Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Азиатско кино

Go down 
+22
elikoleva
tokki_power
the mortal vampire
polin4eto
kamity
mia_chan
sevinch_ahmedova
tarich
mstrovila
gali68
isi123
elena1916
moni794
nadiaali
Inkogniti22
asahe
silviya_borisso
chochii
mimS
lin
Melrose
sayonara
26 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
sevinch_ahmedova




Брой мнения : 46
Join date : 01.06.2011
Age : 41
Местожителство : Tutrakan

Азиатско кино - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: азиатско кино   Азиатско кино - Page 2 I_icon_minitimeСъб 4 Юни 2011 - 16:17

Гледала съм сичките филми на Джеки Чан и Джет Ли!
Върнете се в началото Go down
mia_chan

mia_chan


Брой мнения : 79
Join date : 16.06.2011
Age : 28

Азиатско кино - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Азиатско кино   Азиатско кино - Page 2 I_icon_minitimeПон 20 Юни 2011 - 22:34

Аниметата са по - яки, но и това сериалче си струва:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Режисьор : Yasuharu Ishii

В ролите : Mao Inoue , Jun Matsumoto , Shun Oguri , Shota Matsuda , Tsuyoshi Abe , Takayuki Takuma , Gregory Pekar

Държава : Япония

Година : 2005

Сезон : 1

Брой епизоди : 9

Времетраене : Около 45 минути на епизод

Резюме : Макино Цукуши е единствената бедна ученичка в гимназията Еитоку - училище за изключително богати и привилегировани деца. Случайно тя се сблъсква с най-влиятелната група момчета в училището, известна под името F4, което вгорчава нейния живот многократно. Но нейната силна воля й помага да устои на тормоза на съучениците й и с това тя успява да впечатли всички от групата F4, дори и самият главатар - Домьоджи Цукаса и да ги превърне от нейни врагове в приятели и дори нещо повече.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Режисьор : Yasuharu Ishii, Osamu Katayama

В ролите : Mao Inoue, Jun Matsumoto, Shun Oguri, Shota Matsuda, Tsuyoshi Abe, Takayuki Takuma, Gregory Pekar

Държава : Япония

Година : 2007

Брой епизоди : 11

Времетраене : Около 45 минути на епизод

Резюме : След заминаването на Домьоджи за Ню Йорк, Макино е загубила връзка с него. Останалите от F4 се опитват да помогнат на двамата да започнат там, откъдето свършиха (през 1 сезон), но Домьоджи вече не е същия човек. Изправена пред тази неочаквана промяна, Макино трябва да се пребори и с още едно голямо препятствие - намеренията на майката на Домьоджи да ожени сина си за богата наследница за благото на компанията. Отгоре на всичко, нещата се усложняват и от силните чувства на Руй към Макино. Предстоят интересни времена...

Краят е едно кратко филмче.
Върнете се в началото Go down
kamity

kamity


Брой мнения : 40
Join date : 04.09.2011
Age : 27
Местожителство : софия

Азиатско кино - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Азиатско кино   Азиатско кино - Page 2 I_icon_minitimeНед 1 Яну 2012 - 19:15

ОБОЖАВАМ азиатско кино.Започнах началото на лятото с корейския сериал "You are beautiful".От тогава се зарибих и постоянно гледам корейски и японски филми и сериали.Мисля,че вече почти няма сериял ,който да не съм изгледала.В азиатското кино има нещо невероятно.Нещо ,което откривам само там.Те просто са заредени с толкова любов и едновременно с това са толкова забавни.... love
Върнете се в началото Go down
polin4eto




Брой мнения : 22
Join date : 19.05.2011

Азиатско кино - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Азиатско кино   Азиатско кино - Page 2 I_icon_minitimeНед 13 Окт 2013 - 10:16

Харесвам много сериалите. В японските обожавам да гледам техниките които имат (телефони, таблети, компютри, роботи). Интересно ми е че не мога да видя нито един синеок или зеленоок актьор. Харесвам лъскавите прави коси на актрисите, но ненавиждам огромните бритони на мъжете. Драмите им са съсипващи, но има и много забавни. Имат много странен хумор, интересни ястия, изобщо струват си.
Върнете се в началото Go down
mia_chan

mia_chan


Брой мнения : 79
Join date : 16.06.2011
Age : 28

Азиатско кино - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Азиатско кино   Азиатско кино - Page 2 I_icon_minitimeПет 10 Яну 2014 - 1:16

Съгласна съм, че аниметата са по - яки, но има много прекресни азиатски сериали и филми. Първият който гледах беше правен по анимето Hana Yori Dango, така се казва и японската версия, но корейската версия е по - известна - Boys Over Flowers. Аз лично препоръчвам японската.
Върнете се в началото Go down
the mortal vampire

the mortal vampire


Брой мнения : 407
Join date : 14.02.2013
Age : 24

Азиатско кино - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Азиатско кино   Азиатско кино - Page 2 I_icon_minitimeПет 10 Яну 2014 - 13:19

Първоначално ми беше странно да гледам азиатски филми и сериали, но постепенно свикнах и ги харесвам много - особено корейските. Гледам естествено и анимета, то без тях на къде?  Haha! 
Върнете се в началото Go down
tokki_power

tokki_power


Брой мнения : 16
Join date : 09.02.2014
Age : 31
Местожителство : Hogwarts

Азиатско кино - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Азиатско кино   Азиатско кино - Page 2 I_icon_minitimeНед 9 Фев 2014 - 10:46

Обожавам азиатското кино , гледала съм страшно много особено корейски.
Моите предложения са                 


Man from the stars

[You must be registered and logged in to see this image.]

Страна:Южна Корея

Година:  2013 - 2014

Жанр: Фентъзи, Романтичен

Канал: SBS

Епизоди: 20

Режисьор: Jang Tae Yoo

Сценарист: Park Ji Eun



В главните роли:

Kim Soo Hyun като Do Min Joon

Jun Ji Hyun като Cheon Song Yi

Park Hae Jin като Lee Jae-kyeong

Yoo In Na като Yoo Se-Мi

Choi Min като Lee Whi-Kyung

Jo Seung-Hyun като Lee Whi-Kyung (young)



Сюжет: То Мин Джу е същество, дошло от друга планета на Земята по време на династия Чосон. След 400 години, той все още живее сред хората, без да е остарял нито ден. Удивителните му способности, сред които зрение и слух седем пъти по-силни от тези хората, са го превърнали в циник по отношение на земляните.


Докато един ден не попада на новата си съседка - известната актриса Чон Сонг Ми,

която ще го накара да се влюби в нея.


The Face Reader
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nae-kyung, the most skillful face reader in Joseon dynasty, was living in seclusion when he was offered a lucrative partnership by Yeon-hong, a Korean geisha. Nae-kyung accepts the proposal to read the faces of Yeon-hong’s guests only to get involved in a murder case. With his face reading skills, Nae-kyung successfully identifies the murderer and his skills are soon acknowledged by King Moonjong who orders him to identify the potential traitors who threaten his reign. However after the unexpected death of Moonjong, Nae-kyung is courted by Grand Prince Sooyang who yearns to become King himself by killing the young successor Danjong. Nae-kyung decides to keep his loyalty to the late King and help KIM Jong-seo protect the young King which forces him into the biggest power struggle in the history of the Joseon dynasty.
Върнете се в началото Go down
elikoleva




Брой мнения : 22
Join date : 14.06.2018

Азиатско кино - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Азиатско кино   Азиатско кино - Page 2 I_icon_minitimeПет 15 Юни 2018 - 17:27

Аз съм гледала няколко корейски сериала,не са лоши. На мен лично ми харесаха и издържах до края (много съм оставяла на половина) Emergency Couple,Fated to Love You,Oh My Venus, и любимия ми Moon Lovers.
Имам приятелка която гледа постоянно корейски сериали и като ми разказва за някои от тях,установих че са правени по япоска манга,която съм чела
Върнете се в началото Go down
Valverde




Брой мнения : 21
Join date : 08.07.2018
Age : 28

Азиатско кино - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Азиатско кино   Азиатско кино - Page 2 I_icon_minitimeНед 8 Юли 2018 - 21:44

Гледам азиатски филми и сериали от около 8 години.

Някои от любимите ми сериали, които съм ги гледала повече от два пъти:
Наследници на слънцето
Убий ме, излекувай ме
Дошъл от звездите
Лечителят
Два свята
Моето момиче
Принц на покрива
Аранг и Магистратът
Отговори от миналото


Върнете се в началото Go down
tio_tio@abv.bg

tio_tio@abv.bg


Брой мнения : 39
Join date : 21.08.2018
Местожителство : София

Азиатско кино - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Азиатско кино   Азиатско кино - Page 2 I_icon_minitimeВто 21 Авг 2018 - 12:50

Е, как първия ми азиатски филм беше "Манастира Шао Лин" (преди N-години в едно лятно кино)Haha! Общо взето са ми малко трудни типичните азиатски филми, ние сме далеч от техния бит и култура и по-трудно ги възприемаме. Аз съм почитател на фантаскика, фентъзита и приключения, а корейските филми на тази тема са с дълбок поглед над някоя тяхна легенда, дето трябва да я знаеш или филма ще те измъчи. "Ип Ман" е един доста добър и тъжен китайски филм, но обичам да го гледам пак и пак Smile
Върнете се в началото Go down
Julieta

Julieta


Брой мнения : 18
Join date : 08.02.2019

Азиатско кино - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Азиатско кино   Азиатско кино - Page 2 I_icon_minitimeПет 8 Фев 2019 - 19:19

Обожавам азиатското кино. От няколко години само това гледам. Най-вече следя сериалите от Южна Корея, Япония, Тайланд /последно време предимно от там/ и Тайван. Имам много любими сериали, и съм си ги свалила на външен хард диск и непрекъснато си ги гледам, според настроението ми.

Някои от любимите:

Потомци на слънцето, Лечителят, Наследниците, Добрият доктор, почти всички със Со Джи Соп,Зимната соната, Тайната градина и т.н. много са, няма как да ги изброя. Това са корейските.

Японски- почти всички сериали с Кимура Такуя, Ямашита Томохиса, Харума Миура и Огури Шин

Тайландски- сериалите с участието на Бари и Яя.
Върнете се в началото Go down
danityy97




Брой мнения : 16
Join date : 09.04.2020

Азиатско кино - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Азиатско кино   Азиатско кино - Page 2 I_icon_minitimeЧет 9 Апр 2020 - 22:33

Гледахте ли Паразит? Обра Оскарите, но на мен ми трябваха няколко опита, за да го докарам до край. Тоя филм е сбъркан, не знаеш какво се случва през цялото време. Не е лош, не... Но е странен...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Азиатско кино - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Азиатско кино   Азиатско кино - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Азиатско кино
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ходите ли на кино?
» Българското кино
» Кино въпросник, питЪнки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: