Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Братството на черния кинжал

Go down 
+154
Pergolese
Таня
fallangel
simonacat
nikoleta_alex
Julieta
kikito8605
Gergana8310
stelincetosis
LadySi
Fani
Kristina.ignatova
neviradeva
teoleo
Temenuzhka931
vs_koleva
raq2003
silvi_sz
jenvief
azz
mia_koluchi
valya
mira2006
DeniNik
пепи
biliana_911
Tais
gerganasto
dessy_6
Zsadist_love
sevinchas
diana101
yasmina
eleos
Veniiiiiiiii
papazova
Русалка
opal
Zulus
polin4eto
mimi40
sss79
mihaylina
Селесия
bobi st
jinchen
krisi1122
penka1234
tini76
Black Devil
diamonds
darcko
kris
Galinka11
lydotokote
LisaEl
Lin4ity
MVM
juliana86
viteniq
Streamers_98
nikirouse
qn4eto1234
mineymouse
krisi koeva
Little Dhampir1000
pufilina80
deedee1991
altia
monit0o2
danne_1
veskuuuuu
Bloopy
vivka
fransesss
mushmulkata
cold_lady_
lili82
vessti
Nachita
monioni
vasi738
Kristityyy
jjanet
ev1177
mkrtchyam
asia81
eletooo
mime7o_98
nikivesy
corsalinda
aranna
Aleks
Avis
byh4o
dimitriibelikov
kriseto_pz
GerryBass
Baklava
daki8
mia_chan
ajvi
venum
black_paranoia
elena1916
banditkata23
dani_97
sevinch_ahmedova
Silence.
mstrovila
tedi123
devilsmate
desislava83
maq94
Alice Cullen
FromHell
hristozia_85
kateto_9379
glimm
emira_had
bonisa
geriqn
isi123
rumence1983
wentlee
flora1898
magdalasf
annadimova85
asahe
silviya_borisso
zuondra
Cveti Ognqnova
vamp_girl33
monaliza
gibon
darkness_angel
sta_ny
lokresia
dell
lovee_
rim17
starokina
Lioness
poli8009
elinka
perla333
rolly
Mury
selene
sayonara
bella90
Nessie
Beta
twilight_i94
158 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
АвторСъобщение
mime7o_98

mime7o_98


Брой мнения : 53
Join date : 07.03.2011

Братството на черния кинжал - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Братството на черния кинжал - Page 8 I_icon_minitimeЧет 4 Авг 2011 - 19:44

Аз в момента съм на 1-ва книга, но ме грабна веднага. Не мога да кажа все още кой ми е любимец, Smile А някой да знае къде ги има в ел. вариант след втора?
Върнете се в началото Go down
eletooo




Брой мнения : 2
Join date : 30.07.2011

Братството на черния кинжал - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Братството на черния кинжал - Page 8 I_icon_minitimeПет 5 Авг 2011 - 19:02

ауу,вече имам 5-та книга jumping happily ,признавам след толкова чакане се разочеровах малко ама нали е за Ви...а някои да знае последната ли е за Пейн?
Върнете се в началото Go down
rolly

rolly


Брой мнения : 197
Join date : 04.06.2010

Братството на черния кинжал - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Братството на черния кинжал - Page 8 I_icon_minitimeПет 5 Авг 2011 - 22:14

За сега, след книгата за Пейн авторката е написала и една за Тор и ще можеш да видиш корицата ако погледнеш няколко мнения по-нагоре :Р След нея вече не знам дали ще има още. Wink
Върнете се в началото Go down
asia81

asia81


Брой мнения : 12
Join date : 01.08.2011
Age : 42

Братството на черния кинжал - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Братството на черния кинжал - Page 8 I_icon_minitimeПон 8 Авг 2011 - 16:13

Здравейте! Smile
Да се включа и аз във форума Smile
За 3 дни прочетох първите две части. Страхотни са.
Да ви кажа честно - харесаха ми малко повече от Здрач. Начина, по който са представени вампирите повече ми допада. За съжаление нямам възможност да си купя книгите Crying or Very sad и за това се надявам, че ще мога да ги прочета тук.
Върнете се в началото Go down
mkrtchyam

mkrtchyam


Брой мнения : 19
Join date : 23.06.2011
Age : 43
Местожителство : София

Братството на черния кинжал - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Братството на черния кинжал - Page 8 I_icon_minitimeВто 9 Авг 2011 - 7:54

Наскоро прочетох втора книга - страхотни са
Върнете се в началото Go down
asia81

asia81


Брой мнения : 12
Join date : 01.08.2011
Age : 42

Братството на черния кинжал - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Братството на черния кинжал - Page 8 I_icon_minitimeВто 9 Авг 2011 - 14:31

rolly написа:
За сега, след книгата за Пейн авторката е написала и една за Тор и ще можеш да видиш корицата ако погледнеш няколко мнения по-нагоре :Р След нея вече не знам дали ще има още. Wink



До колкото знам оригиналите са 9, но тъй като от скоро съм се запалила по тази поредица, все още не съм разузнала коя за кого е Smile
Върнете се в началото Go down
ev1177

ev1177


Брой мнения : 32
Join date : 19.09.2010

Братството на черния кинжал - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Братството на черния кинжал - Page 8 I_icon_minitimeВто 9 Авг 2011 - 15:49

уникална поредица
Върнете се в началото Go down
jjanet

jjanet


Брой мнения : 60
Join date : 27.10.2010

Братството на черния кинжал - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Братството на черния кинжал - Page 8 I_icon_minitimeЧет 11 Авг 2011 - 13:43

Чела съм само първата книга. Много ми хареса.Въпреки, че необичам любовта да е повече от действието. Не ме подразни, дори ми беше забавно.
Върнете се в началото Go down
Kristityyy

Kristityyy


Брой мнения : 936
Join date : 05.04.2009
Age : 31

Братството на черния кинжал - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Братството на черния кинжал - Page 8 I_icon_minitimeПет 12 Авг 2011 - 1:44

Обожавам всичко, свързано с Братството In Love и конкретно със Зи In Love
Още не съм прочела всички книги, в момента чета превода на книгата за Вишъс тук Smile Но освен това и страшно се забавлявам с Чатовете на Братята във Форума на Уорд... Haha! Cute Cute
Върнете се в началото Go down
vasi738

vasi738


Брой мнения : 41
Join date : 14.08.2011

Братството на черния кинжал - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Братството на черния кинжал - Page 8 I_icon_minitimeСря 17 Авг 2011 - 11:24

Сега в момента Чета 4-тата Част и съм силно впеЧатлена . Поредицата е като турнадо – докато поЧнеШ с първата и не се усеЩаШ как след седмица веЧе тарси6 4-5 Част дет се вика 


Последната промяна е направена от Alice Cullen на Сря 17 Авг 2011 - 12:39; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : 4 и 6 НЕ СА букви!!!)
Върнете се в началото Go down
monioni

monioni


Брой мнения : 40
Join date : 12.07.2010
Age : 41

Братството на черния кинжал - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Братството на черния кинжал - Page 8 I_icon_minitimeСря 24 Авг 2011 - 11:31

Още днес я почвам тази поредица, след всички коментари просто нямам избор Haha!
Върнете се в началото Go down
Nachita




Брой мнения : 37
Join date : 05.08.2011
Age : 33
Местожителство : Сливен

Братството на черния кинжал - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Братството на черния кинжал - Page 8 I_icon_minitimeПон 5 Сеп 2011 - 18:44

Разбрах за книгите след като се регистрирах тук и съм страшно благодарна на момичето което привлече вниманието ми към тях Smile. Макар, че бях малко скептична в началото дали ще ми харесат, но после си дръпнах първите 2-е и после не мирясах докато не си купих всичките 5 излезли на български. Аз си мислех, че другите поредици, които чета са супер, но Братството ги отвя като експрес малка гара. Определено нямам търпение да излязат и следващите и съм особено доволна, че успях да зарибя и приятеля си по тях, защото той рядко харесва книгите, които аз чета Haha!.
Определено Зи ми е любимец, но и всички други от Братството, а и не само са страшно интересни и завладяващи със всичко случващо се около тях, макар на моменти да ми иде да ги пребия :Р Haha!.
Върнете се в началото Go down
vessti

vessti


Брой мнения : 197
Join date : 07.11.2010
Местожителство : Sexy Town

Братството на черния кинжал - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Братството на черния кинжал - Page 8 I_icon_minitimeПон 5 Сеп 2011 - 22:09

Ами ,аз скоро прочетох 2 -рата и съм зарибена It wasn't me
Върнете се в началото Go down
lili82

lili82


Брой мнения : 21
Join date : 06.09.2010

Братството на черния кинжал - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Братството на черния кинжал - Page 8 I_icon_minitimeВто 6 Сеп 2011 - 18:22

Обичам да чета книги на такава тематика, но за тази поредица нямам думи, направо е невероятна.Педи известно време прочетох първите две книги и съм направо очарована.
Върнете се в началото Go down
cold_lady_

cold_lady_


Брой мнения : 76
Join date : 11.09.2011
Местожителство : София

Братството на черния кинжал - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Братството на черния кинжал - Page 8 I_icon_minitimeНед 11 Сеп 2011 - 11:46

Имам всичките книги на хартиен вариант. Невероятна фенка съм на света като цяло. "Братството на черния кинжал" възобнови вярата ми във вампирския поджанр на фентъзито. Поредица с невероятен размах на екшън, любов, страст, съревнование. Невероятна поредица.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Братството на черния кинжал - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Братството на черния кинжал   Братството на черния кинжал - Page 8 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Братството на черния кинжал
Върнете се в началото 
Страница 8 от 17Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
 Similar topics
-
» На кого бих искал(а) да подаря "Братството на черния кинжал"?
» Братството на Черния Кинжал 5 - Lover Unbound /каталог на главите/
» Братството на Черния Кинжал 11 - Сбъдната любов /каталог на главите/
» Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/
» Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: