Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кели Кларксън

Go down 
+12
sisi_2007
Elune
vasi738
lica
bebs_987
freetogo
mimssy_baby
viki_nankova
twilightgirl
sunshine.
ivka_94_1991
Искра
16 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Кели Кларксън Empty
ПисанеЗаглавие: Кели Кларксън   Кели Кларксън I_icon_minitimeСря 2 Сеп 2009 - 14:01

Kelly Clarkson (Кели Кларксън)

Кели Кларксън Kelly-clarkson

Кели Бриан Кларксън е американска певица, носителка на награди Грами, която печели първия сезон на предаването 'American Idol' и от тогава има успешна музикална кариера. Кларксън е постигнала 6 № 1 сингъла в САЩ и Австралия, 7 в Канада и 6 в Обединеното кралство. Двата ѝ албума — „Thankful (2003 година)“ и „Breakaway (2005 година)“ — са продали над 13 милиона копия по света и са достигнали до Топ 3 в английските класации и до Топ 10 в канадските. Третият албум My December беше пуснат на 26.06.08г. Стана платинен в много страни, като например САЩ, Австралия и Великобритания. Тя продаде над 18.6 милиона копия от албума си. Четвъртият албум All I Ever Wanted излезе на 10.03.2009г. На 28.01.2009г. беше обявен най-новия й сингъл "My life would suck without you", който седмици наред е на І място в Billboard Hot 100, чупейки рекорда за най-голям скок в класацията със скок от 97-мо на 1-во място. вторият сингъл в албума се казва "I do not hook up" написана от Кати Пери специално за певицата /която е неин идол/ и продължава успеха на първия. По думите на самата Кларксън албумът е много в стил Кели Кларксън и има какво да се чуе от доста твърди парчета до откровени балади които сякаш разкриват един нов поглед към младия талант.

Ранни години

Кели е родена на 24.04.1982 във Форт Уърт, Тексас и е дъщеря на Стивън Майкъл Кларксън и Джийн Ан Роуз. Родителите ѝ се развеждат, когато Кели е на 6 години. В 7 клас, тя е случайно чута да пее в коридора от учителка, която я кани да се включи в училищния хор. Участието на Кели в хора запалва у нея желание да изгради музикална кариера и след като завършва гимназия я приемат в няколко университета благодарение на участието ѝ в щатския хор на Тексас, включително и в престижния Berklee College of Music. Въпреки това Кели отказва предложенията и решава сама да се опита да пробие в музикалния бизнес.Тя се премества в Лос Анджелис, Калифорния.

American Idol

Кларксън се явява на прослушването за American Idol през 2002 заедно с още 10 000 души, след като нейна приятелка ѝ казва за предаването, търсещо млади таланти. Впечатлени от дарбата ѝ, съдиите пускат Кели до следващия кръг. Когато се озовава сред последните 30 души, борещи се първото място, Кели изненадва и съдиите, и зрителите с изумително добрата ѝ версия на песента 'Respect' от Арета Франклин. Кларксън е допусната сред 10-те финалисти и бързо става фаворит за наградата, след като изпява You Make Me Feel Like A Natural Woman на Арета Франклин, 'Without You' на Марая Кери и Stuff Like That There на Бет Мидлър. На 4 септември, 2002 година Кели Кларксън печели конкурса, побеждавайки другия финалист Джъстин Гуарини с 58% от вота на публиката. Просълзена от радост, Кели изпява баладата A Moment Like This, написана предварително за победителя, който и да е той.

В днешни дни

Кларксън каза, че работи по нов албум, който се очаква към края на 2008 година. Ориентировъчна дата е 28 октомври. Също така работи заедно с режисьора Ryan Tedder от One Republic. Той издаде, че песните ще имат голямо бъдеще, също така ще са много въздействащи.

Кели обявила в радио интервю, че подготвя продължение на песента от My December "Irvine", наречена "I Finally Got It Right", която вероятно ще бъде в новия албум.

Няколко демо версии на нейни бъдещи песни се появиха в интернет с имената "Close your eyes", "Ready", "One day", "With a little bit of luck". В отговор, Кели по-късно казала: "Фактът, че хората слушат музика, която е недовършена, е кофти, но се надявам да се харесат." Също така тя изпълни по време на турнето за My December "Close Your Eyes".

EOnline споменава, че очаквания албум ще се казва "True You", но не е официално признато от Кларксън.

На 19.04.08г. Кели взима участие в Papal Youth Rally до близък колеж на St. Joseph's Seminary, Dunwoodie в Yonkers, New York през 2008 U.S. По време на пътуването на Папа Бенедикт XVI. Тя изпълни Ave Maria на Schubert за папата.

Дискография

* 2003: Thankful
* 2004: Breakaway
* 2007: My December
* 2009: All I Ever Wanted
Върнете се в началото Go down
ivka_94_1991




Брой мнения : 282
Join date : 27.07.2009
Age : 30
Местожителство : Плевен

Кели Кларксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кели Кларксън   Кели Кларксън I_icon_minitimeЧет 3 Сеп 2009 - 20:45

Страхотна певица! Аз лично много я харесвам! А текстовете на песните и имат смисъл и това е най-хубавото! Smile
Върнете се в началото Go down
sunshine.

sunshine.


Брой мнения : 2052
Join date : 17.01.2009
Age : 29

Кели Кларксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кели Кларксън   Кели Кларксън I_icon_minitimeЧет 3 Сеп 2009 - 21:48

Ооо аз имам My December на албум, адски много я харесвам. Беше ми идол преди година.
Имам толкова много любими нейни песни, че ще забравя някоя, сигурна съм:
Because of you; Behind this hazel eyes; Miss independent; Walk away; Breakaway; Addicted; Never again ( по тая песен бе най-голямото зарибяване в историята на музикалния ми живот ). Haha!
Адски много й се кефя. Има страхотен глас, личи си, щом е печелила American Idol. Прави страхотни извивки. Smile
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Кели Кларксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кели Кларксън   Кели Кларксън I_icon_minitimeЧет 3 Сеп 2009 - 23:40

Хора,поклон за тази велика жена,уважавам я дълбоко,единствената талантлива певица,която показа нещо повече,остана в спомените на хората и се доказа след Америкън Айдъл.Просто аз за нея винаги ще казвам само едно-заслужена победителка!Гласът й е съвършен,новият албум пък нито една песен оттам не й е слаба,всичките до една са със страхотен текст,въздействащи и докато й слушах дискографията наскоро забелязах,че първия й албум от последния се откроява откъм звучене,първия е един такъв лек поп,а последния просто и аз не знам колко стила преобладават,но се е получила комбинацията добре,абе идеята ми беше,че като певица е пораснала и се е осъвършенствала доста.Аз за Кели просто оставам без думи,само няколко думи на финал-глас,който винаги ще помня!
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Кели Кларксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кели Кларксън   Кели Кларксън I_icon_minitimeСря 17 Фев 2010 - 12:18

Тук не съм се разписвала (странно защо), а съм правила темата..
Та, Кели Кларксън. Определено си е заслужила титлата първи американски айдъл - невероятна е. Има уникален глас - може да пее всичко: от нежни любовни балади до дивашки хардкор; рок песни до тийнейджърски поп... Има една много приятна дрезгавост в гласа й, която просто го прави невероятен за слушане. Станала ми е любимка и въпреки че напоследък не прави особено забележителни песни (според мен), остава една от най-успешните млади певици в света.

Страхотно изпълнение... Малко хора могат да направят кавър на Стивън..
Невероятно чисто и спокойно изпълнение... просто какъв контрол над гласа..
И ето и защо са я избрали и за айдъл... страхотен кавър на Арета..
Заедно с Ен Воуг - напълно достойна да застане до жени с такива гласове..
Върнете се в началото Go down
viki_nankova




Брой мнения : 38
Join date : 22.07.2010

Кели Кларксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кели Кларксън   Кели Кларксън I_icon_minitimeСъб 1 Яну 2011 - 21:22

мн яка пее всичка за разлика от други изпълнители сега мн ме кефи песента й walk away
Върнете се в началото Go down
mimssy_baby




Брой мнения : 40
Join date : 08.01.2011
Age : 29

Кели Кларксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кели Кларксън   Кели Кларксън I_icon_minitimeСъб 8 Яну 2011 - 15:53

Уникална певица In Love In Love In Love In Love
Върнете се в началото Go down
freetogo

freetogo


Брой мнения : 43
Join date : 05.02.2009
Age : 32
Местожителство : In the hell

Кели Кларксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кели Кларксън   Кели Кларксън I_icon_minitimeВто 11 Яну 2011 - 13:13

Много я харесвам...Обожавам песните й
Върнете се в началото Go down
bebs_987

bebs_987


Брой мнения : 36
Join date : 09.01.2011

Кели Кларксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кели Кларксън   Кели Кларксън I_icon_minitimeНед 16 Яну 2011 - 17:42

Невероятна е а песните и са просто уникални Smile
Върнете се в началото Go down
lica

lica


Брой мнения : 40
Join date : 10.03.2011

Кели Кларксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кели Кларксън   Кели Кларксън I_icon_minitimeЧет 17 Мар 2011 - 7:27

Много я харесвам <33.Особено Breakaway ми е любимата песен.
Върнете се в началото Go down
vasi738

vasi738


Брой мнения : 41
Join date : 14.08.2011

Кели Кларксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кели Кларксън   Кели Кларксън I_icon_minitimeЧет 18 Авг 2011 - 0:22

Дам аз също съм съгласна с повечето от вас – невероятен глас притежава и апсолютно заслужено спечели в American Idol . Някой ден ще направя всичко възможно да отида на нехн концерт или някъде другаде ,за да я чуя на живо.
Върнете се в началото Go down
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Кели Кларксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кели Кларксън   Кели Кларксън I_icon_minitimeВто 23 Авг 2011 - 17:34

Обожавам я! Певица с невероятен глас, индивидуален и напълно уникален, неповторим. Има свой ярък почерк и не можеш да я сбъркаш. Песните й са много силни и истински, страшно завладяващ музикант. Никога няма да ми омръзнат песни като Because of you, Breakaway, Low, I do not hook up и много други. Наистина - изключителна певица!
Върнете се в началото Go down
sisi_2007

sisi_2007


Брой мнения : 45
Join date : 07.06.2010
Age : 33
Местожителство : пловдив

Кели Кларксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кели Кларксън   Кели Кларксън I_icon_minitimeНед 18 Сеп 2011 - 16:36

Уникална е просто.Има две нейни песни който си пускам често и винаги ме разплакват.Едната за съжаление не я включиха в саундтракта на някой от филмите за Здрач,но когато си я пусна само за филма ми напомня.
Върнете се в началото Go down
tedsi1

tedsi1


Брой мнения : 30
Join date : 09.10.2011

Кели Кларксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кели Кларксън   Кели Кларксън I_icon_minitimeНед 9 Окт 2011 - 21:48

Невероятна певица.
Върнете се в началото Go down
juleto_98

juleto_98


Брой мнения : 42
Join date : 07.05.2010

Кели Кларксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кели Кларксън   Кели Кларксън I_icon_minitimeНед 9 Окт 2011 - 22:04

Има много хубави песни Worship
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кели Кларксън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кели Кларксън   Кели Кларксън I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кели Кларксън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: