Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Glee/Веселие

Go down 
+15
sisistoeva
b1skv1tka
Chocolate
shadowkiss
mstrovila
emii.x
Nightmare_Girl
albenii
renito0o0o
moni794
Melrose
Nessie
sayonara
j.Foxx
azsamkalina
19 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
azsamkalina

azsamkalina


Брой мнения : 486
Join date : 13.02.2009
Age : 28
Местожителство : sofia

Glee/Веселие Empty
ПисанеЗаглавие: Glee/Веселие   Glee/Веселие I_icon_minitimeПон 10 Май 2010 - 19:01

Glee/Веселие P180tr1h5rlvf1j8ac6d10vb1gdr4

Glee е Американски комедиен-драма сериал, който се смята и също в жанр мюзикъл. Излъчва се по Fox в Амриканските Щати. Фокусира вниманието ни върху гимназиален клуб за музика наречен "Нови посоки" в гимназията Уилям Маккинли в Лима, Охайо. Пилотният епизод на шоуто беше пуснат след American Idol на Май 19, 2009 и първият сезон започна да се се излъчва на Септември 9, 2009.

В серала оптимистичният гимназиален учител Уил Шустър (Матю Морисън) ще се опита да възроди училищния хор и да вдъхнови група от млади таланти да се представят добре на гимназиалният конкурс.Единствената надежда на Уил са двата истински таланта на групата Рейчъл Бери и Фин Хъдсън, който обаче е и куотърбек в училищният отбор по футбол, нещо което ще му създаде допълнителни проблеми със съотборниците му.

За момента сериалът още излъчва първия си сезон, но вече е подписан договор за снимането на втори сезон.

Актьорите:
Dianna Agron
Chris Colfer
Jayma Mays
Lea Michele
Cory Monteith
Matthew Morrison
Върнете се в началото Go down
j.Foxx




Брой мнения : 441
Join date : 03.03.2009

Glee/Веселие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Glee/Веселие   Glee/Веселие I_icon_minitimeНед 11 Юли 2010 - 16:45

Обожавам Glee !
Всичките песни, които изпълняват са невероятни.
А Рейчъл Бери... гласът и винаги ме оставя без дъх.
Върнете се в началото Go down
sayonara

sayonara


Брой мнения : 2175
Join date : 14.03.2009
Местожителство : Where the wild roses grow..

Glee/Веселие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Glee/Веселие   Glee/Веселие I_icon_minitimeНед 11 Юли 2010 - 18:57

Абе, за Рейчъл не знам, ама учителя им - Уил е ебаси и пича!
Не стига че пее страхотно, ами и танцува страхотно!Много ме радва.
Колкото до Рейчъл, да може би, тя след Уил пее най-добре.
Фил пък е супр голям малоумник и има супер гейски глас.
Пък ми е любимец, и макар и той да е малоумник, поне си има своите моменти и не изглежда като олигофрен.
Сю е пич, много ме радва, макар да е доста злобна.
Джеси ме радва, макар и той да няма кой знае колко мъжки глас, бо пък със Рейчъл стават страшен дует.Ии да, забавен сериал, със хубава музика.
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Glee/Веселие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Glee/Веселие   Glee/Веселие I_icon_minitimeВто 27 Юли 2010 - 21:32

тъкмо завърших първи сезон и съм очарована от филмчето. Пародията на всичките тия тийн драми, кърти отвсякъде и съм се смяла като луда на всичките им лафове. Много добри идеи за "лицата" на образите. Наистина добре свършена работа.
а За музиката.. тука вече няма как да не кажа: СТРАХОТНА!
настръхвах на почти всяко изпълнение, а няколко от тях ме разплакаха искрено.. просто прекрасни песни, страхотни изпълнение, невероятни гласове.
Образите ако тръгна да ги пиша ще ми се изтъркат пръстите ;дд
Сю - гадната кучка, кяото се оказа с меко сърце.. накрая на последния епизод ме разчувства тя ;д
Уил - сладур, невероятъен таньор и певец
остатъка то групата разбиват отвсякъде по един или друг начин ;д
Бритни ми е любимка ;дд - тъпа та дрънка ;дд
а Рейчъл и Мерседес.. боже, ако им имах гласовете... <333

таа.. да, влюбена съм в екипа и се андявам да има още много от тях ^^

p.s.: само да кажа: ако някой иска песните от филма: имам ги почти всичките на МП3-ки ^^
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Glee/Веселие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Glee/Веселие   Glee/Веселие I_icon_minitimeСря 1 Сеп 2010 - 23:08

За началото а втори сезон намерих само това :

Season 2, Episode 1: Audition
Original Air Date—21 September 2010
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Glee/Веселие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Glee/Веселие   Glee/Веселие I_icon_minitimeСря 1 Сеп 2010 - 23:38

Това е единствения сериал, който ме кефи и дразни едновременно. Мразя кавърите, но поднесени така много радват. Нямам търпение за новия сезон.
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Glee/Веселие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Glee/Веселие   Glee/Веселие I_icon_minitimeСря 22 Сеп 2010 - 4:53

Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Glee/Веселие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Glee/Веселие   Glee/Веселие I_icon_minitimeСря 22 Сеп 2010 - 15:54

файнълиии!!!!!
до преди малко нямах нет и се изяждах, че не мога да си го дръпна.. ама сега всичко е наред ^^
охх този сезон ще бъде още по-откачен и от предишния. наистина нямам търпение да видя какви песни ще подбират и какво ще мъдрят. Но едно е ясно: ще бъде мнооогоо glee сезон! ;дд In Love love
Върнете се в началото Go down
moni794




Брой мнения : 969
Join date : 26.01.2009
Age : 29
Местожителство : Варна

Glee/Веселие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Glee/Веселие   Glee/Веселие I_icon_minitimeПон 27 Сеп 2010 - 22:29

Епизода беше много хубав. Много се зарадвах на моерните песни, поне този път почти всички ги знаех и бяха изпяти много добре, което още повече ми хареса. Определено ще е хубав сезон. Smile
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Glee/Веселие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Glee/Веселие   Glee/Веселие I_icon_minitimeПон 27 Сеп 2010 - 23:31

и така лейдиисс, оказва се, че вторият епизод ще бъде посветен не на кой да е, а на БРИТНИ СПИЪРС! ;дд
и така с мойте неголеми познания за търсене, успях да изнамеря някое е друго промо ;д енджой ;р


Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Glee/Веселие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Glee/Веселие   Glee/Веселие I_icon_minitimeСря 29 Сеп 2010 - 4:48

Върнете се в началото Go down
renito0o0o

renito0o0o


Брой мнения : 435
Join date : 02.09.2009
Age : 30
Местожителство : В импалата

Glee/Веселие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Glee/Веселие   Glee/Веселие I_icon_minitimeСря 10 Ное 2010 - 21:28

Сериалчето е суперр flower Изгледах първи сезон за един ден, и сега нямам търпение всяка седмица да идва срядата и да си тегля новите сериййки. Отначало трябва да призная, че героинята на Лия Мишел (Рейчъл) адски много ме дразнеше, но в последствие започна да ми допада. Фин и Пък са супер яките, Мерседес е много сладка, и обожавам Кърт!! А господин Шустър дори няма да го коментирам..It wasn't me Сю Силвестър много ме радва - някаква такава злобна за пред другите, а със сестра си е невероятна.. Разплаках се първият път когато я показаха.

Страшно много ми хареса последната серия - беше добре направена, избора на песните е много добър, а и самия сюжет на епизода си беше супер. А относно Кърт... Просто бях в шок!! Haha!
Както и да е, сериала наистина е много добър, препоръчвам го на всички, които обожават музиката и тийн сериалите.
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com/
albenii

albenii


Брой мнения : 48
Join date : 22.07.2010
Age : 28

Glee/Веселие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Glee/Веселие   Glee/Веселие I_icon_minitimeВто 21 Дек 2010 - 12:23

Леле, колко съм се смяла на този сериал ии.. колко пъти съм гледала един и същ епизод .. jumping happily Просто е невероятен~!
Върнете се в началото Go down
Nightmare_Girl

Nightmare_Girl


Брой мнения : 37
Join date : 02.03.2011
Age : 28
Местожителство : Vampireville

Glee/Веселие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Glee/Веселие   Glee/Веселие I_icon_minitimeЧет 31 Мар 2011 - 0:38

Unique ! Гледайте няма да съжалявате ! excited
Върнете се в началото Go down
emii.x

emii.x


Брой мнения : 52
Join date : 04.04.2011
Age : 30
Местожителство : Nowhere.

Glee/Веселие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Glee/Веселие   Glee/Веселие I_icon_minitimeЧет 7 Апр 2011 - 20:09

Свежо сериалче Glee/Веселие 712967
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Glee/Веселие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Glee/Веселие   Glee/Веселие I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Glee/Веселие
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: