Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири

Go down 
+22
pufilina80
Ivanova92
qnsssi
ajvi
shadowkiss
banditkata23
gold_alex
angelsg
koobten
bobura
a_beni
MMDM
santutzo
MissSixty
Elune
twilight_i94
gal4eto9052
Eyes on Fire
mono89
Rainbow
caprice
Eternal Love
26 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
MMDM

MMDM


Брой мнения : 67
Join date : 19.09.2010
Age : 48
Местожителство : Shumen

Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 I_icon_minitimeПет 17 Дек 2010 - 20:48

Аааааааа Бъфи убийцата ми е любимка, но като видях по-горните коментари, явно съм изтървала много, щото аз само Ейнджъл знам. Голям срам за мене. Nooo way!
Върнете се в началото Go down
a_beni




Брой мнения : 42
Join date : 30.01.2009

Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 I_icon_minitimeСря 22 Дек 2010 - 16:42

Този сериал е страшно зарибяващ,един от най-любимите ми... и актьорите са страхотни. Smile
Върнете се в началото Go down
bobura

bobura


Брой мнения : 77
Join date : 19.08.2010
Местожителство : София

Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 I_icon_minitimeСря 26 Яну 2011 - 1:58

Доста години ми беше любимият сериал !
Върнете се в началото Go down
koobten

koobten


Брой мнения : 63
Join date : 26.01.2011
Age : 26
Местожителство : In the beginning of the end....

Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 I_icon_minitimeЧет 27 Яну 2011 - 8:51

Леле обожавах го този сериал като малка. Стоях до късно, даже сутрин не можех да си отлепя очите, само само да го гледам Smile
Върнете се в началото Go down
angelsg

angelsg


Брой мнения : 47
Join date : 06.01.2011

Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 I_icon_minitimeПет 28 Яну 2011 - 22:30

Сериал беше супер сега чета комикса по него
Върнете се в началото Go down
gold_alex

gold_alex


Брой мнения : 43
Join date : 25.02.2011
Age : 34

Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 I_icon_minitimeПет 25 Фев 2011 - 16:58

Дейвид Бореаназ ми е един от любимите актьори, тук играе Ейнджъл и за това съм изгледала всяка една от сериите. Бих казала че първите сезони не са лоши, но към края вече става малко кофти сериалчето, много го размиват. След като изгледах Бъфи продължих с "Angel", той също не е лош
Върнете се в началото Go down
banditkata23




Брой мнения : 41
Join date : 17.05.2009

Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 I_icon_minitimeВто 7 Юни 2011 - 18:32

Харесваше ми този сериал би трябвало пак да го излъчат
Върнете се в началото Go down
shadowkiss

shadowkiss


Брой мнения : 44
Join date : 13.06.2011

Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 I_icon_minitimeПон 13 Юни 2011 - 10:37

С този сериал отраснах той беше първия вампирски сериал който гледай просто го обожавам.
Върнете се в началото Go down
ajvi

ajvi


Брой мнения : 43
Join date : 12.07.2010
Age : 32
Местожителство : sf

Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 I_icon_minitimeСря 15 Юни 2011 - 21:09

Този сериал бе първият който ме заплени по вампирите.От нещо малко започва, истинската страст.
Върнете се в началото Go down
qnsssi

qnsssi


Брой мнения : 31
Join date : 21.11.2010

Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 I_icon_minitimeВто 29 Ное 2011 - 21:13

Страхотен !!!!!
Върнете се в началото Go down
Ivanova92




Брой мнения : 42
Join date : 04.02.2012
Age : 32

Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 I_icon_minitimeСъб 4 Фев 2012 - 21:14

Това може би е един от първите сериали , които съм гледала ! Обожавах го като малка и бих го гледала пак .
Върнете се в началото Go down
pufilina80




Брой мнения : 44
Join date : 04.02.2012
Age : 44
Местожителство : испания,леон

Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 I_icon_minitimeСъб 4 Фев 2012 - 23:11

Сериала не сум го гледала,но филма да.Беше преди много години,но ми хареса.
Върнете се в началото Go down
Мейси

Мейси


Брой мнения : 37
Join date : 08.05.2012
Age : 27
Местожителство : Русе

Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 I_icon_minitimeСря 9 Май 2012 - 21:14

Много ми харесваше този сериал. Много жалко, че го спряха. Гледай го! Без да се замисляш! Cute
Върнете се в началото Go down
yanitsa1

yanitsa1


Брой мнения : 23
Join date : 06.09.2011

Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 I_icon_minitimeЧет 17 Май 2012 - 18:25

От втори сезон нататък качеството откъдето и да го теглиш е ужасно! Сериалът е класика и всеки фен на вампирите би ти казал, че го е гледал Smile
Върнете се в началото Go down
sladurlubo




Брой мнения : 1
Join date : 11.09.2012
Местожителство : София

Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: бъфи   Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 I_icon_minitimeПон 24 Сеп 2012 - 13:31

Гледах го целия.Страхотно сериалче.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири   Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Писнало ли Ви е от вампири?
» Училище за вампири
» Академия за вампири
» Vampire Knight
» Академия за вампири 4-6 /каталог на главите/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: