Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Audioslave

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Audioslave Empty
ПисанеЗаглавие: Audioslave   Audioslave I_icon_minitimeПон 7 Сеп 2009 - 20:10

Audioslave
Audioslave Audioslave

Audioslave (Аудиослейв) е рокгрупа, чиито членове са Chris Cornell (фронтмен на Soundgarden) и музикантите от Rage Against the Machine - Tom Morello(китара), Tim Commerford (бас-китара) и Brad Wilk (барабани).

Историята на групата започва през октомври 2000г., след като вокалистът на Rage Against the Machine - Zack de la Rocha, напуска групата.Останалите трима членове на групата остават заедно, планирайки да продължат като трио под името Rage. Няколко вокалиста преминават през групата, включително B-Real от Cypress Hill. Продуцентът Rick Rubin предлага да вземат Chris Cornell, член на Soundgarden. Музикантите успяват да се сработят добре и започват работа в студио през май 2001 г. Успяват да запишат 21 песни за 19 дни, като първата от тях е Light My Way.

През април 2002 г. групата се разпада още преди да е издала първия си албум, по-късно става ясно, че най-вероятно проблемите се дължат на натиск от вън. Поради това те сменят своята мениджърска компания и наемат The Firm. След това групата избира ново име и издава първия си сингъл Cochise, по името на известният индиански вожд. На 19 ноември 2002 г. те издават и дебютния си албум Audioslave, той предизвиква смесени реакции у критиците, но става три пъти платинен.През пролетта на 2005 г. групата обявява, че следващият им албум вече е готов. За да зарадват феновете си, групата наема малък клуб, за да промотира следващия си албум. На това турне изълняват и песни на предишните групи, като например Black Hole Sun на Soundgarden.

С концерта си от 31 май 2005 г. Audioslave стават първата американска група, свирила в Куба. Концертът е записан и издаден на DVD на 11 октомври 2005 г.

Вторият им албум - Out of Exile, е издаден на 24 май 2005 г. Дебютира под номер 1 в американските класации, а първият сингъл от него е Be Yourself, последван от синглите Your Time Has Come и Doesn't Remind Me, Out of Exile.През 2006 г. компанията Vivendi Games обявява, че ще включи две от песните на групата - Your Time Has Come и Man Or Animal, които се бъдат включени в играта FlatOut 2. Последният албум на групата се нарича Revelations и появява на пазара на 5 септември 2006г. Първият сингъл към него е Original Firе. Две песни от албума са включени във филма Miami Vice, а песента Revelations е в саундтрака на футболната игра на EA Sports - Madden '07. През 2007г., малко след като Morello, Commerford и Wilk съобщават за евентуален реюниън на Rage Against The Machine с участие на фестивала Coachella, Cornell напуска Audioslave поради лични и професионални различия.

Дискография:
Audioslave (2002)
Out Of Exile (2005)
Revelations (2006)


Официален сайт: audioslave.com
Фен-сайт: audioslaved.com
Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Audioslave Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Audioslave   Audioslave I_icon_minitimeПон 7 Сеп 2009 - 22:27

Ооо, браво, Мон! Страхотно! Много добре си се сетила.
Тааа....
Крис Корнел In Love Както казва Лили, трябва да ви е ясно, че Крис си е само МОЙ Haha! Не, наистина си е мой Haha! Най-секси фронтменът евър! Уникален. Страхотен глас, бандата е супер, правят от добрия стар гръндж и рок. Няма начин да не ги харесвам. Любимата песен евър - Show me how to live. Няма друга като нея! In Love In Love Страхотни са, слушането - задължително! I love you
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Audioslave Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Audioslave   Audioslave I_icon_minitimeПон 14 Сеп 2009 - 22:23

You gave me life, now show me HOW TO LIVE!!!

Обожавам я тая песен. Слушала съм само албума от 2002, тъй като четох, че е най - добрият, и че другите два не стават... Съгласна съм, много е добър. Попринцип това не е моят стил, но групата си заслужава. Любими песни са ми Show me how to live, естествено, това е и песента от която ги харесах, и Like A Stone.

От тях реших да се захвана да прослушам по - сериозно и Soundgarden /Крис, мамка му!/ а и RATM. Проблемът е само, че нямам идея кога ще стане това^^
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Audioslave Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Audioslave   Audioslave I_icon_minitimeЧет 17 Сеп 2009 - 12:05

Така и така тука споменаваме Крис, реших да ви пусна една лайв версия на една велика песен:

One of the best tribute songs ever. RIP, Andrew Wood

Как да не обичаш тоя глас? In Love
Върнете се в началото Go down
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Audioslave Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Audioslave   Audioslave I_icon_minitimeЧет 17 Сеп 2009 - 12:11

О, по дяволите, за кааакъв глас говорим. In Love Страшен, страашен!

Наскоро им обърнах внимание на Audioslave заради Искрето (гордей се, Искре Haha!) и бях меко казано очарована. То вокала им жесток, то китариста им страшно добър... е как да не им се радваш?! Правят страхотна музика. Както Искра каза (в тази тема ти се споменаваш повече от Корнел Haha!) "добрия стар гръндж и рок", чудничко.
Любими и на мен са ми Show me how to live (онзи гърлен звук накрая ме кара да потръпвам) и Like a stone. Уникални са! Сутрин се будя със Somedays, телефона ми звъни с Jewel of summertime... изобщоо, завладяли са ме.

Крис президент, Искра първа дама! I love you Haha!
Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Audioslave Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Audioslave   Audioslave I_icon_minitimeЧет 17 Сеп 2009 - 13:53

Гордея се, Мон! Даже много Cute Обичам като запаля някой покрай мен по нещо яко I love you
elementamon написа:
Крис президент, Искра първа дама! I love you Haha!
Колко съм съгласна просто идея си нямаш Haha! In Love

Иначе от мен още клипчета, този път на самите Аудиослейв:
Be yourself [live]
Cochise
Give
One and the same
In Love
Върнете се в началото Go down
soleil7




Брой мнения : 16
Join date : 15.06.2014

Audioslave Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Audioslave   Audioslave I_icon_minitimeНед 15 Юни 2014 - 14:22

Любима група!!

Поздрав
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Audioslave Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Audioslave   Audioslave I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Audioslave
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: