аврил Лавин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аврил Лавин   Аврил Лавин I_icon_minitimeНед 16 Авг 2009 - 0:03

Да си призная честно никога не съм я харесвала до такава степен,че да я слушам постоянно.Има някои нейни песни,които харесвам и които слушам и до днес.Новата и визия е отблъскваща,поне за мен.Никога не ми е била особено симпатична.Имаше един период,в който я харесвах горе-долу,но той отмина.Както беше споменато по-горе тя се превърна в кукла Барби.Има някои бунтарски песни,които са хубави,както и някои бавни...но като цяло не е особено добър изпълнител.
Върнете се в началото Go down
Caius's Huge Fan

Caius's Huge Fan


Брой мнения : 119
Join date : 04.09.2009
Age : 26
Местожителство : h3aveN...

Аврил Лавин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аврил Лавин   Аврил Лавин I_icon_minitimeСря 13 Яну 2010 - 11:36

Първите песни й бяха изключителни с главно И. Следващите почнаха да се развалят. Имиджа й стана отвратителен и прочее. Иначе си ми е симпатична, но все пак...
Върнете се в началото Go down
papata

papata


Брой мнения : 80
Join date : 18.12.2010
Age : 28
Местожителство : Under red lights...

Аврил Лавин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аврил Лавин   Аврил Лавин I_icon_minitimeСъб 18 Дек 2010 - 22:48

Преди ми беше любима певица- сега пак я слушам от време на време... Просто няма как да ми "омръзне" някой, който някога съм харесвала наистина. Поне при мен да харесвам много даден изпълнител значи нещо повече от това че го харесвам от днес за утре... Вярно, че сега е по-различна, но е сладка. В саунтрака на "Алиса в страната на чудесата" много крещи, но ако си "пееш с нея" поне можеш да си го излееш един вид Haha! Haha!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Аврил Лавин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аврил Лавин   Аврил Лавин I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Аврил Лавин
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: