Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Jensen Ackles/Дженсън Екълс

Go down 
+23
Ivanova92
afriel
Mockingjay
mushmulkata
banditkata23
puhi2010
gali68
just_obsessed
isi123
Beta
magdalasf
Artemis
no7alone
emotion
renito0o0o
chushka
zefira
elementamon
evakri
Spunk
lin
Spunkk*Ransom
mono89
27 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
mono89

mono89


Брой мнения : 754
Join date : 28.01.2009
Age : 35
Местожителство : Morganville

Jensen Ackles/Дженсън Екълс Empty
ПисанеЗаглавие: Jensen Ackles/Дженсън Екълс   Jensen Ackles/Дженсън Екълс I_icon_minitimeСъб 27 Юни 2009 - 15:04

[You must be registered and logged in to see this image.]


Биография:

Име: Дженсън Рос Екълс (Jensen Ross Ackles)
Дата на раждане: 1 март 1978
Зодия: Риби
Място на раждане: Далас, Тексас, САЩ
Височина: 6' (1.83m)
Коса: Кестенява
Очи: Кестеняво-зелени
Баща: Алън (Alan)
Майка: Дона (Donna)
Брат: Джошуа (Joshua)
Сестра: Маккензи (Mackenzie)
Начално училище: "Dartmouth", Ричардсън, Тексас
Прогимназия: "Apollo", Ричардсън, Тексас
Гимназия: "L. V. Berkner", Ричардсън, Тексас

Роден и отраснал в Тексас, Дженсън се мести в Лос Анжелис веднага след завършване на гимназията. Вече като гостуващ актьор в Sweet Valley High получава и първата си истинска роля в 18 серийната комедията на ЕнБиСи "Mr. Rhodes".

През 1997 получава ролята на Ерик Брейди в сапунената опера на ЕнБиСи "Дните на нашия живот" (Days of Our Lives), за която е номиниран 3 пъти за наградите Еми в категорията "Най-добър млад актьор в драматичен сериал" и печели the Soap Opera Digest Award for Outstanding Male Newcomer.

През 2001 участва в мини сериала Blonde, партнирайки си с Попи Монтгомъри, Патриша Ричардсън, Патрик Демси, Ан-Маргарет и Кристи Али.Гостуващото му участие като Бен в хитовия сериал на Fox "Тъмен ангел" (Dark Angel) му спечелва незабравимата роля на Алек във втория сезон на сериала. След като сериалът е прекратен Дженсън открива себе си в шестия сезон на хитовия сериал на WB 'Кръгът на Доусън"(Dawson's Creek) в ролята на СиДжей, приятеля на Джен Линдли (Мишел Уилямс).

Въпреки, че загубва ролята на Кларк Кент от Том Уелинг, по-късно Дженсън се явява на прослушване за хитовия сериал на WB Смолвил (Smallville) и получава ролята на Джейсън Тийг, приятеля на Лана Ланг (Кристин Крюк). Само след един сезон най-накрая получава това, което заслужава-свой собствен сериал. Сега като Дийн Уинчестър в хитовия сериал на WB "Свръхестествено" (Supernatural), Дженсън доказва седмица след седмица какъв невероятен актьор е.

Завръщането на Дженсън към игралните филми включва кратката комедия The Plight of Clownana, където се изявява като изпълнителен продуцент и участва с главна роля в трилъра Devour, партнирайки си с Доминик Суейн и Шанън Sossymon. Новият му филм "10-инчов герой"(Ten Inch Hero), в който участват също Елизабет Харнойс, Даниел Харис (OTH), Клеа Дювал, Джон Доу, Шон Патрик Фланъри и Алис Криж, е предвиден да излезе през пролетта на 2007 г.

Филмография:

1995-Wishbone
1996-Mr. Rhodes
1996-Sweet Valley High
1996-7th Heaven
1997-Cybill
1997–2000 -Days of Our Lives
2001-Blonde
2001–2002-Dark Angel
2002–2003-Dawson's Creek
2003-Still Life
2004-The Plight of Clownana
2004–2005-Smallville
2005-Devour
2005–Supernatural
2007-Ten Inch Hero


Последната промяна е направена от mono89 на Сря 28 Окт 2009 - 1:40; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Spunkk*Ransom

Spunkk*Ransom


Брой мнения : 209
Join date : 18.05.2009
Age : 28

Jensen Ackles/Дженсън Екълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jensen Ackles/Дженсън Екълс   Jensen Ackles/Дженсън Екълс I_icon_minitimeСъб 27 Юни 2009 - 18:31

Голям сладур е..Спор няма! Играе един от любимите ми персонажи в Свръхестествено.Много е хубав и според мен е ОГРОМНА конкуренция на Чад Майкъл Мъри.
Върнете се в началото Go down
lin

lin


Брой мнения : 935
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

Jensen Ackles/Дженсън Екълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jensen Ackles/Дженсън Екълс   Jensen Ackles/Дженсън Екълс I_icon_minitimeНед 28 Юни 2009 - 8:06

Моят любимец In Love До сега нямах любим актьор но определено за напред мога да му дам тази титла Haha! Той е невероятен In Love влюбих се в образа му на Дийн Уинчестър (там ролята му е уникална принципно ала сам я прави велика Haha! Cute ) след това съм го гледала в Devour,My Bloody valentine и Ten Inch hero Haha! тука с тези шарени прически ми бе боядисал косите в бяло Haha! а сега чакам да го гледам в Смолвил(докато стигна сезонааа Sad Haha! )
In Love Една дума: ВЕЛИК! :Р
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Jensen Ackles/Дженсън Екълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jensen Ackles/Дженсън Екълс   Jensen Ackles/Дженсън Екълс I_icon_minitimeНед 28 Юни 2009 - 11:05

Трябва да ви стане ясно, че той е МОЙ. САМО МОЙ. Haha!
Обожавам го. Страхотен е. И какво ми го сравнявате със скапания и некадърен Чад, та Дженсън е класи над него. Smile
Върнете се в началото Go down
mono89

mono89


Брой мнения : 754
Join date : 28.01.2009
Age : 35
Местожителство : Morganville

Jensen Ackles/Дженсън Екълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jensen Ackles/Дженсън Екълс   Jensen Ackles/Дженсън Екълс I_icon_minitimeНед 28 Юни 2009 - 16:54

Spunk написа:
Трябва да ви стане ясно, че той е МОЙ. САМО МОЙ. Haha!
Обожавам го. Страхотен е. И какво ми го сравнявате със скапания и некадърен Чад, та Дженсън е класи над него. Smile

Хаххах и аз съм на същото мнение Haha! Луда съм по Дженсън и съм гледала почти всичките му филми.Сега чакам да излезе и 5-ти сезон на Свръхестествено :bounce: :bounce:
Върнете се в началото Go down
evakri

evakri


Брой мнения : 72
Join date : 23.01.2009
Age : 33
Местожителство : Пловдив

Jensen Ackles/Дженсън Екълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jensen Ackles/Дженсън Екълс   Jensen Ackles/Дженсън Екълс I_icon_minitimeПон 29 Юни 2009 - 18:02

Гледала съм го само в Смолвил и там много ми хареса като игра, а да не говорим колко е секси In Love ! Смятам да го гледам и в Свръхестествено, защото отзивите, които чувам са много добри!
Върнете се в началото Go down
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Jensen Ackles/Дженсън Екълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jensen Ackles/Дженсън Екълс   Jensen Ackles/Дженсън Екълс I_icon_minitimeПон 29 Юни 2009 - 20:15

УНИКАЛЕН! Невероятен, адски красив и т.н. Суперлативи бол.
Външния му вид определено оставя без думи. Много му обичам физиономиите и погледите - ту мил, ту лукав ... In Love Гледала съм го в Свръхестествено, където просто ми пълни душичката - забавен, чаровен, секси, лош и добър. Какво повече да иска едно момиче. Haha! В Ten inch hero ми беше много интересен. Засичала съм го и из Кръгът на Доусън и Седмото небе, добри роли направи. Наистина придава един особен чар на персонажите си и винаги има нещо общо с останалите роли, винаги влага онази Дженсън нотка. Изумителен е!
Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
zefira




Брой мнения : 711
Join date : 30.01.2009
Age : 31

Jensen Ackles/Дженсън Екълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jensen Ackles/Дженсън Екълс   Jensen Ackles/Дженсън Екълс I_icon_minitimeВто 4 Авг 2009 - 1:01

In Love In Love In Love
Не знам дали е най-хубавия и секси мъж,който съм виждала,но със сигурност е в челната тройка.
Толкова е сладък и секси,че просто като го видя лиги ми потичат. lol!
Първо в Supernatural в началото не го харесвах много,не че беше лош,сладур ама всички се превъзнасяха по него и аз си викам--Еми няма пък,аз ще харесвам Сам ... Haha! И така,но вече към 3-ти сезон на въпросния сериал аз бях тотално влюбена в него. Толкова е сладъъъъъъъък In Love Просто нямам думи,абсолютно перфектен,че и на всичкото отгоре има и актьорски умения,направо да не повярваш.То направо не е честно Бог така да е давал толкова много на някои хора. То не стига че хубав,не стига,че секси,не стига,че и мил изглежда,че и можел да играе.Абе нечестна работа Haha!
Сега го гледам в Dark angel 2-ри сезон и като по-млад е ощеее по-як.Не знам как това въобще е възможно,но е вярно.С тази леко нацупена усмивка и напето изражение е просто sexy,baby,soooo sexyyy * вее си с ръка,че едва издържа* Haha!
Така и сега малко за играта,защото не може само за сексапил да си говорим ( не че не може ама нали сме в общи линии благоприлични хора Suspect ).Та в Dark angel не се слави с кой знае каква игра,но за сметка на това скача и рита като луд.Но в епизода,който тъкмо гледах (2-ри сезон,11 епизод) показа доста добра игра. Вадеше такива тъжни изражения и даже по едно време вика на един:
-Убий ме,давай.Какво чакаш ???
та там имаше такова изражение,че направо изтръпнах.
В Supernatural не мога да кажа дали игра добре.Самият персонаж е леко странен,но мен напълно си ме кара да повярвам на всичко,което казва и прави, та затова сигурно играе добре.Или аз просто съм толкова запленена от него,че не виждам друго. Кой ли знае ...??? Neutral Haha!
Абе, необикновенно сладък и чаровен актьор,който играе добре и аз само чакам да го гледам в някой нов филм. Cute
Върнете се в началото Go down
chushka

chushka


Брой мнения : 75
Join date : 03.02.2009
Age : 29
Местожителство : София

Jensen Ackles/Дженсън Екълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jensen Ackles/Дженсън Екълс   Jensen Ackles/Дженсън Екълс I_icon_minitimeПет 21 Авг 2009 - 2:23

В Свръхестествено е адски готииииииииин. Особено като си сваля блузата... Haha!
Върнете се в началото Go down
renito0o0o

renito0o0o


Брой мнения : 435
Join date : 02.09.2009
Age : 30
Местожителство : В импалата

Jensen Ackles/Дженсън Екълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jensen Ackles/Дженсън Екълс   Jensen Ackles/Дженсън Екълс I_icon_minitimeСря 2 Сеп 2009 - 23:25

Наистина е много сладък! Когато се усмихне... Може да те разтопи. А иначе много харесвам начинът му на игра (гледала съм го само в Свръхестествено). Направи ми голямо впечатление как в един момент е ужасно забавен, а в следващия гледаш как плаче за Сами, и ти се приисква да заплачеш с него!

А иначе две мнения няма - мнооооого е красив! It wasn't me
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com/
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Jensen Ackles/Дженсън Екълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jensen Ackles/Дженсън Екълс   Jensen Ackles/Дженсън Екълс I_icon_minitimeЧет 3 Сеп 2009 - 16:00

Ама защо не съм писала тук!? Та това е Дженсън Freaking Екълс Haha!
Страхотен е откъдето и да го погледнеш. Едва ли човек може да му намери недостатък на тоя човек. Не стига, че е невероятно красив, чаровен, секси, ами и актьорските му умения се простират чак отвъд планетата Земя. Просто придава едно очарование на всеки герой, в който се превъплъти. ^^ В ролята на Дийн си е уникален по рода си, едва ли може някой да оспори очеизвадното. В ТИХ е убийствен, честно не вярвах, че може да изглежда по този начин и пак да точа лиги по него. Haha!
Да, не вързах много сносен коментар... но просто трябваше да се разпиша в темата му. <3
Върнете се в началото Go down
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Jensen Ackles/Дженсън Екълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jensen Ackles/Дженсън Екълс   Jensen Ackles/Дженсън Екълс I_icon_minitimeПон 12 Окт 2009 - 23:06

А бе аз нали наскоро почнах да гледам Свръхестествено ( голям пропуск) и още не съм изказала мнениийце за това прослучуто същество наречено Дийн. Че е хубав, е хубав, че е секси, е секси, че е умен, е умен, ама хумора му е неоспорим. Не зна дали, защото съм го гледала само в Свръхчето, ама имам чувството, че ако го видя на живо, пак ще се усмихне по неговия си начин и ще изръзи поредната глупост.
А бе Дженсън си е Дженсън и точка по въпроса!
Върнете се в началото Go down
Artemis

Artemis


Брой мнения : 1494
Join date : 19.06.2009
Местожителство : Rainbow Country

Jensen Ackles/Дженсън Екълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jensen Ackles/Дженсън Екълс   Jensen Ackles/Дженсън Екълс I_icon_minitimeПон 1 Фев 2010 - 20:29

Ah, Jensen.. In Love In Love

elementamon написа:
УНИКАЛЕН! Невероятен, адски красив и т.н. Суперлативи бол.
Външния му вид определено оставя без думи. Много му обичам физиономиите и погледите - ту мил, ту лукав ... In Love Гледала съм го в Свръхестествено, където просто ми пълни душичката - забавен, чаровен, секси, лош и добър. Какво повече да иска едно момиче. Haha! В Ten inch hero ми беше много интересен. Засичала съм го и из Кръгът на Доусън и Седмото небе, добри роли направи. Наистина придава един особен чар на персонажите си и винаги има нещо общо с останалите роли, винаги влага онази Дженсън нотка. Изумителен е!

Can't agree more. Ти го каза, всичко дето исках да го кажа Haha!
Изумителен indeed!
Върнете се в началото Go down
magdalasf




Брой мнения : 44
Join date : 04.05.2010
Age : 39
Местожителство : София

Jensen Ackles/Дженсън Екълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jensen Ackles/Дженсън Екълс   Jensen Ackles/Дженсън Екълс I_icon_minitimeНед 3 Апр 2011 - 16:22

Перфектен,уникален,никой друг не мога да си представя в ролята на Дийн !!!
Върнете се в началото Go down
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Jensen Ackles/Дженсън Екълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jensen Ackles/Дженсън Екълс   Jensen Ackles/Дженсън Екълс I_icon_minitimeНед 3 Апр 2011 - 22:01

Spunk написа:
Трябва да ви стане ясно, че той е МОЙ. САМО МОЙ. Haha!
Обожавам го. Страхотен е. И какво ми го сравнявате със скапания и некадърен Чад, та Дженсън е класи над него. Smile

Хахах,ама той е и мой! in love Има само двама актьори,които успяха да ми влязат под кожата.Джони Деп и Дженсън Екълс!Да си призная,когато го видях на снимка нещо не ми хареса.После случайно набарах епизод на "Свръхестествено" по една от кабеларките и айдееее,отиде коня у реката.Оттам нататък щом го видя и не с кофи,ами с варели трябва да ме събират.В сериала на моменти ми идва в повече цялата тази негова лигня,но има много силни моменти,които ме караха да плача.Но ако трябва да бъда честна,Екълс ме грабна още повече от клипчетата със срещи с феновете.Пълна противоположност е на Дийн.Сдържан,дори мога да кажа,че е срамежлив,но сексапила си е все така на ниво!И пак съм съгласна с Лилия-Дженсън е класи над Чад!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Jensen Ackles/Дженсън Екълс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jensen Ackles/Дженсън Екълс   Jensen Ackles/Дженсън Екълс I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Jensen Ackles/Дженсън Екълс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: