Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 The Lost Room/Изгубената стая

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Peyton*

Peyton*


Брой мнения : 1145
Join date : 10.07.2009
Age : 29

The Lost Room/Изгубената стая Empty
ПисанеЗаглавие: The Lost Room/Изгубената стая   The Lost Room/Изгубената стая I_icon_minitimeПет 5 Фев 2010 - 13:58

[You must be registered and logged in to see this image.]
~Режисьор : Craig R. Baxley, Michael W. Watkins
~В ролите : Питър Краузе, Джулиана Маргулис, Питър Джейкъбсън, Ел Фанинг, Кевин Полак и др.
~Държава : САЩ
~Година: 2006
~Времетраене : 270 мин
~Жанр : Екшън / Фантастика
~Резюме : Минисериал с 8 номинации през 2007 г., включително две за Emmys - праймтайм. Филмът има 3 сегмента: "The Key and the Clock", "The Comb / The Box" и "The Eye/The Occupant". Питсбъргският детектив Джо Милър (Питър Краузе) попада на най-необичайния ключ на планетата. Ключ, който превръща всяка врата на света в портал към мотелска стая, намираща се насред американската пустош. Стая, от която човек може само с мисъл да се прехвърли през всяка врата на планетата на всяко едно място. Стая, в която някога се е случило нещо ужасно и тъканта на самата вселена е претърпяла дълбока промяна. Изрядното ченге, което освен това се бори за родителските права върху малката си дъщеричка Ана (Ел Фанинг), изведнъж се сблъсква със свят, в който познатите закони не важат. Безскрупулни играчи се опитват всячески да победят противниците си и да се доберат до така наречените "предмети" – обекти като ключа, свързани с този странен свят и притежаващи също толкова странни способности. Намесват се воюващи фракции, жадуващи собствени цели противници, които отчаяно опитват да се доберат до ключа. В последвалата бъркотия Ана бива затворена в стаята и изпратена в недостъпно измерение. Оттук насетне единствената надежда на Джо Милър е да разгадае лабиринта от загадки около загадъчното място и някак да върне дъщеря си.
Върнете се в началото Go down
FoXy

FoXy


Брой мнения : 890
Join date : 22.01.2009
Age : 32
Местожителство : love street.

The Lost Room/Изгубената стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lost Room/Изгубената стая   The Lost Room/Изгубената стая I_icon_minitimeНед 7 Фев 2010 - 9:55

Гледах го преди около година - две, даваха епизодите по AXN май, там няколко недели вечер подред. Беше много интересно, някак си загадачно, фантастично, зловещо и малко странно. Хареса ми, нямах търпение да видя какво ще се окаже в същност на края, героите бяха по своему интригуващи, а развитието неочаквано. Всеки си мислеше и кроеше своите планове и си имаше някаква идея. Наистина готин и интересн филм. Сега ме подсети да си го дръпна да го изгледам пак, защото съм позабравила някой моменти Haha!.
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Admin


Брой мнения : 834
Join date : 14.01.2009

The Lost Room/Изгубената стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lost Room/Изгубената стая   The Lost Room/Изгубената стая I_icon_minitimeСря 3 Мар 2010 - 14:40

Едно от първите неща, които си дръпнах от някой тракер. Ужасно интересен... филм? Трилогия? Все тая. Наскоро пак го гледах и видях доста неща, които предния път не бях забелязала. Идеята за обикновените неща, които могат да бъдат толкова ценни наистина те хвърля в размисли. Препоръчвам с две ръце и осем крака /кой, колкото има :Р /!
Върнете се в началото Go down
https://twilight-bulgaria.darkbb.com
wither.

wither.


Брой мнения : 40
Join date : 24.06.2009
Age : 30
Местожителство : Русе

The Lost Room/Изгубената стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lost Room/Изгубената стая   The Lost Room/Изгубената стая I_icon_minitimeНед 25 Апр 2010 - 1:29

Беше много интересно поднесено, Джулиана от Lost Room ми стана любима актриса, а и нека си признаем - всеки би искал да има ключ от стая №10 xP Поне аз бих. Краят беше малко воднист, но ми хареса. Мисля ,че можеха още малко да доразвият историята за Обитателя на стаята, защото има някои недоизяснени въпроси. Но определено си заслужава гледането.
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

The Lost Room/Изгубената стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lost Room/Изгубената стая   The Lost Room/Изгубената стая I_icon_minitimeВто 21 Яну 2014 - 15:51

Гледах го наскоро и направо съм влюбена. Страхотен филм. През цялото време ме държеше в напрежение, беше ми страшно интересен. Самата идея на филма е повече от завладяваща! Абе каквото и да кажа друго, ще е малко. Просто го гледайте. Препоръчвам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The Lost Room/Изгубената стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lost Room/Изгубената стая   The Lost Room/Изгубената стая I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
The Lost Room/Изгубената стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Lost Girl/Изгубено момиче

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: