Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Dubstep/ Дъбстеп

Go down 
+3
elementamon
voice_of_heaven
Artemis
7 posters
АвторСъобщение
Artemis

Artemis


Брой мнения : 1494
Join date : 19.06.2009
Местожителство : Rainbow Country

Dubstep/ Дъбстеп Empty
ПисанеЗаглавие: Dubstep/ Дъбстеп   Dubstep/ Дъбстеп I_icon_minitimeВто 23 Мар 2010 - 21:49

Дъбстепът (dubstep) е музикален жанр от областта на електронната танцова музика, носещ своите корените в гериджа в Лондон в началото на 21 век. Отличава се с акцент върху басовите звуци с ниска честота и разредения фонов брейкбийт. Темпото е обикновено в порядъка на 138—142 удара в минута.

Името „дъбстеп“ е измислено от „Ammunition Promotions“. Дъбстепът започва да се разпространява по-усилено в края на 2005 и началото на 2006 г., главно с помощта на Интернет. По същото време се публикуват и материали за него в музикални списания и медии като „The Wire“ и „Pitchfork Media“. Интересът към дъбстепа се увеличава значително след като през януари 2006 г. диджей Мери Ан Хобс от BBC Radio 1 започва шоуто „Dubstep Warz“, посветено на него.Сред най-добрите,които започват да правят dubstep,са: Datsik,Rusko,Burial,Caspa,Excision и много други.







Лично мнение
На скоро брат ми ми каза за стила. Уж не си падах много по такива стилове, но този определено ми хареса. Обичам да го слушам силно преди училище. Сякаш бийтовете ме надъхват.
Да видим какво е вашето мнение (:
Върнете се в началото Go down
voice_of_heaven




Брой мнения : 542
Join date : 27.06.2009
Age : 30
Местожителство : плевен

Dubstep/ Дъбстеп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dubstep/ Дъбстеп   Dubstep/ Дъбстеп I_icon_minitimeВто 23 Мар 2010 - 22:00

Наистина ме заинтригува този стил, който ни показа. Наясно съм с Garage стила Wink но никога в такива комбинации.Все пак имам усещането, че някой ще ме зарибииии Twisted Evil мерси наистина за информацията. Песните ми харесват, по такъв стил музика си падам и се надявам да изнамериш още мънинко информация, или аз даже ще се заинтересовам Wink Брав0о Bravo
Върнете се в началото Go down
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Dubstep/ Дъбстеп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dubstep/ Дъбстеп   Dubstep/ Дъбстеп I_icon_minitimeСря 24 Мар 2010 - 0:36

Не съм от големите разбирачи, даже съм доста далеч, но и това слушам, даа. Както ме надъхва, така ме и успокоява, все върви в унисон с настроението ми. Наскоро си купих слушалки със супер бас ефект и просто ми е идилия докато пътувам към училище.

Препоръчвам да видите Dubstep Documentary.

Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
mim.marley

mim.marley


Брой мнения : 92
Join date : 11.04.2010
Age : 29
Местожителство : Somewhere over the rainbow

Dubstep/ Дъбстеп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dubstep/ Дъбстеп   Dubstep/ Дъбстеп I_icon_minitimeСря 2 Юни 2010 - 11:39

От няколко месеца насам слушам дъбстеп иии като че ли се пристрастих ...
Доста разпускаща музика.


А ето нещо и от мен :


Върнете се в началото Go down
Izabella_Swan

Izabella_Swan


Брой мнения : 349
Join date : 08.02.2009
Местожителство : Wonderland

Dubstep/ Дъбстеп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dubstep/ Дъбстеп   Dubstep/ Дъбстеп I_icon_minitimeНед 8 Май 2011 - 1:56

Не може да се каже, че усилено слушам дъбстеп, но от време на време.. ;д
Но, дори да го харесвам, никога няма да спря да мисля, че е възможно най-наркоманската музика.. Haha!


Напоследък съм се зарибила по ето това парче.
Върнете се в началото Go down
ina.lina




Брой мнения : 36
Join date : 24.11.2012
Местожителство : София

Dubstep/ Дъбстеп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dubstep/ Дъбстеп   Dubstep/ Дъбстеп I_icon_minitimeСря 28 Ное 2012 - 12:24

от всички видове танци дъбстеп аз лично най-много харесвам фокстрот
Върнете се в началото Go down
fallen_angel133

fallen_angel133


Брой мнения : 31
Join date : 01.05.2012

Dubstep/ Дъбстеп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dubstep/ Дъбстеп   Dubstep/ Дъбстеп I_icon_minitimeСря 26 Дек 2012 - 0:55

мм от доста време го слушам но като че ли в България нашумя тази година
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Dubstep/ Дъбстеп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dubstep/ Дъбстеп   Dubstep/ Дъбстеп I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Dubstep/ Дъбстеп
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: