Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Los Hombres de Paco/Хората на Пако

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Los Hombres de Paco/Хората на Пако Empty
ПисанеЗаглавие: Los Hombres de Paco/Хората на Пако   Los Hombres de Paco/Хората на Пако I_icon_minitimeЧет 29 Апр 2010 - 7:24

Los Hombres de Paco/Хората на Пако Jlb4fh9jcmrvbu7aa24f0615ff0aea4_los-hombres-de-paco

Държава: Испания
Година: 2005-
Жанрове: Комедии

Режисьор: Fernando Gonzalez Molina

В ролите: Пако Тоус, Адриана Озорес, Пепон Нието, Уго Силва и др.

"Paco's Men": Централният персонаж в сериала е главен инспектор Пако Миранда, който е отдаден на професията си, но трудно се справя с критични ситуации. Негови партньори са Мариано, все още тъгуващ по приятелката си, с която са разделени от две години, и Лукас- подражаващ на ченгетата от американските филми. Тези трима особняци са страхотно забавен екип, но са далеч от представата за истински ченгета. На пръв поглед всеки би се запитал защо са избрали точно тази професия, като са готови да избягат дори от едно куче. Да не говорим, че те полагат неимоверни усилия, за да запаметят полицейската терминология като "Ръцете горе". Първият случай, пред който са изправени, е обир на банка, но те така и неосъзнават, че пред очите им се разиграва подобна ситуация. След провала не само заплатите им са драстично орязани, но и тримата са пренасочени към една от най-опасните и неприятни зони на Мадрид, която се ръководи от доведения баща на Пако - Сеньор Лоренцо.


Los Hombres de Paco/Хората на Пако Los-hombres-de-paco-7a-temporrada-6
Епизодите в Замунда.


Последната промяна е направена от melrose на Съб 1 Май 2010 - 19:03; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Los Hombres de Paco/Хората на Пако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Los Hombres de Paco/Хората на Пако   Los Hombres de Paco/Хората на Пако I_icon_minitimeЧет 29 Апр 2010 - 17:56

Поздравления за темата, Нони. За сериала - нарежда се в класацията ми за най - добрите сериали на всички времена. Просто е уникален - първо, защото е европейско производство, второ - защото героите са невероятни, и трето - защото сигурно няма сериал, заради който да съм плакала толкова и да съм се смяла толкова много.
Сара и Лукас са една от любимите ми екранни двойки (въпреки че не са двойка през цялото време). Пако и Мариано - е, няма как да са по - големи идиоти. И всички, от комисаря до чиновника в полицията, като започнат да използват изрази като puta madre или mis santisimos cojones, просто ме застрелват отвсякъде. Много ми беше гадно, като убиха Берни. Бернарда и Лола също бяха супер комбина - смахнати до немай къде. Глупчовците от управлението няма смисъл да ги коментирам - те са номер едно по измислени тъпотии за единица време. И въпреки всичко опре ли до чисто човешки взаимоотношения - всички държат на близките си. Ето затова харесвам героите и целия сериал. Имам още серии за гледане, но всеки ден по малко, за да ми е сладко.
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Los Hombres de Paco/Хората на Пако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Los Hombres de Paco/Хората на Пако   Los Hombres de Paco/Хората на Пако I_icon_minitimeПет 30 Апр 2010 - 2:19

Мел, съгласна съм с теб. Уникален сериал! Гледах го предната вечер за 1 път и набързо изгълтах 1 и 2 сезон. Надявам се от AXN Crime да пуснат всичките сезони.
Уникално забавни са. Любим момент ми е, когато прегазиха и пекоха наркотика. Пълни идиоти. И хумора не е дебелашки, има си от всичко. Малко драма, малко романтика (Сара и Лукас рулират), малко екшън и мнооого смях. Испанците знаят що е това сериал. А да не говорим, че Уго си ми е слабост! Haha!
Върнете се в началото Go down
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Los Hombres de Paco/Хората на Пако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Los Hombres de Paco/Хората на Пако   Los Hombres de Paco/Хората на Пако I_icon_minitimeСъб 8 Май 2010 - 22:55

Този сериал го обожавам! Гледам го откакто започнаха да го дават по AXN. Всички сезони до четвъртия съм ги гледала поне два-три пъти. Няма да ми омръзне. Толкова са ми смешни. Haha! Много са ми забавни, когато започнат да си измислят несъществуващи неща и оплитат случаите още повече.
Сара и Лукас са ми любимци. Двамата са толкова добър екип, че просто надминават всички полицаи от управлението.
Нататък съм съгласна с Мел и Нони. Те се изразиха напълно ясно за сериала и аз няма нужда да се повтарям.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Los Hombres de Paco/Хората на Пако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Los Hombres de Paco/Хората на Пако   Los Hombres de Paco/Хората на Пако I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Los Hombres de Paco/Хората на Пако
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: