Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Mission London/Мисия Лондон

Go down 
+37
Bloopy
Mockingjay
sisi_2007
vikosiko
asia81
devilkid
poli8009
Aleks
iliana.k
ronnie178
GerryBass
vampire.kiss
banditkata23
Inkogniti22
silviya_borisso
bobura
kamenceto90
maggy91
missoctober
viki_nankova
immortalfromhell
santutzo
selene
moni794
Beta
voice_of_heaven
Nessie
milencety
Искра
elementamon
mono89
twilightgirl
lin
BB_fan_xD
Melrose
emotion
polinceto
41 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
polinceto




Брой мнения : 3366
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : ~over the rainbow~

Mission London/Мисия Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Mission London/Мисия Лондон   Mission London/Мисия Лондон I_icon_minitimeСъб 13 Мар 2010 - 20:27

Мисия Лондон

Когато властната съпруга на българския президент Деворина Селянска (Ернестина Шинова) решава да даде високопоставен прием в Лондон, новоназначеният с протекциите й посланик Варадин Димитров (Юлиан Вергов) получава една единствена задача – да уреди присъствието на Нейно Величество Елизабет II.
В Лондон, Варадин се оказва обграден от безумна плеяда колоритни персонажи, между които готвачът на посолството Коста Баничаров (Любомир Нейков), изпадналият актьор-далавераджия Чаво Толоманов (Георги Стайков), дизайнер‐пироман (Коцето Калки), руски мафиоти, красиви жени наемни убийци, детективи от Скотланд Ярд и не на последно място – красивата студентка‐стриптизьорка Катя (Ана Пападопулу), която чисти кабинета му, но всъщност работи като принцеса.
Докато се опитва да обуздае пълната анархия, царяща в посолството, Варадин вижда уникален шанс да изпълни поставената му невъзможна мисия, когато на изискан прием получава от лорд Дийн Карвър (Дейвид Колинс) визитка на пиар агенция с контакти сред най-елитните кръгове на британското общество. Това, което посланикът не знае е, че “агенцията” всъщност предоставя услугите на двойници, които изпълняват фантазии от по-интимно естество, и че зад чаровния и обаятелен образ на нейния собственик Робърт Зиблинг (Алън Форд) се крие изпечен комбинатор.
С наближаването на знаменития прием, Варадин започва да открива, че в абсурдния свят, в който се намира, колкото повече нещо се оплесква, толкова повече си идва на мястото. Принуден да заиграе опасна игра, посланикът се впуска в невероятно приключение, което кулминира в безумно смешен химн на човешката глупост и суета.
Във филма участват още Орлин Горанов (президентът), Томас Арана (Томас Мънроу), Славчо Пеев (консул Мавродиев), Розмари Лийч (мис Кънингам), Джонатан Райланд (Дейл Ръдърфорд), Ралф Браун (детектив Колауей). Режисьор е ДИМИТЪР МИТОВСКИ. Филмът е по сценарий на АЛЕК ПОПОВ, ДЕЛЯНА МАНЕВА и ДИМИТЪР МИТОВСКИ. Продуценти са ДИМИТЪР МИТОВСКИ и ИВАН ДОЙКОВ.



Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Mission London/Мисия Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mission London/Мисия Лондон   Mission London/Мисия Лондон I_icon_minitimeСъб 13 Мар 2010 - 20:30

Хаха, този филм го чакам с адското нетърпение! Haha!
Трейлърите са обещаващи, имаме на лице талантливи актьори, хуморът е разбиващ, абе всичко изглежда наред. Дано е така наистина и да не се изложат.
Още веднъж - нямам търпение ^^
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Mission London/Мисия Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mission London/Мисия Лондон   Mission London/Мисия Лондон I_icon_minitimeСъб 13 Мар 2010 - 20:32

Чакам го с нетърпение! Ще се гледа обезателно! Трейлърите са убийствено смешни! Ако намеря книгата, ще я прочета (защото филма е правен по книга, а книгата е писана възоснова на истински случаи).
Върнете се в началото Go down
BB_fan_xD




Брой мнения : 1052
Join date : 18.07.2009
Age : 29

Mission London/Мисия Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mission London/Мисия Лондон   Mission London/Мисия Лондон I_icon_minitimeСъб 13 Мар 2010 - 20:45

emotion написа:
Хаха, този филм го чакам с адското нетърпение! Haha!
Трейлърите са обещаващи, имаме на лице талантливи актьори, хуморът е разбиващ, абе всичко изглежда наред. Дано е така наистина и да не се изложат.
Още веднъж - нямам търпение ^^

Нямам какво да добавя! Откога го чакам, сега само един месец остана и направо изгарям :bounce: Haha!
Върнете се в началото Go down
lin

lin


Брой мнения : 935
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

Mission London/Мисия Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mission London/Мисия Лондон   Mission London/Мисия Лондон I_icon_minitimeСъб 13 Мар 2010 - 20:46

Това го бях чувала, но трейлъри не бях гледала...обезателно ще се гледа Haha! Дано наистина е станало така сполучливо като трейлърите.
Ах много се смях на Everything went to hell ;d;d
Нямам търпение да го пуснат
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Mission London/Мисия Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mission London/Мисия Лондон   Mission London/Мисия Лондон I_icon_minitimeНед 14 Мар 2010 - 14:41

И аз като го видях вчера за избор на редактора във Вбокс ,просто щях да падна..Много съм учудена какво българите са сътворили.И искам да излиза по-скоро.Юлиан Вергов(май така се казваше) просто като го гледах само на трейлъра...ми прилоша.
Върнете се в началото Go down
mono89

mono89


Брой мнения : 754
Join date : 28.01.2009
Age : 35
Местожителство : Morganville

Mission London/Мисия Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mission London/Мисия Лондон   Mission London/Мисия Лондон I_icon_minitimeСря 17 Мар 2010 - 21:19

Следя развитието на филма още от лятото на 2009.И онзи ден като гледах трейлара се зарадвах супер много,че най-стне може да сме направоли и някой хубав филм.Изгарям от нетърпение да го гледам.Изглежда ще бъде и голяма комедия. Smile
Върнете се в началото Go down
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Mission London/Мисия Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mission London/Мисия Лондон   Mission London/Мисия Лондон I_icon_minitimeСря 17 Мар 2010 - 23:40

Ако не беше темата нямаше и да разбера за филма...
Изгледах трейлърите и освен с няколкото колоритни реплики на Нейков и участието на Вергов с нищо друго не ме впечатли. Не знам, ще го видя евентуално, защото ме гризе любопитството какво са направили, но не възлагам големи очаквания, да не кажа дори никакви.
Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Mission London/Мисия Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mission London/Мисия Лондон   Mission London/Мисия Лондон I_icon_minitimeСъб 3 Апр 2010 - 1:12

И на мен ми е много любопитно да го видя тоя филм.. Събрали са арсенал от български актьори и ми се струва, че се е получило нещо доста интересно.
Ще чакам да излезе, да го видя и със сигурност ще кажа после едно обстойно мнение Smile
Върнете се в началото Go down
milencety

milencety


Брой мнения : 1288
Join date : 25.02.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Mission London/Мисия Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mission London/Мисия Лондон   Mission London/Мисия Лондон I_icon_minitimeЧет 8 Апр 2010 - 15:07

elementamon написа:
Ако не беше темата нямаше и да разбера за филма...
Изгледах трейлърите и освен с няколкото колоритни реплики на Нейков и участието на Вергов с нищо друго не ме впечатли. Не знам, ще го видя евентуално, защото ме гризе любопитството какво са направили, но не възлагам големи очаквания, да не кажа дори никакви.

Nooo way! Аз пък го чакам с голямо нетърпение!

На първия трейлър сестра ми се изхили супер брутално като дойде сцената, където Любо Нейков затваря телефона и казва "Ей ся си еба майката!", а долу на субтитрите го превеждат "Everything goes to hell." Haha! Поне 13 пъти ще го гледам, от сега си знам :bounce:
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Mission London/Мисия Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mission London/Мисия Лондон   Mission London/Мисия Лондон I_icon_minitimeЧет 22 Апр 2010 - 20:38

Вчера ходихме да го гледаме на кино и честно казано съм приятно изненадана. Cute Далеч съм от това, че филмът е върхът на сладоледа Haha! , но беше забавен, поднесен по доста интересен начин и със сюжет, който няма как да си гледал в друг филм Haha! С една дума - нестандартен! Актьорите се справиха доста добре, като най ми направи впечатление Юлиан ^^ И преди е доказвал, че е добър, но тука адски много му се израдвах. Имаше една възпълничка девойка обаче, която имах чувството, че ще заспи докато си казва репликите. Silly me Може би тя беше най-голямата издънка... Любо Нейков... за него какво да кажа Haha! Пасваше си на ролята идеално и всяка негова поява на екрана биваше последвана от обилна доза смях в киното xD Абе, доволна съм ^^
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Mission London/Мисия Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mission London/Мисия Лондон   Mission London/Мисия Лондон I_icon_minitimeЧет 22 Апр 2010 - 22:31

emotion написа:
Вчера ходихме да го гледаме на кино и честно казано съм приятно изненадана. Cute Далеч съм от това, че филмът е върхът на сладоледа Haha! , но беше забавен, поднесен по доста интересен начин и със сюжет, който няма как да си гледал в друг филм Haha! С една дума - нестандартен! Актьорите се справиха доста добре, като най ми направи впечатление Юлиан ^^ И преди е доказвал, че е добър, но тука адски много му се израдвах. Имаше една възпълничка девойка обаче, която имах чувството, че ще заспи докато си казва репликите. Silly me Може би тя беше най-голямата издънка... Любо Нейков... за него какво да кажа Haha! Пасваше си на ролята идеално и всяка негова поява на екрана биваше последвана от обилна доза смях в киното xD Абе, доволна съм ^^
Напълно съгласна ;д

Юлиян <333 този човек ме разби отвсякъде... Cute
А за Любооо.. еми той си беше Любо.. дебеличък и къртещ мивки отвсякъдее ;дд
Препоръчвам ви го с удоволствие ^^
Върнете се в началото Go down
voice_of_heaven




Брой мнения : 542
Join date : 27.06.2009
Age : 30
Местожителство : плевен

Mission London/Мисия Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mission London/Мисия Лондон   Mission London/Мисия Лондон I_icon_minitimeЧет 22 Апр 2010 - 22:41

И аз, като всичко останали, нямам търпение да се хиля искрено, с великолепните актьори във филма :] И преди всичко, се радвам, че тези няколко години, филмовата индустрия в България се въздигна на ниво, достигащо високопоставените филмови браншове поне на Европа!!!
Поклон към труда, положен от всеки един човек в съставите на развлекателното филмово изкуство!!
Върнете се в началото Go down
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Mission London/Мисия Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mission London/Мисия Лондон   Mission London/Мисия Лондон I_icon_minitimeСря 28 Апр 2010 - 17:59

Истински пробив на българското кино зад граница!Филмът е невероятен!!!Ходих 2 пъти на кино,за да го гледам и ако мога пак ще отида.Много е забавен,а Коцето Калки няма равен с това "Найс,а?" .Има и още толкова много култови фрази като "Дай един нож! - Ша дам." , "Е са си е.. м...ата!" , "Огън ли каза,мен?".А и цялото това издирване на питиците беше уникално забавно.национално издирване на патки,хахахаха. Haha! И все пак...може би бяха попрекалили с вулгарщините.Представяте ли си,когато го гледат англичаните какво ще си мислят-"Абе тез българи големи варвари,бре!Само ругаят,въртят тайни сделки,лъжат,мажат...".Тц тц тц
Върнете се в началото Go down
moni794




Брой мнения : 969
Join date : 26.01.2009
Age : 29
Местожителство : Варна

Mission London/Мисия Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mission London/Мисия Лондон   Mission London/Мисия Лондон I_icon_minitimeСря 28 Апр 2010 - 19:55

Азлично не съм много впечатлена. Гледах го на кино, не че не ми хареса и за български филм, мисля че е една голяма крачка напред, но все пка очаквах повече. Любо Нейков и Юлиан си играха ролите най-нормално. Всички останали актьори рецитираха стихотворения на екрана. Толкова неестествено и членоразделно говореха, че нямам думи. Идеята, иначе е много добра, хареса ми сюжета. Имаше доста забавни моменти. Ако се развива така киното след няколко години сигурно ще видим и нещо невероятно от българското кино. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Mission London/Мисия Лондон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mission London/Мисия Лондон   Mission London/Мисия Лондон I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Mission London/Мисия Лондон
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: