Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Sum 41 <33

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
gabie.xx

gabie.xx


Брой мнения : 110
Join date : 10.07.2010
Age : 27
Местожителство : Варна <3

Sum 41 <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Sum 41 <33   Sum 41 <33 I_icon_minitimeНед 25 Юли 2010 - 18:51

Sum 41
Sum 41 е рок група от Онтарио (Канада). Настоящите и вокали са Дерек Уибли, Кон МакКаслин и Стив Джокз.
През 1999г групата подписва с Island Records. От тогава до ден днешен бандата е издала четири албума. Най-успешният им е “All killer No filler”, който е станал три пъти платинен в Канада и един път в САЩ. Албумът става толкова успешен, защото в него е песента “Fat Lip”, която достига първо място в класацията за модерен рок и се превръща в най-успешната песен на групата. Песента „In Too Deep” от същия албум достига десета позиция в класацията.
Бандата е имала над триста концерта и е направила едно световно турне, което е продължила повече от година. Номинирани са седем пъти за наградите „Джуно” (канадската версия на наградите „Грами”). Също така три пъти са номинирани за Независимите Канадски Музикални Награди. През 2004г. Печелят Woodie Award. Групата се нарекла Sum 41, защото започнали да свирят 41 дни след началото на лятото. Отначало бандата се наричало Kaspir, но си сменят името за шоуто „Супернова” на 28 септември 1996.

Sum 41 <33 30wwfm0

Малко биография:

Sum 41 <33 Wbz9ev
Дерек Уибли е роден на 21 март 1980. Той е музикант и продуцент, но е известен като китарист, lead вокалист, текстописец и продуцент на Sum 41. Той е роден в Скарбороу (Онтарио) и отгледан от майка си Мишел. Местят се в Аякс (Онтарио), когато Дерек е на 12. След няколко години основава SUM 41. На 15 юли 2006 се оженва за Аврил Лавин в Монтесито (Калифорния). Дерек е бил в няколко банди преди да се запознае със Стив Джокз. Първата му група се наричала „The Powerful Young Hustlerz“- хип-хоп банда, която изпълнявала кавъри на N.W.A и The Beastie Boys. Дерек срещнал Стив в гимназията и станали добри приятели. Основали банда с името Kaspir. Събрали се с още няколко човека. Уибли станал вокалист, Марк Спиколък- басист, Дейв Бакш и Марк Костанцо- китаристи. След време изхвърлили Спиколък, защото създавал само неприятности. Костанцо пък напуснал, за да основе поп група. Тогава Дерек станал китарист. Тогава си сменили името от Kaspir на Sum 41. През 1999 Мак Каслин им станал басист.

Sum 41 <33 1fxwee
Джейсън Мак Каслин е роден на 3 септември 1980 в Торонто (Онтарио) и е известен под прякора “Конуса” („Cone”). Той е бас китарист и бек вокал за Sum 41. През февруари 1999 влиза в групата, като замества Спиколък. След един месец подписват с Isladnd Records. Джейсън започва да свири на китара на четиринадесет годишна възраст.

Sum 41 <33 2rop6vo
Стефан Джокз е роден на 23 Юли 1981 и е известен като барабанист за Sum 41. Има полски произход. Роден е в Аякс (Онтарио) и има по-голяма сестра – Джен. През 1993 среща бъдещия фронмен на Sum 41 – Дерек. Те основават групата. Оженва се за Джеси Мос през ноември 2008.
та какво мислите вие за групата, от кога ги слушате, коя е любимата ви тяхна песен и пр. Smile
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Sum 41 <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sum 41 <33   Sum 41 <33 I_icon_minitimeНед 25 Юли 2010 - 21:21

Готини са^^ Не са ми любима група просто защото не слушам пънк. Знам ги от времето когато ставах и си лягах с MTV. Доколкото знам фронтмена е женен за Аврил Лавин... Да, яки са, любими песни... Get Back, ама варианта с Ludacris, много е яка тая песен! Също и No Reason, естествено и Fat Lip... Не знам, може и още нещо да ми хареса, но не съм им слушала подробно дискографията.
Върнете се в началото Go down
Diane Knight

Diane Knight


Брой мнения : 42
Join date : 15.07.2010
Местожителство : The Middle of my Fantasy

Sum 41 <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sum 41 <33   Sum 41 <33 I_icon_minitimeНед 25 Юли 2010 - 23:35

На мен също не са ми любимци, но имат няколко хубави песни- Pieces, With me, Still Waiting, The Hell Song. Разнообразни са, но хармониите не са нещо особено. Smile
Върнете се в началото Go down
Caius's Huge Fan

Caius's Huge Fan


Брой мнения : 119
Join date : 04.09.2009
Age : 26
Местожителство : h3aveN...

Sum 41 <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sum 41 <33   Sum 41 <33 I_icon_minitimeНед 15 Авг 2010 - 19:24

Тези момчета са killers, в буквалния смисъл!!! Ако Надето не ме беше надъхала, нямаше да ги слушам, де It wasn't me . Но Walking disaster, Hell song, Fat lip, Welcome to hell са тоолкова невероятни... ВЪРХА СА!!!
Върнете се в началото Go down
stefani24

stefani24


Брой мнения : 52
Join date : 08.02.2009
Местожителство : софия

Sum 41 <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sum 41 <33   Sum 41 <33 I_icon_minitimeПон 15 Апр 2013 - 0:28

Страхотни песни имат!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Sum 41 <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sum 41 <33   Sum 41 <33 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Sum 41 <33
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: