Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 House M.D./Доктор Хаус

Go down 
+55
Streamers_98
e4o1976
polin4eto
stefani24
krasiva
kasiljs
Мейси
deedee1991
altia
loLy
in4eto7
b1skv1tka
sisistoeva
blablablah
vasi738
Aleks
sssss
GerryBass
harabelka
maniaka12
mia_chan
piki
kati2211
banditkata23
elena_24
chochii
koobten
bobura
bebs_987
elena1916
viki_nankova
raned
elito_4471
Tediii
a_beni
mai4eto666
dimitriibelikov
rainetoo_96
dreaM
wentlee
wolf._
hamster_potter
Rainbow
Melrose
moni794
s7eli7y
gal4eto9052
marsisaid
Spunk
Eternal Love
presy
zefira
elementamon
polinceto
Искра
59 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
blablablah




Брой мнения : 31
Join date : 18.08.2011

House M.D./Доктор Хаус - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House M.D./Доктор Хаус   House M.D./Доктор Хаус - Page 5 I_icon_minitimeЧет 18 Авг 2011 - 13:37

Този серил ..... просто съм влюбена в него! love . love ... не знам дали нещо друго може да ме грабне така както простотиите на Хаус ;д
Върнете се в началото Go down
sisistoeva




Брой мнения : 36
Join date : 29.08.2011

House M.D./Доктор Хаус - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House M.D./Доктор Хаус   House M.D./Доктор Хаус - Page 5 I_icon_minitimeПет 2 Сеп 2011 - 20:00

На мен лично сериала ми харесваше имаше доста интересни моменти в него...
Върнете се в началото Go down
b1skv1tka




Брой мнения : 43
Join date : 08.08.2011
Местожителство : София

House M.D./Доктор Хаус - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House M.D./Доктор Хаус   House M.D./Доктор Хаус - Page 5 I_icon_minitimeСъб 3 Сеп 2011 - 0:31

Доктор Хаус си е Доктор Хаус няма друг такъв сериал..хем се забавляваш,хем научаваш интересни неща.
Върнете се в началото Go down
in4eto7

in4eto7


Брой мнения : 40
Join date : 15.12.2011
Age : 47

House M.D./Доктор Хаус - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House M.D./Доктор Хаус   House M.D./Доктор Хаус - Page 5 I_icon_minitimeПет 16 Дек 2011 - 4:26

Най големияяя cheers Хаос е просто велик, с тънкия си намек, иронията си и непрестанният си тормоз над някого от екипа си Луд смях За сведения да кажа че първите девет епизода от последния осми сезон, бяха най хубавото нещо което съм гледала в последно време Bravo Bravo Bravo
Върнете се в началото Go down
loLy

loLy


Брой мнения : 115
Join date : 10.12.2011

House M.D./Доктор Хаус - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House M.D./Доктор Хаус   House M.D./Доктор Хаус - Page 5 I_icon_minitimeПон 26 Дек 2011 - 23:06

Отраснах с Доктор Хаус! Буквално - всяка вечер с баща ми гледахме този ироничен доктор. <3 Обожавам този филм, много съм се смяла. Smile
Върнете се в началото Go down
altia




Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2012
Age : 44
Местожителство : Ruse

House M.D./Доктор Хаус - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House M.D./Доктор Хаус   House M.D./Доктор Хаус - Page 5 I_icon_minitimeСъб 28 Яну 2012 - 15:31

Сериалът е уникален, следя го с интерес. Защо, обаче, този сезон ми се струва доста посредствен??
Върнете се в началото Go down
deedee1991

deedee1991


Брой мнения : 43
Join date : 28.01.2012
Age : 33
Местожителство : Русе

House M.D./Доктор Хаус - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House M.D./Доктор Хаус   House M.D./Доктор Хаус - Page 5 I_icon_minitimeПет 3 Фев 2012 - 2:33

Ааа няма такъв сериал! Доктор Хаус е мега дивия... моят идол е . Много ме кефи как ги нарежда всичките и изобщо не му пука.
Върнете се в началото Go down
Мейси

Мейси


Брой мнения : 37
Join date : 08.05.2012
Age : 27
Местожителство : Русе

House M.D./Доктор Хаус - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House M.D./Доктор Хаус   House M.D./Доктор Хаус - Page 5 I_icon_minitimeСря 9 Май 2012 - 20:53

excited excited ЛЮБИМИЯТ! Просто един найстина завладяващ сериал. Хаус е голям пич. Всеки епизод е интересен, забавен, понякога с повече от черния хумор на Хаус, но разбира се става забава. Не познавам човек който да не е гледал този феноменален сериал и да няма добри отзиви за него. Единствено съм чувала някакви реплики от типа "той е задник" "той се държи като задник", но да това е Хаус за това е толкова различен и интересен за аудиторията и зрителите, които му се радват. Сезоните претърпяха много обрати и този сериал продължава да поддържа интересът ми . Единствено това, че вече са ми малко каша ту от 5сезон, ту от 6, 7. Но както и да е. ХАРЕСВА МИ И ще продължавам да го обичам ;д Friends
Върнете се в началото Go down
kasiljs




Брой мнения : 40
Join date : 11.12.2012

House M.D./Доктор Хаус - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House M.D./Доктор Хаус   House M.D./Доктор Хаус - Page 5 I_icon_minitimeВто 25 Дек 2012 - 20:24

Едно от любимите ми сериалчета.
Върнете се в началото Go down
krasiva

krasiva


Брой мнения : 40
Join date : 09.01.2013
Местожителство : Варна

House M.D./Доктор Хаус - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House M.D./Доктор Хаус   House M.D./Доктор Хаус - Page 5 I_icon_minitimeСря 16 Яну 2013 - 22:01

Не ми харесва и не бих го гледала
Върнете се в началото Go down
stefani24

stefani24


Брой мнения : 52
Join date : 08.02.2009
Местожителство : софия

House M.D./Доктор Хаус - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House M.D./Доктор Хаус   House M.D./Доктор Хаус - Page 5 I_icon_minitimeПон 15 Апр 2013 - 0:17

Ако лекарите в истинският живот бяха като него, щеше да е чудесно.
Върнете се в началото Go down
polin4eto




Брой мнения : 22
Join date : 19.05.2011

House M.D./Доктор Хаус - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House M.D./Доктор Хаус   House M.D./Доктор Хаус - Page 5 I_icon_minitimeСря 8 Яну 2014 - 10:42

Е няма такъв сериал. Страхотен е! Без розови очила, без захар, без правила и ограничения. Харесва ми, че Хаус оставя умът отворен за всякакви възможности и теории, харесва ми проложението на теорията "проба-грешка", и развръзките накрая. Няма много кръв, черва, и всякакви други човешки течности, като в други медицински сериали. Харесвам директноста на Хаус.
Върнете се в началото Go down
e4o1976




Брой мнения : 18
Join date : 16.01.2014

House M.D./Доктор Хаус - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House M.D./Доктор Хаус   House M.D./Доктор Хаус - Page 5 I_icon_minitimeЧет 16 Яну 2014 - 12:00

няма такъв като Хаус! уникален сериал просто. и финала ми хареса
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

House M.D./Доктор Хаус - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House M.D./Доктор Хаус   House M.D./Доктор Хаус - Page 5 I_icon_minitimeПет 18 Апр 2014 - 15:31

За справка: следя 6-ти сезон.
Е, тук ще се изръся като хейтър и ще му дам 4 по шестобалната. Като цяло.
Допада ми, че сериалът представя отделна идея във всяка (или почти) своя серия. Така мога да прескачам.
Хаус е гений – да, и добър човек – да. Но. Арогантността му понякога ми идва в повече. Въображението, хуморът и откровеността му – това харесвам.
Тринайсет бе страхотен персонаж. Не разбирам защо я разкараха. Виж, задържаха куп други, чиито характери са предъвкани, вече безинтересни. А нея... -.-
Най-добрият приятел на Хаус и Тринайсет са ми любимите персонажи. Добре де, и Хаус.
Върнете се в началото Go down
frog17




Брой мнения : 17
Join date : 27.04.2014

House M.D./Доктор Хаус - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House M.D./Доктор Хаус   House M.D./Доктор Хаус - Page 5 I_icon_minitimeНед 27 Апр 2014 - 18:40

това е сериалът, който ме вдъхнови да уча медицина
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





House M.D./Доктор Хаус - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: House M.D./Доктор Хаус   House M.D./Доктор Хаус - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
House M.D./Доктор Хаус
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Doctor Who/Доктор Кой
» The Imaginarium of Doctor Parnassus/Сделките на доктор Парнасъс (2010)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: