Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини

Go down 
+67
Adi81adi81
ally
delfin4e89
allbena
bloom_f
papazova
evani
Русалка
tanqdimi
Lioness
emotion
kasiljs
darkbloom
jaki_ts1
polipipi
juliana86
Ivanova92
pri955
Pale_Doll
Spunk
lovesick_94
juleto_98
krisence
sisi_2007
lea6
cold_lady_
sisistoeva
b1skv1tka
mortisha
morganvil_97
...beyond the sunrise...
Aleks
vlado
fanfantasy_
ronnie178
mim4ity
GerryBass
harabelka
shadowkiss
ajvi
Melrose
Nightmare_Girl
nadiaali
dEs
lica
breaking_dawn_fan
silviya_borisso
chochii
Розабел Хелтън
guokowa
dreaM
rainetoo_96
elito_4471
lovee_
happylove
immortalfromhell
Aphrodite
elementamon
Never surrender^
wentlee
twilightgirl
Eyes on Fire
chirsi
elifk
moni794
selene
Peyton*
71 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
jaki_ts1




Брой мнения : 35
Join date : 08.08.2012

Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: лва   Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 I_icon_minitimeЧет 9 Авг 2012 - 12:13

Много готин сериал, следя го от както започна да излиза и продължавам. Smile
Върнете се в началото Go down
darkbloom




Брой мнения : 16
Join date : 28.08.2012

Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 I_icon_minitimeВто 28 Авг 2012 - 15:50

Страхотен сериал!!! един от любимите ми In Love
Върнете се в началото Go down
kasiljs




Брой мнения : 40
Join date : 11.12.2012

Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 I_icon_minitimeВто 25 Дек 2012 - 20:05

На мен не ми харесва този сериал
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 I_icon_minitimeЧет 3 Окт 2013 - 13:56

След като изгледах първата серия от първи сезон, бях потресена. Много ми хареса и започнах да следя сериала с голям интерес. След втори сезон, обаче, нещата тръгнаха на зле... Вече направо нямам нерви да го гледам. Актрисата, която играе Хана, е толкова бездарна, че е болезнено да се гледа. Репликите станаха скучни, банални, действията на героините стават все по-тъпи с всеки сезон... само крещя срещу екрана, като гледам. Общо взето за мен сериалът стана една голяма бозичка и ако не беше любопитството ми да разбера кой е А., щях отдавна да съм го спряла...
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 I_icon_minitimeЧет 3 Окт 2013 - 15:05

Много сполучлива екранизация. Заради сериала прочетох първата книга, после се отказах, защото ми разваляше кефа от сериала. Много неочаквано завърши летният финал.. с Езра. Нямам търпение за 2014-та. Smile
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 I_icon_minitimeПет 4 Окт 2013 - 18:06

Все още съм само до втори сезон, но определено се нареди сред любимите ми.
Момичетата са до една красиви, и винаги с тоооолкова яки дрехи и прически, особено Ария.
Тя и Хана са ми любимки.
Много е интересен сериала. Има напрежение. Има смях. Има емоции. Има заблуди, както и мистерия. Определено ще си продължавам да го следя.
Върнете се в началото Go down
tanqdimi

tanqdimi


Брой мнения : 16
Join date : 23.07.2010
Age : 44
Местожителство : варна

Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 I_icon_minitimeВто 8 Окт 2013 - 10:48

само не разбрах защо са толкова малко серии този сезон и защо такава голяма почивка си правят,особено след като ни показаха предполагаемия А-Езра,знаех си че е прекалено идеален,единствения когото не заподозряха
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 I_icon_minitimeВто 8 Окт 2013 - 17:12

tanqdimi, винаги има такава почивка. Нарича се летен финал, ще има по традиция епизод за Хелоуин (22.10.) и зимната премиера (т.е. остатъка от сериала) ще започне януари месец.
Върнете се в началото Go down
tanqdimi

tanqdimi


Брой мнения : 16
Join date : 23.07.2010
Age : 44
Местожителство : варна

Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 I_icon_minitimeСря 9 Окт 2013 - 9:20

Благодаря за отговора, нямам търпение да започне, много го удължиха.
Върнете се в началото Go down
Русалка

Русалка


Брой мнения : 98
Join date : 27.10.2013
Age : 29
Местожителство : Сеул, Южна Корея

Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 I_icon_minitimeНед 27 Окт 2013 - 20:49

Гледала съм само първия сезон, който не беше лош, но не ме накара да продължа нататък.
Върнете се в началото Go down
evani

evani


Брой мнения : 53
Join date : 12.11.2013
Age : 24
Местожителство : Някаде из облаците...

Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 I_icon_minitimeВто 12 Ное 2013 - 17:42

Наистина много интересно сериалче. Малко ме изненада че ми хареса, защото няма никакви свръхестествени елементи, но за сметка на това мистерията и напрежението предизвикано от ,,А'' просто те кара да мислиш само за това което ще стане по нататък(което не е никак добре ако ти престои някое контролно) и колкото и да се опитваш да предскажеш какво ще се случи те винаги ти сервират нещо колото и неочаквано толкова и забележително близко до ума и напълно логично, карайки те да задаваш въпроса ,, Как по-дяволите на се сетих за това по рано?!''

накратко-не е за изпускане
Върнете се в началото Go down
papazova

papazova


Брой мнения : 82
Join date : 16.11.2013
Age : 35

Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 I_icon_minitimeСъб 16 Ное 2013 - 15:03

Интересен е сериала, но с всеки следващ епизод ми се иска да разбия монитора! Може ли да са толкова тъпи, да не комуникират помежду си и да нямат елементарно доверие на АБСОЛЮТНО никого?!
Върнете се в началото Go down
bloom_f




Брой мнения : 15
Join date : 20.07.2010

Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 I_icon_minitimeСря 20 Ное 2013 - 11:50

Не знам дали сте видели но почна един сериал с Кейлъб и мацката от последния епизод,който излъчиха на Pretty L.L. Казва се Ravenswood ,ако някой иска да го види ,не е хич лош.
Върнете се в началото Go down
allbena




Брой мнения : 16
Join date : 02.09.2010

Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 I_icon_minitimeЧет 26 Дек 2013 - 18:49

Чакам с нетърпение всяка нова серия, много хубаво сериалче.
Върнете се в началото Go down
delfin4e89




Брой мнения : 16
Join date : 05.01.2014
Age : 34
Местожителство : Варна

Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 I_icon_minitimeНед 5 Яну 2014 - 21:40

Здравейте. Аз съм един запален фен на почти всички сериали. Малки сладки лъжкини е от тях . Но страшно съм разочарована от Езра и факта, че той е лошия герой. Той и Ария бяха една от любимите ми двойки. Все пак всяко момиче си е мечтало за учителя си, а тя сбъдна тази мечта.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини   Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Pretty Little Liars/Малки сладки лъжкини
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: