Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Married With Children/Женени с деца

Go down 
+33
mimencety_stz
juleto_98
sisistoeva
vasi738
nikivesy
vanifity
krasi9mir
sssss
harabelka
vampire.kiss
mia_chan
piki
banditkata23
kamenceto90
sta_ny
lovee_
a_beni
immortalfromhell
rim17
poli8009
Chocolate
Nessie
lin
wolf._
llxshadowxll
Eternal Love
Lioness
Rainbow
vampire bride
Elune
sayonara
Melrose
Peyton*
37 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
immortalfromhell

immortalfromhell


Брой мнения : 38
Join date : 19.04.2010
Age : 30

Married With Children/Женени с деца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Married With Children/Женени с деца   Married With Children/Женени с деца - Page 2 I_icon_minitimeПон 20 Дек 2010 - 12:00

Супер е Бъд и Ал фор евър Haha!
Върнете се в началото Go down
a_beni




Брой мнения : 42
Join date : 30.01.2009

Married With Children/Женени с деца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Married With Children/Женени с деца   Married With Children/Женени с деца - Page 2 I_icon_minitimeСъб 25 Дек 2010 - 18:08

Много забавен сериал... Изгледала съм абсолютно всички серии и на моменти дори съм плакала от смях Луд смях
Върнете се в началото Go down
lovee_




Брой мнения : 41
Join date : 08.08.2010

Married With Children/Женени с деца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Married With Children/Женени с деца   Married With Children/Женени с деца - Page 2 I_icon_minitimeСъб 25 Дек 2010 - 20:57

отдавна съм го гледалаа но кели и пеги винагии са ме разсмивалии много Haha! Haha! а също и ал с неговите простотии Haha!:D
Върнете се в началото Go down
sta_ny




Брой мнения : 40
Join date : 01.07.2010

Married With Children/Женени с деца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Married With Children/Женени с деца   Married With Children/Женени с деца - Page 2 I_icon_minitimeПон 10 Яну 2011 - 0:57

Страшно се забавлявахме със синовете ми на този сериал.
Върнете се в началото Go down
kamenceto90

kamenceto90


Брой мнения : 58
Join date : 04.12.2010
Age : 34
Местожителство : Трявна

Married With Children/Женени с деца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Married With Children/Женени с деца   Married With Children/Женени с деца - Page 2 I_icon_minitimeПон 17 Яну 2011 - 21:50


Страхотен сериал.Толкова съм се смяла с него.И сега ако успеа да го хвана се смея като побъркана Haha!
Върнете се в началото Go down
banditkata23




Брой мнения : 41
Join date : 17.05.2009

Married With Children/Женени с деца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Married With Children/Женени с деца   Married With Children/Женени с деца - Page 2 I_icon_minitimeВто 7 Юни 2011 - 18:35

Едно от най-добрите сериалчета
Върнете се в началото Go down
piki




Брой мнения : 29
Join date : 11.06.2011
Местожителство : Плевен

Married With Children/Женени с деца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Married With Children/Женени с деца   Married With Children/Женени с деца - Page 2 I_icon_minitimeСъб 11 Юни 2011 - 19:06

Имам всички сезони на компютъра си и съм до трети сезон Smile
Ал Бънди просто рулира!
Върнете се в началото Go down
mia_chan

mia_chan


Брой мнения : 79
Join date : 16.06.2011
Age : 29

Married With Children/Женени с деца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Married With Children/Женени с деца   Married With Children/Женени с деца - Page 2 I_icon_minitimeПон 20 Юни 2011 - 22:10

Като бях малка не спирах да го гледам. Много забавно сериалче. In Love In Love In Love
Върнете се в началото Go down
vampire.kiss

vampire.kiss


Брой мнения : 22
Join date : 13.06.2011
Age : 26

Married With Children/Женени с деца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Married With Children/Женени с деца   Married With Children/Женени с деца - Page 2 I_icon_minitimeСря 22 Юни 2011 - 9:47

Сериала е уникален! love
Върнете се в началото Go down
harabelka




Брой мнения : 39
Join date : 10.03.2011
Местожителство : Варна

Married With Children/Женени с деца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Married With Children/Женени с деца   Married With Children/Женени с деца - Page 2 I_icon_minitimeЧет 23 Юни 2011 - 21:54

един от сериалите, които никога няма да ми омръзнат. Кели ми е любимка, много е забавна ......и тъпа! И е много яко, когато Ал и Марси се карат, направо ме изпълват. Smile
Върнете се в началото Go down
sssss

sssss


Брой мнения : 32
Join date : 09.04.2011

Married With Children/Женени с деца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Married With Children/Женени с деца   Married With Children/Женени с деца - Page 2 I_icon_minitimeСъб 9 Юли 2011 - 21:35

Не знам дали в друг сериал хората така си бъркат в панталона  Haha!  


Последната промяна е направена от emotion на Чет 3 Окт 2013 - 20:01; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Правопис!)
Върнете се в началото Go down
krasi9mir




Брой мнения : 16
Join date : 20.08.2010
Age : 42
Местожителство : sofia

Married With Children/Женени с деца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Married With Children/Женени с деца   Married With Children/Женени с деца - Page 2 I_icon_minitimeСря 20 Юли 2011 - 11:26

съгласен съм. винаги когато го гледам се забавлявам с него.
Върнете се в началото Go down
vanifity

vanifity


Брой мнения : 46
Join date : 12.07.2011
Age : 27
Местожителство : Stara Zagora

Married With Children/Женени с деца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Married With Children/Женени с деца   Married With Children/Женени с деца - Page 2 I_icon_minitimeНед 24 Юли 2011 - 4:34

Е,това си беше нещо велико. И до ден днешен се радвам като малко дете, когато го уцели по телевизията. Иска ми се да го пуснат вечер, за лятото. Мисля си, че ще има кой да го гледа. Много ме радва. ^^
Върнете се в началото Go down
nikivesy




Брой мнения : 45
Join date : 18.05.2011

Married With Children/Женени с деца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Married With Children/Женени с деца   Married With Children/Женени с деца - Page 2 I_icon_minitimeНед 24 Юли 2011 - 17:40

Още един сериал,който няма заместител.А как се играят самите роли да не говорим,като раздават Оскарите имам чувството,че има артисти,които повече заслужават да ги получат.
Върнете се в началото Go down
vasi738

vasi738


Брой мнения : 41
Join date : 14.08.2011

Married With Children/Женени с деца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Married With Children/Женени с деца   Married With Children/Женени с деца - Page 2 I_icon_minitimeСря 17 Авг 2011 - 1:48

„Двама мъже и половина „ и „женени с деца” са ми любимите комедии. Всички герои притежават някоя характерна черта ,която ги прави уникални . Всичко ,което мога да кажа е „old but gold”
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Married With Children/Женени с деца - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Married With Children/Женени с деца   Married With Children/Женени с деца - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Married With Children/Женени с деца
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: