Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 'Allo 'Allo!/Ало, ало!

Go down 
+29
snejana1978
e4o1976
krasiva
kasiljs
катрин
juliana86
Мейси
Ivanova92
rosedmitrii
nikivesy
vlado
mim4ity
maniaka12
GerryBass
mia_chan
banditkata23
magdalasf
Nightmare_Girl
presy
Искра
Rainbow
Admin
Haley**
bella_edward_love
Lioness
Melrose
Spunk
Nessie
deSaaa
33 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
deSaaa

deSaaa


Брой мнения : 764
Join date : 02.02.2009
Age : 28
Местожителство : Русе

'Allo 'Allo!/Ало, ало! Empty
ПисанеЗаглавие: 'Allo 'Allo!/Ало, ало!   'Allo 'Allo!/Ало, ало! I_icon_minitimeПон 28 Сеп 2009 - 19:51

'Allo 'Allo!/Ало, ало! Alloallotitle

„Ало, ало!“ (на английски: 'Allo 'Allo!) е английски комедиен сериал, излъчван по BBC през 80-те и началото на 90-те години. Автори на сериала са Дейвид Крофт и Джеръми Лойд, които взаимстват идеята от известния британски сериал "Тайната армия", излъчван 5 години по-рано.


Действието се развива по времето на Втората световна война, в малкото френско градче Нувийон и ни разказва историята на Рене Артоа. Германците са окупирали градчето, взимайки със себе си всякакви ценности, между които и картината "Грешната Мадона" (онези, които са гледали сериала я знаят като "Грешната Мадона с големите бомби") от ван Кломп, първоначално конфискувана от полковник фон Щрьом и неговия помощник-капитан Ханс Гееринг. Комендантът на градчето фон Щрьом решава да я запази за себе си, за да я продаде след края на войната. Хитлер също иска картината "Грешната Мадона" и изпраща хер Ото Флик от Гестапо в града, за да я намери, но хер Флик я търси, за да я запази и той за себе си.
В същото време Рене е принуден да работи за Съпротивата. Главният водач на съпротивата, Мишел Дюбоа, обяснява на Рене, че трябва да крие в дома си двама английски летци - офицери Феърфакс и Карстиърс. Полковник фон Щрьом и капитан Гееринг, в опита си да се скрият от Гестапо, както и да скрият картината и един ценен часовник с кукувичка, виждат британските летци. Рене ги убеждава да не го издават, в замяна, на което той ще намери копие на картината, за да могат те да продадат картината след войната.
Рене е принуден да бъде добър с германците, за да не го застрелят, също така трябва да бъде добър и със Съпротивата, иначе те ще го застрелят, защото е добър с германците. Трябва да бъде добър и с жена си - Едит, защото ако тя разбере, че има връзка със сервитьорката от ресторанта си Ивет, ще го застреля. А ако Ивет разбере, че Рене има връзка и с другата си сервитьорка Мария, тя ще го застреля. Така приключенията на Рене започват.
Действията на епизодите се развиват около криенето на картините и реализирането на безумните планове на Мишел за бягството на британските летци.
Другите главни герои са мадам Фани - тъщата на Рене, мосю Льоклер - фалшификатор и пианист, както и бивш любовник на мадам Фани, мосю Алфонс - погребален агент, който ухажва Едит, офицер Крабтри - английски агент, който се преструва на френски офицер и говори ужасно френски. А от немците - лейтенант Грубер, който си пада по Рене, редник Хелга Геерхарт, генерал фон Клинкерхофен и фон Смолхаузен, който също като хер Флик е от Гестапо.
Част от героите са заменени по време на сериала. Мария е заменена от Мими Лабонг (от 4 сезон, с която Рене също има връзка), капитан Ханс Гееринг е заменен от италианския капитан - Алберто Берторели, а мосю Льоклер от своя брат-близнак - Ернест Льоклер.
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

'Allo 'Allo!/Ало, ало! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 'Allo 'Allo!/Ало, ало!   'Allo 'Allo!/Ало, ало! I_icon_minitimeПон 28 Сеп 2009 - 20:07

Това е един от култовите сериали на времето си !!!
Още от малка го следях, всяка серия с гомя кеф ^^
Смяла съм се адкси много със всеки един от персонажите.
Актьорите си изиграха ролите както трябва и според мен това сериалче ще остане в историята на киното.
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

'Allo 'Allo!/Ало, ало! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 'Allo 'Allo!/Ало, ало!   'Allo 'Allo!/Ало, ало! I_icon_minitimeПон 28 Сеп 2009 - 20:14

Брутално тъп, противен, ужасен, безинтересен сериал.
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

'Allo 'Allo!/Ало, ало! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 'Allo 'Allo!/Ало, ало!   'Allo 'Allo!/Ало, ало! I_icon_minitimeПон 28 Сеп 2009 - 20:15

Ето това е един от най-най-най-любимите ми сериали! Гледала съм всички епизоди по стотина пъти Haha! . Никога не ми е омръзвал и винаги е толкова смешен...Няма такъв хумор, братче! "Добрютро"-то ми е един от любимите персонажи, наред с Рене, жабаря и всички други!
Жалко, че вече не правят подобни сериали!


Последната промяна е направена от melrose на Пон 28 Сеп 2009 - 20:16; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

'Allo 'Allo!/Ало, ало! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 'Allo 'Allo!/Ало, ало!   'Allo 'Allo!/Ало, ало! I_icon_minitimeПон 28 Сеп 2009 - 20:15

Spunk написа:
Брутално тъп, противен, ужасен, безинтересен сериал.


На същото мнение съм. Никога не ме е забавлявал.
Върнете се в началото Go down
bella_edward_love

bella_edward_love


Брой мнения : 2279
Join date : 25.01.2009
Age : 29
Местожителство : Smiley World

'Allo 'Allo!/Ало, ало! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 'Allo 'Allo!/Ало, ало!   'Allo 'Allo!/Ало, ало! I_icon_minitimeПон 28 Сеп 2009 - 20:21

Изобщо не го харесвам, много ми е малоумен.
Върнете се в началото Go down
deSaaa

deSaaa


Брой мнения : 764
Join date : 02.02.2009
Age : 28
Местожителство : Русе

'Allo 'Allo!/Ало, ало! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 'Allo 'Allo!/Ало, ало!   'Allo 'Allo!/Ало, ало! I_icon_minitimeВто 29 Сеп 2009 - 15:00

Много забавен сериал, мен ме кефи. Като бях малка го даваха по btv и аз много го харесвах. Преди една-две години пак го даваха по някоя телевизия и аз пак го гледах. Големи са шемети! Haha!
Върнете се в началото Go down
Haley**




Брой мнения : 509
Join date : 31.05.2009
Age : 29
Местожителство : Русе

'Allo 'Allo!/Ало, ало! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 'Allo 'Allo!/Ало, ало!   'Allo 'Allo!/Ало, ало! I_icon_minitimeВто 29 Сеп 2009 - 15:58

Гледала съм го няколко пъти, наистина имаше някои смешни моменти, но не ми привлече много вниманието. Не мога да кажа, че сериала е лош, но не съм го гледала много и съм нямала и намерение.
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Admin


Брой мнения : 834
Join date : 14.01.2009

'Allo 'Allo!/Ало, ало! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 'Allo 'Allo!/Ало, ало!   'Allo 'Allo!/Ало, ало! I_icon_minitimeВто 29 Сеп 2009 - 17:30

Като малка много го харесвах, но преди 2-3 години си го дръпнах и останах потресена какъв ужасен вкус съм имала преди Haha!
Върнете се в началото Go down
https://twilight-bulgaria.darkbb.com
Rainbow




Брой мнения : 822
Join date : 16.04.2009
Age : 28
Местожителство : Пловдив

'Allo 'Allo!/Ало, ало! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 'Allo 'Allo!/Ало, ало!   'Allo 'Allo!/Ало, ало! I_icon_minitimeВто 29 Сеп 2009 - 19:56

Абе...да, уникално тъп е, малоумен е, в тези две неща спор няма. Но...положението е толкова трагично, че си е направо смешно. Героите са някакви супер големи дебили, случките вече до такава степен се повтарят, че става изтъркано и дразнещо. Да, то веднъж онази картина с Грешната Мадона с големите бомби, или както там се казваше, паметта ми изневерява, да бъде скрита в салам бива, но...то колко пъти това стана? Могат ли да се преброят напръсти? Едва ли. При това се въртят някакви абсолютно нескопосано скалъпени интриги кой до какво да се докопа, кой когоп скрил,м кой кого разстрелял, а пък останал жив...абе, направо да се откажеш от сериала.

И все пак да, харесвах го като малка, но както Sun., преди време го хванах по някой си там канал и останах изключително изненадана как съм можела да вися часове пред компютъра и да гледам тази идиотщина.

Извинявам се, ако съм обидила феновете, но...какво да се прави.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

'Allo 'Allo!/Ало, ало! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 'Allo 'Allo!/Ало, ало!   'Allo 'Allo!/Ало, ало! I_icon_minitimeВто 29 Сеп 2009 - 21:15

Sun. написа:
Като малка много го харесвах, но преди 2-3 години си го дръпнах и останах потресена какъв ужасен вкус съм имала преди Haha!

При мен случаят е същият... Като по-малка се спуквах от смях като го даваха по ТВ-то и преди няколко години пак го засякох, загледах се и направо Silly me
Върнете се в началото Go down
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

'Allo 'Allo!/Ало, ало! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 'Allo 'Allo!/Ало, ало!   'Allo 'Allo!/Ало, ало! I_icon_minitimeСря 30 Сеп 2009 - 20:43

Искра написа:
Sun. написа:
Като малка много го харесвах, но преди 2-3 години си го дръпнах и останах потресена какъв ужасен вкус съм имала преди Haha!

При мен случаят е същият... Като по-малка се спуквах от смях като го даваха по ТВ-то и преди няколко години пак го засякох, загледах се и направо Silly me

Същата работа и при мен. Като бях на 7-8, може и 9, го обичах тоя сериал, макар че не го разбирах особено това с немците и французите. Сега го разбирам, но не го харесвам Haha!
Върнете се в началото Go down
Nightmare_Girl

Nightmare_Girl


Брой мнения : 37
Join date : 02.03.2011
Age : 28
Местожителство : Vampireville

'Allo 'Allo!/Ало, ало! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 'Allo 'Allo!/Ало, ало!   'Allo 'Allo!/Ало, ало! I_icon_minitimeЧет 31 Мар 2011 - 0:39

Колко смях е падало .. Свързвам го с ранното ми детство! Cute
Върнете се в началото Go down
magdalasf




Брой мнения : 44
Join date : 04.05.2010
Age : 39
Местожителство : София

'Allo 'Allo!/Ало, ало! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 'Allo 'Allo!/Ало, ало!   'Allo 'Allo!/Ало, ало! I_icon_minitimeНед 3 Апр 2011 - 15:58

един от май-яите сериали ,които съм гледала
Върнете се в началото Go down
banditkata23




Брой мнения : 41
Join date : 17.05.2009

'Allo 'Allo!/Ало, ало! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 'Allo 'Allo!/Ало, ало!   'Allo 'Allo!/Ало, ало! I_icon_minitimeВто 7 Юни 2011 - 18:22

Много е тъп,но въпреки това е пълен с комични ситуации
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





'Allo 'Allo!/Ало, ало! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 'Allo 'Allo!/Ало, ало!   'Allo 'Allo!/Ало, ало! I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
'Allo 'Allo!/Ало, ало!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: