Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Will Smith/Уил Смит

Go down 
+4
caprice
gal4eto9052
Alice Cullen
Искра
8 posters
АвторСъобщение
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Will Smith/Уил Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Will Smith/Уил Смит   Will Smith/Уил Смит I_icon_minitimeВто 11 Авг 2009 - 23:34

Уил Смит

[You must be registered and logged in to see this image.]

Кой не знае Уил Смит? Кой не е слушал за него?

Уил Смит (на английски: Will Smith) е американски киноартист и певец. Роден е на 25 септември 1968 г. във Филаделфия, щата Пенсилвания. Той е един от малкото хора, които са постигнали успехи в три от основните американски индустрии - филмовата, телевизионната и музикалната. Снимал се е в над 20 филма. Значимо място в музикалната му кариера заемат четирите награди Грами (от 1988, 1991, 1997, 1998 г.). За ролите си във филмите Али и Преследване на щастието, Уил Смит е номиниран за награда Оскар за Най-Добър Актьор.

Интересни факти:

* Уил Смит е отказал предложената му роля на Нео от Матрицата;
* Става милионер преди да е навършил 20 години;
* В класация за най-интелигентните хора в Холивуд, той заема 5-то място;
* Фен е на шведската хеви метъл група Soilwork;
* През свободното си време обича да играе шахмат;
* През 1994 година е водещ на музикалните награди на MTV;

Дискография:
* "Rock the House" - 1987
* "He's the DJ, I'm the Rapper" - 1988
* "And In This Corner..." - 1989
* "Homebase" - 1991
* "Code Red" - 1993
* "Big Willie Style" - 1997
* "Willennium" - 1999
* "Born to Reign" - 2002
* "Lost & Found" - 2005

Филмография:
* Where The Day Takes You - 1992
* Произведено в Америка - 1993
* Шест степени на разделение - 1993
* Лоши момчета - 1995
* Денят на независимостта - 1996
* Мъже в черно - 1997
* Обществен враг - 1998
* Този див, див запад - 1999
* Легенда за Багър Ванс - 2000
* Али - 2001 (номинация за Оскар за Най-Добър Актьор)
* Мъже в черно 2 - 2002
* Лоши момчета 2 - 2003
* Аз, роботът - 2004
* История с акули (глас) - 2004
* Хич - 2005
* Преследване на щастието - 2006 (номинация за Оскар за Най-Добър Актьор)
* Аз съм легенда - 2007
* Хенкок - 2008

Хонорари по филми:
* 50 000 долара за "Where the Day Takes You"
* 100 000 долара за "Произведено в Америка"
* 500 000 долара за "Шест степени на разделение"
* 2 000 000 долара за "Лоши момчета"
* 5 000 000 долара за "Денят на независимостта"
* 14 000 000 долара за "Обществен враг"
* 20 000 000 долара за "Али"
* 28 000 000 долара за "Аз, роботът"
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Will Smith/Уил Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Will Smith/Уил Смит   Will Smith/Уил Смит I_icon_minitimeСря 12 Авг 2009 - 0:09

Искра написа:

* Фен е на шведската хеви метъл група Soilwork;

Сериозно ли? Уау. Наистина не съм го очаквала. Приятна изненада де.

А иначе... страхотен актьор! Няма спор просто. Умирала съм от смях на "Лоши момчета", също и на "Мъже в черно"... Имаше един сериал с негово участие, "Принцът от Бел Еър", ако не се лъжа... Няма такъв смях. Доказал се е и като сериозен актьор... Абе нищо ново не мога да кажа, невероятен е просто. Супер забавен, готин, въобще... Любим актьор.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Will Smith/Уил Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Will Smith/Уил Смит   Will Smith/Уил Смит I_icon_minitimeСря 12 Авг 2009 - 0:30

Определено сред любимите ми негри-актьори (дано не прозвучи расистко) наред с Дензъл, Морган Фрийман, Самюел Джаксън.
Готин актьор - не само като визия (ах, преди малко ми окапаха очите, честно, като гледах няколкосекундния момент в "Аз съм легенда"), а и като способности. Играе добре - разбира се, най-много му тича ролята на якия пич, дето ги разкатава всички, а същевременно ръси простотии и забавлява аудиторията Smile Сега като гледах това, което пуснах тука за него, и видях, че е отказал ролята на Нео и "уау"... Чудя се какъв щеше да е филмът, ако беше той, а не Киану... Та... гледала съм му най-култовите филми - "Мъже в черно", "Лоши момчета" (и двете части и на двата филма), "Хенкок", "Аз, роботът", "Денят на независимостта", "Този див, див запад", преди има-няма 1 час и "Аз съм легенда". А, пропуснах и "История с акули", където озвучава... Въобще, Уил Смит наистина е един успешен актьор, върши си работата, заслужава си феновете, а отгоре на всичко наистина е много готин In Love
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Will Smith/Уил Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Will Smith/Уил Смит   Will Smith/Уил Смит I_icon_minitimeСря 12 Авг 2009 - 11:08

Не съм гледала Аз съм Легенда, но щом казва Искрето, че е добър, значи ще го изтегля. Обичам Уил Смит, и аз на същото мнение като Искра. Никога не съм примирала за него, но много го харесах в "Пътят към щастието". Гледайте филма, там не играе комедийна роля и отново доказва, че е уникален. Smile
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Will Smith/Уил Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Will Smith/Уил Смит   Will Smith/Уил Смит I_icon_minitimeСря 12 Авг 2009 - 11:23

Ами, Гал, аз писах и в темата за последния филм, та там споменавам цлястното си мнение за "Аз съм легенда", но нека си кажа... филмът според мен не е нещо особено, има нелош сюжет и ефекти, но на мен ми беше малко скучен, честно казано. Е, все пак не те спирам да го гледаш, де Haha! Иначе от мен малко негови снимки:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
caprice

caprice


Брой мнения : 503
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Благоевград

Will Smith/Уил Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Will Smith/Уил Смит   Will Smith/Уил Смит I_icon_minitimeСря 12 Авг 2009 - 14:35

Ох, просто е невероятен... In Love Помня преди известно време бях толкова луднала по него, че няма накъде.Е, все още съм си му луда почитателка...Та, както и да е, гледала съм почти всички негови филми и всички са ме впечатлявали свръх много.Не знам дали има нужда да изброявам, но нека да спамена някой от филмите му, които са ме оставяли без дъх.
Нека започна с "The Fresh Prince of Bel-Air"...Имало е моменти, в които просто не съм спирала да се смея.Изгледах всички сезони от-до - просто там е велик.Супер забавен...Прекрасни са и останалите актьори от този сериал...
"I, Robot" - абе, перфектен филм.И там си върши работата прекрасно.И като цяло филмът е много сполучлув. Smile
"Hitch" - Охх, в един момент от филма той проявява някаква алергия от някакво ястие и лицето му става невероятно "диво"...Смяла съм се като истеричка...Тук си партнира с Ева Меднес, която според мен е една доста добра актриса, но това е друга тема...
"The Pursuit of Happyness" - Ето този филм ме остави напълно без дъх.Невероятен, божествен, трогателен, прекрасен...абе, нямам думи... просто трябва да го гледате...
"Hancock" - Ооо, и той ми бе адски забавен...Имаше момент в затвора когато се опитваше да каже "Good job" - цялото кино изпадна в истеричен смях... Haha! (не преовеличавам)...
"Seven Pounds" - плаках на филма...
Разбира се, гледала съм и "Лоши момчета" и просто не знам дали трябва да коментирам...Много са добри...
Също така и "Мъже в черно 1 и 2"...
"Wild Wild West" - също ми беше забавен.
"История с акули" - много забавно филмче...
"I Am Legend" - на мен си ми беше доста интересен.Отдавна съм го гледала, но много ми хареса...Гледайте го!

Като цяло Уил си е просто невероятен...Снимките, които Искрето пусна преди са просто уникални...Толкова е сексапилен и какво тяло има само.... In Love
Върнете се в началото Go down
rainetoo_96

rainetoo_96


Брой мнения : 89
Join date : 27.07.2010
Age : 27
Местожителство : бургас

Will Smith/Уил Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Will Smith/Уил Смит   Will Smith/Уил Смит I_icon_minitimeНед 2 Яну 2011 - 17:14

Много ме кефи страхотен е и винаги ме разсмива и има страхотни деца
Върнете се в началото Go down
kasiljs




Брой мнения : 40
Join date : 11.12.2012

Will Smith/Уил Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Will Smith/Уил Смит   Will Smith/Уил Смит I_icon_minitimeВто 25 Дек 2012 - 20:57

страхотен е и винаги ме разсмива.
Върнете се в началото Go down
krasiva

krasiva


Брой мнения : 40
Join date : 09.01.2013
Местожителство : Варна

Will Smith/Уил Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Will Smith/Уил Смит   Will Smith/Уил Смит I_icon_minitimeСря 16 Яну 2013 - 20:07

Любимиятт ми артистГледала съм цсичките му филми
Върнете се в началото Go down
stefani24

stefani24


Брой мнения : 52
Join date : 08.02.2009
Местожителство : софия

Will Smith/Уил Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Will Smith/Уил Смит   Will Smith/Уил Смит I_icon_minitimeПон 15 Апр 2013 - 0:17

Страхотен е, както и децата му. Страхотно семейство са!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Will Smith/Уил Смит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Will Smith/Уил Смит   Will Smith/Уил Смит I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Will Smith/Уил Смит
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Patti Smith

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: