Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 James McAvoy/Джеймс Макавой

Go down 
+11
sironojka
rozi_bj
MaץheM
Danny_Z
caprice
Alice Cullen
dreaM
evakri
zefira
Spunk
Melrose
15 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

James McAvoy/Джеймс Макавой Empty
ПисанеЗаглавие: James McAvoy/Джеймс Макавой   James McAvoy/Джеймс Макавой I_icon_minitimeПет 26 Юни 2009 - 17:06

Джеймс Макавой

[You must be registered and logged in to see this image.]

Дата на раждане: 01.01.1979 год.
Място на раждане: Глазгоу, Шотландия

Шотландецът е на екрана от почти цяло десетилетие, когато режисьорът Кевин Макдоналд го привлича към  актьорския състав на „Последният крал на Шотландия". Макавой вече гради основите на продължителна кариера и успява да блесне в присъствието на застрашителния, и в последствие спечелил „Оскар", Форест Уитакър  с ролята му на търсещ приключения в Африка британски доктор, който постепенно се превръща в пленник на един от най-големите диктатори на XX век в „Последният крал на Шотландия".
[You must be registered and logged in to see this image.]
След „Последният крал на Шотландия" Макавой е признат не само за чаровник, но и за сериозен талант, чието бъдеще крие големи успехи. И наистина, следващите му роли са все главни. Той омайва Ан Хатауей в „Becoming Jane" – филм за младата Джейн Остин; тъгува след раздялата си с Кийра Найтли в номинирания за „Оскар" романс от Втората световна „Изкупление" и неочаквано се влюбва в Кристина Ричи във фантазията „Penelope". След тази поредица от романтични главни роли видяхме Макавой като неохотен, но все пак природно талантлив наемен убиец в екшън трилъра „Неуловим" в компанията на Анджелина Джоли и Морган Фрийман.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Част от филмографията му:
The Details (2010) (pre-production) .... Jeff
Gnomeo and Juliet (2010) (pre-production) (voice) .... Gnomeo
The Last Station (2009) (post-production) .... Valentin Bulgakov
Wanted (2008) .... Wesley Gibson
Atonement (2007) .... Robbie Turner
... aka Reviens-moi (France)
Becoming Jane (2007) .... Tom Lefroy
Starter for 10 (2006) .... Brian Jackson
Penelope (2006) .... Johnny/Max
The Last King of Scotland (2006) .... Dr. Nicholas Garrigan
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) .... Mr. Tumnus
... aka The Chronicles of Narnia (International: English title: short title)
"ShakespeaRe-Told" .... Joe Macbeth (1 episode, 2005)
   - Macbeth (2005) TV episode .... Joe Macbeth
Inside I'm Dancing (2004) .... Rory O'Shea
... aka Rory O'Shea Was Here (USA)
Wimbledon (2004) .... Carl Colt
... aka La plus belle victoire (France)
Strings (2004) (voice: English version) .... Hal
Bright Young Things (2003) .... Simon Balcairn
Bollywood Queen (2002) .... Jay
"Foyle's War" .... Ray Pritchard (1 episode, 2002)
   - The German Woman (2002) TV episode .... Ray Pritchard
White Teeth (2002) (TV) .... Josh

Та, харесвате ли го? Ако да, то в кой филм? ....
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

James McAvoy/Джеймс Макавой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James McAvoy/Джеймс Макавой   James McAvoy/Джеймс Макавой I_icon_minitimeПет 26 Юни 2009 - 18:33

Има гадно и заспало излъчване, но е адски добър в това, което прави. Елава. Smile
Върнете се в началото Go down
zefira




Брой мнения : 711
Join date : 30.01.2009
Age : 31

James McAvoy/Джеймс Макавой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James McAvoy/Джеймс Макавой   James McAvoy/Джеймс Макавой I_icon_minitimeНед 28 Юни 2009 - 0:37

След като го гледах в Wanted и просто се влюбих.Първо,че филмът ми стана един от любимите и второ,че Макавой беше просто неотразим. Адски много ми хареса там, а и на външност въобще не е за изхвърляне. It wasn't me Направо бих си го взела вкъщи и оковала,за да не ми избяга ...ех,размечтах се Haha! И даже играе доста добре ,според мен де.Така,че си е двойна заплаха направо 8)
Върнете се в началото Go down
evakri

evakri


Брой мнения : 72
Join date : 23.01.2009
Age : 33
Местожителство : Пловдив

James McAvoy/Джеймс Макавой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James McAvoy/Джеймс Макавой   James McAvoy/Джеймс Макавой I_icon_minitimeПон 29 Юни 2009 - 17:53

Честно казано не ми харесва нито като външност, нито като игра.
Върнете се в началото Go down
dreaM

dreaM


Брой мнения : 530
Join date : 18.01.2009
Age : 28
Местожителство : OveR thE mOoN

James McAvoy/Джеймс Макавой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James McAvoy/Джеймс Макавой   James McAvoy/Джеймс Макавой I_icon_minitimeПон 29 Юни 2009 - 17:55

В Wanted ми хареса много. Беше доста добър, а и попринцип много добре играе.
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

James McAvoy/Джеймс Макавой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James McAvoy/Джеймс Макавой   James McAvoy/Джеймс Макавой I_icon_minitimeПон 29 Юни 2009 - 18:06

Ами не съм го гледала в друг филм, освен Wanted, но там... ох... Сега ще взема да си изтегля още нещо с него. Ако мога да съдя за играта му само от един филм - добър е! Външният му вид не е на типичен холивудски красавец, което за мен е плюс. С две думи - харесвам го.
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

James McAvoy/Джеймс Макавой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James McAvoy/Джеймс Макавой   James McAvoy/Джеймс Макавой I_icon_minitimeПон 29 Юни 2009 - 19:24

Гледала съм го в Wanted, Хрониките на Нарния, Да бъдеш Джейн и в Последният крал на Шотландия. 1-во: филмите наистина си заслужават, особено последните два. 2-ро: играе страхотно. Има наистина много талант. 3-то: нямаше как да не го харесам на външен вид, мн ми харесва излъчването и очите му Cute ....
Върнете се в началото Go down
caprice

caprice


Брой мнения : 503
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Благоевград

James McAvoy/Джеймс Макавой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James McAvoy/Джеймс Макавой   James McAvoy/Джеймс Макавой I_icon_minitimeПон 29 Юни 2009 - 19:53

Като актьор страшно много ми харесва.Добре си изиграва ролите.Гледала съм го в "Пенелъпи", "Wanted" и най-вероятно още някой филм, но просто не мога да се сетя в момента.Бих казала, че дори и външно е привлекателен, харесва ми.Има някой доста сексапилни черти.Симпатяга е.
Върнете се в началото Go down
Danny_Z

Danny_Z


Брой мнения : 91
Join date : 14.01.2009
Age : 34

James McAvoy/Джеймс Макавой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James McAvoy/Джеймс Макавой   James McAvoy/Джеймс Макавой I_icon_minitimeПет 21 Авг 2009 - 16:29

Обожавам го In Love In Love In Love С ръка на сърцето казвам , че съм гледала всичките му филми и няма един , който да не ми хареса Cute .Преди година бях се навила да ходя в кралската академия в Шотландия само защото той там е учил Silly me Haha! . Не видях някой да е споменал "Изкупление"(Atonement) - великолепен филм , препоръчвам ви го Smile
Върнете се в началото Go down
MaץheM




Брой мнения : 2630
Join date : 22.01.2009
Местожителство : Cold Sun..

James McAvoy/Джеймс Макавой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James McAvoy/Джеймс Макавой   James McAvoy/Джеймс Макавой I_icon_minitimeПет 21 Авг 2009 - 19:31

Аа, изобщо не го харесвам. Много глуповато и безлично изражение има, а и в ролите не е чак толкова запомнящ се.. Много ми е еднообразен.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Pinacoladaa
rozi_bj

rozi_bj


Брой мнения : 1189
Join date : 31.01.2009
Местожителство : Плевен

James McAvoy/Джеймс Макавой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James McAvoy/Джеймс Макавой   James McAvoy/Джеймс Макавой I_icon_minitimeПет 21 Авг 2009 - 21:54

Аз мисля.. че е много хубав!!! Haha! Смейте се де.. ама много го харесвам на външен вид. Иначе като актьор... не е лош. В Penelope игра страхотно, в Wanted.. не мога да преценя, но филмът беше толкова як, че не обърнах внимание на играта му Haha! Гледала съм го и в Хрониките на Нарния: лъвът, вещицата и дрешникът, където има малка, но много сладка роля.
Върнете се в началото Go down
sironojka

sironojka


Брой мнения : 187
Join date : 14.01.2009
Age : 33
Местожителство : Нова Загора

James McAvoy/Джеймс Макавой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James McAvoy/Джеймс Макавой   James McAvoy/Джеймс Макавой I_icon_minitimeСъб 22 Авг 2009 - 21:47

Cute Cute Cute

който не е гледал Atonement (2007) - да го гледа
Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
http://sironojka.wordpress.com/
lady_abadon

lady_abadon


Брой мнения : 2078
Join date : 27.02.2009
Age : 30
Местожителство : in the love letters that i wait ♥♥♥

James McAvoy/Джеймс Макавой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James McAvoy/Джеймс Макавой   James McAvoy/Джеймс Макавой I_icon_minitimeСъб 22 Авг 2009 - 22:11

Не знам защо, но винаги ми прилича мънинко на дявол. Няма си и идея защо. В "Да бъдеш Джейн" прави невероятна роля, в "Нарния" също. "Неоловим"като цяло не ми хареса, а от там и неговия образ. Има нещо в него, в очите му, в маниерите му, което е омайващо за мен. А пък акцента му ... акцента му е страхотен. Харесва ми, но не знам с какво. Не като мъж, не като актьор, може би просто е магнетичен. scratch
Върнете се в началото Go down
http://www.november-is-full-with-kisses.blogspot.com/
mia_chan

mia_chan


Брой мнения : 79
Join date : 16.06.2011
Age : 29

James McAvoy/Джеймс Макавой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James McAvoy/Джеймс Макавой   James McAvoy/Джеймс Макавой I_icon_minitimeПон 20 Юни 2011 - 23:03

Много добър актьор.
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

James McAvoy/Джеймс Макавой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James McAvoy/Джеймс Макавой   James McAvoy/Джеймс Макавой I_icon_minitimeСъб 19 Окт 2013 - 18:16

Гледала съм го в Atonement (партнира си с Кийра Найтли), Да бъдеш Джейн (+Ан Хатуей) и Х-мен. Ролите му в трите филма са коренно различни, ала той си ги изигра безупречно (препоръчвам и трите филма). Като външен вид си е супер, е, да определено не е хот икона, ала усмивката+очите направо разтапят. :З Както и да е, добър актьор е, дано продължи да ни радва. :д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





James McAvoy/Джеймс Макавой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James McAvoy/Джеймс Макавой   James McAvoy/Джеймс Макавой I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
James McAvoy/Джеймс Макавой
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: