Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Linkin Park

Go down 
+21
vellisha
катрин
RavenKnight
maniaka12
desislava83
mime93
rosemary96
pufi_kz
bobura
darkness_angel
mimssy_baby
viki_nankova
lululu
Искра
MaץheM
Sweet~Sence
twilight_i94
Kristityyy
dreaM
Alice Cullen
Rainbow
25 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Rainbow




Брой мнения : 822
Join date : 16.04.2009
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Linkin Park Empty
ПисанеЗаглавие: Linkin Park   Linkin Park I_icon_minitimeПет 10 Юли 2009 - 12:11

Linkin Park Linkin_park


-Linkin Park
Началото на групата е поставено през 1996г. В гимназия Агура Хилс под името Ксеро. Първоначално групата била съставена от Брад Делсън, Майк Шинода, Роб Бъртън и Джоузеф Хан. На по-късен етап към групата се присъединява и Честър Бенингтън (настоящия вокал на Линкин парк). След присъединяването на Честър, групата била преименувана на Hybrid Theory. Но, поради съществуването на група с име Hybrid, е взето решение групата отново да се преименува. Този път името е сменено на Linkin Park, каквото е и до днешни дни.
Последният приет в групата е Дейв „Феникс” Фаръл.

Стил: Нео-метъл, Рапкор

Дискография:

-Hybrid Theory (2000)
-Meteora (2003)
-Reanimation (2002)
-Live in Texas (2003)
-Collision Course (2004)
-Minutes to Midnight (2007) (Най-добрият им албум по мое мнение)

В момента групата работи по следващия си албум.

В днешни дни момчетата от Linkin Park се радват на десетки музикални награди, сред които са:
*Grammy за "Най-добро Хард Рок изпълнение( Получават я за песента си Crawling),
* Grammy за най-продаван албум „Hybrid Theory“ за годината (Продават над 14 милиона копия за една година)
* Rollingstone Award за "Най-добра Хард Рок/Метъл група"
* MTV Award за "Най-добър Рок видео клип"( Получават тази награда за клипа към песента си „In The End”)
*В същата категория (MTV Award за "Най-добър Рок видео клип") получават още пет награди от различни области (Япония, САЩ, Бразилия и д.р.)

По мое мнение, групата найстина си заслужава слушането. Някои от песните им са невеорятна комбинация от рап и нео-метъл, дължаща се от страхотната работа на Честър Бенингтън и Майк Шинода.

Ето и някои от песните им:

Leave out all the rest
In the end
Somewhere I belong
Shadow of the day
Bleed it out
We made it

Надявам се да харесате групата ^^
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Linkin Park Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park I_icon_minitimeПет 10 Юли 2009 - 13:12

Най - яката група! Първата ми зарибявка, и още си ги обичам. И аз, както повечето човеци, не се кефя особено много на нещата след Метеора, но далеееч не ги отричам. Просто... носталгия по това, по което се запалих в началото. Любими песни... Абсолютно всички, хах. Първите три албума съм ги циклила толкова много... Имах си ЛП период, който може би няма да свърши никога, въпреки, че вече не ги слушам толкова често.
Върнете се в началото Go down
dreaM

dreaM


Брой мнения : 530
Join date : 18.01.2009
Age : 28
Местожителство : OveR thE mOoN

Linkin Park Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park I_icon_minitimeПет 10 Юли 2009 - 14:22

Още от 5 клас ги слушам и все още си пускам по някоя тяхна песен. Имат много яки парчета и доста добри попадения. Очаквам да видяновия им албум. А някои любимите ми техни песни са:
Leave out all the rest, What Ive Done, Somewhere I Belong, Crawling и др.Като цяла са яка банда.
Върнете се в началото Go down
Kristityyy

Kristityyy


Брой мнения : 936
Join date : 05.04.2009
Age : 31

Linkin Park Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park I_icon_minitimeПет 10 Юли 2009 - 15:18

Ей тва е моята тема!! Haha! Haha!
Супер са,много ме кефят и не спирам да ги слушам...
В Здрач също пасват много добре с Leave Out All The Rest,която е една от любимите ми песни...
Страшни са,нямат равни просто... lol! lol!
Върнете се в началото Go down
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Linkin Park Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park I_icon_minitimeВто 14 Юли 2009 - 19:13

Това е любимата ми група. lol! Слушам ги от доста време.Направо толкова им се кефя.Изпадам в екстаз като чуя тяхна песен.Започвам да пея и да подскача като луда. lol!
Много харесвам Честър.Направо го обожавам този човек. In Love Има такъв специфичен глас.
И Майк Шинода ме кефи като започне да пее заедно с Честър. Cute
Любимите ми албуми са:Hybrid Theоry;Meteora;Midnutes to Midnight.
Любимите ми песни са много.Ще изброя само няколко от тях:Lying from you;From the inside;Crawling;One step closer;Numb;Easier to run;Given up;My Desember;In the end;Papercut;What I've done;No more sorrow:New divide и други. Cute
Върнете се в началото Go down
Sweet~Sence

Sweet~Sence


Брой мнения : 290
Join date : 22.04.2009
Age : 28

Linkin Park Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park I_icon_minitimeПет 17 Юли 2009 - 12:14

Много ми харесва групата,о от няколко дни само си тананикам New Divide,не може да ми излезе от главата. :Р
Върнете се в началото Go down
MaץheM




Брой мнения : 2630
Join date : 22.01.2009
Местожителство : Cold Sun..

Linkin Park Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park I_icon_minitimeСря 29 Юли 2009 - 10:51

Awesome!
Страхотни, неповторими.. и на мен те ми първата сериозна зарибявка. Започнах да ги слушам някъде или 4 или 5 клас o.O даже вече не помня, много време мина. Непрекъснато въртях техни песни и до какво доведе това - сега ги знам всички наизуст. Стилът ми ми харесва изключително, новаторски - рап и метъл в едно. Понеже не харесвам хевиметъл и изобщо нещо прекалено фрапантно, страшно ги харесвам и определено не ги слагам в категорията неометъл, а по-скоро в моя си отделна категория. Те си имат запазено място за мен, в главата ми и в сърцето ми, израстнала съм през годините с тях и бях луда по Честър. Дори преди с Яна сме паревил форуми и сме прекарвали часове в обсъждане на някакви нелепи неща с Честър, Майк и съпругите им Haha! Haha! Голяма идиотщина беше, но пък умирах от смях.
Свещени!
Любимите ми техни песни са много, почти всички всъщност, но ще кажа един с по-особено значение: Breaking The Habit ( първата песничка, която чух, благодарение на Виктор ), And One, What I've Done, Part Of Me, Carousel, No More Sorrow, Leave Out All The Rest, Easier To Run, Faint.
Любимци определено, дори сега да не ги слушам така често като преди, отшумя им вълната, но аз си ги обичам.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Pinacoladaa
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Linkin Park Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park I_icon_minitimeСря 29 Юли 2009 - 12:42

Хах, ЛП... Сред първите групи, на които бях голяма фенка. Харесваха ми. Но преди. Сега напоследък са ми някакви много... изнежени. "Метеора" беше страхотен албум, имам и един на РС-то "Лайф в Тексас" - много е добър. Откакто направиха оня албум с Джей Зи не ме кефят особено... станаха ми доста комерсиални, но какво да се прави. Последната песен, която ми хареса, е What I've done - клипът е доста добър, а и самото звучене на песента, текстът... Иначе, любими песни:
Faint, Somewhere I belong, From the inside, Numb, Breaking the habit, Pushing me away, In the end... Не се сещам сега за други, но главно са тези. Smile
За цяло като групата - не са лоши, винаги мога да си ги пусна и да слушам някоя и друга песен, но от старите албуми. Smile
Върнете се в началото Go down
lululu

lululu


Брой мнения : 161
Join date : 18.02.2009
Age : 29
Местожителство : Varna, Bulgaria

Linkin Park Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park I_icon_minitimeСъб 22 Авг 2009 - 18:17

Една от любимите ми групи Smile Обожавам стила им, а Somewhere I belong е най-великата песен..
Върнете се в началото Go down
viki_nankova




Брой мнения : 38
Join date : 22.07.2010

Linkin Park Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park I_icon_minitimeСъб 1 Яну 2011 - 21:29

in the end, numb, leave out all the rest In Love In Love music
Върнете се в началото Go down
mimssy_baby




Брой мнения : 40
Join date : 08.01.2011
Age : 29

Linkin Park Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park I_icon_minitimeСъб 8 Яну 2011 - 15:52

In Love Wink Wink Wink
Върнете се в началото Go down
darkness_angel

darkness_angel


Брой мнения : 442
Join date : 20.10.2010
Age : 31
Местожителство : у нас ;)

Linkin Park Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park I_icon_minitimeСъб 15 Яну 2011 - 1:19

Първата ми любима група, когато бях по-малка. Спомням си, че чух песента Carousel и ми хареса. Показах я на сестра ми и тя тогава свали и Papercut, от тогава нататък слушах само тях. Без нищо друго, по цял ден у нас ги слушах и не ми омръзваха, бе. Аз даже бях много влюбена в Честър. Навсякъде в тетрадките ми имаше по някоя негова снимка, където мама ми ги е изкарвала на принтер. Haha! Спомням си, че разбрах, че си има приятелка и на мен ми стана много тъжно, много я мразех тази жена. Лапешка работа. Haha! It wasn't me Имахме толкова много техни плакати, то тогава нали беше модерно да си облепяш цялата стая с плакати, е и нашата /със сестра ми/ беше такава, и най-големият беше на Linkin Park. Е, като ги слушах направо настръхвах, по-точно когато пееше Честър, то и сега съм така, страшен глас има този човек. Макар че вече не ги слушам толкова, според мен вече не правят толкова хубава музика. От време на време си пускам старите им песни и когато чуя някоя песен, се сещам за някой мой детски спомен.
Абе, многого ги обичах, ама сега нещо.... Cute
Върнете се в началото Go down
bobura

bobura


Брой мнения : 77
Join date : 19.08.2010
Местожителство : София

Linkin Park Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park I_icon_minitimeСря 26 Яну 2011 - 2:17

Много яка група ама станаха банални след като станаха известни .. Всяка втора " Ооо, моята любима група са Линкин Парк.." и това супер много ме дразнеше, но вече не са толкова комерсиални ..
Върнете се в началото Go down
pufi_kz

pufi_kz


Брой мнения : 26
Join date : 14.09.2010

Linkin Park Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park I_icon_minitimeВто 1 Фев 2011 - 19:28

Не са това което бяха..слушам ги от 3 години някъде.Това е първата група която почнах да слушам и до днес ги обичам.Просто се промениха..няма го онзи заряд в песните им и хъса..от новия албум ми харесва само Wainting the end..леко ми напомня от преди 3 години.
Върнете се в началото Go down
rosemary96

rosemary96


Брой мнения : 41
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София, България

Linkin Park Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park I_icon_minitimeЧет 31 Мар 2011 - 21:44

Една от любимите ми групи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Linkin Park Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Linkin Park   Linkin Park I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Linkin Park
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: