Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Nickelback

Go down 
+29
a_beni
darkness_angel
djuli
Chocolate
Cveti Ognqnova
voice_of_heaven
azsamkalina
MaץheM
renito0o0o
twilightgirl
llxshadowxll
Rainbow
vampire bride
lululu
presy
Lavender
gal4eto9052
lady_abadon
twilighttt
LegolasGreenleaf
zefira
Lucy
Six Feet Under The Stars
Spunk
twilight_i94
Искра
no7alone
rozi_bj
xxjust_-_mexx
33 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
lululu

lululu


Брой мнения : 161
Join date : 18.02.2009
Age : 29
Местожителство : Varna, Bulgaria

Nickelback - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Nickelback - Page 2 I_icon_minitimeСря 19 Авг 2009 - 2:35

Любимата ми група!!! Невероятни са, нямат една лоша песен!
Как разбрах за тях... сестра ми си беше свалила последния им албум и ми каза, че може да ми хареса.. и беше права!! Докато слушах втората песен, вече си свалях дискографията им! Любими песни са ми Rockstar, Photograph, If everyone cared, If today was your last day, Someday, Gotta be somebody, This afternoon, Animals, Fight for all the wrong reasons, Never again ... ... ...
Напоследък почти непрекъснато слушам радиото им - All Nickelback ( http://www.aolradioblog.com/2009/07/22/all-nickelback-new-radio-station/ ) и обожавам всяка една песен!
Върнете се в началото Go down
vampire bride

vampire bride


Брой мнения : 177
Join date : 06.04.2009
Age : 31
Местожителство : Tampеre, Finnland

Nickelback - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Nickelback - Page 2 I_icon_minitimeПон 24 Авг 2009 - 10:31

Не са ми най-любимата група, но имат хубви песни. Smile Любими са ми: Gotta Be Somebody, Rockstar. Вокалът има много хубав тембър...
Върнете се в началото Go down
Rainbow




Брой мнения : 822
Join date : 16.04.2009
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Nickelback - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Nickelback - Page 2 I_icon_minitimeНед 30 Авг 2009 - 19:03

Мисля, че не съм писала в тая тема, така че реших да драсна един коментар набързо.

Не зная дали и други споделят мнението ми, но нещо в самото звучене на групата им придава...оригиналност. Текстовете на песните им са страхотни, даже някои са много прочувствени. Гласът на Чад звучи страхотно на фона на музиката. Невеорятна група! Каквото и да напиша, няма да стигне, за да изрази колко добри са.

Иначе любимите ми песни са: Far away, Hare without you, Gotta be somebody, S.E.X.
Върнете се в началото Go down
llxshadowxll

llxshadowxll


Брой мнения : 117
Join date : 04.09.2009

Nickelback - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Nickelback - Page 2 I_icon_minitimeСъб 5 Сеп 2009 - 12:59

По едно време ми бяха любима група.. сега просто им се кефя.. не че не ги харесвам, но имам друга любима. Имат хубави песни. Има нещо различно в тях за мен... може би настроението от песните им, които ми придават. Но.. хубави са - няма спор. Smile
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Nickelback - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Nickelback - Page 2 I_icon_minitimeСъб 5 Сеп 2009 - 13:48

Не ги слушам много,но ще ги запомня с една песен - Hero.
Върнете се в началото Go down
renito0o0o

renito0o0o


Брой мнения : 435
Join date : 02.09.2009
Age : 30
Местожителство : В импалата

Nickelback - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Nickelback - Page 2 I_icon_minitimeНед 18 Окт 2009 - 14:49

Ами сестра ми им е по-голяма фенка от мен, но мисля, че мен ме запали. Мисля да прегледам дискографията им. А иначе песните, които слушам са Hero, How you remind me, Far Away, Do this anymore и Savin me.

Вокалистът им има невероятен глас In Love


Последната промяна е направена от renito0o0o на Пет 23 Окт 2009 - 19:44; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com/
MaץheM




Брой мнения : 2630
Join date : 22.01.2009
Местожителство : Cold Sun..

Nickelback - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Nickelback - Page 2 I_icon_minitimeПет 23 Окт 2009 - 9:35

Nickelback са страхотни. Не са някаква лигава, мелодраматична група, но същевременно лириките им са толкова чувствени.. толкова заредени. Гласът на вокала от друга страна е с много опияняващо, приятно за слушане звучене, леко дрезгав.. страхотен за такъв стил музика. Страшно ги харесвам, сред любимите са ми а от цялата им дискография, която имам няма нещо, което да не ми е харесало. За тях разбрах покрай нашумялата песен Photograph (:
Любимите ми техни песни са 1) Far Away, 2) Savin' Me, 3) If Everyone Cared. Първите две песни са много магични а и ми напомнят дадени етапи от живота ми. Първата е страхотна, аз.. не мога да я опиша просто.. свързвам я с единственият път, когато действително съм била увлечена така сериозно по момче, за целият този период от живота ми след това и изобщо с мои си неща и мога да кажа, че ми е твърдо сред любимите песни. Втората също така свързвам с Бягство от затвора и винаги се сещам за това, когато я чуя и ми е много свидна песнвичка. Третата е със супер смисленото и вярно значение и няма как да не фигурира. Разбира се харесвам и Hero, How you remind me, S.E.X. etc..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Pinacoladaa
azsamkalina

azsamkalina


Брой мнения : 486
Join date : 13.02.2009
Age : 28
Местожителство : sofia

Nickelback - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Nickelback - Page 2 I_icon_minitimeВто 17 Ное 2009 - 21:44

Ооо Боже Мой! Аз не съм писала в тази тема или на мен така просто ми се привижда?! Прсто позор от моя страна.

По тази група се замалих някъде към средата на 2008 година. Или по друго казано - миналото лято Smile. Имат просто невероятни песни. Текстовете са много силни (не всичко де но повечето). Даже съм плакала като бебе на photograph. Обикновено чувам за някоя група, слушам я няколко дена може и седмица, но просто Nickelback още ме вълнуват. Когато чуя нещо за тях веднага регирам с желанието да нуча още нещичко отгоре за тях. Те не свирят просто комерсиалния рок, който да се слушка там колкото да си спечелят някви прилини парички. Просто те правя една много качествена музика и от страна на мелодия и на текст. Вече забелязвам как малко по малко все повече хора запояват да им стват фенове. Помня как към края на лятото на 6ти клас когато ги слушах и всички ме питаха кои са тези. Към края на 7ми клас вече доста голяма част от класа зарибих по тях. Сега като се преместих в ново училище и забелязвам как моята любима група е станала мнооого известна.

Любимите ми песни на тази група може да се каже, че си ги харесвам повече заради текста. Ще кажа само малко, защото аз почти всички ги обожавам. If everyone cared; animal; far away; savin me; photpgraph; rockstar; how you remind me; sex; something in your mouth. In Love
Върнете се в началото Go down
voice_of_heaven




Брой мнения : 542
Join date : 27.06.2009
Age : 30
Местожителство : плевен

Nickelback - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Nickelback - Page 2 I_icon_minitimeПет 15 Яну 2010 - 15:51

Nickelback са уникални, потвърдили се през годините като една от най-успешните поп-рок групи в сърцата на много хора. Началото им е гръмотевично: чисто рок звучене, с мн0го енергия и хъс. По-късно, в последните години, започват да смесват чистокръвния си рок, с по-меко, поп звучене.
Изключително успешна група, с мн0го хитове и запомнящи се песни!!! Обожавам ги! Винаги ще ме радват!
Върнете се в началото Go down
Cveti Ognqnova




Брой мнения : 458
Join date : 26.05.2010
Age : 27
Местожителство : The world of sorrow...

Nickelback - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Nickelback - Page 2 I_icon_minitimeСъб 19 Юни 2010 - 15:14

Дам , втората ми любима банда , а любимата ми песен е Far Away Cute
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Nickelback - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Nickelback - Page 2 I_icon_minitimeНед 10 Окт 2010 - 11:45

Една от любимите ми групи.
Точно моят вкус музика.
Hero ми е любимата тяхна песен.
Страхотна музика правят, слушам си ги с кеф.
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
djuli




Брой мнения : 35
Join date : 09.08.2010

Nickelback - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Nickelback - Page 2 I_icon_minitimeСъб 11 Дек 2010 - 19:44

Аз сама разбрах за тях, аз си ги намерих някъде... не помня вече. Имат страшни песни просто, особено How you remind me, Far away, Someday, If everyone cared, и моята най-най-любима - Animals ... уникална е просто music music music
Върнете се в началото Go down
darkness_angel

darkness_angel


Брой мнения : 442
Join date : 20.10.2010
Age : 31
Местожителство : у нас ;)

Nickelback - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Nickelback - Page 2 I_icon_minitimeНед 12 Дек 2010 - 23:47

Много, много ги харесвам. Разбрах за тях от сестра си, естествено. Smile После чух саундтрака на "Спайдърмен" и ми харесаха, понеже Чад има много хубав и мелодичен глас. Любимите ми песни са "Far away", "Photograph" и "How You Remind Me" "Hero".
Върнете се в началото Go down
a_beni




Брой мнения : 42
Join date : 30.01.2009

Nickelback - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Nickelback - Page 2 I_icon_minitimeПет 24 Дек 2010 - 22:29

Великолепна група с много хубави песни!Едни от моите любима са Far away, If today was your last day, If everyone cared и Gotta be somebody Smile
Върнете се в началото Go down
sta_ny




Брой мнения : 40
Join date : 01.07.2010

Nickelback - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Nickelback - Page 2 I_icon_minitimeНед 9 Яну 2011 - 23:55

Засякох ги по някоя от музикалните телевизии с "How you remind me" от тогава тази песен ми е сред любимите, невероятни са.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Nickelback - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Nickelback   Nickelback - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Nickelback
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: