Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 You're beautiful/Красиви като ангели

Go down 
+3
lin
sayonara
deSaaa
7 posters
АвторСъобщение
deSaaa

deSaaa


Брой мнения : 764
Join date : 02.02.2009
Age : 28
Местожителство : Русе

You're beautiful/Красиви като ангели Empty
ПисанеЗаглавие: You're beautiful/Красиви като ангели   You're beautiful/Красиви като ангели I_icon_minitimeСъб 2 Яну 2010 - 16:48

Амии незнам дали някой ще е заинтересован, но напоследък това е моята мания.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Жанр: романтична комедия
Епизоди: 16
Държава: Южна Корея
Резюме: Драмата ще разказва историята за възхода и славата на една "идол" поп-група.
Едно невинно момиче попада в царството на музикалния шоубизнес. Като на магия тя е превърната в момче, за да спаси бъдещето на своя брат-близнак. Макар и да е покровителствана от неговия агент, който я окуражава и подкрепя, момичето-момче с ангелски глас Го Ми Нам се озовава срещу тримата членове на поп групата, където трябва да се включи като брат си, пред които се налага да се доказва. Надменият лидер на бандата Хуанг Те Гьонг е като зъл дух, който я преследва с претенциите си. А се появява и една лоша фея, която допълнително се опитва да вгорчи живота на скромното момиче. Но както става в приказките - любовта променя всичко и от противници на Го Ми Нам, членовете на бандата ще се превърнат в нейни рицари-защитници.

Източник: Easternspirit
Участници:
Jang Geun Suk as Hwang Tae Kyung
[You must be registered and logged in to see this image.]
Park Shin Hye as Go Mi Nam / Go Mi Nyu
[You must be registered and logged in to see this image.]
Lee Hong Ki as Kang On Yu / Jeremy
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jung Yong Hwa as Kang Shin Woo
[You must be registered and logged in to see this image.]
UEE as Yoo He Yi
[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
sayonara

sayonara


Брой мнения : 2175
Join date : 14.03.2009
Местожителство : Where the wild roses grow..

You're beautiful/Красиви като ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: You're beautiful/Красиви като ангели   You're beautiful/Красиви като ангели I_icon_minitimeСъб 2 Яну 2010 - 16:56

Темата ти ме подсеща та да направим като цяло тема за корейското кино (:
Иначе за сериала..не се и съмнявам че е адски забавен,корейците са специалисти във това ;д
Бях чела мнението на.. lin беше май относно сериала ии се надъхах да го сваля..
Ами..аз съм на принципа,не ми ли харесат героите не го гледам..
Главния прилича на плужек..МРАЗЯ когато са грозни Haha! Или поне този който мисля за главния..
Абе видях групичката им и се отчаях..та го спрях..но явно съм грешала,хах
ИИ смятам да го сваля скоро време,ако не ме домързи (:
Върнете се в началото Go down
deSaaa

deSaaa


Брой мнения : 764
Join date : 02.02.2009
Age : 28
Местожителство : Русе

You're beautiful/Красиви като ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: You're beautiful/Красиви като ангели   You're beautiful/Красиви като ангели I_icon_minitimeСъб 2 Яну 2010 - 17:13

sayonara написа:
Темата ти ме подсеща та да направим като цяло тема за корейското кино (:
Иначе за сериала..не се и съмнявам че е адски забавен,корейците са специалисти във това ;д
Бях чела мнението на.. lin беше май относно сериала ии се надъхах да го сваля..
Ами..аз съм на принципа,не ми ли харесат героите не го гледам..
Главния прилича на плужек..МРАЗЯ когато са грозни Haha! Или поне този който мисля за главния..
Абе видях групичката им и се отчаях..та го спрях..но явно съм грешала,хах
ИИ смятам да го сваля скоро време,ако не ме домързи (:
Изобщо няма да сгрешиш, ако го изгледаш! Аз също съм този принцип "МРАЗЯ, когато са грозни" ;дд, но главния герой е грозен само в началото, после си сменя прическата и става In Love Незнам, може би моя вкус за момчета е изкривен, но след този сериал съм луда по Гън Сок (главния герой). Като цяло мнението ми за сериала е напълно положително. Имаше смях, драма, романтика, музика (оххх OST-a e невероятен), накрая си поплаках o.O, което си е доста странно.
Ето и малко снимки от личната ми колекция:
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
lin

lin


Брой мнения : 935
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

You're beautiful/Красиви като ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: You're beautiful/Красиви като ангели   You're beautiful/Красиви като ангели I_icon_minitimeСъб 2 Яну 2010 - 17:15

Олее това е нещо велико! Няма друг, засега от корейското кино, което така да ми е влязло пдо кожата.
Адски забавен пълен с направо трагични моменти за смях, на места ти иде да ревнеш. Просто прекрасен. На мен пък всички герои са ми за първи път симпатични, е без лошата фея Haha! тя от самото начало до края ми бърка в нервите.
А какви муцунки правят всички. Като се почне от Го ми нам, към Те Гьонг или шамарите на шантавия Джереми. Просто са сладури. Но Гън Сок след кракта справка с друго негово творчество не мога да го позная, в такава светлина е показан...^^
Прасезаека, убива на място Haha!
Мъката, която бе заложена и в двамата главни, относно техните родители беше уникална. За миг чак повярвах, че ще направят невъзможно да бъдат заедно. макар че те Гьонг постъпи адскии глупаво към края. Яд ме е че нямаше много целувки, но такива са корейците по-скромни. Макар че именно това харесвам в тяхното кино не залагат на дивото,животнско привличане или както искате разбирайте, ами повече на самите връзки и отношение, които създава любовта.
Дааа Гън Сок му смениха прическата, и така е адски приемлив, но ме е яд за преическите на останалите. Джереми ме кефеше повече в началните епизоди с онази бухнала прическа, както и Шин У, а после тези оформени по един и същ начин леко ме ядосваха, макар че продължавах а да са сладури
Просто е един от най-най любимите ми, мисля че вече няма място където да не съм го казала ;d. Музиката е много приятна и свежа, запомняща се лесно. Тъй като вече колко време е минало от както свърши, и не иска да излиза от главата ми Haha!


Снимкии^^

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Ати

Ати


Брой мнения : 43
Join date : 21.02.2010
Местожителство : Варна

You're beautiful/Красиви като ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: You're beautiful/Красиви като ангели   You're beautiful/Красиви като ангели I_icon_minitimeВто 2 Мар 2010 - 23:53

леле много се радвам, че тука има зарибени по корейско кино като мене .. за този сериал съм чувала многоо и се се каня да го изтегля, но се отлагам по незнаини причини.. но вече е крайно време да го изтегля.. изглежда ми мега интересно , пък и една моя фр. го е гледала и каза че е хубав.. такаче тегля !! пък и всички корейски филми са ацки хубави .. такаче не се и съмнявам и този да е супер.. In Love In Love
Върнете се в началото Go down
kamity

kamity


Брой мнения : 40
Join date : 04.09.2011
Age : 27
Местожителство : софия

You're beautiful/Красиви като ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: You're beautiful/Красиви като ангели   You're beautiful/Красиви като ангели I_icon_minitimeНед 1 Яну 2012 - 19:22

Страхотен сериал.Историята е невероятна,макар че ми се ще Го Ми Нам да беше със Шин У ,но пък за това е You are fallen for me.
Върнете се в началото Go down
Русалка

Русалка


Брой мнения : 98
Join date : 27.10.2013
Age : 29
Местожителство : Сеул, Южна Корея

You're beautiful/Красиви като ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: You're beautiful/Красиви като ангели   You're beautiful/Красиви като ангели I_icon_minitimeНед 27 Окт 2013 - 20:52

Първият ми корейски сериал. Много приятен. Джереми беше такъв бонбон, че направо ми идеше да го схрускам. Но пък Хуанг Те Гьонг изглеждаше някакъв плашещ с външния си вид. :Д
Върнете се в началото Go down
Julieta

Julieta


Брой мнения : 18
Join date : 08.02.2019

You're beautiful/Красиви като ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: You're beautiful/Красиви като ангели   You're beautiful/Красиви като ангели I_icon_minitimeПет 8 Фев 2019 - 19:56

Много хубав сериал. Гледала съм го няколко пъти. Музиката също беше добра.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





You're beautiful/Красиви като ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: You're beautiful/Красиви като ангели   You're beautiful/Красиви като ангели I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
You're beautiful/Красиви като ангели
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Паднали ангели/ Fallen – екранизация на книгата на Лорън Кейт
» Паднали ангели - Томас Сниегоски
» Като две капки вода
» Dead Like Me/Мъртви като мен
» Музиката като инструмент за въздействие

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: