Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Reaper/Жътварят

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
pattx

pattx


Брой мнения : 1067
Join date : 16.01.2009
Age : 31

Reaper/Жътварят Empty
ПисанеЗаглавие: Reaper/Жътварят   Reaper/Жътварят I_icon_minitimeПон 7 Сеп 2009 - 15:13

Reaper/Жътварят Reaper0

- Режисьор : Кевин Смит
- В ролите : Рик Гонзалес, Брет Харисън, Тайлър Лабин, Миси Перегрин, Рей Уайс, Валери Рай Милър
- IMDB : Линк към IMDB
- Държава : САЩ
- Година : 2008
- Жанр : Комедия, Фентъзи, Драма

- Резюме : През целия си живот Сам се е чудил защо неговите родители са му позволявали всичко и не са му се карали за нищо - нито за спорт, нито за училище, нито за кариера, а брат му Кийт - обратното. Сам решава да не посещава повече колежа, избира си ужасна работа и хаби по-голямата част от времето си, залисан в някоя видео игра. Всичко се променя в живота на Сам, когато става на 21. Разбира, че родителите му са продали душата му на дявола, преди да бъде роден. Сам трябва да бъде ловеца на духове на Сатана и да преследва всички души, които са избягали от Ада.

първи сезон
втори сезон

Reaper - Series Premiere trailer


Reaper Season 2 Promo


Reaper/Жътварят Reaper-cw
Върнете се в началото Go down
http://screamst.deviantart.com/
lin

lin


Брой мнения : 935
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

Reaper/Жътварят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reaper/Жътварят   Reaper/Жътварят I_icon_minitimeПон 7 Сеп 2009 - 15:50

Гледах само няколко епизода от 1ви сезон. Посмях се,но не знам не ме грабна много. Може пак да го изтегля ^^
Голям смях пада с двамата,просто то играчки то кво ли не бе Haha!
Върнете се в началото Go down
ZUZKAyeah

ZUZKAyeah


Брой мнения : 32
Join date : 08.06.2009
Age : 31
Местожителство : Сливен

Reaper/Жътварят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reaper/Жътварят   Reaper/Жътварят I_icon_minitimeПон 12 Окт 2009 - 21:23

Аз също съм гледала само няколко епизода от първи сезон, ама си спомням, че беше много плоско направен и даже ефектите не бяха яки. Абе, като цяло не ме грабна. Има къде-къде по-добри комедийни сериали от този.
Върнете се в началото Go down
Izabella_Swan

Izabella_Swan


Брой мнения : 349
Join date : 08.02.2009
Местожителство : Wonderland

Reaper/Жътварят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reaper/Жътварят   Reaper/Жътварят I_icon_minitimeВто 3 Ное 2009 - 17:00

Не знам за другите,но мен серилчето много си ме кефи. Гледала съм и 1-ви и 2-ри сезон и си умирам от смях с всеки епизод. Smile Страхотна игра от страна на Дявола,много е внушителен.Абе като цяло ми харесва! Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Reaper/Жътварят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reaper/Жътварят   Reaper/Жътварят I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Reaper/Жътварят
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: