Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Muse^^

Go down 
+20
voice_of_heaven
Cveti Ognqnova
wentlee
Sunshine .
evakri
Искра
Six Feet Under The Stars
fuckin_rules
Green`sky
DrEaMs_GiRl
lil4eto0o
elementamon
Spunk
sweet.appeal
midnight.sun
dreaM
HisGoldenEyes
PaTTiNsOn_FeNkA
MaץheM
Lady Cullen
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Muse^^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Muse^^   Muse^^ - Page 2 I_icon_minitimeЧет 9 Апр 2009 - 18:39

И аз не ги бях слушала преди да разбера, че са в трака на "Здрач". И сега не ги слушам особено. Обаче една тяхна песен определено много ме впечатли, а именно Muse - Sunburn. Иначе както и всички останали харесвам Supermassive black hole, която има някакво по-особено и някак грабващо звучене. Това е от мен за Muse...

EДИТ: Забравих да поясня за Sunburn - харесва ми може би по една единствена причина. Има дяволски красиво пиано в нея. Имам си афинитет към тоя инструмент и звученето му във почти всяка песен може автоматично да ми я направи любима. А в тази песен пианото определено е върховно.
Върнете се в началото Go down
evakri

evakri


Брой мнения : 72
Join date : 23.01.2009
Age : 33
Местожителство : Пловдив

Muse^^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Muse^^   Muse^^ - Page 2 I_icon_minitimeСря 15 Апр 2009 - 21:54

Честно казано преди ЗДРАЧ не бях чувала за тях, но сега смятам да си изтегля тези тяхни 2 албума, които са вдъхновили Стефани. Колкото до Supermassive black hole -просто я обожавам! It wasn't me o.O It wasn't me
Върнете се в началото Go down
Sunshine .

Sunshine .


Брой мнения : 10
Join date : 19.08.2009

Muse^^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Muse^^   Muse^^ - Page 2 I_icon_minitimeСря 19 Авг 2009 - 18:12

Muse със сигурност е любимата ми група в момента. Sunburn е страхотна песен....
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Muse^^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Muse^^   Muse^^ - Page 2 I_icon_minitimeСря 19 Авг 2009 - 18:26

Ехей, тук не съм писала още. Когато гледах "Парола:Риба меч" много си харесах една от главните "теми" във филма, т.е. една песничка, която беше ремиксирана от Paul Oakenfold. Разрових се тук - там и разбрах, че песента (New Born) е на една група, която се казва Muse. Известно време не бях чувала нищо за тях, и изведнъж започнах да засичам техни песни по много от музикалните телевизии. Станаха ми интересни, защото имат доста нестандартно звучене (което идеално пасва на обичайното ми настроние) и когато се появи Supremassive Black Hole, просто полудях. После се заслушах в Map of Problematique и Knights of Cydonia и те се превърнаха в едни от песните на първите места в моята плейлиста. Заслужават си слушането. И те като всички изпълнители имат и добри, и не чак дотам добри попадения, но като цяло ми допадат.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Muse^^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Muse^^   Muse^^ - Page 2 I_icon_minitimeСря 2 Сеп 2009 - 14:09

Искра написа:
И аз не ги бях слушала преди да разбера, че са в трака на "Здрач". И сега не ги слушам особено. ........

Вече съм длъжна да изкажа съвсем друго мнение.
Чух преди има-няма няколко месеца доста техни песни, групата в момента ми е сред любимите. И не защото съм фен на Здрач и пр., те наистина са страхотни музиканти. Направо ми се иска да им ида на концерт In Love Вече си имам и любима тяхна песен - Stockholm syndrome, която е просто уникална! Трябва да я чуете, ако не сте я слушали досега. Smile Чуйте и Unintended.
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Muse^^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Muse^^   Muse^^ - Page 2 I_icon_minitimeЧет 24 Сеп 2009 - 21:01

Какво мислите за новия албума на групата - The Resistance (има го в замунда)? На мен ми харесва, само дето песента, която ще е включена в трака на Новолуние - I Belong To You - ми е малко странна (няма нищо общо със Supermassive Black Hole) - по - скоро звучи малко като концертните импровизации на Queen.
Върнете се в началото Go down
Cveti Ognqnova




Брой мнения : 458
Join date : 26.05.2010
Age : 27
Местожителство : The world of sorrow...

Muse^^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Muse^^   Muse^^ - Page 2 I_icon_minitimeСря 7 Юли 2010 - 13:13

Хареса ми Love is Forever Smile
Върнете се в началото Go down
voice_of_heaven




Брой мнения : 542
Join date : 27.06.2009
Age : 30
Местожителство : плевен

Muse^^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Muse^^   Muse^^ - Page 2 I_icon_minitimeЧет 8 Юли 2010 - 0:04

Тази група бавно и славно започва да се измества към списъците ми с доста любима музика!!
New born, Hysteria, и Supermassive Black hole са доста странни песни, доста контрастни една от друга, но доста добре описват алтернативния стил на групата, а една от техните мои любими песни е Undisclosed Desires In Love влюбена в тази песен Cute eто тази песен ме накара да се влюбя в тази група с тяхното различно и атрактивно звучене!!
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Muse^^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Muse^^   Muse^^ - Page 2 I_icon_minitimeЧет 8 Юли 2010 - 18:08

Искрето си направи един профил с готин цитат и аз го гуугъл-нах , видях песента Стокхолм Синдром, началото направо ме омаьоса и още я слушам. Аз по принцип имах схема: изтеглям си актуален албум на група, която ми харесва и го слушам, а ако много ме кефят направо дръпвам и дискографията. Така стана и тука, новия албум обаче не ме очарова много, надявам се при 2ро слушане да ми допадне, както обикновено става с повечето. Иначе засега от там имам следните любими Undisclosed Desires,Resistance & Uprising.Колкото до песента I belong to you не съм я слушала, но мога да кажа, че от Еклипс саундтрака много ме кефи. А за първия сингъл от първия саундтрак за Здрач, страхотна! Не знам, бих им дала шанс за по-нататък, когато съм в настроение да слушам нови неща, но засега...
Върнете се в началото Go down
viki_nankova




Брой мнения : 38
Join date : 22.07.2010

Muse^^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Muse^^   Muse^^ - Page 2 I_icon_minitimeСъб 1 Яну 2011 - 21:20

слушала съм една тяхна песен от саундтрака на здрач Supermassive Black Hole и мн ме кефи
Върнете се в началото Go down
kamity

kamity


Брой мнения : 40
Join date : 04.09.2011
Age : 27
Местожителство : софия

Muse^^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Muse^^   Muse^^ - Page 2 I_icon_minitimeНед 1 Яну 2012 - 22:27

Стават...Имат няколко хубави песнички.
Върнете се в началото Go down
pufilina80




Брой мнения : 44
Join date : 04.02.2012
Age : 44
Местожителство : испания,леон

Muse^^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Muse^^   Muse^^ - Page 2 I_icon_minitimeСъб 4 Фев 2012 - 22:56

Разбрах за тях от филма и много ми допаднаха.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Muse^^ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Muse^^   Muse^^ - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Muse^^
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: