Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Bones/Кости

Go down 
+5
Artemis
twilight_i94
polinceto
lin
Melrose
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Bones/Кости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bones/Кости   Bones/Кости - Page 2 I_icon_minitimeСъб 25 Сеп 2010 - 16:03

явно като ми е тръгнало на критика да продължавам смело.. ;д
как може Буут да е такъв идиот?!?! хванал ми се с някаква руса куха кифла.. ами Бренан, бе мухльо?! Silly me много ме ядосаха
едноственото положително беше Анджи ^^ <33 ох това момиче винаги съм я обичала страшно много. според мен не си приличат много, много с Ходжинс, но пък за сметка на това изглеждат толкоча щастливи, че не мога да им се нарадвам на моменти.
епизода беше много трогателен и го изгледах с удоволствие. стана ми мн кофти за детенцето, но какво да се направи.. ;с
и пак да се върна на Буут и Темпи.. абе тия двамта няма ли най-после да си признат каквото имат един към друг?! всъщност те вече си признаха, ама Бренан се направи на луда.. толкова ли я е страх да предприеме нещо.. тъпо е просто.. и ги псувам в момента, а не трябва ;д
но пък си чакам следващия епизод с нетърпение. Cute
Върнете се в началото Go down
lin

lin


Брой мнения : 935
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

Bones/Кости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bones/Кости   Bones/Кости - Page 2 I_icon_minitimeНед 26 Сеп 2010 - 17:36

Ша-ляляля ^
Моите любимци се върнаха!
Първо харесва ми тази прическа на Бренан <3 Много й ходи като цяло.
Второ, на мен ли ми се струва или Дейзи не е така дразнещо писклива? Даже на моменти ме изкефи, особено когато ги нападнаха и Бренан я накара да покаже, че е жена. А тая най-драматично си отвърна "Да сваля ли още?" Haha! Haha!
Психологчето утрепа рибата с тази прическа и брада о.О Верно, верно помъдрял или там както го каза, ама да го маха това нещо от себе си.
Ходжинс и Анжела <3 Тези двамата са най-сладки! Особено когато Анджи му сподели новината. Але как съм се усмихвала и смяла на реакцията. Сладури!
Този епизод просто ми показа, защо толкова обичам сериала!
Както каза адвокатката " И Го решихте толкова бързо?!" или нещо подобно. Или пък Кам " Най-добрият ми антрополог е на (забравих островите ;д)"
Уникален! Cute
Върнете се в началото Go down
renito0o0o

renito0o0o


Брой мнения : 435
Join date : 02.09.2009
Age : 30
Местожителство : В импалата

Bones/Кости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bones/Кости   Bones/Кости - Page 2 I_icon_minitimeНед 3 Окт 2010 - 13:16

Yeah, baby! Старият екип се върна! Ако трябва да съм честна, не съм гледала всички епизоди, но сериалчето е супер добро! Гледах петия сезон от 16 епизод до края и сега започнах с шестия. Знам, че съм изтървала доста, но сериалът е такъв, че и да не си гледал началото разбираш всичко. Та, как може Буут да тръгне с тая русокоска! Въобще не ми харесва, и имам чувството, че се захванал с нея, защото Бренан му е липсвала и тая е някакъв временен заместител, само докато се осъзнае. А и Бренан започва да показва някакви признаци на ревност, което ме радва, защото скоро сигурно ще се оправят нещата между тях. Иначе много се зарадвах като разбрах, че Анджи и Ходжинс ще имат бебе, а и начинът по който Бренан реагира, когато Анджи й каза, беше много готин. Както и да е, ще проодължавам да гледам с надеждата скоро Буут да се осъзнае и да се съберат. Smile
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com/
gold_alex

gold_alex


Брой мнения : 43
Join date : 25.02.2011
Age : 35

Bones/Кости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bones/Кости   Bones/Кости - Page 2 I_icon_minitimeПет 25 Фев 2011 - 22:33

Дейвид Бореаназ е любимия ми актьор още от детски те ми години, гледала съм всичките му филми, но откровенно мога да кажа, че и да не участваше в Кости пак бих гледала сериала. Страхотен е Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Bones/Кости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bones/Кости   Bones/Кости - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Bones/Кости
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: