Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Jeff Dunham/Джеф Дънам

Go down 
+2
Artemis
BB_fan_xD
6 posters
АвторСъобщение
BB_fan_xD




Брой мнения : 1052
Join date : 18.07.2009
Age : 29

Jeff Dunham/Джеф Дънам Empty
ПисанеЗаглавие: Jeff Dunham/Джеф Дънам   Jeff Dunham/Джеф Дънам I_icon_minitimeПон 28 Дек 2009 - 15:37

[You must be registered and logged in to see this image.]

Джеф Дънам (роден на 18 Април, 1962г. в Далас, Тексас) е американски вентрилоквист който се е появявал в различни телевизионни предавания, като например Късното шоу с Дейвид Летърман,  Comedy Central Представя (с Jeff Dunham: Arguing with Myself, Jeff Dunham: Spark of Insanity и Jeff Dunham's Very Special Christmas Special)  и др.

Дънам започва да се занимава с вентрилоквизъм, когато е едва на осем. Като тинейджър започва да изнася представления пред публика, а след като завършва университет в родния си щат се мести в Лос Анджелис.
Джеф Дънам прави своя дебют през 1990г. във Вечерното шоу с Джони Карсън, след което участва в редица сериали, реклами и предавания. През 2003 година той се появява в Comedy Central Представя - първото му солово представяне в Comedy Central. Следват специалните му изпълнения - "Спорейки със себе си" (Arguing with myself), записано в Санта Ана, Калифорния през 2006; "Искра лудост" (Spark of insanity), записано във Вашингтон, ОК през 2007; "Много специално Коледно шоу" (Jeff Dunham's Very Special Christmas Special), записано в театър Пабст - Милуоки, Уинсконсин, 2008. В добавка Дънам издава и първия си музикален албум - Не се прибирай за Коледа (Don't come home for Chritstmas)
На 22 октомври, 2009г. е премиерата на самостоятелното шоу на Джеф Дънам (The Jeff Dunham Show) по Comedy Central.


Герои

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ахмед, мъртвия терорист
Скелетът на неспособен бомбаджия-самоубиец... Известен е с това, че крещи на смеещата се публика, както и на Джеф "Silence! I kill you!"


[You must be registered and logged in to see this image.]
Уолтър
Сърдит пенсионер с недоволно скръстени ръце. Има доста негативен поглед върху днешния свят - той е ветеран от виетнамската война. На него "въобще не му дреме" за никого, особено за жена му, с която са женени от 46 години. Казва, че най-щастливия момент от живота му бил преди 47 години...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Фъстъка
Той бива описван като "лошото хлапе". Подиграва се на Джеф, също така и на Хосе, чушката на клечка. Заради необичайния си вид и характер, когато Дънам отрича някога да е приемал наркотици, Фъстъкът пита "Тогава как, по дяволите, ме измисли?"


[You must be registered and logged in to see this image.]
Хосе - чушката на клечка
Хосе е чушка, която говори с твърд акцент и носи малко сомбреро. Обикновено излиза заедно с Фъстъка, който често му се подиграва за акцента му или за факта, че е забучен на клечка.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Бъба Джей
Просто един глуповат "бял боклук", пристрастен към бирата и към Наскар... Споменава, че се запознал с жена си на семейното събиране - с дюнер в едната ръка, бира в другата... облегната на виенското колело, карайки го да се наклони...


[You must be registered and logged in to see this image.]
Мелвин, супергероят
Способностите му са рентгенов поглед ("I love looking at boobies!"), летене ( Джеф: Колко надалеч можеш да литнеш? Мелвин: Колко надалеч можеш да ме хвърлиш?), може да спре куршум с голи ръце ("Да... Веднъж..."). Мелвин не зачита другите супергерои. Супермен може да мести сгради - фукльо! Аквамен има способностите на Спонджбоб. Връзката между Батамн и Робин е съмнителна...


[You must be registered and logged in to see this link.]


---

Лично мен Джеф много ме радва... с часове съм се смяла на предаванията му. Предполагам, няма да има много фенове тук... но поне за Ахмед мъртвия терорист трябва да сте чували ;D
Върнете се в началото Go down
Artemis

Artemis


Брой мнения : 1494
Join date : 19.06.2009
Местожителство : Rainbow Country

Jeff Dunham/Джеф Дънам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jeff Dunham/Джеф Дънам   Jeff Dunham/Джеф Дънам I_icon_minitimeПон 1 Фев 2010 - 19:31

Хо-хоо! Как не съм я забелязала тази тема? o.O

Фен съм му на Джеф. Забавни шоута има, голям смях пада.
Определено бих казала, че Пийнът и Ахмед за ми любимците. Особено Пийнът, такива лафове ги удря, че не е истина. А Ахмед... Silence, I KILL YOU! Сигурно месец, два след като го гледах редовния ни лаф с баща ми беше:
-Knock, knock.
-Who's there?
-Me, I kill you! Haha!
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Jeff Dunham/Джеф Дънам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jeff Dunham/Джеф Дънам   Jeff Dunham/Джеф Дънам I_icon_minitimeВто 9 Фев 2010 - 11:33

Определено е уникален. Просто нямам думи, толкова съм се смяла на клипчетата в youtube, че направо не е истина. По едно време даже бях наизустила фрази от представленията с Ахмед и Фъстъка Haha! Големи лафове, големи смешки. Заслужава си да се отделят десетина минутки поне за едно клипче - със сигурност ще се смеете с глас.
И някой определено ще ви каже, Silence! I kill you! Haha!
Върнете се в началото Go down
twilighttt

twilighttt


Брой мнения : 644
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : nowhere ..

Jeff Dunham/Джеф Дънам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jeff Dunham/Джеф Дънам   Jeff Dunham/Джеф Дънам I_icon_minitimeСря 10 Фев 2010 - 15:29

Пийнъът Cute
И аз съм му фен на Джеф. Изключително много се смея винаги, когато гледам клипчета с него. Особено с Пийнът - е няма такова чудо Haha! Аххххмед дъ деад терорист също е весел Smile
Много ми е забавен. Определено няма да изгубите ако гледате поне 1 клипче Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/deni4kkka
milencety

milencety


Брой мнения : 1288
Join date : 25.02.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Jeff Dunham/Джеф Дънам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jeff Dunham/Джеф Дънам   Jeff Dunham/Джеф Дънам I_icon_minitimeСря 10 Фев 2010 - 19:26

Ахмед ми е любимец! Когато сестра ми го пусна за пръв път след като свърши с часове сме се смяли като си кажем Silence! I kill you! Haha! Една от любимите ми случки, които той разказва е как е умрял. Някакъв взе, че взриви лагера за обучение на камикадзета. Какво да правиш, новобранци... Или нещо този род, не го помня дословно. Също много се смях на Jingle bombs...
Няма как да не се засмееш като го гледаш тов човек, страхотен е просто...
Върнете се в началото Go down
mayab1997




Брой мнения : 33
Join date : 17.07.2013

Jeff Dunham/Джеф Дънам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jeff Dunham/Джеф Дънам   Jeff Dunham/Джеф Дънам I_icon_minitimeСря 24 Юли 2013 - 17:01

Много е талантлив и забавен! Прави страхотни скечове .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Jeff Dunham/Джеф Дънам Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Jeff Dunham/Джеф Дънам   Jeff Dunham/Джеф Дънам I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Jeff Dunham/Джеф Дънам
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: