Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Асен Блатечки

Go down 
+30
in4eto7
rosedmitrii
kamity
Elune
angelina87
byh4o
devilkid
nikivesy
banditkata23
chochii
gold_alex
bobura
lovehurts
Beta
lokresia
elena1916
viki_nankova
Nessie
MMDM
qnito6880
MissSixty
ZUZKAyeah
gal4eto9052
sayonara
Eternal Love
Искра
Alice Cullen
wentlee
Lioness
elementamon
34 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Асен Блатечки Empty
ПисанеЗаглавие: Асен Блатечки   Асен Блатечки I_icon_minitimeНед 9 Авг 2009 - 2:34

"Моята философия за живота е, че не бива да се прескачат стъпала.
Защото когато това стане, като се качиш нагоре, ще ти се наложи да се върнеш обратно,
за да минеш през това, което си пропуснал."



[You must be registered and logged in to see this image.]

Кой е той?
Той е Асен Блатечки, събирателно на думите излъчване, чар, темперамент. Но обаянието му не е лигаво, нито метросексуално, подобно на много други звезди от българския небосклон. Той е страшно сексапилен, но по особено грубоват и примитивен начин. Истински мачо, който е създаден, за ролята на „лошо момче“, с поне едно девойче, безпомощно влюбено в него. В реалния живот е амбициозен мечтател и луда глава. Несъмнено интересна смесица.
Кога, къде се ражда, живее, развива?
Асен Блатечки е роден на 22 март 1971 година в София. Завършил е испанска паралелка, но признава, че не знае и една дума на испански. Той е бил изключително диво дете, а по особено бурен начин е прекарал и тийнейджърските си години. Благодарение на младите си родители, той се научава да се оправя сам с почти всичко в ежедневието си.
Учи в НАТФИЗ Актьорско майсторство за драматичен театър от 1992 до 1996г.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Как става известен?
Първите проявления на актьорския му талант се случват в часовете по биология докато е още ученик. „Ако не беше учителката ми по биология, никога нямаше да стана. Нещо в мен й беше направило впечатление и тя започна да носи в часовете си уредба с колони. Връчваше ми микрофона, сядаше на последния чин и казваше "Забавлявай ни!"“ - споделя актьора в интервю. Оттогава той е лъкатушел постоянно, опитвайки се да задоволи капризите на всестранноразвитата си натура, но актьорската игра взима превес. И „Слава Богу!“ Днес е сред най-търсените български звезди за чужди продукции.
Какво друго знаем за него?
* Той е шампион на България на Федерацията по традиционно карате за 1989, 1990, 1991, 1992 г.
* Като малък се е занимавал с рисуване. И днес още го бива, но за съжаление не му остава време.
* Голямата му страст е карането на мотор. Тя се предава от поколение на поколение. Първия мотор си купува, когато е на 19 години.
* На 12 е работел като тапицер, по-късно като сервитьор и като охрана в нощен клуб.
* Има малка дъщеричка, а съпругата му Кристина също е актриса.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Театрални постановки:
Трамвай Желание, Омайна нощ, Да убиеш премиер
Януари, Тартюф, Ричард, Пинокио, Yesterday, $910
Кървава сватба, Донеси ми главата на принца
Двойно дъно, Животът е сън, Пиеса Nо 27
Любовта към трите портокала, Любовникът
Побъркани от любов, Натрапницата
Дългият път на деня към нощта
Френският квартал, Дърво за огрев
Майсторът и Маргарита, Мяра за мяра
Как да убием бабето, Небесен отряд
Опера за три гроша, На четири уши
Сватбата на Фигаро, Лазарица
Побъркани от любов
Аз, Фортинбрас


Филми и сериали:
Прогноза, Hitman , Шивачки Joe Petrosino
Маймуни през зимата, S.S. Doomtrooper
Леден сън, The Mechanik, Icon, Alien Apocalypse
Children of Wax, Морска сол, Unstoppable
Boa vs. Python, Spartacus, Мила от Марс
Отвъд чертата, Птицата, In Hell, Ярост
Python 2, Air Strike, Projection, Печалбата
Остатъци, U.S. Seals, Reel Mix



Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Асен Блатечки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асен Блатечки   Асен Блатечки I_icon_minitimeНед 9 Авг 2009 - 3:02

О.о, О.о! In Love In Love Обожавам го, обожавам го!Сексапилен, талантлив, харизматичен!Харесва ми точно това, че е някак "грубо" сексапилен, с излъчването на "лошо момче".Много добър актьор, умее не само много добре да се въплати в ролята на своя герой, но той усеща публиката - играе с нея, флиртува.Много интересна и земна личност според мен.Един от любимите ми български актьори!
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Асен Блатечки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асен Блатечки   Асен Блатечки I_icon_minitimeНед 9 Авг 2009 - 11:07

Аааа, искам го само за мен. In Love In Love Не го давам на никого. Той си е мой. Безценното ми. Haha! Twisted Evil
Сега сериозно - това е един от българските актьори, т.е. актьора, който най - много харесвам. Не съм гледала театрални постановки с него, но пък за сметка на това съм гледала Мила от Марс (където играе блестящо), Маймуни през зимата, Шивачки (и там не се справя зле). В Морска сол е такъв сладур - не съм пропуснала нито една серия. Сега се надявам а имам възможност да гледам Прогноза, защото ми хареса рекламата (и сигурно Асен пак ще играе невероятно). Ех, защо няма повече млади (и не чак толкова млади) таланти като него.
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Асен Блатечки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асен Блатечки   Асен Блатечки I_icon_minitimeНед 9 Авг 2009 - 11:34

Ааах! Това е човекът! Любимият ми български актьор. Освен в "Морска сол", "Мила от Марс" и още не знам си кои филми съм го гледала и в "Атентаторите", "Трамвай Желание" и "Американска мечта". Страшно сценично присъствие, стрaшна игра... Няма такъв човек! Пък и е супер пич, дава автографи, снимки, шегува се с феновете... и пуши много, хах. Чаровен, готин, оригинален, лош ако щете. Определено любимият ми български актьор. Нямам търпение да ходя да гледам "Кожа и небе", със сигурност и там ще е страхотен.


Последната промяна е направена от Alice Cullen на Нед 9 Авг 2009 - 22:37; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Асен Блатечки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асен Блатечки   Асен Блатечки I_icon_minitimeНед 9 Авг 2009 - 13:13

Ауу.... In Love Мони, със сигурност с теб имаме общ вкус за мъже Haha!
Асенчоо... как си го обичам него... най-прекрасният! In Love Нямам думи, страхотен е. Хубав, добър актьор (въпреки че не съм му гледала мн филми) и много умен! Максимално му се изкефих, когато участва в "Това го знае всяко хлапе" - забавен и остроумен, доказа, че си го бива във всяко отношение! Леле, наистина е невероятен... In Love Просто нз какво повече да кажа... Silly me Браво за темата, Мони, както и за прекрасните му снимки и ревюто! I love you
Върнете се в началото Go down
Eternal Love

Eternal Love


Брой мнения : 2647
Join date : 12.02.2009
Age : 29

Асен Блатечки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асен Блатечки   Асен Блатечки I_icon_minitimeНед 9 Авг 2009 - 22:25

daredevil написа:
О.о, О.о! In Love In Love Обожавам го, обожавам го!Сексапилен, талантлив, харизматичен!Харесва ми точно това, че е някак "грубо" сексапилен, с излъчването на "лошо момче".Много добър актьор, умее не само много добре да се въплати в ролята на своя герой, но той усеща публиката - играе с нея, флиртува.Много интересна и земна личност според мен.Един от любимите ми български актьори!

Какво мога да кажа още? От всичките ми тийнейджърски увлечения по батковци и чичковци Haha! Haha! Haha! афинитетът ми към него е по-силен. Може би защото някак си очарователният българин е по-достъпен. Не съм се снимала с него, нито имам автограф. Бях останала след "Змейова сватба" да го чакам час и половина пред театъра, докато тъпата охрата се сети да ми каже, че той е заминал за София при жена си и дъщеря си.

Гледала съм го в Змейова сватба, Кожа и небе и Любовта към трите портокала. Някой да знае откъде мога да си изтегля "Морска сол"?

Невероятен човек, със страхотни възгледи, човек на думата и честта, всестранно развита натура. Мъж във всички смисли на думата. Не е невероятно красив, но има в излишък от онзи неповторим мъжки чар, жар в погледа, волева брадичка. Пушенето съвсем допълва образа на лошото момче и все още не е дало отражение. Асен Блатечки е все още млад, въпреки че е на 37 години. Тялото му е божествено, благодарение на дългогодишните му занимания с карате. А относно това - наистина му свалям шапка за хъса. Не е лесно да си най-добрият в толкова труден и изисващ спорт.

Във Форт Бояр пък показа качества на лидер, знае какво иска от хората и знае как го иска!


Той е Асен Блатечки, събирателно на думите излъчване, чар, темперамент. Но обаянието му не е лигаво, нито метросексуално, подобно на много други звезди от българския небосклон. Той е страшно сексапилен, но по особено грубоват и примитивен начин. Истински мачо, който е създаден, за ролята на „лошо момче“, с поне едно девойче, безпомощно влюбено в него. В реалния живот е амбициозен мечтател и луда глава. Несъмнено интересна смесица.

Не знам кой го е написал това, но няма как да е по-вярно. Доста дълго време ми стоя на скайпа.

Асен Блатечки ми е образец във всички отношения. Искам да съм като него. Искам да го опозная, за да го разбера по-добре, въпреки че имам чувството, че познавам характера му доста добре.
Продължавам да следя за постановки с него.

А думите му в интервюто ме спечелиха окончателно!
[You must be registered and logged in to see this link.]

Само за това:
Цитат :
Жената на живота му!

Жената на живота му се казва Катерина – актриса и много интелигентна жена. Тя го подкрепя и разбира. Асен съвсем откровено си признава, че никога не и е изневерявал, защото е на мнение, че мъжът, трябва да се находи, докато е млад. След това, когато срещне Жената, тя е единствена.
не съм особено съгласна, защото бях видяла [You must be registered and logged in to see this link.] Wink

Да кажем, че му прощаваме! Въпросът е дали Жената на живота му ще го направи Haha!
Върнете се в началото Go down
sayonara

sayonara


Брой мнения : 2175
Join date : 14.03.2009
Местожителство : Where the wild roses grow..

Асен Блатечки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асен Блатечки   Асен Блатечки I_icon_minitimeВто 11 Авг 2009 - 23:14

Вие го казахте всичко,което мисля но не мога да си замълча..
Асен,Асен,Асен!
Обичам го тоя човек,макар,че може да ми е баща(не буквално ;д)
Има такова излъчване,а този глас..мамка му,този глас!
И аз като Азис искам да ми звъни телефона със гласа му,който казва: Ще ти направя предложение,на което не можеш да откажеш..
Ах,имам огромен мерак да го гледам в някоя постановка,огромен.
Гледала съм го по филми и сериали,той е най-големия сладур..
А и тва излъчване на лошо момче направо ти омекват колената,както казват някой Haha!
Казвам ви при първа възможност ще си взема афтограф от него..дай боже да ми се навие и за снимка.. ще си умра от кеф Haha!
Много му се радвам,много талантлив и забавен човек е..
Той е любимия ми български актьор!Няма втори като него просто..
Смятайте щом се принудих да гледам клипа на Мария със него..
и там е перфектен..ах
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Асен Блатечки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асен Блатечки   Асен Блатечки I_icon_minitimeСря 12 Авг 2009 - 11:05

Гледала съм го в доста постановки, когато е идвал в Сливен, гледала съм Морска Сол, и Шивачки, и Мила от Марс, абе изобщо всичко, до което успях да се докопам. Иначе чакам Прогноза с нетърпение.
Един от малкото съвременни български актьори, които не са се възгордели и не се правят на две и половина. Личи си откъде е , не е забравил кой е, макар че е толкова известен.
Много го харесвам, много. Smile
Върнете се в началото Go down
ZUZKAyeah

ZUZKAyeah


Брой мнения : 32
Join date : 08.06.2009
Age : 31
Местожителство : Сливен

Асен Блатечки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асен Блатечки   Асен Блатечки I_icon_minitimeСъб 17 Окт 2009 - 0:39

Той ми е в Топ 3 на най-секси мъжете. Има уникално излъчване, адски е чаровен.
Мм, и аз не пропускам да го гледам, когато дойдат в Сливен, би било грехота. ;Д А и с неговия навик да се поразсъблича по сцената, ех, ех...
Още ме е яд, че не гледах "Прогноза" на кино, когато трябваше, с надеждата, че бързо ще се появи по тракерите, но уви... Още я чакаме тая "Прогноза".
Върнете се в началото Go down
MissSixty




Брой мнения : 40
Join date : 27.11.2010

Асен Блатечки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асен Блатечки   Асен Блатечки I_icon_minitimeЧет 16 Дек 2010 - 16:58

Малии ще го изям, мн е сладък love in love
Върнете се в началото Go down
qnito6880




Брой мнения : 7
Join date : 26.11.2010

Асен Блатечки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асен Блатечки   Асен Блатечки I_icon_minitimeСъб 18 Дек 2010 - 15:06

HOT In Love много е чаровен има нещов него ... обожавам го Той е един от малкото български актъори , но е да не кажа най-добрия :Р
Върнете се в началото Go down
MMDM

MMDM


Брой мнения : 67
Join date : 19.09.2010
Age : 48
Местожителство : Shumen

Асен Блатечки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асен Блатечки   Асен Блатечки I_icon_minitimeНед 19 Дек 2010 - 17:21

Харесвам гласа му и от ония неговите усмивки in love
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Асен Блатечки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асен Блатечки   Асен Блатечки I_icon_minitimeНед 19 Дек 2010 - 18:04

май е много трудно да се погледнат горните постове ида се направи някакъв ЖАЛЪК опит постовете ви да НЕ са по по-малко от 10 думи...

А инак, Асен Блатечкиии <3333
Този човек е уникален.. За пръв път се загледах в него в един клип на Глория, където той беше повече от прекрасен. След това май в някаква игра мисля, че го гледах и наистинасе влюбих в този човек In Love In Love
Унуикален актьор, умее да се превъплъти във всичко и наистина си е наслада за окото, където и когато да го видиш love
Върнете се в началото Go down
viki_nankova




Брой мнения : 38
Join date : 22.07.2010

Асен Блатечки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асен Блатечки   Асен Блатечки I_icon_minitimeСъб 1 Яну 2011 - 22:14

мн е сладъ страхотен е In Love In Love In Love In Love
Върнете се в началото Go down
elena1916

elena1916


Брой мнения : 394
Join date : 10.12.2010
Age : 31

Асен Блатечки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асен Блатечки   Асен Блатечки I_icon_minitimeСъб 1 Яну 2011 - 22:27

Обожавам го,просто думи не мога да намеря...Дори гледам "Стъклен дом" заради него...заради секси "чичото на Алекс"
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Асен Блатечки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Асен Блатечки   Асен Блатечки I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Асен Блатечки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: