Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър

Go down 
+22
qn4eto1234
Мейси
did80
LisaEl
Little Dhampir1000
Mockingjay
juleto_98
sisi_2007
cold_lady_
vasi738
hristozia_85
magdalasf
mamamia
Nightmare_Girl
angelsg
mai4eto666
djudjka
ShiVeR
Beta
renito0o0o
jalice
Artemis
26 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Artemis

Artemis


Брой мнения : 1494
Join date : 19.06.2009
Местожителство : Rainbow Country

"Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър   "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър I_icon_minitimeВто 15 Юни 2010 - 22:35

Така изглежда новата корица на новоизлязлата книга на Стефани Майър. Стефани Майър започва тази история отдавана. Далеч преди четирите романа от поредицата „Здрач“ да се превърнат в световен феномен. „Тогава редактирах „Затъмнение“ и бях потопена изцяло в моя вампирски свят – разказва тя. – Мислех много за новородените вампири, представяйки си тяхната страна на историята. Започнах да пиша от гледната точка на Бри за тези последни дни и за това какво е да си новороден.“ Днес този текст се превръща в самостоятелна книга, друга гледна точка към невероятния свят на „Здрач“.

Е, какво смятате? Искате ли да я прочетете? Интересна ли ще е според вас? Бихте ли си я купили?
Върнете се в началото Go down
jalice

jalice


Брой мнения : 186
Join date : 06.06.2010
Age : 27

"Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър   "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър I_icon_minitimeСря 23 Юни 2010 - 13:07

аз лично смятам да си я купя! тя вече е по магазините и само да се прибера в къщи, и е моя Haha!
Върнете се в началото Go down
renito0o0o

renito0o0o


Брой мнения : 435
Join date : 02.09.2009
Age : 30
Местожителство : В импалата

"Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър   "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър I_icon_minitimeПет 2 Юли 2010 - 18:32

Аз лично си я купих и не съжалявам. Книжката е наиситна увлекателна, а и ми беше интересно да видя света на Стефани, през очите на друг вампир освен на Бела и Едуард.
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com/
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

"Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър   "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър I_icon_minitimeВто 28 Сеп 2010 - 20:03

Книжката е наистина хубава.Бях позабравила стила "Здрач" и тази книжка ми помогна онази тръпка отново да мине през мен.Увлекателна е,интересна,наистина разкрива неща,които не биха ми минали и през ум,че са се случили.Любовните нюанси присъстват.Героите са толкова сладки и милички,че няма как да не те докоснат.Развръзката е трагична,както се досещате.А ако до този момент съм имала някакви симпатии към Волтури,то след тази книга няма и помен от това чувство.
Върнете се в началото Go down
ShiVeR

ShiVeR


Брой мнения : 13
Join date : 06.05.2010

"Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър   "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър I_icon_minitimeВто 28 Сеп 2010 - 20:08

Nansi написа:
Книжката е наистина хубава.Бях позабравила стила "Здрач" и тази книжка ми помогна онази тръпка отново да мине през мен.Увлекателна е,интересна,наистина разкрива неща,които не биха ми минали и през ум,че са се случили.Любовните нюанси присъстват.Героите са толкова сладки и милички,че няма как да не те докоснат.Развръзката е трагична,както се досещате.А ако до този момент съм имала някакви симпатии към Волтури,то след тази книга няма и помен от това чувство.
Мисля,че няма смисъл да пиша същия коментар.. "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър 660845
Върнете се в началото Go down
djudjka

djudjka


Брой мнения : 71
Join date : 04.08.2010
Местожителство : Плевен

"Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър   "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър I_icon_minitimeЧет 23 Дек 2010 - 19:56

Напълно в стила "Здрач" !!! In Love
Любимия ми момент е на поляната, когато Бри за пръв път вижда Бела. Like a Star @ heaven

"Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър Breetannersidepic


Последната промяна е направена от djudjka на Пет 4 Фев 2011 - 14:57; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
mai4eto666

mai4eto666


Брой мнения : 49
Join date : 20.09.2010
Age : 41

"Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър   "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър I_icon_minitimeСря 5 Яну 2011 - 15:28

Току що я прочетох и направо ми се прииска да се прибера в къщи и да прочета Здрач,Новолуние,Затъмнение и Зазоряване на един дъх!Хубава е,връща отново при Бела и Едуард In Love
Върнете се в началото Go down
angelsg

angelsg


Брой мнения : 47
Join date : 06.01.2011

"Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър   "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър I_icon_minitimeВто 25 Яну 2011 - 21:36

Можеше и по-зле, но това не е оправдание
Върнете се в началото Go down
Nightmare_Girl

Nightmare_Girl


Брой мнения : 37
Join date : 02.03.2011
Age : 28
Местожителство : Vampireville

"Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър   "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър I_icon_minitimeСря 30 Мар 2011 - 23:32

Вече я прочетох ! Тъкмо бях позабравила Здрач и бум ! Отново се връщам кам страхотните вампири ! Bravo
Върнете се в началото Go down
mamamia




Брой мнения : 59
Join date : 15.03.2010

"Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър   "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър I_icon_minitimeСъб 2 Апр 2011 - 22:19

Веднага, след като книгата се появи на български език по нашите книжарници, си я купих и я прочетох. Не бих могла да кажа, че това се е случило на "един дъх", но може би на "два - три". Стилът е същият, историята е интересна, но останах с впечатлението, че чета резюме или по - скоро конспект на текста. Липсва дълбочина в изображението. Все още си мечтая за завършването на "Среднощно слънце"...
Върнете се в началото Go down
magdalasf




Брой мнения : 44
Join date : 04.05.2010
Age : 39
Местожителство : София

"Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър   "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър I_icon_minitimeНед 3 Апр 2011 - 16:55

Хареса ми книжлето,беше ми интересно да видя историята от друга гледна точка Smile
Върнете се в началото Go down
hristozia_85




Брой мнения : 42
Join date : 22.11.2010
Age : 39
Местожителство : Sofia

"Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър   "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър I_icon_minitimeСря 4 Май 2011 - 13:29

Книжката е наиситна увлекателна
Върнете се в началото Go down
vasi738

vasi738


Брой мнения : 41
Join date : 14.08.2011

"Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър   "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър I_icon_minitimeСря 17 Авг 2011 - 11:44

Дам Стефани Майер отново ме оЧарова – мн разлиЧна гледна тоЧка ,но определено ми хареса 


Последната промяна е направена от Alice Cullen на Сря 17 Авг 2011 - 12:35; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : 4 НЕ Е буква!)
Върнете се в началото Go down
cold_lady_

cold_lady_


Брой мнения : 76
Join date : 11.09.2011
Местожителство : София

"Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър   "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър I_icon_minitimeНед 11 Сеп 2011 - 11:48

Имам и тази книга на книжен вариант. Беше ми подарен като средство за примирие между /най - вероятно незайно за Стефани/ мен и авторката на "Здрач". Не бях очарована от представата `и за вампири, но тази книга ми хареса ужасно много. Показва висок стил на писане с много хубава идея за сюжет. Хареса ми.
Върнете се в началото Go down
sisi_2007

sisi_2007


Брой мнения : 45
Join date : 07.06.2010
Age : 33
Местожителство : пловдив

"Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър   "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър I_icon_minitimeНед 18 Сеп 2011 - 16:41

На мен ми допадна книгата.Хресва ми как са я направили с твърди корици.Като малък дневник е.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър   "Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"Краткият втори живот на Бри Танър" Стефани Майър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Стефани Майър
» Life/До живот

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: