Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Тъмните пазители

Go down 
+26
Zulus
sss79
autovip
kris
mkrtchyam
juleto_98
mushmulkata
lili82
nestinarka
qnsssi
nilgyun
aranna
poli8009
harabelka
daki8
ajvi
venum
shadowkiss
silviya_borisso
brynetka
mir4eto97
lovee_
starokina
elinka
izityyy
twilight_i94
30 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Тъмните пазители Empty
ПисанеЗаглавие: Тъмните пазители   Тъмните пазители I_icon_minitimeСъб 18 Сеп 2010 - 20:01

Тъмните пазители Moonlighth

Цена: 11:99
Корица: Мека
Страници: 224

Издателска група "България" представя нова фентъзи сага за върколаци, в която почитателите на "Здрач" и "Новолуние" ще се влюбят!


„Готова ли бях за целувката, която щеше да промени живота ми? Знаех, че ако ме целуне, вече нямаше да бъда същата. Ние двамата вече никога нямаше да бъдем същите. Връзката ни щеше да се преобрази завинаги…”

Кайла е красиво американско момиче, което обожава природата. Изгубила родителите си още като малка, тя изобщо не подозира, че над нея тегне мрачна тайна, която ще промени живота й завинаги.

Раздвоена между увлеченията си към Лукас и Мейсън – две абсолютни противоположности, - Кайла ще се гмурне в шеметен водовъртеж от пламенни изживявания, потресаващи разкрития и мистериозни обрати, за да открие истината за себе си и истинската любов. И тъкмо когато й се струва, че просто няма как да стане по-зле, хората ще разбулят вековните тайни на Тъмните пазители, за да ги подложат на безмилостно унищожение…

„Не, това не беше някакво мимолетно увлечение. Дълбоко в сърцето си усещах, че той е всичко за мен – специалният… единственият… завинаги. И въпреки че почти не го познавах, не можех да се отърся от чувството, че двамата си принадлежим.”

Издателство: Издателска група "България"

Лично мнение: Прочетох книгата на фен превод, тъй като не успях да си я взема, но ще го направя. Невероятна е! На мен адски ми хареса как е представена самата история. Сюжетът е различен и шифтърите т.е. върколаците започнаха да изместват вампирите от първото място на любимите ми фентъзи създания. Не знам защо споменават сагата "Здрач". Много по-различно е. Джейкъб ряпа да яде пред Лукас, Рейв и Конър. Friends Нямам търпение да прочета останалите три книги.
Върнете се в началото Go down
izityyy

izityyy


Брой мнения : 78
Join date : 10.09.2010
Age : 27
Местожителство : Heaven on Earth

Тъмните пазители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните пазители   Тъмните пазители I_icon_minitimeПон 27 Сеп 2010 - 12:03

Хей! Може ли да ми кажеш от къде си чела фен превод, защото аз никъде не намирам? Мерси =}
Smile Smile
Върнете се в началото Go down
elinka

elinka


Брой мнения : 48
Join date : 16.01.2009

Тъмните пазители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните пазители   Тъмните пазители I_icon_minitimeПет 17 Дек 2010 - 15:10

Книжката е приятна и лека за четене. Но за жалост май освен първата другите няма скоро да ги видим на българския пазар.
Върнете се в началото Go down
starokina




Брой мнения : 29
Join date : 27.06.2010

Тъмните пазители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните пазители   Тъмните пазители I_icon_minitimeПет 17 Дек 2010 - 17:17

надявам се скоро да издадат втората иначе тази е много интересна
Върнете се в началото Go down
lovee_




Брой мнения : 41
Join date : 08.08.2010

Тъмните пазители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните пазители   Тъмните пазители I_icon_minitimeСъб 25 Дек 2010 - 19:17

и аз я четох от фен превод и мога да кажаа че е страхотнааа
Върнете се в началото Go down
mir4eto97




Брой мнения : 29
Join date : 09.07.2010

Тъмните пазители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните пазители   Тъмните пазители I_icon_minitimeСря 29 Дек 2010 - 15:52

прочела съм всичките книги и са доста интересни...харесват ми. Friends
Върнете се в началото Go down
brynetka

brynetka


Брой мнения : 58
Join date : 26.08.2010
Местожителство : Пловдив

Тъмните пазители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните пазители   Тъмните пазители I_icon_minitimeВто 1 Фев 2011 - 9:21

Сега чета втората книжка приятна и лека за четене.


Последната промяна е направена от Alice Cullen на Вто 1 Фев 2011 - 10:37; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : АБСОЛЮТНО забранено е публикуването на линкове към други форуми!!!)
Върнете се в началото Go down
silviya_borisso

silviya_borisso


Брой мнения : 44
Join date : 01.08.2010
Age : 41
Местожителство : Sofia

Тъмните пазители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните пазители   Тъмните пазители I_icon_minitimeВто 1 Мар 2011 - 11:50

Аз четох фен превода и мога да кажа че са страхотни
Върнете се в началото Go down
shadowkiss

shadowkiss


Брой мнения : 44
Join date : 13.06.2011

Тъмните пазители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните пазители   Тъмните пазители I_icon_minitimeВто 14 Юни 2011 - 9:32

Поредицата е страхотна,който се чуди да ли да е чете направо да я почва.
Върнете се в началото Go down
venum

venum


Брой мнения : 33
Join date : 06.06.2010

Тъмните пазители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните пазители   Тъмните пазители I_icon_minitimeСря 15 Юни 2011 - 15:45

Прочела съм и четирите книги, много ми харесаха. Приятни и отпускащи книги. Това ме грабна, че историите са за върколаци.
Върнете се в началото Go down
ajvi

ajvi


Брой мнения : 43
Join date : 12.07.2010
Age : 32
Местожителство : sf

Тъмните пазители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните пазители   Тъмните пазители I_icon_minitimeСря 15 Юни 2011 - 20:11

Интересна и приятна книга. Чете се на един дъх.(и 4рите) Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
daki8

daki8


Брой мнения : 23
Join date : 29.09.2010

Тъмните пазители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните пазители   Тъмните пазители I_icon_minitimeВто 21 Юни 2011 - 23:51

Четох фен превод книгата е добра интересна.Предполагам има и други поредици. Smile Ще ги чакам да излязат. jumping happily
Върнете се в началото Go down
harabelka




Брой мнения : 39
Join date : 10.03.2011
Местожителство : Варна

Тъмните пазители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните пазители   Тъмните пазители I_icon_minitimeЧет 23 Юни 2011 - 22:24

Прочетох четирите книжки. Доста интресни, но и доста кратки. Тъкмо ми стане много много интересно и тя книжката свършва.
Върнете се в началото Go down
poli8009

poli8009


Брой мнения : 134
Join date : 19.01.2010

Тъмните пазители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните пазители   Тъмните пазители I_icon_minitimeНед 3 Юли 2011 - 23:58

Невероятна поредица. Прочетох и четирите книги. Заслужава си. Най - много ми хареса, това че всяка част си е сама за себе си. Вярно, че са с едни и същи героии, но не е задължително да ги четеш под ред.
Върнете се в началото Go down
aranna




Брой мнения : 14
Join date : 05.05.2011

Тъмните пазители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните пазители   Тъмните пазители I_icon_minitimeПон 11 Юли 2011 - 22:47

Лека и приятна книга бих казала. Бих прочела цялата поредица, ако успея да я намеря.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тъмните пазители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните пазители   Тъмните пазители I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тъмните пазители
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: